in rotterdam. 1 a www J Themapagina woonsferen (1) Beter zoeken naar de woning van uw voorkeur Rustig stedelijk, wat is dat voor woonsfeer? Rustig Hordijkerveld steeds aantrekkelijker Stel uw ideale woning samen in Le Medi Infocentrum Le Medi mmU it WOONWAARDEVOL A DE NIEUWE KftftRT Een nieuLu leuen in historisch Delfshouen Beschikbaar in rustig stedelijk Meer info: www.lemedi.ni De website www.woneninrot- terdam.nl is vernieuwd. De site, waarop u een bijna com- pleet overzicht van het Rot- terdamse nieuwbouwaanbod vindt, werkt voortaan met woonsferen (of woonmilieus). Die maken het u nog gemak- kelijkereen geschikte woning te vinden in een buurt die bij u past. Deze pagina be- steedt de komende maanden regelmatig aandacht aan deze nieuwe benadering. Vandaag aandacht voor de woonsfeer rustig stedelijk. Geeft u de voorkeur aan buur- ten met: - een ligging in de luwte van de stad, op enige afstand van het centrum; - redelijk wat openbaar groen en particuliere tuinen; - vooral laagbouw, uitgevoerd in talrijke woningtypes (zoals eengezinswoningen, stadswo- ningen en appartementen in kleinere complexen); - winkelcentra voor meer dan de dagelijkse boodschappen; - sportclubs, wijkcentra en an- dere plekken voor ontspan- ning en vertier; - en voldoende openbaar ver- voer (bus, vaak ook de tram en soms de metro)? Dan is rustig stedelijk uw woonsfeer. Deze woonsfeer komt vooral voor in de wijken Charlois, Crooswijk, Delfsha- ven, Feijenoord, Hillegersberg, Hoogvliet, IJsselmonde, Ka- tendrecht, Kralingen, Noord, Overschie, Park Zestienhoven, Pernis, Prins Alexander en Schiebroek. Zoekt u een woning in 'wijk X', of in een 'rustige straat met veel groen'? Wilt u wo- nen in 'deelgemeente Y', of in een 'buurt met veel winkels en uitgaansvoorzieningen'? Als u een woning in Rotterdam zoekt, moet u vaak de wijk of deelgemeente van uw voorkeur aangeven. Dat levert weinig in- formatie op over de woonom- geving. Daarom werkt de Stich- ting Woonpromotie Rotterdam op haar totaal vernieuwde web site www.woneninrotterdam.nl sinds kort met woonsferen. Die geven u meteen een indruk van de omgeving. Zo vindt u niet alleen de woning, maar ook de buurt die bij u past. DE NIEUWE KAART MAN ROTTERDAM <#v» financiele mogelijkheden voldoen, in buurten die bij u passen. Nieuwe kaart van Rotterdam De stichting benadrukt dat de gren- De stichting, een samenwerkings- zen van de woonmilieus niet be- verband van vrijwel alle makelaars, ontwikkelaars en woningcorpora- ties die in de Rotterdamse nieuw- bouwmarkt actief zijn, onderscheidt vier woonsferen: centrum stedelijk, rustig stedelijk, groen stedelijk en waterrijk stedelijk. Hoe werkt de nieuwe site? Op de vernieuwde site, die een bijna compleet overzicht biedt van het Rotterdamse nieuwbouwaanbod, vinkt u eerst aan of u een koop- of huurwoning zoekt. Vervolgens kiest u uw favoriete woonsfeer. Daarna bepaalt u de prijsklasse en vervolgens het woningtype. Het overzicht dat u dan in beeld krijgt, bevat de nieuwbouwwoningen (in Rotterdam) die aan uw wensen en paald worden door een enkele straat of laan. U moet de milieus zien als vlekken, die zich uitstrekken over redelijk grote gebieden met een bepaalde uitstraling en een aantal kenmerken. Daarbinnen bevinden zich altijd kleinere buurtjes of stra- ten die anders zijn. Zo kunt u in een rustig stedelijk woonmilieu heel goed op een drukke winkelstraat stuiten en vindt u in het bruisende centrumgebied de stilte van bijvoor- beeld Het Park. Op talrijke plekken in de stad komt u bovendien een combinatie van woonsferen tegen. Op de Nieuwe kaart van Rotterdam zijn de woonsferen en deze nuances via honingraten en kleuren aange- geven Meer ruime eengezinswoningen, meer woningen voor ouderen, meer koopwoningen, meer vari- atie in het groen, een nieuwe singel die de openbare tuinen met elkaar verbindt, meer aandacht voor sociale en verkeersveilig- heid en voldoende voorzieningen in de directe omgeving, zoals speelplekken, scholen, winkels, zorgdiensten en wijkvoorzienin- gen. Dat is in een notendop het eindplaatje van de vernieuwing van Hordijkerveld, een rustig (en groen) stedelijke stadswijk in de deelgemeente IJsselmonde. Hordijkerveld is tussen 1958 en 1963 gebouwd als een ruime, groene en rustige stadswijk. Dat is Hordijkerveld nu nog. Toch zijn de eisen aan woningen en woon- omgeving veranderd. Daarom werken gemeente, deelgemeente en woningcorporatie Vestia Rot- terdam-Zuid al een paar jaar aan de vernieuwing. Dat proces gaat de komende jaren in voile vaart door. Een belangrijke kwaliteit van Hordijkerveld is altijd gebleven: de uitstekende bereikbaarheid. U bent in een mum van tijd op de A15 of de A16. Bovendien wordt de wijk ontsloten via tramlijn 2. Meer weten? Kijk op www.won- eninhordijkerveld.nl of bekijk de advertentie over project De Hoek op deze pagina. Veelkleurig, vrolijk, veilig en rustig stedelijk. Die eigen- schappen zijn van toepassing op woonproject Le Medi, dat aan de Hudsonstraat vlakbij Historisch Delfshaven verrijst. Le Medi is eigenlijk een wijkje in een wijk. De architectuur en de opzet doen denken aan wat in landen rond de Middellandse Zee te zien is. Bovendien ligt het op een steenworp van het centrum. Bijzonder aan Le Medi is dat u zelf uw ideale woning kunt sa- menstellen. Dat komt door het gevarieerde aanbod en de vele uitbreidingsmogelijkheden. Op www.lemedi.nl leest u hier meer over. Van elk woningtype kunt u op deze site een plat- tegrond bekijken en alle mo- gelijke uitbreidingen en opties aanklikken. Uiteindelijk kunt u de plattegrond van uw keuze uitprinten, mdt de prijs. U kunt ook het nieuwe infor- matiecentrum op de bouwlo- catie bezoeken. Daar is een medewerker aanwezig om vragen te beantwoorden en de mogelijkheden door te nemen. Het informatiecentrum is op woensdag en vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur open, of op af- spraak (010-4766687). U heeft al een woning in Le Medi voor 189.500 euro (v.o.n.). Meer weten? Kijk op www.lemedi.nl of bekijk de advertentie op deze pagina. Wilt u weten wat het actuele Rotterdamse nieuwbouwaanbod in de woonsfeer rustig stedelijk is? Kijk op www.woneninrotterdam. nl en vink deze woonsfeer aan. Rechts op de pagina staat vervol gens uit hoeveel woningen de selectie bestaat. Met een muisklik op dat aantal heeft u het aanbod in beeld. groen binnenplein met watereiement =Q=EURO HAAL DE TOEKOAAST IN HUIS 32 appartementen vanaf €169.000 v.o.n. (exclusief parkeerpiaats) f I - Gelegen aan de Huniadijk, Rotterdam IJsselmonde - Keuze uit 5 woningtypen J|W I - Woonoppervlakte tot maar liefst 109 m2 Moderne voorzieningen op het gebied van comfort, Jfl veiligheid en techn'iek - Geschikt voor jong en oud www] VAN ROTTERDAM www.woneninrotterdam.nl tarotterdaiTi y*!jiujn centrum stedelijk rustig stedelijk groen stedelijk I waterrijk stedelijk Rustig stedelijk wonen. 93 eengezinswoningen met tuin of terras uit te breiden naar eigen smaak prijzen van 189.500 tot 304.500 V.O.N. inclusief overdekte prive parkeerpiaats toegangspoorten Openingstijden: woensdag en vrijdag van 13.00 - 16.00 uur Op afspraak maandag t/m zaterdag: (010) 476 66 87 Le Medi is een initiatief van Com-wonen, ERA Bouw en Waonbron K0M ER WONEN1 In 110-Morgen, aan de rand van Hillegersberg. ontwikkelt BAM Vastgded 2 APPARTEMENTENGEBOUWEN MET ELK 25 APPARTEMENTEN Grote variatie aan woningtypen Zonnige balkons op zuiden of westen Eigen parkeerpiaats op afgesloten terrein Prognose start verkoop juni 2007 Koopsomindicatie vanaf circa 195.000 - v.o n. 40 RUIME EENGEZINSWONINGEN Met voor- en achtertuin'en aparte bergmg Gebouwd in moderne naoorlogse stijl kenmerkend voor de wijk Kavelgrootte ca. 120 m woonoppervlakte vanaf 125 m Koopsornmen vanaf 254 800,- v.o.n. centrum stedelijk rustig stedelijk groen stedelijk waterrijk stedelijk Kies de woonsfeer die bij u past De woonsfeer Centrum Stedelijk wordt gekenmerkt door hoogbouw en veel grootstedelijke voorzieningen, zoals theaters, bioscopen, winkels en openbaar vervoer. Rustig Stedelijk komt voor rond het centrum en kent vooral gestapelde woningen (tot circa zes bouwlagen). Groen Stedelijk wordt gekenmerkt door grondgebonden woningen en veel groen. Waterrijk Stedelijk wonen vindt u direct aan de Maas of aan een van de Rotterdamse plassen. Op basis van de vier woonsferen is de website van de Stichting Woonpromotie Rotterdam (waarin al het nieuwbouwaanbod is opgenomen) ingericht. Dat vergemakkelijkt het zoeken. U krijgt immers alleen het aanbod gepresenteerd dat bij u past. Vervolgens stelt u zelf uw prijscategorie samen, kiest u uw eigen woningtype en bepaalt u of u wilt huren of kopen. Kies voor Rotterdam. Kies voor levendig. Bezoek de site en kies de woonsfeer die het beste bij u past. Wonen in Rotterdam Rotterdam is verdeeld in vier woonsferen: 1Centrum Stedelijk 2. Rustig Stedelijk 3. Groen Stedelijk 4. Waterrijk Stedelijk Grote keuze. comfort, ruimte. water, een gemoedelijk binnenplein. een priv6stallingsplaats voor uw auto. Zomaar wat mogelijke redenen voor u om te kiezen voor wonen in Stadtswerf! 37 pleinwoningen woonoppervlakte 100 tot 154,4 m2 woonkamervan 20,1 tot 44 m2 standaard 3 slaapkamers van 6,2 tot 18,1 m2 vrij indeelbare zolderruimte van 15,9 tot 26,8 m2 achtertuin met houten schuur prijzen vanaf 199.000,- v.o.n. Kom langs F.urowoning®-verkoopcentrum St. Jobsweg 23 (naast restaurant Verhip) Tel. 010 453 53 53 Openingstijden: do. en vr. van 12.00 - 18.00 uur, za. van 12.00 - 16.00 uur 11 kadewoningen woonoppervlakte 130,1 tot 141,9 m2 woonkamervan 28,1 tot 43,4 m2 standaard 3 slaapkamers van 6,9 tot 15,5 m2 vrij indeelbare ruimte van 27 tot 36,3 m2 diepe achtertuin met houten schuur prijzen vanaf 294.000, v.o.n. Eurowoning® is een product van Blauwhoed Eurowoningen B.V. 50 appartementen 3 of 4 kamers woonoppervlakte 75 tot 130,5 m2 woon- kamer/keuken 30,7 tot 54,6 m2 2 of 3 slaapkamers van 6,3 tot 25,6 m2 uitzicht over het water van de Achterhaven prijzen vanaf 189.000,- v.o.n. www.stadtswerf.nl Verkoop en informatie: K O I P A aatwe9 94 9051 BL, Rotterdam-Hillegersberg, Tel.010 422 61 44 □ntwikkeling: vastgoed

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 24