Zorgeloos de zomer in www.klmtravelclinic.nl KLM travel clinic ...en gezond weer thuis MAASSTAD WEEKBLADEN VOORJ AARS BIJ LAG E Opeens is het zover en hij is er altijd eerder dan je denkt: de eerste warme lentedag van het jaar. Door mannelijke columnisten steevast aangeduid als Rok- jesdag, de eerste dag dat vrouwen zich met blote armen en dito benen naar een terrasje spoeden. Veel vrouwen moeten eerst een drempel over: sommigen blij- ven hun witte winterbenen liever ver- stoppen in een lange broek. Totdat ze die in augustus door een hittegolf alsnog moeten verruilen voor een rokje. Maar wie nu actie onderneemt, kan straks zorgeloos de zomer in. Winterbenen zijn over het algemeen inwit, behaard en in sommige gevallen te dik. Behoorlijke drempels dus, die een plan van aanpak vereisen. Want je kunt wel op Rok- jesdag in de weer gaan met zelfbruinende creme, maar dan ben je alsnog te laat. Zo'n creme pakt namelijk niet goed op een on- gescrubde huid, maar des te beter op was- tafel, kraan en beddengoed. Daarom is het tijd voor een grote schoonmaak. Je kunt natuurlijk thuis aan de slag met scrubzout, maskers en ladyshave, maar bij een beau- tycentrum kun je dat in gepaste luxe laten doen. Wie te laat begonnen is met lijnen, kan bijvoorbeeld nog snel wat centimeters kwijtraken met een ultrashape-behande- ling (zie elders in deze krant). Maar ook in de sauna kun je calorieen verbranden: een half uurtje in de infra- roodsauna kost je bijna 800 calorieen, ver- gelijkbaar met zo'n anderhalf uur sporten. In de sauna kun je bovendien in minimale tijd maximaal ontspannen. Je zweet er alle vuil van een winter binnen zitten uit, zodat de zonnebank veel meer effect zal hebben. Massages De kracht en de zachtheid van water kun je er ervaren in de vorm van whirlpools, dompelbaden, stortbaden, kruidenbaden, buitenbaden of een hydromassage. Je ligt dan op een soort waterbed, terwijl zachte waterbundels je rug masseren. Ook een op- pepper is de hot stone massage, waarbij je met warme stenen wordt gemasseerd. De 10% korting Star Bloedafname en onderzoek dicht bij huis of werk door uitgebreid netwerk van regioposten (6) en bloedafname locaties (ca. 85) in de regio Rijnmond Ook buiten werktijd bloedafname en onderzoek mogelijk Telefonisch bereikbaar van 07.00 - 19.00 uur Bloedafname (op een van onze locaties of aan huis) Laboratorium en microbiologisch onderzoek Functie- en beeldvormend onderzoek (o.a. div. echo-onderzoek, cardio- logisch onderzoek, longfunctie-onderzoek, ambulante bloeddrukmeting, oogfoto's) Trombosedienst (en zelfcontrole-centrum) Diabetes service Prenataal onderzoek Wilt u meer informatie? Informatie over onze openingstijden, onze locaties in uw woon- of werk- omgeving en/of onderzoeksmogelijkheden kunt u vinden op de website www.star-mdc.nl. Voor telefonische informatie kunt u terecht bij ons Infocentrum: 010 - 289 02 50. zwarte basaltstenen die hiervoor worden gebruikt, bevatten door de vulkani- sche oorsprong een zeer hoog percen tage aan ijzer en magnesium, waar- door ze de warmte lang vasthouden. De werking van de stenen is ontgif- tend, afvoerend en ontspannend. Een droge huid knapt enorm op van een massage met verse Aloe Verabladeren, zoals die sinds kort gegeven worden in Thermen Holiday. De meeste sauna's hebben bovendien een beautysalon, waar je witte winterbenen een kleurtje kunnen opdoen onder de zon nebank en waar ze kunnen worden geharst. Bij Thermen Holiday kun je ongewenste haargroei zelfs definitief te lijf gaan met lichtflitsen. Speciaal getrainde schoon- heidsspecialisten geven een lichtflits op de huid. Deze wordt opgenomen door het pig ment in de haar, het licht wordt omgezet in warmte en de haarwortel wordt vernietigd. Een service die veel sauna's tegenwoordig onder verschillende benamingen aanbie- den is die waarbij een sauna-medewerker in speciale sessies met een natte hand- doek komt wapperen. Eerst wordt de sauna flink opgestookt met kruidenolie, waar- door de luchtvochtigheid in de cabine tot ongekende hoogte stijgt. Daarna traint de medewerker - die hiervoor diep respect af- dwingt - zijn of haar schouderpartij door alle deelnemers een persoonlijke 'wapper' te geven met een natte handdoek of berken- tak. Na deze ongenadige hitte, waarop je lichaam zelfs met kippenvel kan reageren, wacht het verkoelende ijs. Wees er op tijd bij, want wie eenmaal zo'n heftige erva- ring heeft meegemaakt, wil meer. Vandaar dat er voor aanvang van deze sessies rijen mensen staan te wachten. Laat prikken.) Gaat u op rots, kom dan eerst naar KLM Travel Clinic. De Ideal© stop-over voor vaccinaties, medi&ch advies, malarla- profylaxe en alios wat u verder nodig heeft om In het buitenland gezond te Mijven en om weer gezond thuis te komen! U vindt one in Amsterdam, Hllversum, Den Haag, Rotterdam en op Schiphol, KLM Travel Clinic, Rotterdam K.P. van der Mandelelaan 90, Brainpark 1Gebouw Trias 1 Op vertoon van deze advertentie ontvangt u op alle vaccinaties inclusief het consult. Deze actie is geldig tot 1 juli 2007 en uitsluitend in de KLM Travel Clinic in Rotterdam. Tussen 08.30 en 15.30 uur kunt u zonder afspraak binnen- lopen. KLM Travel Clinic Rotterdam is uitstekend berelkbaar en biedt gratis parkeermogelijkheden voor de deur. 24 uur per dag, 7 dagen per week deskundlg telefonisch advies op 0900 1091096 0,80 p/m). Otagimtkch Centrum Star-MDC is at bijna 60 jaar hit vertrouwde adres voor bloedprikken en medisch onderzoek. Sinds kort zijn onze openingstijden extra verruimd en kunt u ook's avonds bij ons terecht Dtsgnoftucb foto: Thermen Holiday

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 35