ad vacatures ©pfeoio trap in Geld plus cadeaus ont_mng£n? fJ KLEDINGINZAMELINGSACTIE chauffeur m/v Prins Maasdijk V£z.CW Chauffeurs Ambitieus en kennisgedreven? Maak carriere bij ERIKS! Jii 1LJ 21 APRIL 2007 CUSTOMER SERVICE MEDEWERKERS Netwerf Broekman Motortransport bv m/v Standplaats: Rotterdam Wij vragen: Chauffeurs in het bezit van geldig groot rijbewijs C/E, C.C.V.-B chauffeursdiploma en enige jaren ervaring met vrachtautocombinaties en/of trailers. Woonachtig in omgeving Rotterdam. Wij bieden: Een afwisselende baan in een dynamische werk- omgeving met een positieve werksfeer. De arbeidsvoor waarden zijn volledig volgens de bepalingen van de CAO voor het beroepsgoederenvervoer over de weg. Heeft u interesse? Stuur dan uw cv met korte motivatie per e-mail naar career@broekman-group.nl, t.a.v. Sietse Barendregt. Kijk voor meer informatie over de vacature(s) binnen de Broekman Group op www.broekman-group.nl. Bellen kan ook: 010-4873215. Euro Bevrachting Ben van Dijk B.V. 1) (aankomend) disponent/bevrachter m/v 2) administratief medewerker m/v Euro Bevrachting Ben van Dijk B.V. Samen goed voor elkaar. SERVICE MONTEUR Wij Adecco Transport Logistics Adecco Transport Logistics better work, better life Binnendienst medewerk(st)er Technisch verkoper/productmanager aggregaten Werkplaatschef United Transport Tankcontainers UTT behoort tot de top 3 in het wereldwijd vervoer van vloeistoffen in bulk. Onze activiteiten groeien sterk en breiden zich ook uit naar andere aspecten van het bulk- vervoer. Er is bij ons daarom per direct plaats voor enkele In deze positie ben je de directe aanspreekpersoon voor klanten die hun transport- orders willen plaatsen. Je zorgt er voor dat alles op rolletjes verloopt. De wensen van de klanten worden vertaald naar instructies in het eigen computersysteem en gecoordineerd met commerciele en operationele afdelingen. Er is ook veel contact met buitenlandse kantoren. Voor deze functie zijn de volgende eigenschappen gewenst: Teamspirit Goede verbale en schriftelijke communicatie-eigenschappen ook onder stress Kennis van Nederlands, Engels en Duits Bekendheid met Microsoft Office programma's (met name Word en Excel) Commercieel en administratief inzicht Ervaring in scheepvaart of transport MBO-niveau Vanzelfsprekend is ervaring met het organiseren van vervoer van vloeistoffen in bulk of intermodaal vervoer binnen/buiten Europa een pre. Wij bieden een interessante baan in een dynamische internationale omgeving met goede arbeidsvoorwaarden en toekomstperspectief. Sollicitaties kunt u richten aan: United Transport Tankcontainers B.V., t.a.v. Directie, Postbus 59070, 3008 PB Rotterdam of info@utt-tankcontainers.com Als bezorger van Maasstad weekbladen krijg je niet alleen twee keer per maand je bezorgvergoeding. Je spaart ook voor leuke cadeaus! Interesse? Bel 0900-877 93 75. Of ga naar www.netwerkvsp.nl. Het beste thuis in huis aan huis P) KUDINGINWMEUNG menseninnood Wegens uitbreiding zijn wij op zoek naar een viertal fulltime is een middelgroot transportbedrijf, gespecialiseerd in het vervoer van personen- en bestelwagens met specifieke daarvoor ingerichte dubbeldeks vrachtwagencombinaties. Broekman Motortrans port bv maakt deel uit van de Broekman Group, toonaangevend op het gebied van Shipping, Logistics en Automotive. Acquisttie n.a.v. de advertentie wordt niet op prijs gesteld. EURO BEVRACHTINO te Rotterdam zoekt op korte termijn: 1. (aankomend) disponent/bevrachter m/v 2. administratief medewerker m/v BEN VAN DI|K B.V. Euro Bevrachting Ben van Dijk B.V. is een scheepvaartkantoor met vestigingen in Nederland, Duitsland, Hongarije en Roemenie. We zijn gespecialiseerd in het verkeer van en naar de Donau. EB heeft schepen in eigendom, maar chartert ook schepen voor enkele reizen, rondreizen en heeft schepen in time charter. Deze schepen zijn inzetbaar in het gebied tussen de Noord- en de Zwarte Zee. In Rotterdam werken we met 7 mensen. Totaal zijn 18 mensen werkzaam bij EB. Voor onze vestiging in Rotterdam hebben we op korte termijn 2 vacatures: met goede commerciele vaardigheden; in staat is om onder spanning goed te blijven communiceren; goede teamwerker die loyaal, betrouwbaar en fair is; niet voor een uitdaging wegloopt; middelbare/hogere opleiding gewenst; goede kennis van de Nederlandse, Duitse en Engelse taal in woord en geschrift; goede kennis van de belangrijke hedendaagse softwareprogramma's. voor alle voorkomende administratieve werkzaamheden; goede teamwerker die loyaal, betrouwbaar en fair is; niet voor een uitdaging wegloopt; kennis van Account View geniet voorkeur; middelbare opleiding gewenst; goede kennis van de Nederlandse, Duitse en Engelse taal in woord en geschrift; goede kennis van de belangrijke hedendaagse softwareprogramma's. Indien uw interesse is gewekt voor een van de bovengenoemde vacatures zien wij uw cv met belangstelling tegemoet. Maaskade 33, 3071 NB Rotterdam t.a.v. Sascha Timmerman Tel. 010-2711033 Zaterdag 21 april aanstaande vindt in het Rotterdam Rijnmond gebied Sam's Kledingactie plaats. Tussen 9.00 en 13.00 uur kunt u uw goede, nog draagbare kleding, schoenen en huishoudtextiel in gesloten plastic zakken afgeven bij de volgende adressen: Rotterdam City Kerk, 1e Nieuwstraathof 2 Verlosser en Barbarakerk, Crooswijkseweg 20 Parochiezaal Laurentiuskerk, Rob. Fruinstr. 36 Alb. de Grotekerk, Corn. Muschstraat 3 Pax Christikerk, Mathenesserdijk 23 Maranathakerk, Joss, de Jonglaan 1 Flat Abtshoven, Ameidestraat Parkeerterrein, Delftweg 15 Christus Koningkerk, Statenplein 1 Verrijzeniskerk, Meidoornsingel 206 Goede Herderkerk, Kastanjeplein 38 Serviceflat Borghage, Wilgenlei 500 Liduinakerk, L.F. de Montignylaan 13 Immanuelkerk, Berlagestraat 96 Adriaenjansz. Kerk, Kasteelweg 2 Ontmoetingskerk, Ben. Websterstraat 11 Lambertuskerk, Ben. Oostzeedijk 3 Bethelkerk, Boergoensevliet 24 Betlehemkerk, Blankenburgstraat 134 Julianakerk, Zaandijkstraat Openhofkerk, Middelharnisstraat 153 Pinksterkerk, Bierens de Flaanweg 1 Gar. De Recreade, Dumasstr. /Mussetstraat Morgensterkerk, Slingeplein 1 Breepleinkerk, Randweg Breeplein Groene Tuinkerk, Groen Tuin 351 Openhof (auto), Hesseplaats vervolg Rotterdam Garage Hillegarduskerk, Verbraakstraat 23 Pelgrimskerk, Reyerdijk 51 Oranjekerk, Rozenlaan 20 Familiekerk, Veurstraat 1 Poortugaal Trefcentrum De Kapel, Achterweg 16 Rhoon Maranathakerk, Kleidijk 2 't Veerhuis, Dorpsdijk 236 Flervormde Kerk, Dorpsdijk Spijkenisse (actie van 10.00-12.00 uur!) Felicitaskerk, Hekelingseweg 15 Ontmoetingskerk, Kon. Wilhelminalaan 1 Michaelkerk, Anjerplein 1 Pemis Jeugdgebouw, Burg, van Esstraat 34 Brielle Mevr. Teuben-Luja, Hinder 28 Maassluis Grate Kerk, Kerkplein 2 Koningshof, Uiverlaan 20 DeArk, Rembrandtlaan Schiedam De Rank, Schiedamseweg 122 Joh. de Doperkerk, Mgr. Nolenslaan St. Jacobuskerk, Kerkweg 46 Bethelkapel, Nieuwe Maasstraat 68d St. Janskerk, Lange Kerkstraat Vlaardingen Bethelkerk, Burg. Verkadesingel 26 Pax Christikerk, Reigerlaan 51 Rehobothkerk, Billitonlaan Ictuskerk, Van Maerlantlaan 2 St. Lucaskerk, Hoogstraat 26 Capelle aan den IJssel Kerk de Gaarde, De Vallei 2 De Morgenster, Spoorlaan 2 Schenkelkerk, Bermweg 29 Pauluskerk, Merellaan 352 Herv. Dorpskerk, Kerklaan 2 Ontmoetingskerk, Zevensprong 104 De Hoeksteen, Rivierweg 15 Rozenburg RK Kerk, Jan Tooropstraat Fam. W. Luja, Grote Stern 93 Hoogvliet Mariakerk, Parelvisserstraat 131 VOOR MEER INFO BEL 073.687.10.60 OF KIJK OPWWW.SAMSKLEDINGACTIE.NL Alle opbrengsten gaan naar Mensen in Nood i Cordaid Van Eyle Ruygers -Schwartz te Rotterdam maakt deel uit van ERIKS group en Is een technlsche groothandel die zich stevig heeft gepositioneerd op de industriete markt. Door onze specifieke kennis van aandrijftechniek en gereedschappen zijn wij voor steeds meer klanten een gewaar- deerde gesprekspartner en toeleverancier. Momenteel zijn we op zoek naar een fulltime: Functie-inhoud: Als klantvriendelijk, kundig en accuraat mon- teur in de binnen- en buitendienst ben je ver- antwoordelijk voor de reparatie, het onderhoud en het in bedrijfstellen van de aan onze klan ten geleverde metaalbewerkingsmachines zo- als conventionele draaibanken en frees- zaag- boor- en slijpmachines. Deze werkzaamheden stem je af met de interne coordinator van onze Technische Dienst. Functie-eisen: |e hebt een opleiding gevolgd op MTS-WTB niveau en beschikt over mechanische sleu- telvaardigheid, praktische kennis van hy- drauliek, pneumatiek en elektrotechniek en hebt affiniteit met CNC-gestuurde draai- en bewerkingscentra. je bent in het bezit van een rijbewijs en in staat je werkzaamheden zelfstandig uit te voeren. Wat bieden wij? Naast een stimulerende werkomgeving in een gezonde en vooruitstrevende onderneming, bieden wij een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Veer weten? Wil je meer weten over de functie van Service Monteur, dan kun je contact opnemen met Hans Feenstra, Service Manager. Tel. 06 - 51 83 50 78. Spreekt deze functie je aan? Stuur dan je sollicitatiebrief met cv voor 1 mei 2007 aan Van Eyle Ruygers - Schwartz bv, t.a.v. Erwin Mossel-Schram, afdeling P&O, Postbus 35040, 3005 DA Rotterdam, of per e-mail naar: erwin.mossel-schram@erxs.nl. VAN EYLE RUYGERS Kijk ook naar onze andere vacatures op www.erxs.nl, onder jobs SCHWARTZ Werk: Kom op zaterdag 21 april tussen 09.00 en 13.00 uur naar onze vestiging Rotterdam: Mijnsherenlaan 212-214 Bel voor meer informatie: 0800 - 0200362 adecco.nl .r- De Actua Groep, gevestigd in het Rivium Brienenoord Businesscenter te Capelle a/d IJssel, is actief op zowel het gebied van pensioen- en levens- verzekeringen als op het gebied van schadeverzekeringen. Een specifiek onderdeel binnen de Actua Groep zijn (garantie)verzekeringsproducten die met name via de retailbranche worden aangeboden. Voor dit onderdeel binnen de Actua Groep zoeken wij op korte termijn een: afdeling Marketing Sales (fulltime) Je zult de meest dagelijkse handelingen op deze afdeling verrichten. Hieronder vallen o.a. de volgende taken: - het telefonisch te woord staan van relaties; - schriftelijk (met name per e-mail) behandelen van diverse vragen van relaties; - het administratief ondersteunen van de buitendienst; - het begeleiden van drukwerkopdrachten. Wij vragen: - een afgeronde opleiding op minimaal HAVO/MBO+ niveau; - uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift; - ruime kennis van Microsoft Office; - goede communicatieve vaardigheden; - accuratesse en representativiteit. Wij bieden een: - zeer afwisselende baan; - open en collegiale werksfeer in een jong team; - marktconform salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstelling? Stuur z.s.m. je reactie met cv naar: Actua Groep t.a.v. de heer R. Zeedijk Postbus 849 3000 AV Rotterdam e-mail: r.zeedijk@actua.org Prins Motoren BV maakt onderdeel uit van Prins Maasdijk BV en is een technische handelsonderneming met diverse producten op het gebied van industriele dieselmotoren en stroomaggregaten. Zo is Prins Motoren BV de officiele importeur van Kubota diesel motoren en diverse merken stroomaggregaten Wegens groei van de verkoop van aggregaten in de afgelopen tijd en de te verwachten groei in de komende jaren wordt de verkoopafdeling uitgebreid. Hiervoor zoeken wij de volgende persoon: Functieomschrijving: De technisch verkoper maakt onderdeel uit van het verkoopteam van Prins Motoren BV. De werkzaamheden bestaan in de ruimste zins des woords uit alles wat met de verkoop van aggregaten te maken heeft. Het is een combinatie van een binnen- en buitendienst functie. In de praktijk zullen de volgende werkzaamheden uitgevoerd moeten worden: actieve verkoop, aquisitie, account management, marketing, onderhandelingen met leveranciers, calculeren van projecten en het begeleiden van projecten. Het is een zeer zelfstandige functie met veel afwisseling en een grote mate van vrijheid. Functie-eisen: - Technische achtergrond, MTS/HTS werktuigbouw, autotechniek of elektrotechniek. - Enige jaren ervaring in een technische omgeving, bij voorkeur in de generatoren. - Commerciele ervaring. - Goede.contactuele eigenschappen. - Goede uitdrukkingsvaardigheid in zowel woord als geschrift. - Kennis van de Engelse taal. Een goede salariering en secundaire arbeidsvoorwaarden worden geboden. Tevens zijn we voor de technische dienst van Prins Mechanisatie en Prins Motoren op zoek naar een: De werkplaatschef bij Prins geeft leiding aan een tiental monteurs in de werkplaats die allerlei werkzaamheden aan heftrucks, dieselmotoren en generatoren doen. Hij rap- porteert aan de manager TD en functioneert als het ware als zijn rechterhand. Daarnaast is er een technisch specialist die alle details van alle producten kent en hiermee een directe ondersteuning voor de werkplaatschef vormt. De werkzaamheden bestaan o.a. uit, maar zijn zeker niet beperkt tot: Aanname en planning van storingen reparaties en onderhoud Aansturen van de monteurs en bewaken voortgang van werkzaamheden Contact met de eigen verkoopafdelingen en klanten en hen in'formeren Inplannen transport met twee eigen vrachtauto's Functie-eisen: - Ervaring in een dergelijke functie is een vereiste. - Opleiding minimaal MTS niveau, bij voorkeur werktuigbouw of autotechniek. - Flexibele instelling en aantoonbare leidinggevende capaciteiten. Een goede salariering en secundaire arbeidsvoorwaarden worden geboden. Indien u belangstelling heeft voor een van deze functies verzoeken wij u een sollicita tiebrief met CV te versturen naar Prins Maasdijk, t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 39, 2676 ZG MAASDIJK E-mail: info@prinsmaasdijk.nl www.prinsmaasdijk.nl Telefonische aquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 18