h maasstad 4000 m2 maasstad I coed doel Win 4 entreekaarten voor Het Land van Ooit! 0909-50 10 699 1200m3 35,- KORTING Pinksterreis Rotterdammers schitteren in Tarzan-spektakel idU Unieke lezersaanbieding 2E PINKSTERDAG GEOPEND MLJ3 STOPPEN MET ROKEN TUIN- SERREMEUBELEN Nu met op de Rectificatie Rotterdammer Peroti wint Musical Award Woensdag 23 mei 2007 tx 63 VAN 10.00 TOT 17.00 Slaapsystemen en slaapadviezen Slaapboulevard vVerstand van stapenj f Zo doet u mee! www.vervat.nl Lasercentra N.O. vestiging Rotterdam Bel: 0900- 4378 678 0900- gestopt DE GROOTSTE COLLECTIE VAN NEDERLAND /idea- cut owvuzad tevevbuw! INTERESSE OM HiER TE ADVERTEREN? uitwaaien tijdens de Pinksterdagen? I hK m y De driedaagse reis jf J tijdens de Pinksterdagen tfl! 's een moo'e gelegenheid njJBIWfcv fr.,1k Wr er weer eens tussenuit iB te gaan. De wind leidt het schip en de gasten 4 naar een plek die tot het laatste moment een De Pinksterreis is een mooie mix van inspanning en ontspanning. Hard werken aan boord wordt gecombineerd met genieten van de zee en van lekker eten. Natuurlijk is er ook tijd voor een goed boek. Met helder weer kunt u zich vergapen aan prachtige zonsondergangen en heldere sterrenhemels. Zeilervaring is bij deze meerdaagse reis niet nodig. De bemanning op het schip legt u alles ter plekke uit. Wind in de haren, spetters in het gezicht en frisse zeelucht! Dit maakt u allemaal mee op de driedaagse Pinksterreis. Op vertoon van onderstaande bon ontvangt u maar liefst 35,- korting! U betaalt slechts 325,- i.p.v. 360,- op basis van volpension. De Pinksterreis zal plaatsvinden van 26 mei tot en met 28 mei 2007. bEE VERVAT KAMPEERSUPERMARKT CADAC Caravan Raamluifel Universeel Past op vrijwel alle caravans, incl. frame. Aanbiedingen 24 t/m 28 mei Thetford Aquakem 1 liter bluetoiletvloeistof. Cadac Skottel anti-aanbakfolie Rotterdam, Stadionweg 31/33, 3077 AP, T: 010 - 497 08 22 Ook verkrijgbaar bij Vervat A'dam - Abcouderstraatweg 1 30, T: 0294 - 28 -33 43 Blaaksedijk (Ind.terrein Heinenoord) Boonsweg 7 tel. 0186 -601355 yvvww.slaapboulevard-kwakernaat.nl ir vogelverblijf afdeling van het arbeids- bureau kledingstuk hecht- pennetje desktop publishing in het jaar Europese vrouw schoonmaak- middel limonade ongeluks- godin speelveld brandstof teleurgesteld open strook in eenbos in Drenthe ondervinden telwoord claxon zelfkant van weefsels venster spijkerbroek deel van het gezicht Son Eminence plaats in de Verenigde Staten deugniet T oostnoord- oost eikenschors hondenras T in samen- werking met Amerikaanse goudmunt voedsel en dergelijke maanstand bouwland gordijnstang windstreek Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 23 t/m dinsdag 29 mei 2007 doorgeven via (70 ct. p.m.). U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans.. De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 10 699. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 2007 - puzzel en win services Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. Pallieterburght is eeri nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. Om de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hiertijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsseiland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl zorgt voor bet zieke kind tussen ziekenhuis en tbuis De grenzen van Het Land van Ooit zijn weer geopend. Wederom kunt u genieten van de spannendste riddertoernooien, waar ridders strijden om Prinses Satijn. Of luisteren naar Sap's wozzelige verhalen. Nieuw in Het Land van Ooit is het Raknest, hier wordt geknokt om Ooit. Ontmoet ruige ridders met kletterende zwaarden en prachtige jonkvrouwen op statige paarden. Een ding is zeker, alle Ooiters willen graag hun legendarische land aan u laten zien! Kijk voor meer informatie op www.ooit.nl of bel 0416-377 775 De oplossing uit nummer 13 is: zonnestraal. De winnaars van een zonnebril van Rodenstock hebben inmiddels be richt ontvangen. CARAVANS - VOUWWAGENS - (VOOR)TENTEN tucit- e*t HOOFDWEG 9 - CAPELLE A/D IJSSEL TEL. 010-41850 79 www.stigter-tuinmeubelen.nl Professionele ondersteuning nodig bij het Lasertherapie, wetenschappelijk ontwikkeld!!! Kosten 135,- waarvan 75% vergoed door o.a Zilveren Kruis Voor informatie bel 010 - 4004.391 Bok's Bungalowpark voor rust en natuur naar GARDEREN Putterweg 76, tel. 0577-461362. Vraag prosp. aan voor 6-pers. bungalows. www.boksbungalowpark.nl Woonplaats: Een meerdaagse reis is voor personen vanaf 15 jaar, op basis van volpension, exclusief drankjes aan de bar. Voor meer informatie ga naar www.eendracht.nl of neem contact op met het Eendrachtkantoor, tel. 010-4486186. Vr 25 mei: 09.00-21.00, Zo 26 mei: 9.30-17.00 I Chantal Janzen (Jane) en aanstormend talent Ron Link (Tarzan). ROTTERDAM - In het arti- kel over de Elephant Parade in Maasstad weekbladen van woensdag 16 mei is de naam van het kunstenaarsduo dat de eerste olifant beschildert ver- keerd weergegeven. Niet het duo Meidoorn Kle'injan, maar de kunstenaars Meidam Kleinjan beschilderen een olifant in op- dracht van de Rabobank. Ook met pinksteren nergens meer keus, nergens voordeliger CarryChef Skottel de luxe Het complete topmodel incl. draagtas. KORTINGSBON Ja, ik maak gebruik van de 35,- korting Naam:m/v HILVERSUM - Tijdens het achtste John Kraaijkamp Musical Awards Gala maandagavond in Studio 24 in Hilversum viel de Rotterdamse Clayton Peroti in de prijzen. Hij verkondigt in de musical Tarzan de rol van Tark en ontving daarvoor de award voor de beste mannelijke bijrol in een grotfe musical. Ook hoofdrolspeler Ron Link, die Tar zan speelt, viel in de prijzen. Hij won de Nashuatec Musical Award voor aanstormend talent. door Marielle Jurvillier ROTTERDAM - Technisch is het een ongelofelijk gecom- pliceerde voorstelling. Dit, in combinatie met de enthou- siaste en professionele cast, maakt dat de musical Tarzan garant staat voor een avond fantastisch vermaak. Rotter dammers Clayton Peroti en Dennis ten Vergert hebben de audities doorstaan en schitte ren naast sterren als Chantal Janzen en Ron Link in het Scheveningse Circustheater. Peroti speelt Tarzans beste vriend Tark. „Een betwetertje, een stoere aap en ook't zonnetje in huis. Dit in tegenstelling tot hoe ik ben. Ik ben vrij rustig en kijk eerst de kat uit de boom." Het maakt de uitda- ging voor Peroti des te interessan- ter om juist een goede Tark neer te zetten. Zodra de Rotterdammer het toneel opkomt. Is hij Tark. „Ik ken dan geen gene meer." Maar voordat hij het toneel opgaat, trekt de zanger, danser en acteur zich terug. „Ik doe wat lichaamsoe- feningen en een schietgebedje," geeft hij lachend toe. De enthousiaste Rotterdamse Dennis ten Vergert is understudy van Tarzan. Hij deed net als Ron Link mee aan het programma 'Wie wordt Tarzan'. „Ik ben een goede verliezer en had zelf ook Ron uitgekozen," bekent hij. Ten Vergert mag het naast zijn rol als understudy doen met een aantal kleine rolletjes. „Maar niet min der belangrijk," lacht hij. „Ik mag de show openen en dat is best spannend." Verder maakt hij deel uit van het apen-ensemble getuigt ook het eelt op zijn knokkels. „Als aap loop je de hele show op handen en voeten. Dat is heel vermoeiend en natuurlijk niet je alledaagse houding, waardoor inmiddels dat eelt is ontstaan." Vier dagen lang hebben de deel- nemers van 'Wie wordt Tarzan' in New York leS gehad in 'ape move ments'. „Het is best even zoeken hoe je dat moet doen. Alle bewe- gingen komt bij deze dieren vanuit je schouders. Bovendien moet je met je handen en voeten bewegen alsof er gewichten aan hangen." Als hij het even voordoet, laat hij inderdaad een indrukwekkende aap-beweging zien. Maar dat is niet het enige wat je als aap voor je kiezen krijgt. Meters hoog vliegen die 'beesten' over het podium. Ze komen uit het plafond, boven het publiek, aan bungees naar beneden vallen en grijpen dan lianen om naar het podium toe te slingeren. Prachtig om te zien, maar je moet wel behoorlijk atletisch zijn en geen hoogtevrees hebben. En juist van dat laatste heeft de bekende Chantal Janzen last. Die als Jane toch mooi vanuit de hoogte (ongeveer 15 meter) naar beneden zakt op een houten matje en die bovendien in een spin- nenweb wordt gevangen eveneens meters hoog boven het podium. „Daar ben ik eigenlijk ook het meest zenuwachtig voor," bekent de musicalster, die verrassend ko- misch haar rol als Jane vertolkt. Ze is niet bang dat ze haar teksten vergeet of de danspasjes, maar die hoogte daar heeft ze wel moeite mee. Gelukkig nog niet zo erg dat haar prestaties eronder lijden. Chantal Janzen heeft overigens net als alle andere castleden ge- woon auditie moeten doen voor haar rol. „Het is een Amerikaanse productie en die Amerikanen heb ben echt geen idee wie ik ben." Dat het een Amerikaanse produc tie is, was wel even wennen. „Het is allemaal heel gelikt. Verder zijn ze heel erg bezorgd. Als ik even kuch, krijg ik gelijk een glas water en vragen ze tien keer of het wel gaat. Dat zijn we in Nederland op die manier niet gewend. Wij Hollanders denken al snel 'doe Link heeft er overigens wel wat voor moeten doen om zijn rol op deze manier neer te zetten. „Het is best pittig als je springend en vliegend over het podium een lied moet zingen, dat bovendien aan de eisen van Phil Collins Dat zal er binnenkort ook voor Ron Link niet meer in zitten, die door deze musical, ineens bekend bij het grote publiek is. „Ik voel me echt bevoorrecht dat ik dit allemaal mee mag maken. Het is een flinke stap en hard werken, maar je krijgt er ook veel voor te rug," aldus een spontane Tarzan. Hoewel hij zich voorheen vooral op pop concentreerde is hij blij met zijn stap naar musical. „Het leuke aan een musical is dat je met een team iets unieks neerzet. En natuurlijk het contact met het publiek." moet voldoen. Ik heb er heel wat trainuurtjes op zitten." Maar met resultaat getuigt de wervelende show en gespierde Tarzan. Wereldster Phil Collins schreef de liedteksten en muziek. „Een heel normale man om mee te werken," omschrijft Chantal Janzen hem. ,,Je hebt eigenlijk niet in de gaten dat het Phil Collins is." „Een we reldster van formaat," vult Clay ton Peroti aan. En ook Ron Link en Dennis ten Vergert zijn onder de indruk van hem. Collins zorg- de ervoor dat de muziek 'poppy' klinkt en niet te musicalachtig. „Dat betekent dat je het minder klassiek maakt," legt Janzen uit. „Dus geen lange uithalen bijvoor- beeld, hoewel dat voor Jane nog het minst geldt, omdat zij een net Engels meisje is." De kleine Tarzan wil net zo goed leren bewegen als de lenige gorilla's. effe normaal'," lacht de spontane musicalster, die inmiddels zo be kend is dat ze niet ongezien de straat over kan. „Ik vind het hele- maal niet erg om aangesproken te worden en met mensen op te foto te gaan, als ze het maar beleefd vragen. Wat ik wel eens mis is dat ik niet meer zomaar met m'n moeder de stad in kan." Tarzan is een open eind produc tie. Dit houdt in dat de musical draait, zolang er kaarten worden verkocht, in het Circustheater in Scheveningen. Het publiek staat een waar Tarzan-spektakel te wachten, waar je meteen vanaf het begin 'in zit'. Het verhaal gaat over Tarzan, een baby, die door schipbreuk als enige overlevende terechtkomt tussen de gorilla's. Hij groeit op tot een jonge atleti- sche en vindingrijke man. Hij is constant op zoek naar zijn ware identiteit. Als hij in aanraking komt met Jane, raakt hij gevangen tussen de wereld van de dieren en die van de mensen De ion9e Tarzan met zijn vriend Tark, gespeel door Musical Award- winnaar Clayton Peroti.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 17