maasstad Motel Mozaique als een warme deken over de stad Solliciteer direkt naar 4000 m2 1200m2 r r r r 0909-50 10 699 M €2,50 KORTING KWF BENEFIETCONCERT maasstad! goeddoel Een driedaaas arrangement in Hotel Brabant! de baan die bij jou past! Unieke lezersaanbieding In actie tegen kanker! 3CU| €250 Depots open Lezing TUIN- SERREMEUBELEN 4* \Maafdg STOPPEN MET ROKEN Woensdag 11 april 2007 tx 63 Filiaalmanager Allround verkoper Medewerker after sales inkoop Chauffeur (met groot rijbewijs) bijrijder Medewerker magazijn expeditie mMwJJi I LI y Bok's Bungalowpark voor rust en natuur naar GARDEREN. Putterweg 76, tel. 0577-461362. Vraag prosp. aan voor 6-pers, bungalows. www.boksbungalowpark.nl INTERESSE 0M HIER TEADVERTEREN? Voor informatie bel 010-4004.391 MM weekbladen Nu met maar liefst naar het Klaas Jan Mulder Louis van Dijk spelen muziek voor iedereen! De bekende organist en pianist Klaas Jan Mulder grijpt zijn kans om samen met de beroemde pianist Louis van Dijk de koning en koningin der instrumenten onder de aandacht te brengen van het grote publiek. KORTINGSBON Slaapsystemen en slaapadviezen Slaapboulevard Verstand van slapen DE GR00TSTE COLLECTIE VAN NEDERLAND /4Cte4, uit (Muwuvzd Ceven&zan! Lasercentra N.O. vestiging Rotterdam Bel: 0900- 4378 678 0900- gestopt w tburc Zo doet u mee! ROTTERDAM - Motel Mozaique staat weer voor de deur. Het kun- stenfestival begint donderdag in TENT, met een gratis optreden. Vrijdag en zaterdag gaat het echt los. Tientallen bandjes zullen ver- schillende de podia in de stad be- klimmen. Daarnaast is er natuurlijk ook veel aandacht voor beeldende kunst en theater. De traditionele uit- valsbasis Nighttown is echter niet van de partij. De poptempel is nog steeds dicht en kan daarom niet in Motel Mo zaique worden betrokken. De fes- tivalgangers zullen zich deze keer verspreiden over de Rotterdamse Schouwburg, Rotown, Lantaarn/ Venster, Off_Corso, TENT., CBK Rotterdam en Cucosa. Het festival heeft wel nieuw leven weten te blazen in Station Hofplein. Onder de naam Perron Mozaique krijgt vooral het onderdeel 'architectuur' daar een plek. Ook kunnen 'ge- strande reizigers' van het festival in het voormalige station blijven slapen. Voor de zevende keer trakteert Mo tel Mozaique het publiek op een cocktail van beeldende kunst. the ater en muziek. Naast gevestigde namen als Camera Obscura en Tom Barman zijn ook wat minder be- kende helden zoals de Engelse band Fijiya Miyagi op Motel Mozaique te zien. Verder komen onder andere Akron/Family, The Bees, Ben Frost, Digitalism, The Hold Steady, Midlake, Patrick Wolf, Pop Levi, Priestbird, The Strange Death Of Liberal England, Zita Swoon en Rodriguez. Vooral de laatste artiest heeft een bizar levensverhaal. De Ameri- kaanse muzikant Rodriguez bracht in 1970 het prachtige folk-blues album Cold Fact uit op het label Sussex. Kort na de release kreeg het label financiele problemen en ging het ten onder. Daarmee leek ook de plaat van Rodriguez te zijn verdwe- nen. Rodriguez was zich er niet van bewust dat een aantal dozen met Cold Fact platen toch Zuid-Afrika en Australie hadden weten te be- reiken. Vooral in Zuid-Afrika werd hij razend populair. Rodriguez was inmiddels bouwvakker en ontdekte zijn populariteit aan de andere kant van de wereld pas een decenia later. In 1998 toerde hij voor het eerst door Zuid-Afrika en merkte hij tot zijn stomme verbazing dat iedereen op straat hem herkende. Maar ondanks de publiektrekkende rol van de muzikanten ligt ook veel nadruk op de andere disciplines waar het festival voor staat: beel dende kunst en theater. He theater- gezelschap Opium voor het Volk speelt de voorstelling 'Blind'. Ook de Bond voor Wilde Dansers zal proberen hun enthousiasme voor de dansvloer^p het publiek over te brengen. Eigenlijk is juist die veel- zijdigheid de kracht van het festival. Daarnaast draagt het kleinschalige karakter ook mee in het succes. Shows en optredens vinden plaats in een intieme sfeer. Motel Mozaique trekt veel bezoe- kers van buiten de regio Rijnmond aan. En omdat het zwaartepunt van het festival op vrijdag en zaterdag ligt, biedt het 'motel' traditiege- trouw slaapplekken aan. Eerder konden de festivalgangers slapen in etalages van winkels en gebedshui- zen. Dit jaar worden de slaapzakken in Perron Mozaique uitgerold. Tijdens Motel Mozaique wordt Sta tion Hofplein in Rotterdam om- getoverd tot Perron Mozaique. Dit De ZuiderSter is volop in beweging en daarom op zoek naar jou Ter versterking en uitbreiding van onze activiteiten in onze vestigingen Capelle a/d IJssel en Barendrecht zijn we op zoek naar (m/v) nieuwe, flexibele medewerk(st)ers die ons enthousiaste en terzake kundige team willen komen versterken en inzetbaar zijn in beide filialen. Er is volop werk aan de (woon)winkel! Als filiaalmanager ben je verantwoordelijk voor het functioneren van een van de filialen. Je realiseert met de verkopers de operationele, beleidsmatige en commerciele doelstellingen. Tevens zorg je voor een adequate kwantitatieve en kwatitatieve bezetting. Als allround verkoper (parttime fulltime) staat de klant centraal en is je gehele werkwijze hierop afgestemd. Daarnaast ben je mede verantwoor delijk voor een verzorgde presentatie van de showroom en verricht je administratieve handelingen met betrekking tot verkoop. Deze functie is zowel voor Capelle a/d IJssel als voor Barendrecht. In teamverband zelfstandig klanten telefonisch te woord te staan bij vragen of eventuele klachten over ZuiderSter artikelen die na de verkoop zijn ontstaan. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de daaruit voortvloeiende administratieve afhandeling. Als inkoop medewerk(st)er coordineer en controleer je de administratieve goederenstroom voortvloeiend uit het inkoopproces. Als chauffeur maak je deel uit van onze afdeling logistiek. je levert ZuiderSter artikelen af bij klanten volgens een zorgvuldig geplande route. Samen met je collega ben je verantwoordelijk voor een juiste en nette bezorging van onze artikelen. Onze chauffeur kan natuurlijk niet zonder bijrijder dus zijn we ook op zoek naar jou. De afdeling logistiek, onderverdeeld in magazijn en expeditie, draagt zorg voor een zo optimaal mogelijke verwerking van alle uitgaande en inkomende goederen. Dit alles wordt ondersteund door een geautomati- seerd order- en verwerkingssysteem. Wil je jouw toekomst delen met die van ons? Kijk dan op de website www.zuiderster.nl voor meer informatie en mail ons snel je reactie naar pz@zuiderster.nl of rdeblok@zuiderster.nl! Of schrijf een sollicitatiebrief met CV naar: de ZuiderSter, ta.v. afdeling P&O, mevr. I. van Hoorn, Hoofdweg 18, 2908 LC, Capelle a/d IJssel CocoRosie op het podium van de Rotterdamse Schouwburg. De band was verieden jaar een van de hoogtepunten van Motel Mozaique. foto Rob Kamminga treinstation biedt een weekend lang plaats aan architectuur en kunst in de breedste zin van het woord. Observatorium verrijkt de openbare ruimte van Station Hofplein door het bouwen van een extra perron als installatie. Deze blikvanger van Perron Mozaique geeft bezoekers de gelegenheid met een andere blik te observeren en een andere bete- kenis te geven aan de omgeving. Op dit symbool van gastvrijheid komen cabines ter prikkeling van de verbeelding en om in te slapen. Het jaarlijkse Slapen in Kunst gaat uiteraard op Perron Mozaique en in de hofbogen plaatsvinden. De dames van Bliss zullen de slapers warm verwelkomen met Bliss par- fum, Nachtkus en Blissfull Break fast. Daarnaast zullen de speciale 'Motel Mozaique Gidsen' weer een onbe- kende kant van Rotterdam laten zien. De gidsen nemen bezoekers mee naar onvergetelijke locaties in de stad en markante gebeurtenis- sen binnen het festival. A1 deze individuen dragen een eigen verhaal in zich, die de leidraad is geweest voor het organiseren van intieme, ludieke, leerzame, maar vooral per- soonlijke tochten. Veelal met architectuur als thema. Wat je zoal kunt verwachten? De sappige geschiedenis van het Vrou- wenhof wordt verteld en er is een ontdekkingstocht naar het meest bijzondere muurtje van Rotterdam. In totaal vinden er in het festival-1 weekend ongeveer 35 gidsentochten plaats. Het meerdaagse kunstenfestival start donderdag in TENT, met een optreden van Beatnologic Sound- system (Jonas Vorwerk). Hij draait verschillende muziekstijlen door elkaar. De toegang is gratis. Kijk voor het volledige programma op www. motelmozaique.nl. Er zijn verschil lende kaarten verkrijgbaar: dag- kaart voor vrijdag 13 of zaterdag 14 april 2007 voor 26 euro en een passe-partout voor 13 en 14 april, exclusief slapen voor 47 euro. Losse slaapkaart voor vrijdag 13 of zaterdag 14 april kosten, inclusief ontbijt, 20 euro. De kaarten zijn te koop via de voorverkoopadressen van Ticket Service Nederland: Bij de grotere postkantoren, de grotere Free Re cord Shops, VVV-kantoren en GWK station filialen, via de Ticketlijn 0900 300 1250, 45c/pm) en www. ticketservice.nl. In Rotterdam zijn dagkaarten en passe-partouts ook verkrijgbaar bij de Rotterdamse Schouwburg, Plato, Velvet Music, Plaatboef en de Rotterdam Store. De bijna 77 jarige piano- speler Klaas Jan Mulder heeft na 62 jaar concerten geven nog steeds enorm veel plezier in het muziek maken en samen met zijn muzikale vriend Louis wordt het een fantastische middag waar Mulder en Van Dijk naar uitkijken. Het is al weer meer dan 15 jaar geleden dat ze voor het laatst samen optraden. Lezers van Maasstad weekbladen kunnen extra voordelig naar dit benefietconcert in de St. Janskerk te Gouda. Op vertoon van onderstaande bon ontvangt u aan de kassa van het theater maar liefst 2,50 korting. U betaalt dan 17,50 i.p.v. 20,-. U steunt door middel van het kopen van een toeganskaartje het KWF Kankerbestrijding. Dit familieconcert is op zaterdag 14 april a.s. op twee grote concertvleugels in de St. Janskerk te Gouda. Het concert begint om 14.30 uur. In verband met de verwachten grote opkomst gaat de kerk al om 13.15 uur open. Ja, ik maak gebruik van de 2,50 korting Naam:m/v Adres: Postcode:. Woonplaats:. Voorwaarden: de korting geldt uitsluitend op vertoon van deze advertentie direct bij de kassa en niet via internet, zoiang de voorraad strekt. Niet geldig voor reeds gekochte kaarten. Er is geen restitutie mogelijk. Niet in combinatie met andere acties. ROTTERDAM - Het Natuurhisto- risch Museum Rotterdam organi- seert tijdens het Museumweekend van 14 15 april rondleidingen door de collectiedepots. Deze ruim- ten zijn normaal niet toegankelijk voor het publiek. De rondleidingen worden om het half uur gegeven door conserva- toren: wetenschappers die de col- lecties door en door kennen en er gedreven over kunnen vertellen. Be- halve de zolder, waar de 'droge en lichte' collectie (planten, schelpen en insecten) bewaard wordt, komen de rondleidingen ook in de kelder. Daar huisvest het Natuurhistorisch Museum de zogenaamde 'zware' collectieonderdelen bestaande uit de verzameling skeletten en fos- sielen. De rondleidingen door de depots starten doorlopend om het half uur en duren ongeveer drie kwartier. Vanwege de kwetsbaar- heid van de collectie kunnen er slechts 10 personen per rondleiding mee. Wees er dus snel bij. De eerste depot rondleiding start zowel za terdag als zondag om 11.30 uur en de laatste begint om 16.00 uur. Op beide dagen van het Museumweek end is het Natuurhistorisch Museum gratis toegankelijk: zaterdag van tien tot vijf en zondag van elf tot vijf. Alle tentoonstellingszalen zijn vrij toegankelijk. ROTTERDAM - Lama Jigme Nam- gyal verzorgt op zaterdag 14 april in het Bibliotheektheater vanaf 15.00 uur een lezing over 'Respectvol omgaan met verschillen'. Lama Jigme Namgyal (1973, Tibet) ging op 8-jarige leeftijd het klooster in waar hij zijn opleiding volgde. Tegenwoordig is hij leider van het Phuntsok Cho Ling Centrum te Rotterdam. De lezing begint om 15.00 uur en de toegang is gratis. Het Bibliotheektheater is gevestigd aan de Hoogstraat 110 naast de Centrale Bibliotheek. Lama Jigme Namgyal op spreekt 20 april ook in het Wereldmuseum Rotterdam. Hij zal tijdens deze le zing vertellen hoe we betekenis kunnen geven aan vrienden, familie en de samenleving. De lezing is gratis en zal in het Engels worden gehouden en in het Nederlands wor den vertaald. Voor meer informatie: www.wereldmuseum.nl Blaaksedijk (Ind.terrein Heinenoord) Boonsweg 7 tel. 0186 -601355 www.slaapboulevard-kwakernaat.nl CUtet- e*t HOOFDWEG 9 - CAPELLE A/D IJSSEL TEL. 010-418 50 79 www.stigter-tuinmeubelen.nl Professionele ondersteuning nodig bij het Lasertherapie, wetenschappelijk ontwikkeld!!! Kosten 135,- waarvan 75% vergoed door o.a Zilveren Kruis prachtig fluctuatie plaats in Gelderland plaats in Amerika gekant eerste ontwerp krinq om zon of maan grot opwaarts hard geiuid afbreekbaar afval harde trap bordspel T~ etiket kregelig drkel inhoudsmaat rivier in Rusland toespijs op brood veeziekte Indonesische winkel gezelschaps- spel stoere jongen T land in Azie water in Duitsland plaats in Overijssel kledingstuk kennen deel van Oostenrijk Haagse voetbaldub hoofdstad van Letland Oudnoors prozawerk rivier in N.-Holland rivier in Duitsland Engelse oud vakverbond uitroep van oplucnting eiser in een proces middelbaar onderwijs figuur ultraviolet luitenant sneeuwhut rond- zwervende herder zacht kokertje vlekken veroorzaken Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. Om de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl xorgt voor het zieke kind tussen ziekenhuis en thufs Breda behoort tot een van de gezelligste steden van Nederland. De stad bruist niet alleen van alle restaurants, bars en cultuur, maar er kan ook uitstekend gewinkeld worden. U wint een 3-daags arrangement voor twee personen in Best Western Hotel Brabant bestaande uit een 4-gangen diner in het Bourgondisch restaurant op de dag van aankomst, twee overnachtingen in een comfortkamer, een culinair 3-gangen diner op de 2e avond en uiteraard kunt u beide ochtenden genieten van een uitgebreid Good Morning Amrath ontbijt. Kijk voor meer informatie op www.hotelbrabant.nl Los het Zweedse raadsei op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 11 t/m 17 april 2007 doorgeven via (70 ct. p.m.). BR s f U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans.. De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 10 699. De oplossing uit nummer 7 is: edelsteen. Een ring van Marc Lange is gewonnen door: G. Konings, Schiedam. 1 2 3 4 5 6 7 8 2006 - puzzel en win services Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 15