huur 2007 Cruise Terminal Rotterdam van 10.00 tot 16.OO uur enquete prijsvraag www.woneninrotterdam.nl KOOP Maak kans op extra prijzen! W TOEGANG GRATIS nieuwbouw woonbeurs Cruise Terminal Rotterdam Toegang gratis Nieuwbouw special Bereikbaarheid nieuwbouw woon beurs OBR Wilhelminakade - Kop van Zuid Rotterdam LiViN" 2007 is gratis toegankelijk na het invulien van het enqueteformulier. Voorkom oponthoud bij de entree, vu! het formuiier nu alvast in en neem het mee naar de beurs. Bij deze krant ontvangt u een superdikke beursspeciai. Maar iiefst 28 pagina's over nieuwbouw wonen in Rotterdam. IU vindt er ailes over de uitgebreide woonmogeiijkheden in de stad. Met een kleurrijke en overzichtelijk beurs- plattegrond en heei veel actueSe Iinformatie over het woonaanbod in Rotterdam. Mocht u de nieuwbouw special niet als btjlage in deze krant hebben ontvangen. dan belt u met 0900 - 387 69 66. waarna u hem aisnog krijgt toegestuurd. Cruise terminal Rotterdam - Kop van Zuid (nabij de Erasmusbrug). Op beurs- dagen geidt gratis parkeren pal naast de Cruise Terminal. De metro stopt voor de deur (Hatte Wiihelminaplein). Vanaf Centraal Station rijdt tramlijn 20 naar het Wiihelminaplein. Nieuwbouw Bestaande bouw Als u het formuiier op deze pagina invult en bij de beurs inlevert maakt u kans op extra prijzen. Zoals een gratis verblijf in een van de Libema vakantieparken, gratis entree in een Thermen Holiday Sauna en Beautycenter of een fiets van Megabike. Rotterdam LiViN* 2007 is een initiatief van de Stichting Woonpromotie Rotterdam Gemeente Rotterdam nieuwbouw woonbeurs r maart 1 Voorletters: Achternaam: Adres: Postcode/Plaats: Telefoon: E-mail: Geslacht: M v Mijn huidige woning is een: Koopwoning Huurwoning Mijn huidige type woning is een: Appartement Rijwoning Geschakelde woning Vrijstaande woning Penthouse DHoekwoning Twee-onder-een-kap woning Wat is uw gezinssamenstelling? Aantal volwassenen: Geboortejaar hoofdbewoner: Aantal kinderen: ik ben op zoek naar een: Koopwoning Huurwoning Ik ben geinteresseerd in: Gewenste koopsom: Minder dan 50.000,- 250.000,- tot 350.000,- Meer dan 550.000,- 50.000,- tot 150.000,- 350.000,- tot 450.000,- N.v.t. €150.000,- tot 250.000,- 450.000,- tot 550.000,- Gewenste huurlasten p/m: Minder dan 700,-* 1000,- tot 1150,- 700,-tot 850,- Meer dan 1150,- 850,- tot 1000,- N.v.t. U wordt niet opgenomen in het bestand van de Stichting Woonpromotie Rotterdam. Wat voor soort woning zoekt U? (meerdere antwoorden mogelijk) Appartement Rijwoning Geschakelde woning Vrijstaande woning Penthouse Hoekwoning Twee-onder-een-kap woning OVrije kavel De Stichting Woonpromotie Rotterdam heeft de stad onderverdeeld in vier verschillende woonsferen: Centrum stedelijk Kop van Zuid Lloydkwartier Stadscentrum Rustig stedelijk Charlois Delfshaven Feijenoord Hillegersberg Hoogvliet IJsselmonde Katendrecht Kralingen/Crooswijk Noord Overschie Park Zestienhoven Pernis Prins Alexander Schiebroek Groen stedel^k Charlois Hillegersberg Hoek van Holland Hoogvliet IJsselmonde Kralingen Nesselande Ommoord Overschie Park Zestienhoven Pendrecht Pernis Prins Alexander Schiebroek Waterrijk stedelijk Delfshaven Feijenoord Hillegersberg Hoek van Holland Hoogvliet Katendrecht Kop van Zuid Kralingen Lloydkwartier Nesselande Ommoord Pernis Schiebroek Stadscentrum Welke woonsfeer heeft uw voorkeur? 1e voorkeur: 2e voorkeur: Door het invulien van uw gegevens en de prijsvraag maakt u kans op een serie prachtige boeken over Rotterdam of een abonnement op VT Wonen. Voor de hoeveelste keer wordt Rotterdam LiViN' dit jaar georganiseerd? 2e keer 3e keer 4e keer De gegevens van deze enquete worden opgeslagen in de database van de Stichting Woonpromotie Rotterdam. De Stichting Woonpromotie Rotterdam houdt u op de hoogte van het actuele nieuwbouw woonaanbod via de e-mail nieuwsbrief. Het bestand wordt niet aan derden beschikbaar gesteld.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 24