EEN BESTE JOB BIJ DE BESTE BARKER Noorse dagen van 10 t/m 19 mei De Vos Burchart POXY Winnaars kleurplatenwedstrijd Ergonomisch slapen op IntelliGel Verkoopadviseur m/v SlimShapers: nieuwe medische techniek maakt liposuctie overbodig Woning- en projectinrichting Van den Berg flnr Eonrici XQ08 Fulltime verkoopsters Part-time verkoopsters Weekendhulpen Vakantiemede workers svane TUDENS DEZE DAGENll BIJ AANKOOP VAN EEN BOXSPRING: 4 SEIZOENEN DONS DEKBED 2 DONZEN KUSSENS CADEAU SLAAPCOMFORT SLAAPGILDE Verpleegkundige en aan vakantie toe? binnendienst/parttime magazijnmedewerkers mA/ inpakkers mA/ Coi itourvgrbetering met blijvende resultaten zonder opeiatiev.ejogiepen of injecties 0 SlimShapers contourclinic 010-470151 5 www.slimshapers.nl containerlossers mA/ floormanagers m/v capac inhouse services VERKOOPMEDEWERKERS m/v fulltime/parttime Als verkoopmedewerker heb je direct contact met de klanten, om ze te adviseren en artikelen te verkopen. Je bent verantwoordelijk voor de presentatie van een uitgebreid assortiment. Je zorgt dat onze klanten niet misgrijpen en bewaakt daarom de voorraad. Naast com- mercieel'gevoel heb je ook oog voor een verzorgde en goedgevulde winkel en functioneer je uitstekend binnen een team. Wij vragen voor deze functie MBO-werk- en denkniveau. Jouw inzet, uitstraling en mentaliteit is belangrijk. Het is een voordeel als je erva ring in de detailhandel hebt. Tevens liggen er voor jou doorgroeitrajecten naar leidinggevende functies op termijn. MEDEWERKERS GOEDERENOIUTVANGST m/v fulltime/parttime Als medewerker goederenontvangst ben je verantwoordelijk voor het in ontvangst nemen en de doorvoer van de artikelen naar de win kel. Je controleert de levering aan de hand van de bestellijst. Het is voor jou topprioriteit om de juiste goederen op het juiste moment op de juiste plek in de winkel te krijgen. Je verplaatst de artikelen per heftruck, en mocht dat nodig zijn dan sla je ze tijdelijk op in het magazijn. Het spreekt vanzelf dat jij altijd heel precies te werk gaat en dat je in staat bent om het overzicht te bewaren. Ook als het gaat om veel verschillende artikelen, handelingen en pro cedures. Ervaring op een heftruck is een pre. KASSAMEDEWERKERS m/v fulltime/parttime Als kassamedewerker ben je het visitekaartje van onze organisatie. Vroeg of laat krijgen al onze klanten met jou te maken. Je scant arti kelen, handelt betalingen af, verleent service en geeft advies over ons assortiment. De klant staat bij jou centraal, daarom is servicege- richtheid een tweede natuur van je. STUDEMTEIU/SCHOUEREN/VAKANTIEWERKERSm/v Ter versterking van ons bouwmarktteam zijn wij op zoek naar gemo- tiveerde studenten en scholieren welke assistentie zullen verlenen bij alle in de bouwmarkt voorkomende werkzaamheden. Bijvoorbeeld het in ontvangst nemen en de doorvoer van de artike len naar de winkel. Je controleert de levering aan de hand van de bestellijst. Het is voor jou topprioriteit om de juiste goederen op het juiste moment op de juiste plek in de winkel te krijgen. Tevens houd je van aanpakken en heb je een praktische instelling. We bieden je de mogelijkheid om naast je studie bijvoorbeeld och- tenden, middagen en/of avonden in de week en op zaterdag bij ons te komen werken. Je moet dan denken aan zo'n 10 uur per week. Functies voor parttimers en herintreders. Deeltijdwerk is bij GAMMA heel normaal. We proberen zoveel moge lijk rekening te houden met prive-omstandigheden. Herintreders -vrouwen en mannen- zijn dan ook zeer welkom om bij ons te solliciteren. Ben je geinteresseerd in een van bovenstaande functies, stuur dan binnen 2 weken een brief met je c.v. naar een van onderstaande bouwmarkten. GAMMA Blijdorp, t.a.v. dhr. J. Tillekens Houtstraat 30, 3041 JD Rotterdam, biijdorp@gamma.vnb-diy.com GAMMA Rotterdam-Stadion, t.a.v. dhr. A. Degenkamp Koperslagerstraat 9, 3077 MD Rotterdam, rotterdam.zuid@gamma.vnb-diy.com GAMMA Rotterdam-Alexanderpolder, t.a.v. dhr. M. Broersen Nikkelstraat 46-53, 3067 GR Rotterdam, alexanderpolder@gamma. vnb-diy. com GAMMA Schiedam-Noord, t.a.v. dhr. P. van Vught 's-Graveiandseweg 363, 3125 BJ Schiedam, schiedam. noord@gamma. vnb-diy. com GAMMA Schiedam-Zuid, t.a.v. dhr. H. Bozuwa Adm. Trompstraat 14-16, 3115 HJ Schiedam, schiedam.zuid@gamma.vnb-diy.com www.gamma.com Week 19 MAASPOST 1-2-3 Bakker Klootwijk. Een echt ambachtelijk bakkersbedrijf met een sterke winkelformule, 39 eigen filialen en 20 franchise filialen met een klantvriendelijke uitstraling en een uitgebreid vers assortment, is op zoek naar enthousiaste teammedewerkers. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wat vragen wij? - u bent vlot, energiek en spontaan - u gaat graag met mensen om - u hebt ervaring in de verkoop of bent bereid dit te leren Wat bieden wij? - een goede werksfeer in een enthousiast team - een uitstekend salaris - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - diverse opleidingsmogelijkheden - een modern bedrijf, met ouderwetse bakkerstrots Solliciteren? Graag schriftelijk naar: Bakker Klootwijk, t.a.v. de heer J. Odems, Vlierbaan 2, 2908 LR Capelle aan den IJssel of per e-mail: jodems@klootwijk.com Drukverlagend slapen op een IntelliGel® bed is iets wat u echt moeet beleven, vandaar dat wij u van harte uitnodigen om dit unieke bed uit te proberen in onze winkel Hoogstraat 125 - 3111 HD Schiedam - Telefoon 010 42 68 732 - www.devosburchart.nl Orthopedische kussens thuis gratis testen. Parkeren: ABC parkeergarage - Kreupelstraat. Gratis uitrijkaart. nmit. ERKEND LID VAN HET www.slaapgilde.nl genomineerd Het Nederlandse Rode Kruis Ga mee op vakantie als verpleegkundige vrijwilliger. Bezorg onze ruim 6.000 gasten een onvergetelijke week in 66n van onze hotels of op ons vakantie- schip de J. Henry Dunant. Bel voor meer informatie 070 44 55 888 of e-mail naar vakanties@redcross.nl +C A part of the international Red Cross and Red Crescent Movement WfWW.rodflkrillS.nl Zin in een leuke baan bij een dynamisch bedrijf? Ter versterking van ons verkoopteam zijn wij op zoek naar een Maximaal twee dagen per week, waarvan iedere zaterdag, andere dag in overleg. Standplaats Rotterdam. Taken: Het adviseren en verkopen van Poxy grind-, marmeretti-, industrielook- en gietvloeren in de particuliere markt met alle bij de functie behorende administratieve taken zoals offerte-, orderverwerking en staalaanvragen. Vereisten: aantoonbare verkoopervaring; commerciele en kiantgerichte instelling; representatief; uitstekende communicatieve vaardigheden; minimaal een MBO-opleiding; accuraat. Interesse? Stuur je sollicitatie inclusief cv naar info@poxy.nlt.a.v. mevrouw D. de Caluwe of per post naar Poxy Vloeren, Glasgowstraat 18-20,3047 AE Rotterdam. SCHIEDAM - Ons lichaam zit slim in clkaar. Wanncer we er zuinig mee omspringen en het in icder opzicht geven wat het nodig hccft, dan zal het ons meestal bcantwoorden met een gevoel van gezondhcid, wclbevinden en comfort. In sommige opzichtcn is helaas de software niet meer helemaal up-to-date. Zo stuurt een oerinstinct ons aan het lichaam te, beschermen tegen extreme kou of langdurige perio- den zonder voeding. Geheel buiten ons bewustzijn om wordt dan overmatig ceilulair vet opgeslagen in vetweefsel. En dat terwijl we de fase in de geschiedenis waarin dit werkelijk noodzakelijk was al lang en breed voorbij zijn. Over- bodige accumulatie van vetweef sel op het diepste niveau in de huid is het gevolg. Gelukkig staat de wetenschap niet stil en is er een revolutionaire medische behandel- methodc ontwikkeld die liposuctie vervangt: de UltraShape behande- ling. De methode lijkt uniek en is nu nog maar op enkele plaatsen mogelijk in ons land, in onze regio bij SlimShapers. SlimShapers: Hoe werkt het? Vjjfjaar wetenschappelijk onderzoek en productontwikkeling heeft aangetoond dat vetcellen op doeltrefTende en veilige wijze kunnen worden verwijderd uit het lichaam. Zonder chirurgisch ingrijpen, kunnen we eindresultaten behalen zoals bij liposuctie het geval is. SlimShapers maakt dankbaar gebruik van deze weten schap. De lichaamscontour herstellende behandeling werd tijdens de afgelopen twee maanden in de SlimShapers con- tourclinic ruim honderd keer uitgevoerd. Met behulp van ultrasone geluidsgolven worden de celwanden van de vetcellen tijdens de behandeling aangetast, waar- door ze worden vemietigd. De persoon die de behandeling ondergaat bemerkt op dat moment niets bijzonders. Hoog- stens wordt de huid een beetje warm. Alle andere cellen, zoals bindweefsel, bloedvaten en zenuwen, blijven volle- dig intact. En dat is nu juist het unieke van deze methode. De medische wereld zet ultrasoon geluid al in op verschil- lende terreinen. Zo is de methode van niersteenvergruizing gebaseerd op pre- cies dezelfde techniek. Het behandelingsinstrument genereert kleine onschadelijke geluidspulsen Waarde geluidspulsen samenkomen worden de vetcellen afgebroken. Het behandelinstrument produceert zeer krachtige ultrasone trillingen in het ge- bied van 200 tot 300 kilohertz. Deze geluidstrillingen zijn voor het mense- lijkc oor niet hoorbaar. Tijdens de be handeling hebben de geconcentreerde trillingen telkens een klein deel van on- geveer een halve centimeter vetweefsel als doelwit. Een hightech camera/volg- systeem zorgt voor op de millimeter nauwkeurigc behandeling. De vetcellen zijn hier niet tegen bestand en de in- houd ervan komt vrij in het omringende weefsel. Het lichaam start onmiddellijk het proces van catabolisme. Vetzuren worden afgesplitst van het glycerol en vervolgens worden van de vetzuren tel kens twee koolstofatomen afgesplitst in de vorm van een acetyl-groep, die als Acetyl-CoA de citroenzuurcyclus in kan. Net als bij vet uit voeding verlaat het omgezette vet uit de vetcellen vervolgens het lichaam via de lever en de urine. Dit proces gaat geleidelijk en is na enkele weken daadwerkelijk zichtbaar aan de lichaamscontouren. SlimShapers verwijdert per zone een halve liter vetweefsel. SlimShapers: Praktijkverhalen Drie centimeter kwijt Laura Geerlings: "Ik was eigenlijk altijd al wat te zwaar en had de hoop op een plattere buik al opgegeven. Mijn vrien- din zag een item op televisie over deze nieuwe methode en vond het nodig me daar een e-mail over te sturen. Ze legde me uit dat het om een methode ging die gebruik maakt van gebundeld ultrasoon geluid dat door de huid wordt gestuurd. Eigenlijk is het te vergelijken met de medische techniek van niersteenver gruizing. Na vervolgens de website van SlimShapers te hebben bestudeerd, waagde ik het een afspraak te maken. Op dat moment twijfelde ik zelfs nog een beetje. Nu ben ik ontzettend blij dat ik de beslissing heb genomen, er zijn een paar centimeters af en ik ga binnenkort terug voor de tweede behan deling." Het positieve effect was trou- wens niet direct zichtbaar. Laura: "Na de behandeling was er niets bijzonders te zien aan mijn buik. Er werd me aan- geraden vooral veel water te drinken, zodat de opgeloste vetcellen makkelijk mijn lichaam zouden kunnen verlaten. Dit heeft blijkbaar geholpen, want na tweednhalve week voeldc ik aan mijn kleding dat mijn buik platter was. Ik heb toen meteen het meetlint gepakt en inderdaad, er was bijna drie centimeter verdwenen." Aangcnamc werkwijze Ook Esther Groothuizen is te spreken over SlimShapers contourclinic. Ze ging begin dit jaar langs om haar boven- benen wat in omvang te Iaten afnemen. Drie weken na de behandeling was het effect meetbaar. Esther:"Ik ben tevreden over het resultaat van de behandeling en Capac zoekt voor: over de werkwijze." Ze vertelt dat de hele sfeer in de contourclinic zeer aan- genaam was en dat niets haar ook maar enigszins deed denken aan het steriele en klinische van een ziekenhuis, iets waar ze wel een beetje bang voor was geweest van te voren. Esther:'Toen ik binnenkwam was ik toch wat gespannen, maar al snel voelde ik me op mijn gemak in de gezellig in- gerichte wachtkamer. Daarna ging ik op consult bij de arts om door te nemen of er contra-indicaties waren voor een behandeling en die waren er dus geluk kig niet. Ook de behandeling zelf was helemaal niet onaangenaam. Eerder ontspannend. Van de pulsjes die het vet in mijn bovenbenen deden wegsmelten voelde ik "niets, het werd hooguit een beetje warm." Meer weten over deze door chirurgen ontwikkelde methode? Zie: www.slimshapers.nl of bel met de SlimShapers Infolijn 010-470 15 15 crocs Crocs Europe is de leverancier en het distributiecentrum van de welbekende en trendy Crocs schoenen. Begin Juni 2007 zal Crocs zijn nieuwe distributiecentrum openen in Rotterdam. Voor Crocs Europe zijn wij op zoek naar: Magazijnmedewerkers MA/ Als magazijnmedewerker ben je verantwoordelijk voor het pakken van het juiste aantal paar schoenen per model, kleur en maat. Dit doe je aan de hand van een pak- bon. Naast het orderpikken assisteer je de containerlosser bij het uitladen van binnengekomen goederen en het bij- vullen van de goederen in de juiste paden. Als inpakker ben je verantwoordelijk voor het inpakken van gereedstaande orders. Je zorgt ervoor dat de schoe nen netjes worden verpakt en worden klaargezet voor verzending. Als containerlosser help je bij het lossen van binnengeko men containers. Je controleert de container met de daar- voor bestemde formulieren en zorgt ervoor dat de goede ren worden opgeslagen op de daarvoor bestemde locatie in het magazijn. Voor deze functie is een heftruckcertifi- caatverplicht. Als floormanager ben je verantwoordelijk voor het toewij- zen van taken/werkzaamheden aan alle medewerkers op de werjcvloer. Je bent het eerste aanspreekpunt voor alle magazijnmedewerkers en controleert de medewerkers op kwaliteit van het geleverde werk en functioneren. Als er voor een bepaalde taak geen medewerkers beschikbaar zijn, werk je als floormanager mee. Je lost alle voorko- mende problemen op m.b.t. orders en assisteert als het nodig is de logistiekmedewerker met bestickeren, dozen op pallets plaatsen en inladen. De floormanager rappor- teert aan de magazijnmanager. Ben je gei'nteresseerd in een van de functies en voldoe je aan onderstaande eisen? Neem dan direct contact met ons op via onderstaand telefoonnummer! - Flexibel inzetbaar - Ervaring met inpak en/of productiewerk - Werken in ploegendienst is geen probleem - Betrouwbaar en niet bang om aan te pakken - Beheersing Nederlandse taal in woord en geschrift Capac In house Services Michael Goedegebuure Shannonweg 68-70, Rotterdam-Botlek 06 51 15 07 53 Bel gratis 0800 - 235 22 72 of kijk op www.capac.nl a Randstad company Van Neerbos Bouwmarkten BV is de grootste franchise- nemer van Intergamma en exploiteert op dit moment 87 GAMMA en 31 KARWEI bouwmarkten in Nederland en 17 GAMMA bouwmark ten in Belgie. Het hoofdkan- toor van Van Neerbos Bouwmarkten BV is geves- tigd in Reeuwijk van waar- uit de bouwmarkten wor den voorzien van onder- steunende diensten. De organisatie heeft onge- veer 5000 medewerkers in dienst en is volop in ontwik- keling onder meer ten gevolge van expansie en het streven naar optimalisering van de interne organisatie. Wmkeliersvereniging 'Hoogstraat' in Schiedam had in april een leuke actie voor kinderen. De winkeliers organiseerden een speurtocht gecombineerd met een kleurplatenwedstrijd. Het werd een mooi succes en de winnaars van de wedstrijd hebben op woensdag 11 april bun welverdiende prijzen in ontvangst genomen. O J 7 3 Bij de inrichting van een woning of bedrijfsruimte is de keus voor vloeren en wanden het belangrijkst. Deze bepalen voor een groot deel de sfeer en moeten passen bij de leef/werkge- woonten van de gebruikers. En een goede keus kan alleen gemaakt worden bij een bedrijf dat een breed aanbod heeft. Zo'n bedrijf is Woning- en Projectinrichting Van den Berg in Schiedam. De eigenaar is al vele jaren werkzaam in de branche, kent alle merken en kwaliteiten door en door en dat kwam hem goed van pas bij het selecteren van de merken voor zijn nieuwe bedrijf. „Neem de (clic)laminaatmerken, ik heb de beste drie: Berryfloor, Quickstep fen Baltero, opge- nomen. Daar is goed mee te werken, de rest kun je zo in de Schie gooien." Ook het advies is gestoeld op de jarenlange ervaring. Advies dat, vrijblijvend, ook thuis of op locatie wordt gegeven. „Desgewenst brengen we een aantal stalen mee." Het opmeten, bevestigen en vloerleggen is gratis. „We hebben eigep stoffeerders in dienst dan weet ik zeker dat het goed gedaan wordt." Van den Berg biedt woninginrichting in brede zin: van par- ket, laminaat, vloerbedekking, karpetten, projecttapijten, vinyl en marmoleum voor de vloer tot vitrages, overgordij- nen, jaloezieen, lamellen, ptisse's, rol- en vouwgordijnen voor binnen. Verder fraaie schermen als buitenzonwering en tegen ongewenste insecten rolhorren en hordeuren. Voor alle collecties biedt Van den Berg keus uit diverse, de betere, merken. Het mooie van dit bedrijf is verder dat veel van de collecties uit voorraad en dus direct leverbaar is. Kom je bij Van den Berg over de vloer, dan krijg je zin om alle grote vlakken van de woning opnieuw in te richten, en dan in een keer helemaal goed. Woning- en projectinrichting Bcdrijvcnpark Spaanse Polder (010) 473 0717 zoekt: Van den Berg Strickledeweg 107 Schiedam www.vandenberginrichting.nl in.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 20