Slapend afslanken met geluidsgolven ClTr 1595,- 895,- 49,- 995,- 750.- Burchthuys Luxe Bank Burchthuys Droom-Dressoir De Burchthuys Boxspring Een juweel van een Slaapkamer Maasstad weekbladen VOORJAARSBIJLAGE Afslanken zonder lijnen of sporten: het klinkt te mooi om waar te zijn. Toch is het mogelijk. Met een UltraShape-be- handeling raak je gemiddeld twee cen timeter per keer kwijt, vergelijkbaar met een kledingmaat. Een soort lipo- suctie, maar dan zonder snijden. Zodat dat flodderige zomerjurkje of die bikini straks een stuk beter staat. De techniek is ontwikkeld in Israel, waar het al vijf jaar wordt toegepast. In Neder- land is het vorig jaar gei'ntroduceerd, maar behandelingen zijn nog maar op enkele plaatsen mogelijk. De methode is gebaseerd op het principe van de niersteenvergruizer. Met ultrasone geluidsgolven (vergelijkbaar met die van een echo-apparaat) wordt de celwand van de vetcel kapot getrild. Maar hoe weet je nou dat er alleen vetcel len worden vernietigd en geen andere cellen? „We gaan met een specifieke ferequentie niet dieper dan 1,5 cm, waar de vetcellen zich bevinden. Op dat punt is de kracht van het signaal op zijn sterkst. Daarboven en daaronder richt het geen schade aan", legt Erik de Jong, eigenaar van SlimShapers contourclinic, uit. Voorafgaand aan de behandeling moet ik eerst op consult bij de arts. Wacht even, het was toch veilig? „Ja, maar er zijn een aan- tal contra-indicaties. Als je iets aan je lever mankeert bijvoorbeeld, mag het niet. Men- sen met obesitas raden we behandelingen ook af, omdat het dan te weinig zoden aan de dijk zet." Normaal gesproken zou ik me behoorlijk ongemakkelijk voelen als ik in mijn on- dergoed bekeken en gewogen zou worden. Maar hier is de sfeer zo vertrouwd dat ik er geen enkele moeite mee heb. „Hier zou wat af kunnen", zegt de arts, terwijl hij in mijn buik prikt. „En mijn kont dan?", vraag ik. „Draai je eens om", antwoordt hij vorsend. „Nee, zou ik niet doen. Als je die buik met lijnen wel kwijtraakt, zou ik beginnen met de binnenkant van je dijen." Het was bijna gezellig. Alsof je aan het winkelen bent. Hier nog een onsje minder? Of daar een paar centimeter eraf? Ja, graag! De foto's die vooraf gemaakt worden (om achteraf het resultaat te kunnen zien) geven aanleiding tot depressief in bed liggen. Is dit nog te verhelpen? „Ja hoor, je bent heel gemiddeld. En je benen zijn bijna gelijk in omvang. Dat is meestal niet zo", zegt Bi- anca monter. Eenmaal op de behandeltafel registreert een videocamera genadeloos mijn blote bo- venbenen. De computer rekent uit hoe veel pulsjes er nodig zijn. Centimeter voor cen timeter wordt afgetast met het handstuk. Tijdens de behandeling lig ik anderhalf uur stil in een rare houding, terwijl we koolhy- draatarme recepten en schoonheidsidealen bespreken. Ook heb ik tijd genoeg om mijn zonden op het gebied van eten en drinken te overdenken. Ik voel helemaal niets, af- gezien van een klein scheutje hitte af en toe. Ik zou zelfs in slaap kunnen vallen, zo lekker ligt het matras. Dat is een luchtbed dat afwisselend wordt opgeblazen en weer zachtjes leeg- loopt. „Som- mige mensen vallen ook echt in slaap", ver- telt Bianca, die geduldig 450 pulsjes per been geeft. Slapend afslanken, wat wil een mens nog meer? Het verwijderen van de tape (waarmee het probleemgebied is gemarkeerd) na afloop doet nog de meeste pijn, voor zover je daarvan kan spreken. Aan mijn benen is niets te zien of te voelen. Na een week kan het behandelde gebied een beetje blubberig worden, ten teken dat het vet los komt. Na drie tot vier weken heeft het lichaam alles afgevoerd. De vet cellen in de behandelde zone zijn definitief vernietigd. Erik de Jong: „Nee, dat geeft niks, je hebt er tientallen miljoenen, waar- van er veel niet in gebruik zijn. Dus je kan er wat missen. We halen een halve liter vet weg, dus het is niet zo dat je lichaam het vet ergens anders opslaat." De vernietigde vetcellen moeten het li chaam op de normale manier verlaten. vandaar dat je na de behandeling twee liter water per dag moet drinken. Ook moet je zeker de eerste vijf dagen zuinig zijn met koolhydraten, om een nog beter resultaat te krijgen. „Je moet zorgen dat je lichaam het vrijgekomen vet als brandstof gebruikt." Na vier weken volgt de nacontrole, waarbij er opnieuw foto's worden gemaakt en het resultaat wordt opgemeten. Recordhoud- ster is een mevrouw die na een behande ling zes centimeter vet op haar buik kwijt- raakte. Ik ga voor het beenrecord! Meer info via www.ultrashape.nl of www.slimshapers.nl. Het nieuwe voorjaar willen wij blij starten met veel vrolijke aanbiedingen. Voor een sfeervolle Woonkamer of een /•geZ&llige en comfortabele Slaapkamer slaagt u vast en zeker! ooiste collecties voor prijzen waar u vrolijk van wordt, want Burchthuys houdt van blije klanten. Juist daarom nodigen wij u nu uit. VROLIJK V00RDEEL VROLIJK V00RDEEL VROLIJK VOORDEEL uitgevoerd in een vrolijke stof die makkelijk combineert. Een plaatje in uw interieur. Keerbare kussen voor jarenlang hoogwaardig zitcomfort. Een oerdegelijk Hollands kwaliteits product voor slechts VR0UJKV00RDEELPRIJS uitgevoerd in fraai kersenhout. Een en al gezelligheid. Volop bergruimte. Een groots meubel voor de kleine prijs! Een lust voor het oog en voor uw lichaam. Ook uw portemonnee wordt niet vergeten, want van deze prijs ligt niemand wakker! Boxspring compleet met matrassen en tijdelijk GRATIS topper! TlJOEUJK GRATIS TOPPERL- VROLIJK VOORDEEL Dat wordt echt genieten. Kom gerust kijken wantu bent direct verliefd! Ook op de prijs, want die is slechts VROLIJKVOORDEELPRIJS VROLIJKVOORDEELPRIJS VROLIJKVOORDEELPRIJS de kinderen zitten er ook graag op Sfeervol Voetenbankje mm wonen slapen mm Berlagestraat 235 Rotterdam-Alexanderpolder tel. 010 - 456 48 22 dinsdag t/m vrijdag van 9.30 - 17.30 uur zaterdag van 10.00 -17.00 uur vrijdag koopavond www.burchthuys.nl foto: SlimShapers Maat 140 x 200 cm Tevens 160 x 200cm en 180 x 200cm leverbaar Bijpassend nachttafeltje 149,00

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 23