OS www.schiedam.nl Geboorteakte of parkeer- vergunning aanvragen? gemeente Schiedam Dat kan 24 uur per dag via het Digitaal Loket op Schiedam.nl Digitaal Loket Week 17 Woensdag 25 april 2007 A. de Jong B.V. Verkeersbesluiten Ontheffing sluitingstijd horeca tijdens Koninginnenacht en Koninginnedag Kapvergunningen Sloopzaken Verleende evenementenvergunningen koninginnedag Vrijmarkt in Kethel tijdens Koninginnedag ~l Gemeenteber Gei'nteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1 maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 8.00 tot 16.00 uur en donderdag van 8.00 tot 20.00 uur, telefoon (010) 2465565. Ingekomen aanvragen van 11 april 2007 t/m 13 april 2007: bouwaanvragen: s-Gravelandseweg ongenummerd, 3125 Rotterdam Real Estate Broersveld 68-70, 3111 LJ Greta Garboborg 4, 3124 TC Ploegstraat 17, 3114 NN Rietkraag 20, 3121 TB D-Winkels Fred Tessler Teken en Adviesbureau M. Hartmann L.H.J. Juffermans Van Musschenbroekstraat 1, 3112 PS J. Pels Warmoezenierstraat 37, 3123 EN D. van Waaswijk bedrijfspand met kantoor bouwen woningen bouwen en supermarkt verbouwen (le fase) dakkapel plaatsen woning verbouwen (achtergevel/dak/ inrichting) (herziene aanvraag) dakkapel plaatsen (herziene aanvraag) gevel wijzigen dakkapel plaatsen Verleende bouwvergunningen: verzonden 17 april 2007: Burg. Honnerlage Gretelaan 371 3118 BA Hoogaars 23, 3123 BJ Kerklaan 44, 3121 KD Obrechtstraat tussen nr. 9 en 11A, 3122 AG Roos Vosstraat 5, 3123 SV Woudweg 2, 3123 KB E. Avan J.P.B. Over de Vest S. Edelschaap Gemeente Schiedam, afd. Cultuur H.J. Martens D.J. Bosboom verzonden 18 april 2007: 's-Gravelandseweg 390, 3125 BK Hovenierstraat 5, 3123 EH Land van Belofte 12 en 14, 3111 NW Land van Belofte 18, 48-50, 3111 NW R.J. Heintjes dakopbouw plaatsen dakkapel plaatsen kozijn in rechter zijgevel plaatsen kunstwerk plaatsen dakkapel plaatsen voormalige stalgedeelte opbouwen en deze als woning betrekken bij de bestaande woning (verleend met vrijstel- ling art. 19.2 WRO) bedrijfspand vergroten d.m.v. een opbouw (2e fase) dakkapel plaatsen Van Rutte Architektenburo samenvoegen woningen d.m.v. een doorbraak Van Rutte Architektenburo sparing aanbrengen t.b.v. het plaatsen van een trap naar de 1 e verdieping N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een besluit (verleende/geweigerde bouw- en sloopvergunning of -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij bur- gemeester en wethouders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behandeling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waar- door het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in arti- kel 26 BABW, dat zij op 18 april 2007 op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: 1. het parkeren aan de noordzijde van de Prinses Beatrixlaan (3121) direkt ten westen van de Schiedamseweg, te verbieden over een lengte van ca. 50 meter, door plaatsing van het bord model El bijlage 1 RW; 2. het parkeerverbod aan.de westzijde van de Schiedamseweg (3121), tussen de brug en de Prinses Beatrixlaan, in te trekken en het bord model El bijlage I RW te verwijderen; 3. het parkeren aan de zuidzijde van de Tweede Tuinsingel (3112) te verbieden door plaatsing van het bord model El bijlage I RW; 4. het parkeren aan de oostzijde van de Maasboulevard ten zuiden van de aansluiting van het parkeerterrein (3114), te verbieden door het aanbrengen van een gele onder broken streep; 5. het parkeren aan de zuidzijde van het Boerhaaveplein, voor pand nr 54 (3112), over een lengte van ca. 15 meter, te verbieden door het aanbrengen van een gele onder- broken streep; Wij wijzen U erop dat U op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht (art. 7:1) tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders (adres: postbus 1501, 3100 EA Schiedam) kunt indienen. Een bezwaarschrift moet worden ondertekend en bevat in ieder geval: 1naam en adres van indiener 2. dagtekening 3. omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt 4. de gronden van het bezwaar Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als U dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 39813003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij de heer Braam, tel.nr. 2465404. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 25 april 2007 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, het hoofd van de afdeling REO (Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling) a.i. Mw. Drs. J. de Haan Op 30 januari 2007 heeft het college van burgemeester en wethouders besloten om Koninginnenacht (29 april 2007) en Koninginnedag (30 april 2007) aan te wijzen als collectieve festiviteit in de zin van artikel 4.1.2 van de APV Schiedam. Dit houdt in, dat horecabedrijven in de gemeente Schiedam zich niet hoeven te houden aan de gebruike- lijke geluidsnormen, die voor een horecabedrijf van toepassing zijn. In navolging van bovengenoemde aanwijzing verleent de burgemeester op grond van arti kel 2.3.9, vierde lid, onder c van de APV een algemene ontheffing van het sluitingsuur. De ontheffing, die geldt voor horecabedrijven in de binnenstad van de gemeente Schiedam, met uitzondering van de cannabisverkopende horecabedrijven (coffeeshops), houdt in dat deze horecabedrijven op 29 april 2007 en 30 april 2007 open mogen blijven tot 02.00 uur. De ontheffing geldt niet voor terrassen. Vanaf 25 april 2007 ligt een afschrift van bovengenoemd besluit gedurende 6 weken ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel, Stadserf 1Gedurende de genoemde periode kunnen belanghebbenden hiertegen een bezwaarschrift indienen. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan de burgemeester van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam Alle overige horecabedrijven in Schiedam, met uitzondering van de cannabisverkopende horecabedrijven (coffeeshops), mogen op grond van artikel 2.3.9 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam 2005 op maandag 30 april 2007 een uur langer open zijn dan vermeldt in de vergunning. Dit geldt niet voor de terrassen. Hiervoor gelden de tijden zoals vermeld in de vergunning. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Veiligheid, bereikbaar op telefoonnummer (010) 2465514. Op grond van artikel 4.4.2. van de APV - Schiedam is een kapvergunning verleend voor het rooien van: - 1 Schijnacacia, staande in de achtertuin van het pand Burg. Honn. Gretelaan 267 b, 3119 BG, in verband met overlast - 1 Sierkers, staande in de voortuin van het pand Smetanalaan 17, 3122 HM, in verband met overlast Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit binnen 6 weken een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Die termijn begint op de dag volgend op de datum van toezending van de vergunning aan de aanvrager. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wethou ders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. M -fiVflJL l i mimammimi* a*-.ir—~ m Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst kun nen belanghebbenden, indien zij van mening zijn dat de behandeling van hun bezwaren onverwijld spoed vereist, bij de voorzieningenrechter een verzoek om een voorlopige voor ziening indienen (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een dergelijk verzoek dient te worden gericht aan de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Dit verzoek kan overigens pas worden gedaan als een bezwaarschrift is ingediend. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw K. Vermeer, telefoon (010) 2465503 Gei'nteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 8.00 tot 16.00 uur en donderdag van 8.00 tot 20.00 uur, telefoon (010) 2465565. Ingekomen aanvragen van 10 april 2007 t/m 13 april 2007: sloopaanvragen/sloopmeldingen: Groeneweg 23A, 3124 KA S.J. Poot asbest verwijderen Nieuwe Damlaan 425, 3119 AJ P. v.d. Kooij Groep B.V. asbest verwijderen (vloerbedekking) Verleende sloopvergunningen/sloopmeldingen: verzonden 17 april 2007: Westerkade 30, 3116 GK Vink Co. Holding b.v. asbesthoudende dakwand beplating van opstallen slopen N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een besluit (verleende/geweigerde bouw- en sloopvergunning of -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij bur gemeester en wethouders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behandeling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waar door het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Het gemeentebestuur van Schiedam heeft een aantal vergunningen/ontheffingen voor het organiseren van activiteiten in het leader van Koninginnedag 30 april 2007. Het betreft: Oude dorpskern van Kethel: activiteiten door de Oranjevereniging "Wilhelmina" waaronder feestmarkt, feesttent met muziek, lampionoptocht en vuurwerk Gerrit Verboonstraat 23, tent met muziek op terras cafe de Unie; Koemarkt, muziek door de Stichting Promotie Koemarkt (29 en 30 april); Groenelaan, vrijmarkt met muziek van 10.00 - 16.00 uur door straatteam Beierlandsestraat; Groenelaan/ Wilhelminaplein muziekoptreden van 11.00 tot 19.00 uur door stichting Pokey; Wijkcentra De Erker, Zuid, Oost, Dreesplein, W&BV Midden Delfland, Bachplein, diverse activiteiten met muziek door VNFG. Vanaf 25 april t/m 23 mei 2007 liggen afschriften van de verleende vergunningen/onthef fingen ter inzage bij het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel, Stadserf 1. Gedurende de bovengenoemde periode kunt u tegen het verlenen van de afzonderlijke vergunning/ontheffing een bezwaarschrift indienen. Hieraan zijn geen kosten verbonden. In het (gedateerde en ondertekende) bezwaarschrift moet staan waarom u tegen de ver leende vergunning/ontheffing bent en waarom u vindt dat u rechtstreeks in uw belang bent getroffen. Het bezwaarschrift kunt u sturen aan de burgemeester en het college van burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. I Intussen blijft de vergunning/ontheffing geldig. Als u echter vindt dat deze meteen moet worden geschorst dan kunt u daarvoor een verzoek sturen naar de voorzieningenrechter van de rechtbank Rotterdam, t.a.v. de sector bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Voorwaarde hiervoor is dat u tevens een bezwaarschrift heeft ingediend. Aan een proce dure bij de rechtbank zijn kosten verbonden. Het gemeentebestuur van Schiedam maakt het volgende bekend. Vrijmarkt in Kethel tijdens Koninginnedag Naar verwachting zullen ook dit jaar ter gelegenheid van de viering van Koninginnedag op maandag 30 april 2007 in de omgeving van de dorpskern van Kethel vrijmarktactivi- teiten ondernomen worden. In beginsel zijn deze activiteiten strijdig met het bepaalde in de Algemeen Plaatselijke Verordening, maar vanwege het feestelijke en spontane karakter van deze activiteiten, voor een deel gedragen door kinderen, wordt een en ander door het gemeentebestuur voor deze gelegenheid door de vingers gezien. Om het feestelijk te hou den en vooral om ongewenste effecten en excessen tegen te gaan, zullen in ieder geval de volgende voorschriften in acht genomen moeten worden: 1vrijmarktactiviteiten zijn niet toegestaan: nBV j, j_m - in het gebied waarbinnen de Oranjevereniging Wilhelmina te Schiedam Oranje- jjgtiviteiten organiseert, welk gebied wordt begrensd door de^ypJgejids wegen: de Harreweg, het Noordeinde, de Schiedamseweg, de Dokter Sauerstraat, de Meeuwensingel, de Kerklaan, de Abel Tasmanstraat, de Olivier van Noortstraat, de Cornelis Houtmanstraat, de Kerkweg en het Rien Poortvlietpad, voor welke activiteiten de vereniging een vergunning is verleend; - in het winkelcentrum Hof van Spaland. Dit winkelcentrum zal zelfs worden afgesloten tussen 28 april 2007 22.00 uur en 30 april 2007 07.00 uur. 2. vrijmarktactiviteiten zullen in beginsel niet worden geweerd langs de volgende wegen: Laan van Spaland (op de trottoirs), Vlaardingseweg (maar niet het gedeelte tussen de Lindeijerstraat en het Noordeinde), parkeerterrein achterzijde Hof van Spaland, De Biepad, Lindeijerstraat (op de trottoirs) tussen de Vlaardingseweg en het parkeerterrein achter de Hof van Spaland en de twee, bij de winkels aan de oostzijde van de Schiedamseweg te hoogte van nummer 41 gelegen parkeerterreintjes; 3. toegangen en inritten naar woningen, winkels, bedrijven etc. dienen vrij gehouden te worden. Verder dienen de straten en de pleinen een vrije doorrijbreedte van minimaal 3.50 meter te hebben ten behoeve van voertuigen van hulpverleningsdiensten; 4. niet vergunde commerciele activiteiten (inclusief de verkoop van snacks, dranken etc.), niet zijnde verenigingsactiviteiten, zullen niet worden gedoogd; 5. de vrijmarktactiviteiten mogen uitsluitend plaatsvinden op 30 april 2007 doch dienen die dag om 17.00 uur beeindigd te zijn; 6. de aanwijzingen van politie-, brandweer,- en gemeenteambtenaren dienen onverwijld te worden opgevolgd. d Verder zal het gemeentebestuur met betrekking tot de vrijmarktactiviteiten tijdelijke ver- keersmaatregelen treffen, waaronder parkeerverboden in de gehele Lindeijerstraat, de Laan van Spaland, het parkeerterrein achter de Hof van Spaland en de twee parkeerterreintjes bij de winkels aan de Schiedamseweg 41 a t/m 4lh. In verband met de werkzaamheden op het Bachplein is de parkeergelegenheid nog schaarser dan andere jaren. Bezoekers wordt aangeraden gebruik te maken van het openbaar vervoer (tramlijn 21 en 23 of bus- lijn 51). Indien onverhoopt de voor schriften niet in acht worden genomen en/of op andere wijze de goede orde en vei ligheid in het geding is, kan handhavend worden opge- treden, hetgeen verwijdering van stoffen en goederen (bestuursdwang) kan inhou- den. Tevens kunnen, indien weersomstandigheden en/of (inter-) nationale gebeurte- nissen daartoe aanleiding geven, zulks ter beoordeling van de burgemeester, de activiteiten worden afgelast of tussentijds worden beein digd. Daar wordt echter niet van uitgegaan en daarom wenst het gemeentebestuur de deelnemers en de bezoe kers aan de vrijmarkt een feestelijke koninginnedag. Schiedam, 25 april 2007 Het gemeentebestuur van Schiedam vrijmarktgebied parkeerterrein Hot van S Buiten de gearceerde gebieden zijn geen vrijmarktactiviteiten toegestaan. Colofon Stadskantoor Tel.: (010) 246 55 55 Fax: (010) 473 70 21 E-mail: info@schiedam.nl Openlngstijden Stadswinkel maandag 12.00 tot 16.00 uur dinsdag t/m vrijdag 08.00 tot 16.00 uur donderdag 08.00 tot 20.00 uur Gemeentelijk Informatiepunt Stadswinkel, Stadserf 11 Tel.: (010) 246 53 04 Postadres Postbus 15011 3100 EA Schiedam Buiten kantooruren voor spoedeisende veiligheidszaken Tel.: (010) 246 54 00

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 2