Terug naar Rotterdam: alles bij de hand in rotterdam. Open huis appartementen Bergse Achterplas Bijzondere verkoop- en verhuuractie Rubens ■3 H2 3 Open da 12 m Hot) rnK www.pmiRfiaffrRflAni.ttt. Deze woning gaat uw hele leven mee i? «n SAEfclREO AM 1 w wwwJ Mercurius Hfl 23 luxe appartementen aan de Bergse Achterplas Zaterdag 12 mei van 11.00 tot 14.00 uur Jaren woonden ze in Blijdorp, Ge en Carla Stamm, geboren en geto- gen Rotterdammers. Maar tien jaar geleden verhuisden ze naar Rhoon, naar een hoekhuis met een flinke tuin. Inmiddels zijn de vijftigplussers alweer een jaar terug in de stad, in ap- partementencomplex Hollandia in het Lloydkwartier. "Mijn vrouw heeft slij- tage in haar knieen en dan zoek je een woning zonder trappen", legt Stamm (57) uit. "Daar komt bij dat je in Rot terdam alles bij de hand hebt: winkels, terrasjes, restaurants en theaters." Veel ruimte, een supermarkt en diverse restaurants om de hoek en een prachtig uitzicht op de Maas. Wooncomplex Rubens op de Veranda, nabij het Feyenoordstadion, biedt het u allemaal. Zaterdag 12 mei organiseren Amvest, Ooms Makelaars en Ver- weij Vastgoed een bijzondere verkoop- en verhuuractie, waarbij u met stickers kunt aangeven welk appartement of welke stadswoning u wilt hebben. UK Appartementengebouw Saenredam is de hoogste toren van de nieuwbouwlocatie De Veranda. Amvest verkoopt 2 7 driekamerappartementen in Saenredam, varierend van 90 tot 115 m2 Royale woonkamer van ca. 50 m2 met luxe open keuken. Keuken voorzien van hoogwaardige inbouwapparatuur 2 slaapkamers Alle appartementen hebben een balkon en/of loggia of serre. Eigen parkeerplaats. Op zaterdag 12 mei a.s. van 12.00 tot 15.00 uur zijn alle appartementen en de modelwoning te bezichtigen. U bent van harte welkom op de Piet Smitkade 216. Wilt u comfortabel wonen in een royaal appartement aan het water? Kom dan zaterdag 12 mei naar project Johan de Wittpark in Rotterdam-Hil- legersberg. Op die dag or- ganiseert Ooms Makelaars daar, in samenwerking met Ton Lauwaars Makelaardij, een verkoopactie, met open huis. U bent er van 11.00 tot 14.00 uur welkom. PRIJSKLASSEN vanaf 235.000,- tot ca. 270.000,- v.o.n. (inclusief parkeerplaats) Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ooms Makelaars tel. 010 - 424 88 88 of kijk op Ooms Makelaars www.johandewittpark.nl =Q= EURO WONING Toch was het niet alleen de behoefte aan een gelijkvloerse woning en stedelijke voor- zieningen, die hen naar hun geliefde stad deed terugkeren. "Er is meer", zegt Stamm, wijzend uit het raam. "Het water. Rotterdam is mede zo aantrekkelijk omdat het aan het water ligt. Ik denk dat dat voor veel mensen een belangrijke reden is om hier te komen wonen of terug te keren. Wonen aan het water geeft je een gevoel van vrijheid." Medische en zorgvoorzieningen Ook de toekomst speelde een rol in hun af- weging. "Op die slijtage na zijn wij allebei nog in goede gezondheid. We werken ook allebei nog. Maar ook &ij worden ouder. En hier heb je alle medische en zorgvoor zieningen bij de hand." Met 'hier' bedoelt Stamm in eerste instantie 'Rotterdam'. Ge Stamm: "Wonen aan het water geeft je een gevoel van vrijheid." Maar ook hun wijk - het Lloydkwartier - telt diverse medische en zorgvoorzienin gen; er zitten een huisartsenpraktijk, een fysiotherapiepraktijk en een apotheek. "Om de hoek bevindt zich zelfs een compleet gezondheidscentrum", zegt hij. Blijvende aantrekkingskracht Negen jaar woonde het echtpaar in Rhoon. "Dat beviel ons goed", zegt Stamm. "De helft van de Rhoonaars komt uit Rotterdam, dus dat klikte. Maar ook met de oorspron- kelijke dorpelingen hadden we goed con tact. Toch bleef de stad trekken. We werken allebei in Rotterdam en ook in het weekend bleven we er vaak komen. Op bezoek bij vrienden. Of een avondje uit. Al vonden we de rust van het dorp ook heel prettig." Levendig en rustig Die rust vindt het echtpaar ook in zijn nieuwe wijk. "Dat is het mooie van deze plek", zegt Stamm. "Je zit hier in een leven dig gebied, met een evenemententerrein, sportveldjes, creatieve bedrijven en diverse restaurants en een theater. Het ligt ook vlak bij Historisch Delfshaven en het stadscen- trum. En toch is het hier, op de Miillerpier, opvallend rustig. En het leuke is dat men- sen van allerlei leeftijden hier door elkaar wonen, zelfs in ons complex. Er wonen ouderen, maar ook veel jonge gezinnen met kinderen. Dat is ook niet zo vreemd. Aan het begin van de pier staat een basisschool met kinderopvang." De koopwoningen in de Hollandia zijn al- lemaal verkocht, maar er zijn nog wel wo- ningen te huur in het complex. Wilt u daar meer over weten? Kijk op www.hurenopde- mullerpier.nl. Wilt u meer weten over het Lloydkwartier? Kijk op www.lloydkwartier. nl. Wilt u een compleet overzicht van het nieuwbouwaanbod in Rotterdam? Kijk op www.woneninrotterdam.nl. wTIwH Die actie begint eigenlijk al vrij- dagavond 11 mei, als u in de Rubens (aan de Bertus Bulstraat 13) de stickers kunt komen halen. Doet u dat, dan mag u zaterdag 12 mei al vanaf 10.00 uur (in plaats van 11.00 uur) het gebouw in om uw favoriete woning(en) uit te zoeken. Zijn er meer be- langstellenden voor een woning, dan zal in eerste instantie gepraat worden met degene die als eerste een sticker heeft geplakt. U kunt de stickers vrijdagavond tussen 22.00 en 23.00 uur afhalen. Ook als u (alleen) op zaterdag naar het gebouw komt, krijgt u stickers. Maar dan heeft u dus kans dat er al flink wat woningen een of meer stickers hebben. Huur of koop U mag zelf bepalen of u de wo ning van uw keuze wilt huren of kopen. De (instap)huren begin- nen al bij 453 euro per maand, exclusief overdekte parkeerplaats. Kiest u voor koop, dan koopt u al een appartement voor 164.500 euro (v.o.n.), wederom exclusief overdekte parkeerplaats. De wo ningen zijn op korte termijn te betrekken. 11.00 tot 15.00 uur De verkoop- en verhuuractie op zaterdag 12 mei duurt van 11.00 tot 15.00 uur. Wie op vrijdag avond 11 mei (van 22.00 tot 23.00 uur) de stickers komt halen, mag op zaterdag al om 10.00 uur naar binnen. De Rubens bevindt zich aan het Cor Kieboomplein, op de Veranda in Rotterdam. Meer weten? Kijk op www.wonen- opdeveranda.nl. De uitstraling is robuust, de uit- gebouwde etages verwijzen naar luchthappers op zeeschepen en ook het motto komt uit de mari- tieme wereld: 'Kom aan boord'. Gebouw Mercurius, op de Miil lerpier in het Lloydkwartier, krijgt 53 appartementen, vier stadswoningen en twee prak- tijkruimten. De verkoop van dit nieuwe project is in maart gestart. De prijzen varieren van 172.500 tot 679.500 euro (v.o.n.). De Mercurius komt aan de Park- haven en krijgt een opvallende architectuur. Het woningaanbod is gevarieerd: u kunt kiezen uit een- of tweelaagse appartemen ten met twee tot vijf kamers. De omvang verschilt van zeventig tot 202 vierkante meter. Verder beschikt u over een riante living met loggia, balkon of terras. De slaapkamers zijn zeven tot 23 vierkante meter groot. De bijzondere appartementen be- vinden zich op de hoek van de Straatweg en de Johan de Wit- tlaan en kijken uit op de Bergse Achterplas en een parkachtige tuin met aanlegsteigers. De bouw is inmiddels zo ver gevorderd dat u nu voor het eerst kunt zien welk uitzicht u straks kunt hebben. In totaal worden in het Johan de Wittpark 23 zeer luxe apparte menten gebouwd, verdeeld over vier gebouwen. Vanaf 590.000 euro De grootste appartementen zijn 209 vierkante meter. Behalve over een groot terras beschikt u over een of twee eigen parkeer- plaatsen. De oplevering is later dit jaar. De prijzen beginnen bij 590.000 euro (v.o.n.). il Vrijetijdsbesteding centraal De Bergse Plassen en omrin- gende lanen ademen de sfeer van de jaren dertig. Statige villa's, mooie gevels en vooral veel na- tuurlijk schoon. U vindt hier ook het meest luxueuze winkelgebied van Rotterdam. Hillegersberg is bovendien een wijk waarin vrije tijdsbesteding centraal staat. Op de Bergse Plassen kunt u zeilen en roeien en in de omgeving kunt u volop wandelen, fietsen en golfen. J4atuurlijk kunt u ook heerlijk ontspannen op een van de terrasjes. Hillegersberg is een andere wereld, die toch z'o dicht bij het centrum van Rotterdam ligt. Wilt u meer weten? Kijk op www. johandewittpark.nl, bel Ooms Makelaars (010-4248888) of bel Ton Lauwaars Makelaardij (010-4528166). JOHAN DE WITT PARK HILLEGERSBERG m Op de open dag is gedetailleerde informatie beschikbaar over het project en de mogelijkheid tot het huren van ligplaatsen voor boten. U bent van harte welkom! Meer weten? Kijk op www. mullerpier.nl of op www.euro- woning.nl. U kunt ook bellen: 0900-3876966 Mil Zo wil ik wonen Ooms Makelaars 010 - 424 88 88 info@ooms.com Ton Lauwaars Makelaardij 010 - 452 81 66 info@lauwaars.nl Johan de Witt Park is een project van Ontwikkelingscombinatie Straatweg Hillegersberg v.o.f. VOOR ALTIJD THU1S IN HET GROENE ALBRANDS Albrandswaard is leven en laten leven. Het is groen en dorps. Het is geschiedenis en toekomst. Die toekomst krijgt onder meer vorm in Portland. Dit is een ruim opgezet woongebied geflankeerd door Rotterdam en natuur. Een intieme locatie in het noordwestelijk deel van Portland is gereserveerd voor 26 twee-onder-een-kapwoningen van het type Casa Vida. In deze woningen vindt u standaard een woon- en een slaapprogramma op de begane grond. Zo kunt u hier voor altijd bliiven wonen! Uw nieuwe thuis kaveloppervlakte 245 tot 479 mz woonoppervlakte 133 tot 136 m woninginhoud 586 tot 595 m3 woon/eetgedeelte 45,5 of 48,4 m2 keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur slaapkamer begane grond van 14,4 of 17 m2 badkamer begane grond met ligbad, wastafel en 2e toilet standaard 2 slaapkamers op 1e verdieping van 7,9 tot 16,4 m2 badkamer 1e verdieping met douche, wastafel en 3" toilet vliering inpandige garage riante achtertuin dakterras diverse optionele mogelijkheden zoals vergroten woonkamer, extra slaapkamer 19 verdieping en extra dakterras vanaf 385.000,- v.o.n. Informatie U bent voor meer informatie en een maquette van de woningen welkom in het Infocentrum Carnisse Portland. Dit vindt u aan de Carnisseweg 100 De openmgstijden ztjn ma. t/m vr. van 11.30 - 17.00 uur en za. erf zo. van 11.00 - 16.30 uur U kunt ook bellen met 0900 - EUROWONING (387 69 66; 10 cpm) of kijken op www. wonenincasavida.nl en www.niki.nl. niki.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 22