W ■P Voor een no-nonsense company, is dit best veel tekst Fast. To the point Wij zoeken nieuwe college's die al denkend ook gewoon doen ICT SPECIALISTm/v SHOP MEDEWERKER (m/v) fulltime (38 uren) INFO RESERVEREN Profile Tyrecenter start in Rotterdam-Zuid Merkonafhankelijk autoservice concept biedt klant vele voordelen' n Contact Management Trainee (ir, drs, of dr) m/v Chemisch Analisten m/v Medewerker Debiteuren m/v Lading- inspecteurs m/v Laboratorium medewerkers m/v Personeel/Opleidingen/ Cursussen Chauffeur kleingoed Adecco Transport Logistics AUTO Luik/mangat/veiligheidswacht Rijksgediplomeerd Brandwacht Beveiliger (2) Gediplomeerde veiligheidswachten Gediplomeerde brandwachten Gediplomeerde beveiligers (2) Laetitia Dohmen 010 - 4004 248 Anita Veenman 010 - 4004 483 Zekerheid expertise in perfecte ICT oplossingen nuchter, zelfstandig servicegericht better work, better life PROFILE w -m* 11 ,i. A CDRE LABORATORIES EOMPANY Saybolt is een onafhankelijke, leidende onderneming op het gebied van inspectie en analyse. Onze opdrachtgevers zijn olie- maatschappijen, chemische bedrijven, traders en handels- huizen, (semi)overheden, en researchinstellingen. Wij zijn in 1898 opgericht door de heer E.W. Saybolt in Philadelphia. In 1952 is er een Joint Venture aangegaan met Dr. Van Duyn in Rotterdam. Inmiddels kent Saybolt een netwerk van meer dan 150 kantoren en 80 laboratoria op strategische locaties over de gehele wereld. Saybolt maakt deel uit van de Core Laboratories groep (NYSE CLB). Het hoofdkantoor is gevestigd in Vlaardingen. Daarnaast hebben we binnen Nederland kantoren in Amsterdam en het Rotterdamse havengebied, waaronder de Botlek, Europoort en Vlissingen. Onze dienstverlening bestaat uit het op onafhankelijke basis verifieren van de kwaliteit en kwantiteit van vloeibare buikladingen, zoals ruwe olie en petroleumproducten, chemicalien, plantaardige en dierlijke olien. De kwantiteit wordt gecontroleerd door de controleurs in de buitendienst, de kwaliteit door onze laboranten op de diverse laboratoria. Wanneer u gei'nteresseerd bent in een van deze functies en beschikt over de bijpassende competenties, nodigen wij u van harte uit om voor 18 april as. uw sollicitatie en curriculum vitae te sturen naar: SAYBOLT NEDERLAND B.V. T.a.v. de afdeling Personeelszaken Postbus 151 3000 AD Rotterdam E-mail: anneke.corpeleijn@corelab.com Info: www.saybolt.com dan wel www.corelab.com Voor ons hoofdkantoor in Vlaardingen Uw mogelijkheden Als management trainee maakt u kennis met de vele facetten van het dyna- mische en internationale inspectie- en analysewerk. U krijgt projecten toegewezen op het gebied van technische productontwikkeling, marktonderzoek, lancering van nieuwe services, continuous improve ment en u zult deelnemen aan verschillende task forces. U volgt de in-company managementtrainingen en u groeit in een aantal jaren uit tot een high potential lijn- cq. businessmanager of een veelzijdig technisch/commercieel consultant met een aantrekkelijk netwerk in de olie- en chemiesector. Uw profiel U heeft een opleiding op universitair niveau met ruime aandacht voor natuur- en/of schei- kunde of chemische technologie. U weet technologie functioneel toe te passen in zowel technologische als niet-technologische settings. U heeft een service gerichte instelling en u bent in staat om snel te schakelen tussen een industriele productie- of researchomgeving en de cultuur van handel en logis- tiek. U bent integer, resultaatgericht en ambitieus. Daarbij vindt u het bereiken van doelen belangrijker dan persoonlijke status of positie. Wij verwachten van u een Hands on mentaliteit. Wij bieden Een boeiende en dynamische werk- omgeving, met mogelijkheden om uzelf te ontwikke- len in een internationale context. U krijgt veel verant- woordelijkheid en zelfstandigheid in de uitvoering van uw werkzaamheden. U zult regelmatig contacten on- derhouden met het topmanagement van de onderne ming. Vanzelfsprekend waarderen wij uw toegevoeg- de waarde met uitstekende financiele voorwaarden. Informatie met betrekking tot deze functie kunt u telefonisch inwinnen de Directeur Saybolt Nederland B.V., de heer A. van der Kaaden op het telefoon- nummer: 010 4609269. Voor onze laboratoria in Nederland (Amsterdam, Botlek en Vlaardingen) Uw mogelijkheden Deze functie op boven- genoemde locaties kent de nodige afwisseling, zowel qua diversiteit in monstermateriaal als veelzijdigheid aan instrumentele analysetechnie- ken. Deze technieken zijn o.a. GC(MS), HPLC, FTIR, UV/VIS, XRF, AAS en ICP. De diverse analyses worden zelfstandig uitgevoerd. Uw profiel U heeft een afgeronde opleiding op HLO-niveau, richting analytische of organische chemie. Daarnaast heeft u bij voorkeur drie jaar ervaring met minerale en/of eetbare olien. U bent bereidheid om in een onregelmatig sys- teem (5-ploegen, 6-ploegen dan wel vroeg/laat) te werken. U kunt de relatie leggen tussen het product en het analyseresultaat. U spoort sto- ringsbronnen op, maakt standaarden, solvents en reagentia aan en beoordeelt de analyses en draagt de verantwoording voor de door te geven resultaten. U heeft een service gerichte instelling en u bent in staat meerdere analyses tegelijkertijd op te starten. U bent in het bezit van goede communicatieve vaardigheden en heeft een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. U bent in het bezit van rijbewijs B. Wij bieden Een boeiende en dynamische werkomgeving, met mogelijkheden om uzelf te ontwikkelen. U krijgt veel verantwoordelijkheid en zelfstandigheid in de uitvoering van uw werk zaamheden. Informatie aangaande de inhoud van deze functie kunt u telefonisch inwinnen bij het Hoofd Laboratorium, de heer T.J. Windhorst op het telefoonnummer 010 4609259. Met eigen beheerportefeuille voor Saybolt Nederland, Eastern Hemisphere en Corelaboratories Sales. Functie-inhoud U verzamelt gegevens en stelt openstaande posten samen voor afstem- ming, aanmaning en benadering van debiteuren in binnen- en buitenland. U signaleert incasso's en spoort managers aan om klachten of proble- men op te lossen. U verwerkt kritisch inkomende verkoopfakturen (transmittals) en vraagt zelfstan dig na. Andere aspecten zijn: verwerking van de inkomende betalingen; het opvragen van betaal- specificaties en het oplossen van betalingsver- schillen. U maakt intercompany fakturen, bent aanspreekpunt en doet regelmatig verbetervoor- stellen. Functie-eisen Minimaal een MEAO opleiding, bij voorkeur aangevuld met training debiteuren- beheer. Beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift en met kennis van (financiele) soft ware Oracle, Excel, Word en Outlook. U heeft ervaring in een soortgelijke functie en bent in staat met derden op zakelijke wijze om te gaan met gebruik van uw goede communicatieve vaardigheden. Wij denken aan iemand met een positief kritische instelling, initiatiefrijk, vast- houdend en zelfstandig, Het staan buiten kijf dat u integer bent, zeer nauwkeurig werkt en cijfermatig inzicht en gevoel heeft. Wij bieden Een boeiende en dynamische werkomgeving, met mogelijkheden om uzelf te ontwikkelen. Daar waar uw kennis mogelijkerwijs nog tekort schiet dragen wij zorg voor een inter ne dan wel externe opleiding tot het gewenste niveau. U krijgt veel verantwoordelijkheid en zelfstandigheid in de uitvoering van uw werk zaamheden. Informatie kunt u inwinnen bij de heer M. van Leeuwen, Tel: 010 4609253 In de onregelmatige dienst (5-ploegensysteem) voor onze vestiging in Rotterdam. Amsterdam of Vlissingen Functie-inhoud Een zelfstandige en afwisse- lende functie belast met het op onafhankelijke basis uitvoeren van kwantitatieve en kwalitatieve inspectiewerkzaamheden bij het laden en lossen van vloeibare petroleum/petrochemische produc- ten aan boord van zeeschepen, lichters uit of in landtanks. De werkzaamheden houden in: goede operationele communicatie onderhouden met opslaghouders, scheepsbemanning, monster- names, kwantiteitsberekeningen, temperatuur- metingen en geschiktheidinspectie van scheeps- tanks en landtanks. Functie-eisen Een nautische opleiding op MBO- of HBO-niveau, dan wel enige jaren aantoonbare ervaring op het gebied van transport en opslag van vloeibare petrochemische produc- ten. Beheersing van de Engelse en Nederlandse taal in woord en geschrift. Kennis van de Duitse taal is een pre. In bezit van rijbewijs B. Goede contactuele en communicatieve eigenschappen met een groot verantwoordelijkheidsgevoel. In staat fysiek zwaar werk te verrichten. Onze gedachten gaat uit naar kandidaten met ervaring in het vak en/of ervaring in de tankvaart of opslag. Informatie aangaande de inhoud van deze functie kunt u telefonisch inwinnen bij de Manager Inspection Services, de heer R. Bennink. U kunt hem bereiken op het telefoonnummer: 010 4609209. Voor ons laboratorium Analytical Service in Vlaardingen Uw mogelijkheden In deze functie houdt u zich met name bezig met analyses van bunker fuel. U bent bereid in een vroeg/laat systeem uw werkzaamheden uit te voeren. Uw interesse voor werkzaamheden op het laboratorium kan worden uitgebreid door een interne opleiding naar meer dere analyse technieken. De diverse analyses zullen zelfstandig worden uitgevoerd. Uw profiel U heeft een opleiding op MAVO/HAVO-niveau opgevolgd door een afgeronde KMLO-opleiding, richting analytische of organische chemie. Deze functie is bij uitstek geschikt voor een starter op de arbeidsmarkt. Wij bieden Voor deze functie bieden wij een boeiende en dynamische werkomgeving, met mogelijkheden om uzelf te ontwikkelen. U krijgt veel verantwoordelijkheid en zelfstandigheid in de uitvoering van uw werkzaamheden. Informatie aangaande de inhoud van deze functie kunt u telefonisch inwinnen bij het Hoofd Laboratorium, de heer T.J. Windhorst op het telefoonnummer 010 4609259. IAlcemene Nederlandse Faciliteiten Croep J Wij zijn op zoek naar gemotiveerde en flexibele medewerkers, die gei'nteresseerd zijn in een opleiding tot: Gegarandeerd stageplaats met intentie tot een contract Verder zoeken wij: U kunt uw cv sturen naar: bernadette@anfg.nl, Coordinator. Bernadette Hendrix 010-4283122. www.anfg.nl it*, hig;pJUWUon .Oiu *3u v )lvhL,L,J lluulJuljllUll. in..' i-jv riioavV Mil fiBij wu'GuSg it>fi it L: "J V J FuTec Systems BV biedt professionele en vernieuwende ICT-oplossingen. De combinatie van 15 jaar marktkennis en strategisch inzicht zorgt voor het succesvol toepassen van ICT oplossingen in diverse branches. Deze oplossingen bestaan uit alle benodigde hardware, software en ondersteunende dienstverlening voor vaste en draadloze communicatienetwerken, server- en opslagsystemen, kantoorautomatisering en mobiele toepassingen. Met een vooraanstaande marktpositie verzorgt FuTec Systems met een eigen computercentrum ASP oplossingen voor de gezondheidszorg en het MKB. Reageren: stuurje reactie binnen 2 weken aan: FuTec Systems BV T.a.v. mevrouw H. Medze Pesetastraat 78 2991 XT Barendrecht e-mail: directie@futec.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt NIET op prijs gesteld. Je zorgt er voor dat technische infrastructuurcomponenten voor gegevensverwerking, -transport en-opslag in functioneel, technisch en operationeel opzicht optimaal blijven voldoen aan de gestelde prestatie eisen. Je installeert, vervangt en neemt componenten van de technische infrastructuur in exploitatie en je installeert, test en geeft software (applicatieprogrammatuur en besturingssystemen) vrij voor gebruik. Je voert 2e lijnssupport uit waarbij je toegekende incidenten en wijzigingen analyseert en oplost. Je voorkomt en verhelpt storlngen, eventueel in overleg met de leveranciers van hardware - en systeemsoftware. Je voert de identificatieadministratie, beheert identificatie in netwerken, op servers en in applicaties en je beheert correct gebruik van de technische infrastructuur. Tenslotte begeleid je het persoonlijke computergebruik en los je operationele problemen met applicaties en apparatuur op. Dit alles bij onze klanten op locatie. Wat wij vragen: - HBO - niveau aangevuld met (een) informatica opleiding(en) of MBO - niveau met minimaal 3 jaar relevante werkervaring - Ervaring met meerdere van de volgende aandachtsgebieden: Citrix, Exchange, Infrastructuur (netwerk Cisco), databases (SQL), monitoringtools (Kasea), Active directory, storage (SAN) en back-up (Veritas) - Mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden - Flexibel, gestructureerd en probleemoplossend - Stressbestendigheid, collegialiteit en servicegericht - Bereid om een 24 uurs bereikbaarheidsdienst te vervullen - In het bezit van rijbewijs B Wat wij bieden: Wij zijn op zoek naar echte toppers in hun vak. Omgekeerd mag je ook van ons veel verwachten. Een goed pakket arbeidsvoorwaarden en een prettige, collegiale cultuur met ruimte voor eigen initiatieven. Een fulltime dienstverband van 40 uur. Je inzet wordt beloond met een marktconform vast salaris. Verhoog (e dagwaarde terwijl )e rijdt! Rijden bij de beste opdrachtgevers? Voor het wereldbedrijf met verstand van transport! En ook nog eens je "dagwaarde* verhogen door maximale mogelijkheden voor training en opleiding. Ga voor werk waar je hart ligt. Ga rijden voor Adecco Transport Logistics. Chauffeurs die 500 uur rijden voor Adecco Transport Logistics krijgen een TomTom cadeau t.w.v. 300,=. Adecco Transport Logistics heeft direct uitdogend werk voor: Voor DHL Den Haag zijn wij op zoek naar chauffeurs kleingoed. Werkzaamheden: Het bezorgen van pakketten in Den Haag en omstreken. Het betreft een baan voor langere periode met uitzicht op een contract. Functie eisen: Minimaal rijbewijs C bijvoorkeur aangevuld met ccv-b en/of ADR diploma. Geografisch inzicht, klantvriendelijk, collegiaal, goede communicatieve vaardigheden, representatief. Gezien de functie een goede fysieke gezondheid. Bel voor meer informatie met: 0800 - 02 003 62 adecco.nl ROTTERDAM -Vanaf heden is de landelijke banden- en autoservice formule Profile Tyrecenter ook gevestigd aan de Klinkerstraat 3-5 in Rotterdam. Onder de naam Profile Tyrecenter Rotterdam-Zuid, wordt zowel aan particuliere als zakelijke automobilisten in de regio snelservice en onder- houd geboden voor alle merken personen- en bestelwagens. Het auto-onderhoud wordt uitgevoerd door erkende eerste en tweede autotechnica. Eigenaren Marius Brandsma en John de Krom, tevens eige- naren van Profile Tyrecenter Barendrecht en Zoetermeer, weten als geen ander dat samenwerking met een formule als Profile Tyrecenter belangrijke voordelen biedt: „Als zelfstandig ondernemer kun je niet alles meer zelf doen en is samenwerking dus een must. Door de grootschalige centrale inkoop via de landelijke organisatie is iedere klant altijd verzekerd van een aanzienlijk prijsvoordeel op onze producten en dienstverlening. Naast de besparing in geld is er ook besparing in tijd. Door de uitgekiende onderdelen voorziening (vier keer per dag) kan een klant zonder afspraak binnenrijden en wordt direct geholpen." De werkplaats is uitgerust met de meest geavanceerde ap paratuur en beschikt over ruime werkplekken. Door de verschillende typen bruggen kunnen in de werkplaats alle 1 SERVICE 8ANOSN - WfSUN - AUTO ONDERHOUD "AUTOSERVICE .iff werkzaamheden worden uitgevoerd op het gebied van auto- onderhoud. zoals APK-keuringen, uitlijnen volgens het 3D- principe, remmenservice. bandenmontage en andere slijtage onderdelen, zoals uitlaten en schokdempers. Ook worden complete onderhoudsbeurten uitgevoerd. Stikstof is een opvallend kenmerk voor Profile Tyrecenter Rotterdam-Zuid. Het bedrijf biedt de extra mogelijkheid om stikstof in banden te pompen. Stikstof houdt de band aanzienlijk langer op de juiste spanning, waardoor de band langer meegaat. Het rijden op de juiste bandenspanning zorgt tevens voor een lager brandstofverbruik. „Veiligheid voor iedere automobilist staat bij ons hoog in het vaandel. Een band vormt immers de enige verbinding tussen de auto en het wegdek. De mogelijke gevolgen van een te lage bandenspanning, slechte of versleten banden worden vaak onderschat, met alle gevolgen van dien", aldus Marius Brandsma. Veel leaserijders maken al gebruik van de diensten van Pro file Tyrecenter en kunnen nu ook in Rotterdam-Zuid terecht. Profile Tyrecenter heeft afspraken met alle leasemaatschap- pijen, dat resulteert in een snelle afhandeling bij bandenver- vanging, reparatie en auto-onderhoud aan leasewagens. Profile Tyrecenter Rotterdam-Zuid verleent snelservice en onderhoud aan alle merken personen- en bestelwagens zo als APK-keuringen, onderhoudsbeurten (groot-klein), olie verversen, remmen, accu's, uitlaten en schokdempers. Bo- vendien kunnen alle lease-auto's uitstekend geholpen worden door centrale afspraken van Profile Tyrecenter met alle leasemaatschappijen. worth Nederland B.V. is een dochleronderneming van het Duitse concern A. WOrth GmbH Co. KG, wereldwijd markHeider op het gebied van de bevestigings- en montagetechniek. Het concern heeft wereldwijd vestigingen in 83 landen en biedt werk aan 55.000 mensen. De totale omzet van het concern bedroeg in 2006 meer dan 7,5 miljard euro. WOrth /evert aan hout- en melaalverwerkende bedrijven, de bouw- en insta/latiebranche, de automotivebranche, de transportsector en vele andere tokkenWan nijverheid en induslrie. Tot het leveringsprogramma behoren bevestigingsmaterialen, ankers en pluggen, onderhouds-, lijm- en kitproducten, elektrische-, perslucht- en handgereedschappen, persoonlijke beschermingsmiddelen, versponende werkplaatsuitrusting, opbergsystemen, meubel- en bouwbeslag. Wiirth Nederland B.V. ziet met belangstelling uit naar voor de Wurth-shop in Rotterdam De uitdaging... Als shop medewerker bij Wurth ben je mede verantwoordelijk voor de realisatie van de omzetplanning, het beheren van de artikelen, de uitstraling van het filiaai of "shop" en het geven van advies aan klanten. Je bent iedere werkdag tussen 0700 en 1700 uur actief bezig met directe winkelverkoop, telefonisch contact met de klant, voorraadbeheer en controleren van de goederenstroom in de "shop". Je informeert de filiaalklanten voortdurend over ontwikkelingen c.q. veranderingen in het productassortiment. De ideale kandidaat... Je werkt en denkt op MBO-niveau, je hebt technisch inzicht, je beschikt over commerciele vaardigheden en hebt kennis en affiniteit met Wurth producten. Je bent in het bezit van een B-rijbewijs. Verder ben je stressbestendig, klantgericht en heb je een representatieve uitstraling. Schrijf of mail Wij zien op korte termijn uit naar toekomstige college's, die voldoen aan bovengestelde eisen. Gei'nteresseerd? Stuur of mail dan binnen 14 dagen een bondige brief met c.v. naar Wurth Nederland B.V., ter attentie van de heer W. Salfischberger, medewerker HRM, Postbus 344, 5201 AH 's-Hertogenbosch. Vermeld a.u.b. duidelijk voor welke vacature je solliciteert. E-mailen kan ook: recruitment@wurth.nl Zij die al eerder solliciteerden, behoeven niet meer te reflecteren. Naar aanleiding van deze advertentie geen acquisitie.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 18