Modetrends van 2007 Van spannende metallic-look tot romantische bloemenprint Het Rotterdampas Magazine zit vol hoogtepunten! rotterdampas 10 PIET LAP 1 - A*. 1 i fc'i&i xji i Musical 'Kuifje, De Zonnetempel' 1 Kids ontdekken de skyline 1 Gratis naar Museum Het Prinsenhof Dagtocht naar de Keukenhof 1 City Puzzle 1 DIFIRENZE f www.rotterdampas.nl 010 - 498 46 66 voor iedereen «IUIR fEEll** Maasstad weekbladen VOORJAARSBIJLAGE mende winter komen zelfs de schoudervul- lingen weer terug!) De meest opvallende trends voor komende lente en zomer heb- ben we op een rijtje gezet. Spannend metallic Metallic is een trend waar we niet meer omheen kunnen. Goud, zilver en brons zijn de trendkleuren. En dat geldt niet alleen voor de schoenen, tassen en accessoires, maar ook tops, jurkjes, blouses en zelfs jassen zijn metallic. De legging in goud en zilver komt deze zomer echt in ontelbare modecollecties voor. Let er bij deze trend wel op dat je niet als een glimmende dis- cobal de straat op gaat. Combineren is hier het sleutelwoord. Bijvoorbeeld met denim. Een paar metallic schoenen staan geweldig onder mooie jeans. Sportief sjiek Capuchontruien, soepel vallende jogging- broeken, sneakers en body's. Maar ook tu- nieken op leggings en grote kleurrijke tas sen en accessoires. De mode voor komende zomer mixt op een heel nieuwe manier uiterst sportieve kledingstukken met klas- sieke. De look is sportief sjiek. Mix je 'da- gelijkse' garderobe met sportieve items die je nog ergens onder in je sporttas hebt zit- ten voor een heel vernieuwende en trendy look. Of vul je garderobe aan met een van de supervrouwelijke jurkjes, of een sjiek blazertje of een trenchcoat met klassieke snit waarvoor de ontwerpers deze zomer nu eens niet de 'geijkte' mate- rialen hebben gebruikt, maar simpelweg joggingstof. Korter dan kort Superkorte, soms zelfs strak- ke rokjes zijn hot. Tuniekjes laten de blote benen helemaal vrij. Laag uitgesneden decol lates vestigen de aandacht op een van de meest sensuele zones van het vrouwelijke li- chaam en de badpakken zijn niets-verhullend. Dames (en heren) bereid je er maar alvast op voor! Gek op bloemen Een van de vrolijkste modetrends is de bloemenprint. Gelukkig ook nog iets ro- mantisch. Van lieflijke pasteltinten tot een bonte explosie aan exotische kleuren, waar je humeur in een klap goed van wordt. Om niet als compleet bloemencorso over straat te gaan, zijn er genoeg alternatieven. De bloemenprint is namelijk niet alleen op kledng te zien, maar ook op schoenen, tas sen, sjaaltjes en zelfs sieraden. Superhoog De schoenen komende zomer zijn hoger danhoog! 10,12,13,14 Centimeter. Ditsei- zoen lijkt er maar een criterium te gelden: superhoog. De ontwerpers experimenteren met vormen maar vooral ook met centime ters. Naaldhakken, blokhakken, smal toe- lopende hakken, sleehakken en 'hakken plus platform' (12 centimeter hak plus nog eens 2 centimeter 'platform'). De etalages van schoenwinkels en -boetieks bieden een supersexy, maar ook uiterst 'pijnlijke' aan- blik die je wanhopig doet afvragen hoe je hierop in hemelsnaam door het leven kunt gaan. Wie de schoen aandurft, trekt hem aan! De succesformule om je soepel en elegant op deze hakken voort te bewegen: Zorg dat de pasvorm en maat perfect zijn. Neem tijd voor je aankoop. Maak het jezelf niet te moeilijk; kies voor dikkere hakken en geen naaldhakken als je niet zo zeker bent. Draag schoenen met hoge hakken en open hielen niet met kousen. Kras zolen met een schaar, zodat ze meer grip hebben. En tenslotte loop beheerst. Haast en hoge hakken gaan niet samen. Heerlijk, het is weer lente. Tijd om de kledingkast eens goed door te spitten en vooral alles wat weg kan ook echt weg te doen. Daarna is het natuurlijk zaak de kledingkast weer zo goed mogelijk aan te vullen met nieuwe, frisse, trendy kleding. Maar wat is eigenlijk 'hot' deze lente en zomer? In deze lentespecial lees je het allemaal! Back to the 80's Felle prints, neonkleuren, strakke jurkjes, zwart lakleer, minirokjes, leggings en zelfs beenwarmers: op de catwalk spotten we bij veel ontwerpers een jaren '80 revival. (Ko- Af -v -- ■V HH2P' futterjgi?gS I foto: M by Madonna by H&M foto: Benetton Met de Rotterdampas bent u aitijd voordeliger uit. Zwembaden, theaters, toeristische attracties, cursusinstellingen en winkels geven leuke kortingen. De Rotterdampas is te koop voor 55,-, to,- of 5,-. <r~ Speciaal voor u met een geweldige korting van 34,50 naar deze leuke musical in het nieuwe Luxor Theater! - .'"V Leuke architectuurwandelingen gratis verkrijgbaar voor pashouders in het City Informatiecentrum V V y 4 A, A - Treed in de voetsporen van Willem van Oranje in Stede- lijk Museum Het Prinsenhof in Delft Een zeer voordelige dagtocht (inclusief entree) naar een overweldigende kleurenpracht in de lente Ga met een plattegrond op zoek naar bijzonderheden van de stad met Rotterdam Roots (incl. drankje en hapje) Rotterdam Koperwtek, Centrum Passage 55-57 Capelle a/d IJssel, 010-45BB170 Reigerhof £34, Nieuwerkerk a/d IJssel Hesseplaats 72, Rotterdam-Ommoord Sterrenburg, PA de Kokplein 12S, □ordrecht-Sterrenburg UtHtHMOWMW

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 25