De woonmall praat met: Joke Bruijs en Wolter Oosterhuis maasstad vacatures fefldtogjdm) MINI BROOD JES 1®®^ Optreden van het "A Capella" koor vanaf 11.00 uur en poppenkast tot 14.00 uur Tweede paasdag open van 11.00 tot 17.00 uur www.woonm Golden Tulip opent eerste designhoteltoren in Rotterdam G O E T Z E E Vakmanschap in plastische chirurgie RiiM Gezocht: meubelmonteurs (Of Annelies de Jong Psychische problemen? Vraag informatie aan Clip ONDERHOUDSMONTEUR WERKTUIGBOUWKUNDE M/V BEGINNEND WATERKLERK Ss KB® www.parkkliniek.nl tel.: 010 436 15 37 Spataderen kunnen uw benen ontsie- ren, laat ze daarom be- handelen! Kleine correctie, groots gevoel SPECIAAL VOOR PAASONTBIJT OF BRUNCH: Week 14 MAASPOST 1-2-3 -TX03 Over wonen, eten, slapen en genieten van het leven. Tweede paasdag 9 april vanaf 14.00 uur Mytv Watermanweg 231 3067 GA Rotterd 6 Pr.A d^rpolcler ROTTERDAM - Een druk op de knop door burgemeester Opstelten en vanaf de 16e etage in de nieuwe panoramatoren ontvouwt zich een schit- terend uitzicht over Leuvehaven, Maas en Erasmusbrug. Onlangs werd het nieuwe deel van Golden Tulip, de designtoren, officieel geopend. En daar- mee schaart dit hotel hartje centrum zich onder de top van Rotterdam! Naast de 150 kamers in het reeds langer bestaande Maasgebouw biedt de nieuwe Panoramatoren nog eens 115 designkamers, waardoor dit designhotel het grootste hotel van Rotterdam is. De designtoren heeft een unieke locatie aan de voet van de Erasmusbrug. De luxe suites bieden hebben een panoramisch uitzicht over het water en de skyline. Het hotel richt zich vooral op de zakelijke gast en de trendy weekendgast met luxe suites en designinrichting. Er is een prive sauna op de kamer, whirlpool, flatscreen televisie, gratis draadloos internet en een laptopsafe. Speciaal voor de zakelijke gast hebben alle kamers een royaal bureau met luxe fauteuil en goede werkverlichting. General manager Hans van Schaick: „Als eerste hotel ter wereld bieden wij de Sunshower, een douche met ingebouwde zonnebank. Onder de douche uitvaartverzorging Voorproefje op de komst van het stoomschip Rotterdam! Bezoek de unieke fototentoonstelling en meer. 0ok geopend op 2s Paasdag van 11.00 tot 17.00 uur Parkkliniek biedt nu ook verzekerde zorg aan, spataderbehandelingen worden vergoed door de verzekeraar. Vrijblijvend consult over cosmetisebe correcties, 6ok op zaterdag! Incluslef tevredenheidsgarantie bruin worden. Een belevenis op zich." Voor de inrichting is (hoe kan het ook anders in hartje Rotterdam) gekozen voor het thema 'Zicht op Water' dat je door het gehele hotel (soms subtiel, soms confronterend) tegenkomt. „We sluiten hiermee aan bij de heden- daagse trend van 'beleven'." Naast de luxe designkamers biedt Golden Tulip een fraai restaurant aan het water, een gezellige bar-brasserie en voor de gasten gratis gebruik van overdekt zwembad, sauna en fitness. Op de 16e etage is een grote Panorama congres- en feestzaal gerealiseerd, met schitterend uitzicht over Rotterdam. Trouwen op deze 'toplocatie' behoort ook tot de mogelijkheden: alles onder een dak, van het verbinden in de echt tot en met receptie, diner en overnach- ten in een sfeervolle designsuite. Golden Tuliphotel Leuvehaven 80 010-413 41 39 www.goldentuliprotterdamcentre.nl (Ingezondett mededeling) Over psychische probiemen bestaan nog veel onduidelijkheden. Heb ik een dipje of is dit het begin van een depressie? Ben ik nou zo'n zeurpiet of moet ik langs bij mijn huisarts? Hoe werkt een Riagg eigenlijk? Wat doe ik met een klacht over mijn hulpverlener? Welke bijwerkingen hebben kalmerings- middelen? Met al dit soort vragen kun je terecht bij het Clienteninfopunt Rijnmond (kortweg Clip). Clip is een onafhankelijke instantie die informatie, advies en ondersteuning geefit over psychische problemen, verslavingsproblemen en dak/thuisloosheid. Dit doet Clip kostenloos. Bij Clip zijn verschillende voorlichters werkzaam. De meesten zijn erva- ringsdeskundig. Dat betekent dat zij weten wat het is om psychische proble men te hebben. De werkwijze is betrokken en informed. Aan Clip is ook een Steunpunt Schuldpreventie verbonden. Mensen die geld- problemen hebben en niet weten hoe ze verder moeten, kunnen er terecht. Clip zit aan de Zomerhofstraat 80-86 (tweede verdieping) in Rotterdam- Noord (vlakbij het Hofplein). De openingstijden zijn van maandag tot en met donderdag van 9.30 tot 16.30 uur. Op dinsdag en donderdag kun je zonder afspraak binnenlopen. Bellen of mailen kan natuurlijk ook: 010-4669006 of info@cliprijnmond.nl. Eerst meer informatie? Kijk op www.cliprijnmond.nl AK« Ertsoverslagbedrijf Europoort C.V. (EECV) Onze ideale kandidaat: 2 ervaren Meubelmonteurs Keizersbof Wevershoeve Schelvenaer 50 50 /sis -t ir (f :>^rf \N Boezemsingel 35 3034 EC Rotterdam Tel (010)280 52 80 Fax (010) 41 I 58 56 net even anders... COMBINEREN MOEILIJK? Annelies helpt u! Onder het genot van een kopje koffie, adviseren wij u graag bij het maken van een mooie combinatie. jj& Topmerken pantalons, rokken, jasjes, blouses enz. in perfect bij elkaar passende kleuren en dessins. Uw maat is bij ons nooit een probleem. Vanaf 119.- heeft u al een vlotte combinatie. maten 36 t/m speciale korte-taiHe maten 17 t/m Molenvliet 121-123, Rotterdam Lombardijen, tel. (010) 4193057 Tramlijn 20 v.a. Centraal Station stopt voor onze deur. Maandag en koopavond gesloten. www.anneliesdejongmode.nl ss Rotterdam Infocenter Brede Hilledijk 99a Rotterdam 010-484 07 27 www.derotterdam.com ROTTERDAM Calandstraat 62 3016 CD Rotterdam info#parkkliniek. nl Informeer vrijblij vend bij Parkkliniek, de kliniek waar een professionele be- handeling hand in hand gaat met een betrouwbaar advies. INFORMEER OOK NAAR ONZE FINANCIERINGSMOGELIJKHEDEN Gratis advertentie ZUINIG OP RUIMTE.NL Bedankt voor uw meldingen op www.zuinigopruimte.nl. Kom ook naar de Zuinig op ruimtedag op 21 april in uw regio. De Provinciale Milieufederaties _r=. Stuur een Zonnebloem- kaartje: een gelukwens die dubbel telt! VeiWjgbMr t»| onder en De Zonnebloem 0; kleurt je wereld. Ertsoverslagbedrijf Europoort C.V. (EECV) is een op- en overslagbedrijf voor ijzererts en kolen in de Rotterdamse haven met ca. 280 medewerkers. Voor onze Werktuigbouwkundige Dienst zoeken wij een actieve, collegiale voor onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan onze bedrijfsinstallaties. De werkzaamheden vinden plaats in de dagdienst (werktijden van maandag t/m vrijdag van 07.30 tot 15.30 uur). Van kandidaten wordt verwacht: Diploma MTS (ook schoolverlaters worden uitgenodigd te solliciteren) Praktische ervaring (lassen, branden, ijzerwerk, uitlijnen motoren e.d.) is een pre VCA-I Kunnen werken met Word, Excel, Outlook Bereid tot eventuele verdere studie. Wij bieden u een interessante baan met goede arbeidsvoorwaarden. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met de heer N.C. Gerritsen, ChefWerktuigbouw, tel. 06 - 10 88 65 41. Uw schriftelijke sollicitatie (met CV) kunt u binnen een termijn van twee weken richten aan: Ertsoverslagbedrijf Europoort C.V., Afdeling Personeel Organisatie, Markweg 131,3198 NB Europoort-Rotterdam. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Mahlow Navigajion Nemulands Marlow Navigation Netherlands B.V. verzorgt de bemanning van zeeschepen en treedt tevens op als vertegenwoordiger en agent van onze moedermaatschappij Marlow Navigation Company Ltd in Cyprus. Dagelijks doen tientallen schepen van Marlow de Nederlandse havens aan. Voor onze afdeling "Agency" zijn wij op zoek naar: De werkzaamheden bestaan o.a. uit: - het verzorgen van bemanningswisselingen - bezoeken van schepen/uitvoeren van bemanningsinspecties - communicatie met o.a. scheepsagenten, authoriteiten en leveranciers - administratieve afhandeling en rapportering heeft mbo-werk- en -denkniveau - beheerst de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift - is in bezit van rijbewijs B - is stressbestendig - heeft een enthousiaste en flexibele instelling - heeft geen 9-tot-5-mentaliteit en is bereid avond- en nachtdiensten te draaien - is collegiaal en kan goed met mensen omgaan - heeft affiniteit met, dan wel ervaring in de scheepvaart Sollicitaties voorzien van c.v. graag per post of e-mail sturen naar: Marlow Navigation Netherlands B.V. Postbus 23277 3001 KG Rotterdam E-mail: info@marlownavigation.nl T.a.v. dhr. F. Roelse Professionals met OOG voor design. VISIE en GEVOEL voor service. Frezza Holland B.V. Is een filiaal van Frezza Italie - opgericht in 1954 - welke behoort tot de grootste meubelgroep van Italie: "Doimo". Fezza Holland is reeds jarenlang actief op de Nederlandse markt. De collectie kantoor- en projectmeubilair is toonaangevend in Europa Frezza Holland beschikt over een unieke collectie representatief kantoormeubilair met verschillende directie- lijnen, een uitgebreide assortiment systeemmeubellijnen waaronder de BOS- collection van Claudio Bellini en het vele toegepaste kasten- scheidingswandensysteem van Areaplan Spazio. Voor uitbreiding in ons montageteam zijn wij op zoek naar: Wat verwachten we van je: als meubelmonteur heb je bij voorkeur ervaring in de branche en in het plaatsen van kasten- en scheidingswanden. Je weet van aanpakken, je bent accuraat en je hebt een goed technisch inzicht. Uiteraard dien je te passen in ons huidige montageteam waarbij representativiteit hoog in het vaandel staat. Tevens ben je in het bezit van een rijbewijs B. Wat bieden wij: zeer gevarieerde montage werkzaamheden in een collegiale sfeer. Uiteraard beschikken wij over goede en actuele arbeidsvoorwaarden zoals je die van Frezza Holland mag verwachten. Je sollicitatie kun je schriftelijk of per e-mail binnen 14 dagen richten aan: Frezza Holland b.v., t.a.v. Roy Sluijmers, Trondheim 2, 2993 LE Barendrecht T 0180 - 44 13 60, www.frezzaholland.nl,info@frezzaholland.nl Elke zaterdag van 18.30 - 23.00 uur "Diner Compleet Martin Luther Kingweg 7 3069 EW Rotterdam-Oud Verlaat Tel. (010) 455 13 33 Fax (010) 456 80 23 www.keizershof.com Elke dag vanaf 12.00 uur, zaterdag en zondag vanaf 17.00 uur ledere zondag van 12.00 -14.00 uur Brunch Aan u de keuze menu Geef de zondag een speciaal cachet met een brunch bij de Keizershof en de Wevershoeve U wordt door ons gastvr onthaald op een uitgebreid luxe koud-, warm- en dessertbuffet Ter introductie ledere tweede persoon 50% korting op de brunch Reserveer fOKia Noldijk 41a 2988 CD Rijsoord (gemeente Ridderkerk) Tel. (0180) 62 12 20 Fax (0180) 62 12 80 www.wevershoeve.nl 2922 BS Knmpen a d IJssel Tel. (0180) 59 49 49 Fax (0180)59 30 40 ww.schelvenaer.nl BBS SOt KORTIkS 0">("Wnus P.P., 1NCL WELKOMSTDRANKJE In onze Koninckszaal van de Keizershof verzorgen wij iedere zaterdagavond "Diner Compleet". Met een rijk gevarieerd buffet en een aangename selectie dranken laten wij de keuze aan u Om het allemaal nog completer te maken hebben wij elke zaterdagavond live-muziek en gelegenheid te dansen Ter introductie iedere tweede persoon 50% korting. Reserveer alvast. PP. INCL. ALLE STANDAARD DRANKJES de Keizershof, de Wevershoeve en de Schelvenaer s« het "Aan u de keuze m uitgebreide menukaart stelt u zelf uw 3-gangen-menu samen 29,50 p.p. of uw 4-gangenmenu 32,50 p.p. Ter introductie iedere persoon 50% korting op het in zondag t/m donderdag Reserveer alvast &5uiaa Drie unieke restaurants op toplocaties voor het vieren Uitgebreide informatie vindt u op van bruiloften en partijen jri la carte lunchen en dineren zakelijke bijeenkomsten. www.keizershof.com wwt7wevershoeve.nl www.schelvenaer.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 9