vacatures Casino i PERSONEELGEZOCHT! Advertentievertegenwoordiger m/v 4 Rijndam B SUMOl Medewerkers Casino Apothekersassistent m/ v info: www.ysl.nl Ariool Afvoer- en rioolreiniging INFO RESERVEREN LLL^ufclLlAllL ijssel land Personeel Opleidingen/Cursussen 010-4004 483 JACK'S /^(Hc'res //Je/co-tneZ'/ DAAR MOET JE BIJ ZIJN! De Parinenkoekenboot in Rotterdam zoekt: Bediening m/v Fulltime Parttime Keuken m/v Fulltime Parttime weekbladen Westblaak 180 3012 KN Rotterdam Tel. 010-4004491 Fax 010-4004 453 PCM I.okale Media BV is de uitgever van huis-aan-huisbladen in Groot Rotterdam, Drechtsteden en Het Groene Hart met een totale verspreiding van 1 miljoen kranten per week in 26 edities. Bij deze onderneming wer- ken 125 medewerkers. Het hoofdkantoor is gevestigd aan de Westblaak 180 te Rotterdam, met vestigingen in Alphen aan den Rijn en Dordrecht. PCM Lokale Media BV is voor de locatie Rotterdam op zoek naar kandidaten voor de functie van: U zal PCM Lokale Media BV representatief vertegenwoordigen bij bestaande en nieuwe relaties in de regio Rotterdam ten behoeve van onze uitgaven Maasstad weekbladen. Als lid van het verkoopteam bent u vooral een teamspeler die topprestaties levert. Voorts weet u creativiteit in commerciele daden om te zetten en bent u een harde werker met grote inzet. Door het telefonisch en vooral persoonlijk benaderen van (poten- tiele) adverteerders en het geven van advies aan deze klanten draagt u zorg voor het realiseren van een optimale advertentieomzet. Opleidingsniveau minimaal op MBO-niveau bij voorkeur aangevuld met NIMA-A of Marketing communicatie-A. Commerciele ervaring heeft de voorkeur. PCM Lokale Media BV zorgt voor een interne 'on the job' training. De arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend: naast een goed salaris en een vaste onkostenvergoeding krijgt u tevens de beschikking over een auto van de zaak. Telefonische informatie kunt u krijgen bij Bert van Dongen, verkoop- coordinator, telefoonnummer 010- 4004276 of06-53786940. Uw schriftelijke reacties binnen tien dagen aan: PCM Lokale Media BV T.a.v. Kees de Jong, Personeel Organisatie Westblaak 180 3012 KN Rotterdam maassta ziekenhuis ijssel land Monteurs ontstoppingswerk Hulpmonteurs Laetitia Dohmen 010-4004 248 Anita Veenman NIPPON THOMPSON EUROPE B.V. COMMERCIEEL-ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V MAGAZIJNMEDEWERKER Heemskerk Fijnmechanica BV is een dynamisch familie- bedrijfin de fijnmechanische industrie, met circa 45 medewerkers. Tot de hoofdactiviteiten behoren het maken van fijnmechanische draai- en freesdelen voor derden en de matrijzenbouw (zowel vacuum- als spuitgiet- matrijzen). Ons bedrijfis in veelmarkt- segmenten actief, daarom is de variatie in het werk groot. Het werk varieert van het vervaardigen van enkel stuks tot seriematig, tevens reparatie en ontwikkeling van producten. Wij bieden: Informatie over: Schriftelijke/ e-mail/ telefonische reacties: REVALJ DAT1EGROEPSLEI D(ST)ER Op werk je liever binnCn? Jack s Casino is een succes- volle casinoformule, verpakt in een adembenemende en luxueuze ambiance. Inmid- dels heeft Jack's Casino 13 vestigingen door heel Nederland. Voor Jack's Casino welke gevestigd zijn aan het Schouwburgplein en aan de Krabbendijkehof te Rotterdam zijn wij op zoek naar: (fulltime en 30 uren per week) Gast centraal Bij Jack's Casino draait alles om gastvrijheid. Voor onze vestigingen zijn wij dan ook op zoek naar medewerkers die gastheerschap hoog in het vaan- del hebben staan en graag zorgdragen voor een gezellige en uitnodigende sfeer. Daarnaast moet hij of zij beschikken over goede contactuele-, sociale vaardigheden en een representatieve uitstraling. Ervaring in de horeca zien we als een pre. Functie Naast de rol van gastheer of-vrouw verricht je in het casino kassawerkzaam- heden en de uit geldhandelingen voortkomende administratie. Je bent dan ook oplettend, integer en weet goed om te gaan met de computer. Verder geef je uitvoering aan de afspraken in het kwaliteitshandboek en verhelp je kleine storingen aan automaten. Voor deze functie vragen wij minimaal MBO werk- en denkniveau. Interesse? Stuur je brief met CV, onder vermelding van vacaturenummer 07112, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar JVH gaming entertainment B.V., t.a.v. mevrouw C.M.C. Mous, Postbus 2156, 5202 CD te 's-Hertogenbosch of per e-mail naar p-o@ jvh.nl. Voor informatie kun je contact opnemen met Joyce van den Heuvel, tel. 073 - 627 36 40 of kijk op www.jvhgaming.com www.jackscasino.nl ft Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Op basis van door KEMA geformuleerde criteria zijn uitsluitend personen van 21 jaar en ouder bevoegd tot het uitoefenen van bovenstaande functie. Lekker in het zonnetje een stukje fietsen, terwijl je ondertussen geld verdient... Meld je daarom nu aan als vakantiebezorger van folders en/of huis aan huis kranten via 0900-8779375. Of ga naar www.netwerkvsp.nl. Netwerk Het beste thuis in huis aan huis Voor meer informatie en sollicitatie neem dan contact op met Christoffel Wielders (06-51228368), of mail naar wielders@pannenkoekenboot.nl nNiiiBi www.pannenkoekenboot.ril Parkhaven t.o. Euromast (010) 43 67 295 weekblade Maasstad weekbladen is een combinatie van huis-aan-huisbladen en verschijnt wekelijks in een oplage van 621.000 exemplaren verdeeld over 16 edities in de gehele regio Rijnmond. Maasstad weekbladen is onderdeel van PCM Lokale Media BV 24-36 uur per week (66,76% - 100%) Het IJsselland Ziekenhuis in Capelle aan den IJssel durft te kiezen. Wij zijn een eigentijds algemeen ziekenhuis voor onze patienten. Onze speerpunten hierbij zijn de jonge, sport/eve en inwendige mens. Het gevolg is een multidiscipli- naire aanp'ak gerelateerd aan de dynamiek van de doelgroep. Wij, zo'n 1.300 medewerkers en ruim 75 speciolisten, spannen ons dagelijks in om dit mogelijk te maken. Als opleidingsziekenhuis voor diverse medisch specialismen hecht het IJsselland Ziekenhuis grote waarde aan innovatie en nieuwe ontwikkelingen, zoals marktwerking in de gezond- heidszorg. Wij bieden ondernemende mensen een prettige werksfeer met openheid, respect voor elkaar en goede ontplooiingsmogelijkheden. A ziekenhuis Een heldere kijk op rorq. Wat wordt uw functie? Als apothekersassistent verzorgt u de bereiding van een ruim assortiment geneesmiddelen en de uitgifte ervan. U bent verantwoordelijk voor het beheer van het productiesysteem alsmede voor het informatie-documentatiesysteem geneesmiddelen. U geeft voorlichting over opslag en gebruik van geneesmiddelen op de verpleegafdelingen en verzorgt de controle op afdelingsvoorraden. Verder stelt u protocollen en voorschriften op en bent u verantwoordelijk voor de medicatiebegeleiding. Wat vragen wij? Uiteraard beschikt u over het diploma apothekersassistent, bij voorkeur aangevuld met enige jaren relevante werkervaring. U bent accuraat, zorgvuldig en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. U bent in stoat om zowel zelfstandig als in teamverband te werken en heeft geen bezwaar tegen het verrichten van bereikbaarheidsdiensten. Wat bieden wij? Wij bieden u een afwisselende en veelzijdige functie en een collegiale werksfeer. Het salaris is conform de CAO Ziekenhuizen en mede afhankelijk van opleiding en ervaring. Wilt u meer weten? Voor inlichtingen over deze vacature kunt u contact opnemen met mevrouw A. Breedijk, hoofd apothekersassistent, telefoonnummer 010-2585136. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan het Usselland Ziekenhuis, afdeling Personeel en Organisatie, t.a.v. mevrouw M. Gouwens, Postbus 690, 2900 AR Capelle aan den Ussel, onder vermelding van vacaturenummer 66/36400/06. Solliciteren per e-mail kan naar sollicitatie@ysl.nl onder vermelding van hetzelfde vacaturenummer. Wij ontvangen uw brief en CV bij voorkeur in Word aangeleverd als attachment. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wegens uitbreiding zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's in diverse functies. Afvoer- en rioolreiniging, ontstoppen en reparatie van afvoeren en rioleringen. Die opgeleid willen worden voor het vak van monteur-ontstopper (schoolverlaters welkom). Furictie-eisen: Klantgericht flexibele instelling Rijbewijs B Wij bieden: Een afwisselende baan en een uitstekend salaris, met een grote mate van zelfstandigheid waarbij eigen initiatief en inbreng op prijs wordt gesteld. Schrijf of mail naar: Ariool BV Gantelstraat 27 3044 AJ Rotterdam of info@ariool.nl IKD Import- en exportbedrijf van lagers en machine-onderdelen zoekt een enthousiaste Functie omschrijving: (Commercieel) U bent verantwoordelijk voor het onderhouden van kontakten met bestaande relaties en verwerken van orders die daar uit voortvloeien. Hieronder verstaan wij telefonische verkoop, het uitbrengen van offertes en alle bijkomende administratieve werkzaamheden. (Administratief) U bent verantwoordelijk voor het maken van facturen, paklijsten en het opmaken en behan- delen van exportdocumenten. Het regelen van goederenvervoer voor binnen- en buitenland en alle bijkomende administratieve werkzaamheden. Profiel: MBO werk- en denkniveau; Ruime administratieve ervaring, bij voorkeur in een internationale onderneming; Goede kennis van Engelse en Duitse taal, in woord en geschrift; Ervaring met MS Office (Word/Excel/Outlook); Goede typvaardigheid; Een positieve instelling; Een collega die flexibel en stressbestendig is, snel informatie opneemt en zelfstandig kan werken, Tevens zijn wij ook op zoek naar een: Functie omschrijving: De magazijnmedewerker houdt zich vooral bezig met orderpicken en alle voorkomende magazijn werkzaamheden. Profiel: Heftruck ervaring; Je kunt zelfstandig maar ook in teamverband werken; Je bent geordend en accuraat; Wij verwachten van jou een vlotte aanpak, verantwoordelijkheidsgevoel en een bijdrage aan een prettige werksfeer. Wij bieden: Fulltime functie 37 3/4 uur per week; Functie voor onbepaalde tijd; Een leuke baan in een dynamische omgeving met goede arbeidsvoorwaarden. Spreekt een van deze banen u aan reageert u dan door een brief of een e-mail te sturen naar het volgend adres: NIPPON THOMPSON EUROPE B.V., Sheffieldstraat 35-39,3047 AN ROTTERDAM, T.a.v.: Dhr. T. van Batenburg, tbatenbura@ikonet.co.iP Hetbedrijf: De functie: U+wCiA- In verband met de groei van onze orderportefeuille zijn wij op zoek naar fulltime enthousiaste vakmensen: Enthousiaste ervaren CNCFREZERS die zelfstandig kunnen werken en programmeren met Heidenhain gestuurde 3-assige freesbanken. Technisch inzicht en kennis van verspanen zijn noodzakelijk. Enthousiaste ervaren CNC-DRAAIERS die zelfstandig kunnen werken en programmeren met Fanuc gestuurde draaibanken. Ook voor deze functie is technisch inzicht en kennis van verspanen noodzakelijk. Enthousiaste WERKV00RBEREIDER die ervaring heeft met het zelfstandig calculeren van mechanische onderdelen, waarbij materialenkennis en goede communicatieve eigenschappen een vereiste zijn en een verspaningsachtergrond een pre. - goede en moderne werkomgeving - afwisselend werk in enthousiast team - een goede salariering www.heemskerkfijnmechanica.nl Telefonisch bij dhr. M. Heemskerk Heemskerk Fijnmechanica B.V. t.a.v. dhr. M. Heemskerk Coenecoop645 - 2741 PVWaddinxveen Telefoon: 0182-647010 E-mail: info@heemskerkfijnmechanica.nl Rijndam revalkfatiecentrum biedt revalidatiegenees- kundige zorg aan volwasse- nen en kinderen in Rotter dam en omstreken. Rijndam revalidatiecentrum heeft vijf locaties. De locatie aan de Westefsingel verzorgt op 120 bedden klinische revalidatie voor volwassenen en kinde ren. en pottklinisdie revali datie voor volwassenen en kinderen. De locatie aan de Ringdijk en de locatie aan de Roerdomptaan bieden poii- klinische revalidatie voor kinderen. De locatie Nieuwe Waterweg Noord (Vfietland ziekenhuis te Vlaardingen) en de locatie Sint Franciscus Gasthuis/IJsselland Zieken huis bieden poliklinische revalidatie voor volwasse nen. Rijndam werkt samen met Erasmus MC op het gebied van wetenschappelijk onderzoek en onderwijs. Rijndam hecht veel waarde aan een prettige werkomge ving voor zijn circa 625 medewerkers. Rijndam biedt diverse scholings- en ontwik- keiingsmogelijkheden en een actief sociaal beleid. SPECIALIST IN REVALIDATIE Voor de locaties Ringdijk en Roerdomplaan (divisie poli- kliniek en kliniek kinderrevalidatie) zoeken wij per direct meerdere collega's voor de functie van Vacaturenummer 7V24 Een oproepcontract voor inval op de therapeutische peutergroepen. Kandidaten met pedagogische opleiding SPH, maar ook kandidaten in het 3e of 4e jaar van hun SPH-opleiding worden uitgenodigd te reageren. Voor functie-informatie, functie-eisen en salarisinformatie verwijzen wij graag naar onze website: www.rijndam.nl Sollicitatieprocedure: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. den Biggelaar, afdelingsmanager KiBA-2 en KiBA-5, telefonisch bereikbaar via telefoonnummer 010-2111777. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer 7V24, binnen 10 dagen richten aan Rijndam revalidatiecentrum, t.a.v. afdeling Personeel, Ontwikkeling en Onderzoek, Postbus 23181, 3001 KD ROTTERDAM of e-mailen als Worddocument naar: werving@rijndam.nl.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 8