Romantiek en scherpe contrasten CENTIMETERS SLANKER ZONDER OPERATIE Tuintrends 2007 Robuust steigerhout geeft sfeer aan je tuin MAASSTAD WEEKBLADEN VOORJAARSBIJLAGE In de tuintrends voor 2007 zien we een contrast. Aan de ene kant een duidelijke hang naar nieuw romantiek, met bloe- metjes, zoete kieuren en verfijnde pa- tronen. En aan de andere kant scherpe contrasten, van zwart-wit en van ruwe stoerheid. Ruwweg zijn er vier stijlen te onderscheiden Scandinavisch Fris en verweerd tegelijk, ietwat Scandi navisch qua sfeer. De tuin kenmerkt zich door het voortgaande kleurgeweld van de afgelopen jaren, maar ook door rust. De kleur wit voor textiel, schuttingen, muren en tegels houdt het bonte geheel frisA Qua kleurgebruik is de tuin een combina- tie van lichte natuurlijke pasteltinten en vriendelijke dessins in de vorm van stipjes, keukenruitjes en kleine bleoemtjes, maar ook haakwerk, kant en ruches, Daarnaast gebruik van natuurstructuren, of structu- ren die aan dierenhuiden doen denken. De kieuren wit, licht hout, fris- en grijsgroen voeren de boventoon. Eigentijds klassiek Historie in een modern jasje. Deze trend past neoclassicistische elementen toe in een hedendaagse tuin. De tuin hanteert luxe elementen en baseert zich op de Griekse en Romeinse cultuur. Dat wordt zichtbaar in klassieke beelden, zuilen en bogen, maar dan wel op een eigentijdse manier. De gebruikte materialen zijn natuursteen, mozai'ek, smeedijzer, luxe keramiek, lin- nen of leer. Het kleurgebruik in de tuin kenmerkt zich door het contrast tussen wit. Tuinmeubelen gemaakt van oude steiger- delen zijn de afgelopen jaren steeds meer in zwang geraakt. Ze blijven ook in 2007 onverminderd populair. Diverse producen- ten kopen steigerplanken in grote hoeveel- heden van aannemers op en gebruiken die na een grondige schoonmaakbeurt om er tuinmeubels van te maken. Het levert ta- fels, stoelen en loungebanken op met een robuust en tegelijkertijd hip uiterlijk. Ver- krijgbaar in een onvoorstelbare variatie en diverse prijsklassen. De voordelen van steigerhout mogen duidelijk zijn. Er hoeft niet apart hout voor te worden gekapt, het is immers gerecycled; het kan onbe- handeld worden neergezet en ook het hele jaar blijven staan, het heeft een natuurlijke uitstraling; de planken zijn drie centimeter dik, stevig en je tuinmeubelen waaien dus ook niet bij de eerste de beste windvlaag door de tuin. naturellen en zwart, waar warme accenten aan wor den toegevoegd van terra oranje en oker geel. Stoer en verfijnd De tuin is een vooral man- nelijke omgeving die rui- ge materialen combineert met een contrastrijk kleur gebruik. Grijs, blauw en zwart worden contrastrijk gecombineerd met enkele lichte pasteltinten. De stoere materialen worden gecombineerd met verfijn de structuren, dessins van netwerken en spirograaf- tekeningen. Constructieve materialen als grof beton, kwalitatief golfplaat in kunststof en rvs, natuur steen, betonplex, alumi nium, zwaar canvas en jeans doen het hier goed. Fantasia Fantasievolle vertaling van de natuur. Alle mate rialen zijn mogelijk, mits verrassend toegepast. De dessins zijn hoofdzakelijk gei'nspireerd op dieren huiden en bladstructuren, maar altijd een tikje vervreemdend. Deze stijl gebruikt felle kieuren, pastellen en naturellen verrassend door elkaar. Op- vallend is het blauw groen. Genoeg inspiratie dus en voor ieder wat wils in 2007! 010 - 4701515 www.siimshapers.ni UutraShape Plaatselijk lichaamsvet dat met lijnen of sporten niet weggaat, kan nu pijnloos en zonder ingrepen verwijderd worden met behulp van Ultrasoon geluid. Ultrasoon geluid wordt al jaren gebruikt om op veilige wijze nierstenen te vergruizen. Deze techniek is recentelijk spectaculair verbeterd en aangepast om onderhuids vetweefsel te kunnen verwijderen! Spieren, bloedvaten en zenuwen blijven geheel intact, maar de vetcellen worden vernietigd. Een computergestuurd trackingsysteem zorgt ervoor dat op de millimeter nauwkeurig en veilig wordt behandeld. De afvalstoffen van de vernietigde vetcellen worden in de weken na de behandeling door het lichaamseigen systeem op volledig natuurlijke wijze afgevoerd middels het lymfe- en bloedvatensysteem. Het resultaat: gemiddeld twee a drie centimeter omtrekverlies (bijna een kledingmaat) per behandeling. Voorafgaand aan de behandeling bij SlimShapers vindt er altijd een consult plaats bij een van onze gespecialiseerde arisen. De arts bepaalt samen met u, of en zo ja welke lichaamszones behandeld kunnen worden. Vraag vrijblijvend advies en informatie en kijk op onze website. o SlimShapers nic

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 57