ad vacatures ®pl(§Dd]Dff Dgpi m CJ Ontwikkelingen in de behandeling van eczeem \J Geld plui cadcaui ontimnqCn? 47% 5 Henry is Kite r ens WARTSILA INFORMATIOUE Wij zoeken jou! GGN Annelies de Jong G O E T Z E E CADEAy CADEAIJ 49% EEN Junior incassospecialist m/v Maas-Delta Deurwaarders GEZOND BEKEKEN DIT WEEKEND KUNT U BIJ AANKOOPVAN UW NIEUWE KEUKEN KIEZEN UIT*: ZEKERE ZAAK www.henryskitchens.nl ^8 Revisie monteur Wikkelaar Vestigingsmanager (m/v) In deze uitdagende, afwisselende functie ben je (uiteraard na een gedegen inwerkperiode) medeverantwoordelijk voor je eigen dossiers van A tot Z in zowel het minnelijke als gerechtelijke traject. Je onderhoudt veel contact met de debiteur en de opdrachtgever. Onze mensen maken het verschil. Wil jij ook het verschil maken en voldoe je aan de eisen, solliciteer dan snel. Stuur je brief met CV naar Maas-Delta Deurwaarders GGN B.V. t.a.v. Rianne Goeree, Postbus 19212, 3001 BE Rotterdam. Kijk voor meer interessante vacatures op www.maas-delta.ggn.nl M.N.O. Vervat Grond-, Weg- en Waterbouw BV Medewerker financiele administratie uitvaartverzorg.ing voiiedig gei'ntegreerde miele vaatwasser t.w.v. 1.599,- 10.6S0,- UWVOORDEEL 14.877,- UW VOORDEEL. Z Netwerf een miele inbouw koffieautomaat t.w.v. 1.999,- 15.745.- UW VOORDEEL BARENDRECHT Automation Nederland Wartsila Automation Nederland BV maakt deel uit van de beursgenoteerde Wdrtsilii Corporation in Finland. Wartsila is vertegenwoordigd in 60 landen en wereldleider in ontwikkeling en productie van scheepsvoort- stuwingssystemen. In Nederland ontwikkelt Wdrtsilii zich tot een brede maritieme dienst- verlener voor het onderlioud van werk- tuigbouwkundige en elektrotechnische installaties aan boord van schepen. Het Automation netwerk biedt een uitgebreide serie van mari tieme en energie producten. Het onderscheidt zich door flexibiliteit, toegewijd per- soneel en een breed aanbod van producten tegen een aantrekkelijke prijs. Wegens groei in onze organisatie zijn we voor de iocatie Schiedam op zoek naar: Het functieprofiel Je bent verantwoordelijk voor het zelfstandig uitvoeren van alle voorkomende revisie-, reparatie- en wikkelwerkzaamheden aan draaistroom generatoren, elek- tromotoren, trafo's en gelijkstroommachines voor de maritieme sector. Zoals het de- monteren, reinigen of vervangen van kapotte onderdelen, monteren en eventueel testen van motoren. Wij vragen 5 jaar relevante ervaring, een MBO werk- en denkniveau, de bereidheid om eventueel te reizen, op onregelmatige tijden te werken en enkele weken aaneengesloten in het buitenland te werken. Wij bieden Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en de mogelijkheid om je talenten verder te ontwikkelen binnen een internationale werkomgeving in een organisatie die ambitieus is in zijn groeidoelstelling. Wartsila Automation Nederland B.V. kenmerkt zich door informele korte communicatielijnen en een goede werksfeer. Informatie Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer Piet van der Linde, T: 010 - 4277028. Voor informatie met betrekking tot onze organisatie in het algemeen kunt u ook onze internetsite bezoeken: www.wartsila.com. Interesse? E-mail je sollicitatie naar maikel.peerkhan@wartsila.com ofstuurje brief met CV naar Wartsila Automation Nederland B.V., Havenstraat 18, 3115 HD te Schiedam, ter attentie van Maikel Peerkhan, Recruiter. In verband met de groei van de organisatie hebben wij de volgende vacatures openstaan: Elektricien, Medewerker Gereedschapsmagazijn, Service Engineer, Junior Mechanic, Medior Mechanic, Senior Mechanic, Superintendent, Planner, Account Manager, Project Engineers Commissioning Engineers en Proposal Engineers. Voor meer informatie over deze vacatures kunt u contact opnemen met Maikei Peerkhan, tel. 010 - 427 7041 Gelieve op deze advertentie geen acquisitie te plegen meer dan alleen computers Informatique is een volwassen, professioneel en service gericht bedrijf wat zich gespecialiseerd heeft in de verkoop van A-merken computers en componenten en verkoop van computers onder haar eigen merk. Voor onze vestiging in Bergschenhoek is een vacature ontstaan voor: Je geeft leiding aan een team van verkoop adviseurs. Door te zorgen voor een goede bezetting van goed opgeleide verkoop adviseurs en up-to-date showroom materiaai wordt er gestreefd naar de beste "customer experience". Ben jij representatief en communicatief vaardig? Heb je uitstekende kennis van de hedendaagse hard- en software, kun je situationeel leiding geven en heb je minstens een jaar commerciele winkelervaring in een leidinggevende functie en heb je geen 9 tot 5 mentaliteit? Ben je tussen de 25 en 30 jaar, gezellig en een team- player? Mail dan je brief CV naar pz@informatique.nl We zien je reactie graag tegemoet. Kijk voor meer vacatures op onze website: www.informatiaue.nl/vacatures Vestigingen Informatique Verkoop Informatie Weg en Bos 9, 2661 DG Bergschenhoek Tel: 010-519 16 66 Herenstraat 7, 2651 CB Berkel en Rodenrijs E-mail: verkoop@informatique.nl Maas-Delta Deurwaarders GGN B.V. behoort tot een van de grootste deurwaarderskantoren van Nederland, met vestigingen in Rotterdam, Schiedam, Dordrecht, Sommelsdijk en Utrecht. Werken bij Maas-Delta Deurwaarders GGN B.V. is werken binnen een moderne kantooromgeving met een informele werksfeer, in een commerciele omgeving met oog voor de mens. Heb jij minimaal MBO werk- en denkniveau (diploma SJM is een pre), heb je een zakelijke resultaatgerichte instelling, ben je meedenkend, initiatiefrijk en ben je een speurneus met doorzettingsvermogen? Kun je zowel goed zelfstandig als in teamverband werken en ben je communicatief sterk? Dan hebben wij voor jou op de vestiging Rotterdam de fulltime functie van: Gerechtsdeurwaarders en Incassospecialisten Reken op meer voldoening net even anders... MODE VOOR EEN FEEST Heeft u een moeilijke maat? En zoekt u iets moois voor een feest? Annelies heeft prachtige combinaties voor iedere gelegenheid en elke maat. Feestelijke mode met de voor u perfecte pasvorm. zoekt op korte termijn: 40 uur per week, MBO/HBO-niveau, enkele jaren ervaring. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: M.N.O. Vervat Grond-, Weg- en Waterbouw BV T.a.v. dhr. M. Kempeneers Opijnenstraat 2 3087 CG Rotterdam www.mnovervat.nl Molenvliet 121-123, Rotterdam- maten 36 t/m 56 speciale korte-taille maten 17 t/m 25 Lombardijen, tel. (010) 4193057 Tramlijn 20 v.a. Centraal Station stopt voor onze deur. Maandag en koopavond gesloten. www.anneliesdejongmode.nl Boezemsingel 35 3034 EC Rotterdam Tel (010)280 52 80 Fax (010) 411 58 56 Constitutioneel eczeem, ook wel ato- pisch eczeem of atopische dermatitis genoemd, is een chronische huidaan- doening, die gepaard gaat met rood- heid, zwellingen, vochtblaasjes, kloof- jes, littekens en vooral veel jeuk. Het verloop van de ziekte is grillig, perio- den van klachten worden afgewisseld door perioden zonder kiachten. De oorzaak van eczeem is nog onbekend maar lijkt te liggen in een samenspel van aanleg en omgevingsfactoren. In Nederland lijden naar schatting tus sen de 300.000 en 400.000 mensen aan constitutioneel eczeem. De aan- doening doet zich vaak al op jonge leeftijd voor, er zijn echter ook patien- ten die pas op latere leeftijd eczeem ontwikkelen. Behandeling Er zijn geen geneesmiddelen beschik- baar die het eczeem genezen. De klach ten van eczeem kunnen echter wel effec- tief worden behandeld. De standaardbe- handeling bestaat uit het vet houden van de huid (wat er o.a. voor zorgt dat de huid wordt beschermd tegen uitdroging en tegengaat dat vreemde stoffen de huid kunnen binnendringen) en het onderdrukken van de ontsteking. Voor het vet houden wordt gebruik gemaakt van vette zalven en badolie, de ontste king wordt onderdrukt met hormoonzal- ven of cremes van verschillende sterkten. Hoewel een creme cosmetisch mooier oogt, is het bekend dat met name droog/chronisch constitutioneel eczeem beter reageert op behandeling met een zalf. Helaas zijn er ook nadelen; langdu- rig gebruik van (sterke) hormoonzalven kan slecht zijn voor de huid, zo kan er huidverdunning en striaevorming optre- den. Bovendien kan er na verloop van tijd gewenning ontstaan, waardoor steeds sterkere hormoonzalven moeten worden gebruikt om effect te hebben. Door deze bijwerkingen is het langdurig gebruik van hormoonzalven, zeker op gevoelige delen van de huid zoals het gezicht en de hals, niet altijd probleemloos. Ontwikkelingen Recentelijk zijn er twee nieuwe middelen voor de behandeling van constitutioneel eczeem op de markt gekomen, tacroli mus zalf (Protopic) en pimecrolimus creme (Elidel). Deze middelen werken op een andere manier dan hormoonzalven en hebben hierdoor geen negatief effect op de dikte van de huid. Tevens neemt de werking bij langdurig gebruik niet af door gewenning. Daardoor kunnen ze een bruikbaar alternatief vormen als behandeling met hormoonzalven proble- matisch is. Met name op gevoelige huid- delen zoals het gezicht, de hals en de nek. R«daMie. M. cm a Hivtdra arts Voor wie? De middelen zijn beschikbaar voor patienten van 2 jaar en ouder die eerder met een hormoonzalf zijn behandeld maar hierop onvoldoende reageerden. Een opmerking bij gebruik van deze mid delen is dat ze bij de start van de behan deling een branderig gevoel kunnen geven. Deze klacht is kortdurend na het opsmeren en verdwijnt over het alge meen na een aantal dagen. Vergoeding Beide middelen worden vergoed voor patienten vanaf 2 jaar. Veel verzekeraars veriangen voor vergoeding dat het eerste recept door een dermatoloog is voorge- schreven. Vervolgrecepten kunnen dan door de huisarts worden geschreven. Voor meer informatie over de ontwikke lingen in de behandeling van constitutio neel eczeem kunt u contact op nemen met uw huisarts of dermatoloog. GESCHENKENWEEKEND BIJ HENRY'S KITCHENS In creme vanille gecombineerd met een geblokt noten decor. Koken, eten en wonen direct om de hoek: open sfeer en qua materiaai een span- nend samenspel met Italiaans karakter. In dubbele functie als eetplek en als bar, telkens weer een deel van de keuken en het wonen. Wenst u een 'chique keukencom- fort'? Dan is deze keuken onge- mmm twijfeld koren op uw molen. I Kunststof werkbladen, luxe breed- m kaderdeuren, een opstelling met werkeiland, glazen kasten, symme- trische half hoge kasten, en top- apparatuur. Als bezorger van Maasstad weekbladen krijg je niet alleen twee keer per maand je bezorgvergoeding. Je spaart ook voor leuke cadeaus! Interesse? Bel 0900-877 93 75. Of ga naar www.netwerkvsp.nl. Het beste thuis in huis aan huis Fraai greeploos front in zandbeige wat past in ieder interieur, met zijn eigentijdse design, doelmatige uitrus- ting en praktische oplossingen. Zoals bij deze keuken de toepassing van een groot open regaalkast en practische ladekasten. Het geheel is afgewerkt met een luxe opgedikt werkblad, spoelbak en kraan. Pelgrim RVS Oven 1.399,- 0ST390 Pelgrim Keram. kookplaat 919,- CKV720 Pelgrim Schouw RVS .839,- PSK965 Pelgrim Koeler 185 liter 859,- KK1200A "Vraag naar de actievoorwaarden in de showroom Keukenboulevard, Pesetastraat 2 tel. 010 292 29 11 Ma-wo 10.00 -18.00, Do-vr 10.00 - 21.00, Za 10.00 17.00 OOK IN: ALMERE- BREDA UTRECHT WATERINGEN

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 9