Beurs voor iedereen die een eigen huis wil bouwen www.kavel07.nl 11+ Control ROTTERDAM 2007 De beste specialisten uit de bouw, architectuur en makelaardij Trends en ontwikkeling in particulier opdrachtgeverschap Informatiemarkt waar u terecht kunt voor financieel advies, tuininrichting en binnenhuisarchitectuur Groot kavelplein met informatie over kavelaanbod in Nederland Kinderopvang op de beurs aanwezig, verzorgd door Playcity Voor u zitten klaan Living Experience Center - begeleiding in tuininrichting, luxe en wellness; Hans Karel Architect - architectuur; De Hypotheekadviseur - financieel advies; Lichtprojecten.nl - advies en levering verlichting; Roche Bobois - oplossingen en advies over interieur en maakt een schets voor u! Neem vooral uw tekeningen en/of plattegronden mee! ARCHITECTURE Gratis toegangsbewijs i.s.m. www.controlmedia.nl zaterdag 31 maart of zondag 1 april 4- Cruise Terminal Rotterdam Wilhelminakade 699 3072 AP Rotterdam Hoofdsponsor: Livingstone Building Industry B.V. Sponsor: De Kavelaar Exposanten: Architecten Atelier Hans Karel Partners Atelier 3 Architektenbureau Bateman Architecture Esio OBR Rotterdam Danitith Delmulte Bouw B.V De Deurkruk Lichtned Mirage Villa Forte Architectenbureau van Bergen en Witte B+ Villas Solarlux NAi De Hypotheekshop Mirage Heijmans Vastgoed Quality Logs Brummethuis Bouwcoordinatie B.V, Roto-Frank Atelier 3Z Control Media AA Properties Recticet Marc Koehler Architecten Z Woningen Mediapartners-. Kavetgids.nl Particutieropdrachtgeverschap.nl Rotterdam Architectuurjaar 2007 Cruise Terminal Rotterdam Wilhelminakade 699 3072 AP Rotterdam

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 37