Terug naar Rotterdam: dat spreekt voor zich 3VfIT Leren meubels spuiten :oi BELISOL IP PUn MARCO aps Pijntherapie: 'Kon ik maar weer...' 10% KORTING SOR: Specialist in comfortabel wonen tis stress ME 25 appartementen in complex "De Waerschut" te Rotterdam APS'ThsRApy neuro)actief Parktoren: comfortabel wonen in het groen Kg ramen en deuren OP KOZIJNEN EN DEUREN Internet: www.belisol.com jchitectonrsch oogstandje in sselmonde Zuiderkroon: comfort en /org op maat Koninginnetoren: wonen op hoog niveau Bourgondische Hof: een park als achtertuin hooikoorts artritis sportblessures whiplash migraine slapeloosheid carpaal tunnelsyndroom etc... giobd csre Praktijk APS-therapie neurotactie! Boonsweg 1 3274 LH Blaaksedijk (onze praktijk is gevestigd in Slaapboulevard Kwakernaat) website: www.neuro-actief.nl e-mail: info@neuro-actief.nl bel ons aeheel vriibliivend tel.: 0186-601733 KOOPSOMMEN VAN 119.500,00 TOT 126.000,00 V.O.N. funda Ooms Makelaars Einsteinweg 6 3225 LT Hellevoetsluis Tel. 0181 -31 31 30 E-mail: rotterdamzuid@belisol.com Kelvinring 56 e/f Alblasserdam Tel. 078 - 691 49 91 E-mail: Dordrech1@belisol.com Ze zeiden altijd: 'AIs we ooit naar de Randstad terugkeren, dan wordt het Rot terdam'. Niet alleen omdat hun dochter er woont en hun zoon er werkt, maar omdat ze er tussen 1959 en 1977 al woonden en sinds die periode de liefde voor de Maas- stad nooit is bekoeld. Kind 2005 was het zover. In hun huis in het Friese gehucht Coenga las Cees Roozemond in de krant een advertentie over de Montevideo. Nog dezelfde dag stapten ze in de auto om ter plekke te gaan kijken en ze waren meteen verkocht. Hoewel zijn vrouw maar een halfjaar heeft kunnen genieten van het fraaie huurap- partement, piekert de bijna tachtigjarige Roozemond er niet over om weg te gaan. De winkels van Plein 1953 voor de deur, een fraai uitzicht, een 'eigen' restau rant, een activiteitencentrum en zorg op maat en afroep. Dat is in een notendop wat wooncomplex Zuiderkroon u te bieden heeft. Deze fraaie toren in de Rot- terdamse wijk Pendrecht telt 88 huurappartementen voor senioren. De huren beginnen bij 500 euro. Een prachtig uitzicht, veel comfort en het Kralingse Bos, de Oude Haven en een metrostation in de nabijheid. In de Koninginnetoren (82 huurappartementen voor 55-plussers, vanaf 550 euro per maand) komt dat allemaal bij elkaar. De toren staat op de grens van de Rotterdamse wijken Kralingen en Crooswijk, naast zorgcentrum Hoppesteyn. U kunt dagelijks gebruikmaken van de voor- zieningen van dat centrum, zoals het restaurant, de winkel, de recreatiezaal en de zorg. Wandelen, van de zon genieten of even vissen. Als u in Het Bourgondische Hof woont, kan het allemaal voor de deur. Dit seniorencomplex in Rotterdam-Char- lois ligt aan het Zuiderpark. De driekamerappartementen zijn 71 tot 85 vier- kante meter groot. De huren beginnen bij 500 euro. Alle woningen zijn gebouwd volgens de filosofie van Humanitas. U kunt gebruikmaken van het zorgaanbod van Humanitas. Meer weten over deze drie seniorenprojecten? Kijk op www.pwsrotterdam.nl of bel 010-7506700. Heeft u: artritis, reuma, ME, sportblessures, artrose, osteo- porose, RSI, whiplash, carpaal tunnelsyndroom, spondylitis, hoofdpijn, menstruatieklachten, rugpijnen, spierspanningen, maag- en darmklachten, jicht, fibromyalgie, verstijvingen van het bewegingsapparaat, MS, gordelroos, migraine, allergie, peesontsteking, (post traumatische) dystrofie, evenwichts- stoornis, of andere (pijn-) klachten? In onze praktijk behandelen we met succes mensen met de meest uiteenlopende klachten, ziektes en/of hun symptomen. APS-therapie wordt o.a. vergoed door Zilveren Kruis, OZ, Centraal Beheer, CZ, enz... APS-therapie voor een betere kwaliteit van leven Onze therapeuten zijn lid van de beroeps- vereniging APS-therapeuten (BVAT) en worden voortdurend nageschoold. BEROEPSVERENIC.INC VOOR APS-THERAPIE Cees Roozemond (79): „Het is goed wonen hier." „lk zit hier goed", zegt hij. „Het uitzicht is fantastisch. Vooral als er zo'n cruiseschip aankomt. Dan kan ik de kapitein vanuit mijn serre bijna een hand geven. En in de zomer zet ik de ramen van de serre open. Dan leef ik feitelijk buiten." De liefde voor Rotterdam komt doordat de stad in de jaren zestig en zeventig al bruiste, zegt Roozemond. „Er was altijd wat te doen", herinnert hij zich. „We gingen vaak naar Feyenoord of naar de schouwburg. En het was een veilige stad, al vind ik de tegenwoordige verhalen over onveiligheid erg overdreven hoor." Toch was de liefde voor de Maasstad niet blind. Nadat Roozemond jaren als algemeen verslaggever bij Het Vrije Volk in Rotter dam had gewerkt, maakte hij de overstap naar de politiek; hij werd lid van het da gelijks bestuur van het Openbaar Lichaam Rijnmond, een regionaal bestuur voor het Waterweggebied. „Ik vond toen dat Rotter dam een haven met een stad was, in plaats van een stad met een haven. Aan het water werd gewerkt of gewandeld. Maar wonen? Dat deed je met de rug naar de rivier. Dat begreep ik nooit." Pas in de jaren zeventig veranderden de inzichten, zegt Roozemond. "Terwijl de haven westwaarts opschoof, ging het stadsbestuur nadenken over wonin gen op de oude kades en pieren." Inmiddels is wonen aan het water gemeen- goed en enorm in trek, bij jong en oud. Een spectaculair voorbeeld is de Montevideo, waar Roozemond nu zelf woont. „Het is goed wonen hier", zegt de geboren Zeeuw, die in 1977 Rotterdam verliet om burge- meester van Alkmaar te worden. „Het ap- partement is ruim, alles is gelijkvloers en het uitzicht is altijd weer anders. En hoewel ik graag kook, ga ik ook wel eens eten in een van de restaurantjes op de begane grond. Lekker dichtbij dus." Vesteda heeft nog diverse appartementen te huur in de Montevideo (vanaf 1.085 euro per maand). Meer informatie: www. vesteda.com. Een groene omgeving, een fantastisch uit zicht en winkels, een zwembad, een ten- nisbaan, een kinderboerderij en een biblio- theek in de nabijheid. De Parktoren in het Prinsenpark in de .Rotterdamse wijk Prin- senland biedt het u allemaal. Het complex krijgt 33 koop- en 47 huurappartementen. De huurprijzen beginnen bij ongeveer 900 euro per maand. Op de begane grond komt een fitness- en saunafaciliteit. De toren krijgt een eigen parkeergarage. De opleve- ring is eind 2008, begin 2009. Meer wetenKijk op www.vesteda.com of bel 010-4044623. Zorgeloos wonen voor een betaalbare prijs in het centrum van Rotterdam. Diverse typen 3-kamerkamerappartementen voor senioren voorzien van balkon. In de provenierswijk in Rotterdam- Centrum heeft Woonzorg Nederland een prachtig appartementencomplex gerealiseerd voor senioren (40+). Het complex is gelegen in de Van Waerschutstraat, naast Zorgcentrum "De Provenier". Op loopafstand van tram en centraal station; Winkels en horeca in de nabije omgeving; Oplevering inclusief ruime badkamer en volledig ingerichte luxe keuken; Woonoppervlak gemiddeld 70m2; Geraamde servicekosten ca. 120,— per maand; Gemeenschappelijke tuin aan achterzijde gebouw; Appartementen uitgerust met Seculife zorg-/alarmeringstoestel; Goed toegankelijk voor minder valide mensen; Alle appartementen zijn vrijblijvend te bezichtigen. Verkoop en informatie: PARTNER IN DYNAMIS Maaskade 113-115 3071 NJ Rotterdam Tel. 010 - 424 88 88 Fax 010 - 424 88 89 E-mail info@ooms.com Ooms Makelaars Financieel Adviseurs www.ooms.com agfnd' Als uw leren stoel of bankstel nog lekker zit maar er niet lekker meer uitziet kunt u een keuze maken: Nieuw kopen of laten spuiten. U kunt een dag gaan winkelen of u belt Marco Leer en vraagt wat het kost om uw comfortabele bankstel een facelift te geven. Bel 0186-603268 voor een prijsopgave ECONOLOGISCH DE BESTF - Marco Leer B.V., Nijverheidsweg 31, 3274 KJ Heinenoord,Telefoon: 0186-603268 www.marcoleer.nl Niet kunnen doen wat u wilt door de pijn in uw lichaam? Al voor het einde van de dag uitgeput? Niet kun nen werken door pijnklachten? Geblesseerd voor een grote wedstrijd? Er kan wat aan gedaan worden en eenvoudiger dan u denkt! Wat is APS therapie? Er wordt met behulp van kleefelektroden een hele lichte en aangename microstroom aan het lichaam afge- geven in een specifieke vorm. Het lichaam herkent deze prikkel en start vervolgens met de aanmaak van onder andere pijnstillers, ontstekingsremmers en energie dragers (ATP). Deze stoffen zijn van groot belang bij het goed voelen en kunnen herstellen van allerlei klachten. Dit alles samen zorgt ervoor dat een betere kwaliteit van leven voor nagenoeg iedereen binnen handbereik is. Voor wie is APS therapie? Doordat APS therapie gebruik maakt van de kracht van het eigen lichaam, is het zeer breed toepasbaar. O.a. voor topsporters (verhogen van prestaties). Chronische pijn patienten (minder pijn en meer mobiliteit). Stress gerelateerde klachten (voor betere concentratie en meer energie). Kortom APS kan een grote rol spelen bij uw gezondheid. Bourgondische Hof Charlois: oppervlakte varierend van 7lm2 tot 85m2 rolstoeltoegankelijke liften volgens de filosofie 'levensloop- bestendige' woningen van Humanitas prachtige complextuin overdekte parkeerplaats in nabijheid van mooi waterrijk recreatiegebied Als u een appartement wilt bezichtigen, kunt u een afspraak maken met Ellen van Dungen of Ruud Warmer, PWS Regiokantoor Prinsenlaan. Telefoonnummer 0I0 - 750 67 00 www.pws-rotterdam.nl Zuiderkroon Pendrecht: oppervlakte varierend van 65 m2 tot 110 m2 aan de voet van Plein 1953 met ruim winkelaanbod een 'eigen' restaurant activiteitencentrum, zorg op maat en afroep Koninginnetoren Kralingen-Crooswijk: oppervlakte varierend van 61 m2 tot 85 m2 prachtig uitzicht gelegen naast zorgcentrum Hoppesteyn L De Plussenburgh aan de Grote Hagen, Rotterdam-IJsselmonde. Woning te bezichtigen op afspraak. Tegenover winkelcentrum Keizerswaard, bibliotheek, buurthuis en o.v. Royale(85m2) appartementen Centrale entree, galerij en ondergelegen parkeergarage zijn afgesloten Ontmoetingsruimte aan het water Huurprijzen: van circa 725,- tot 855,- per maand, in clusief parkeerplaats, servicekosten circa 90,- per maand Opgeleverd: zomer 2006 Meer informatie: SOR, telefoon (010) 444 55 55 Te Hoogerbrugge, Varenhof 1 Rotterdam-Ommoord. Woning te bezichtigen op afspraak. Prachtige locatie Ruime, luxe afgewerkte driekamerappartementen Klant- en servicege- richte medewerkers Vele voorzieningen, zoals restaurant, winkel, receptie, wasserette, kapsalon, fysiotherapeut Huurprijzen: van 656,- tot 765,- per maand, servicekosten 170,- per maand Opgeleverd: eind September 2006 Meer informatie: Te Hoogerbrugge, telefoon (010) 420 29 39 Stichting Ouderenhuisvesting Rotterdam (SOR), met uitsluitend woningen voor 55-plussers, is gespecialiseerd in comfortabel wonen. Behalve mooie appartementen op locaties dicht bij winkels en openbaar vervoer, bieden wij veiligheid, gezelligheid, service op maat en zorg naar behoefte. Stichting Ouderenhuisvesting Rotterdam www.ouderenhutsvesting.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 16