WYNMALEN V&fea TRITON maasstad vacatures ®pO(§DdfagJ(tGH L CURSUS SP0RTMASSAGE Opleidingen 010 - 2 200 977 DeliJS Check: www.installatiemonteur.nl Wij maken een SUPER installateur van je! 010-2622223 Opzichter Civiele Techniek Opzichter Installaties (gemalen) L Vraag nu de gratis brochure aan! Nooit CHAUFFEURS MAGAZUNMEDEWERKERS - GALILEI Marketing Representative 3 Vakleerkracht Consumptief (koken, brood en banket). Servicemonteurs-buitendienst Administrateur (m/v) 24/32 uur www.mspopleidingen.nl Zlfabory MEDEWERKER COMMERCIELE BINNENDIENST i. Docent wiskunde/ science, wtn.oinschaailb.caovo 2 Systeembeheerder. Maximum schaai a - Werken en ieren in de installatietechniek I I Opleiding 100% betaald IxV^xl -Salaris 100% betaald - Opleiding bij jou in de regio - Goede arbeidsvoorwaarden m H m - Studiebegeleiding - Volop doorgroeimogelijk- heden in werk en studie Ofbel: ROI RijNdElTA Wij zoeken een en een 36 uur, schaai 8 max. 2.898,-- Ziet u de uitdaging? www.capelleaandenijssel.nl Laanbroek Schoeman adviseurs is een vooruitstrevend adviesbureau op het gebied van bouwmanagement, huisvesting en organisatiegericht huisvesten/organisatieadvies. Ter versterking zijn Wij op zoek naar: functieomschrijving U heeft de primaire verantwoordelijkheid om de administratie binnen financien en administratie (F&A) op orde te houden. De werkzaamheden bestaan uit: kas opmaken, declaraties maken, debiteurenbeheer, voorbereiden MT-F, jaarbegro- ting F&A voorbereiden, belastingaangiftes, controleren inkomende facturen. fiinctie-eisen MBO/HBO werk- en denkniveau; boekhoudkundige achtergrond; integer, communicatief en resultaatgericht; kan goed samenwerken; ervaring met het voeren van administratie; kennis Microsoft Office. Bent u geinteresseerd? Dan nodigen wij u uit om uw sollicitatiebrief met cv, onder vermelding van de vacaturenaam, te maxlen naar Mehtap Giizel (HRM). T 010 266 00 44 E sollicitatie@lsadviseurs.nl bouw- en vastgoei Jan Leeni 3065 DC Roi T 010 266 00 44 F 010 266 00 55 info@lsadviseurs.nl www.lsadviseurs.nl Netwerl Als enige in de regio erkend door het NGS en de V0S Verkoper/Shopmedewerker M/V What do you do? Manpower" y Onderwijsgroep De onderwijsgroep Galilei heeft op haar vestigingen De Eilanden en Praktijkschool De Sluis de volgende vacatures: De lessen science worden gegeven in de onderbouw. - kennis van windows servers - kennis van exchange - kennis van VAI (gewenst) - ICT-vooropleiding minimaal op mbo-4 niveau. Wtfl.Oin schaai LB CAOVO. Vacature 1De Eilanden; vacature 2: combinatie De Sluis/De Eilanden; vacature 3: De Sluis. Trefwoorden bij alle vacatures: flexibiliteit, goede communicatieve vaardigheden, grote samenwerkingsbereidheid. Graag uw reactie binnen 2 weken na verschijnen van deze advertentie. Voor vestiging De Eilanden: Mevrouw R.J. Pel-Langenberg, directeur, Zinkseweg 2, 3201 KZ Spijkenisse, telefoon 0181-622033. E-mail: pl@deeilanden.nl. Voor vestiging De Sluis: De heer L. Lemmens, directeur, J.A. Heywegenlaan 60, 3201 KH Spijkenisse, telefoon 0181-613187 (school) en/of 0186-618816 (thuis). E-mail: leon.lemmens@praktiikschooldesluis.nl. RtqiONAAi OplridiNqsbEdRijf llNSTAllATiETEchNiEk 0 0 Wynmalen Materials Handling B.V. is een vooraanstaand leverancier van intern transport met haar hoofdvestiging in Vlaardingen. Wegens toenemende groei van onze werkzaamheden zoeken wij met spoed: (regio Rotterdam en Dordrecht) De functie - Het uitvoeren van onderhoud en het verhelpen van storingen bij onze klanten; - Het geven van adviezen aan onze klanten; - Het bijhouden van uw administratie en de bedrijfswagen voorraad. Wij vragen van u - U heeft een monteursopleiding op L.T.S M.T.S niveau met kennis van elektronica; - U kunt zelfstandig werken en bent flexibel; - U kunt klantgericht denken; - U beschikt over rijbewijs B; - U beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift (Engels is een pre). Wij bieden - Een leuke en zelfstandige functie; - Een prima salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden; - Een interne opleiding binnen ons bedrijf Als u interesse heeft om bij ons bedrijf te komen werken nodigen wij u uit te schrijven of te e-mailen naar; Wynmalen Materials Handling B.V. t.a.v. de heer Polman, Industrieweg 30 3133 EE in Vlaardingen of e-mail info@yale.nl Voor meer informatie kunt u bellen 010-2485630 of kijk op www.yale.nl Triton Container is one of the leading marine container leasing companies with offices in San Francisco, New York, Tokyo, Singapore, Hong Kong, Shanghai, Rio de Janeiro, Sydney, Capetown, Genoa, Hamburg, London, Paris and Rotterdam. Based in the Rotterdam office, our Marketing Area Director oversees, maintains and expands our business relationship with customers based in the Benelux countries, France and Scandinavia. In order to further enhance our established presence in the market we are looking for a to join our young and enthusiastic team of 6 people and who after a training period by our operati ons-, technical and marketing departments will be capable of representing Triton professionally by regular phone calls and visits to our customers and vendors. Initial emphasis will be on marketing and sales related tasks covering the Benelux countries. Tasks, amongst others, are to maintain a current overview of our market position, to identify and research new business opportunities, to build up and expand a business relation with the existing and potential customer base and to follow up on marketing leads provided by the Rotterdam team and other Triton offices while providing regular market and customer reports and reporting into the Marketing Director. The Marketing Representative will communicate excellently in the Dutch and English languages both internally and externally with colleagues, regional offices, depots, logistics companies and naturally our customers and container buyers. We are looking for a team player who can also work independently, takes on responsibility, has strong communication skills, is service orientated and pro-active, exhibits and initiative taking attitude and by preference has a few years of working expe rience in shipping and logistics. If you feel you fit the profile and are looking for a new challenge, then please send us your application accompanied by a curriculum vitae and motivation and send it marked "Private Confidential" to the attention of Mrs. A. Schouten alternatively send it by email to aschouten-warnaar@triu.com. Triton Container International B.V. Veerhaven 4,3016 CJ Rotterdam www.tritoncontainer.com f1f1 Weten waar u aan toe bent. Vooraf en niet achteraf. Dat vinden wij belangrijk voor onze klanten en werknemers. We doen daarom wat we zeggen en zeggen wat we doen: open, zorgvuldig en tijdig. Wilt u daar ook een steentje aan bijdragen? Kunt u begeleidend, instruerend, corrigerend en stimulerend leidinggeven aan een team van 5 medewerkers? Het werk plannen, afstemmen en controleren? Zelf eventueel ingewikkelde onderhoudswerkzaamheden doen? Toezicht houden op werk van aannemers? Voortgang rapporteren en uren verantwoorden? Heeft u een relevante MTS-opleiding: weg- en waterbouw voor de Opzichter Civiele Techniek of Electrotechniek en werktuigbouw voor de Opzichter Installaties? Bovendien: leidinggevende kwaliteiten, relevante werkervaring in het onderhoud aan de openbare buitenruimte en goede communicatieve vaardigheden? Dan zien wij uw sollicitatie graag voor 28 juni tegemoet. Kijk voor meer informatie over de functie, onze organisatie en de sollicitatieprocedure op onze site onder vacatures'. Hebt u geen internet? Bel dan voor informatie over de functie naar het hoofd van de afdeling Uitvoering, Jos Koppen, tel. 010-2848640. Voor informatie over de procedure kunt u bellen met Wendy Sonneveldt, tel. 010-2848303. U kunt uw sollicitatiebrief sturen naar gemeente Capelle aan den IJssel, t.a.v. Korstiaan Hoogvliet, Postbus 70, 2900 AB Capelle aan den IJssel of per e-mail aan sollicitatiebrief@capelleaandenijssel.nl Bez-orqen in dc buurt-? Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. -# Laanbroek Schoeman adviseurs s Als bezorger van Maasstad weekbladen hoef je meestal niet ver te fietsen. Je bezorgt gewoon in je eigen buurt! Wil jij ook om de hoek aan de slag als bezorger? Bel 0900-877 93 75. Of ga naar www.netwerkvsp.nl. Het beste thuis in huis aan huis 6* FABORY Group is een vooraanstaande, internationale groep bedrijven met meer dan honderd locaties in veer- tien landen. Partnership, kwaliteit en knowhow zijn al meer dan 60 jaar de onontbeerlijke ingredienten van hun voorstel aan hun klanten. Wereldwijd heeft FABORY ruim 1750 mannen en vrouwen in dienst. De baan De werkzaamheden bestaan uit het verzor- gen van het uiterlijk van de shop waaronder het bijvul- len, ordenen en spiegelen van de stellingen. De werk zaamheden bestaan verder uit het omgaan met acties en promoties op een actieve marketinggerichte manier, het op een commerciele manier informeren en adviseren van klanten Daarnaast het op een pro-actieve manier opne- men en afhandelen van bestellingen en administratieve afwikkeling met behulp van de computer. Jij MBO werk-/denkniveau aantoonbare commercie le werkervaring affiniteit met techniek goede contac- tuele en communicatieve vaardigheden representatief ambitieus capaciteiten om op langere termijn door te kunnen groeien. Wij stimulerende en professionele werkomgeving ontwikkelingsmogelijkheden zelfstandig team ge- zonde, internationale opererende groothandel concur- rerende arbeidsvoorwaarden. Contact Manpower Schiedam, Rotterdamsedijk 423a, (010) 273 13 63, schiedam.495@manpower.nl www.manpower.nl In verband met de groei van onze vestiging Schiedam zijn wij met spoed op zoek naar: Passie. Liefde voor het vak. De gedre- venheid om alles uit uzelf te halen met steeds hetzelfde doel: genietende gasten. Dag in dag uit de uitdaging aangaan van lekker verrassen en heerlijk verwennen. Met culinaire hoogstandjes of eerlijke kost. Altijd smaakvol en boven verwachting. Want de kunst van het koken is de kracht van elke keuken. Prestatie. Uw zaken op orde hebben en zorgen dat u onderaan de streep steeds weer uitkomt. Plannen te over. Kiezen, beslissen en verder, want morgen staat weer voor de deur. Een dag van prestaties op zakelijk en smakelijk niveau. Deli XL biedt alles wat u daarin ondersteunt. Met kennis van zaken, die we graag met u delen. Net als de passie voor presteren! Deli XL richt zich op de horeca- en grootverbruikmarkt. Deli XL biedt haar klanten een uiterst breed en compleet assortiment versproducten, food en non-food. Een assortiment dat Deli XL levert op basis van een uitgekiend logistiek proces en via een fijnmazig distributienetwerk. Bovendien biedt Deli XL haar klanten alle ondersteu- ning met tal van diensten, bijvoor- beeld op het gebied van opleidingen, IT-toepassingen, product-, sfeer- en belevingsconcepten. Kortom, Deli XL helpt klanten om hun gasten zo efficient mogelijk iets lekkers voor te zetten. In deze fulltime functie bent u verantwoordelijk voor de correcte aflevering van de bestelde goederen bij onze afnemers in de regio. U fungeert hierbij als contactpersoon, waarbij u zorgt voor maximale klanttevredenheid. Voor deze functie zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten in het bezit van rijbewijs BC en CCV-B, welke na gedegen inwerkperiode zelfstandig kunnen functioneren. Ervaring in een soort- gelijke functie is vereist. Daarnaast beschikt u over een flexibele en klantgerichte instelling. Vanzelfsprekend bent u bereid om tijdens drukke periodes de nodige extra uren te werken en incidenteel op de zaterdag. De werktijden liggen tussen 03.00 en 18.00 uur en incidenteel op de zaterdag. In deze fulltime functie bent u met het team verantwoordelijk voor het correct verzamelen van de orders voor onze klanten. De werkzaamheden worden uitgevoerd in 3-ploegendienst en 1 keer in de 4 weken op de zaterdag. In deze functie ondersteunt u de buitendienst met onder andere het maken van offertes. U staat onze relaties telefonisch te woord, beheert relevante commerciele informatie en bewaakt de gemaakte leverafspraken. Voor deze functie zijn wij op zoek naar een kandidaat met een afgeronde opleiding op MBO-niveau en ruime kennis van geautomatiseerde systemen, met name Excel en Word. Daarnaast dient u te beschikken over enige commerciele ervaring, goede sociale vaardigheden en een flexibele instel ling. Ervaring in een soortgelijke functie is een pre. Wij bieden uitdagende functies binnen een enthousiast team met een goed salaris en eigentijdse arbeidsvoorwaarden. Informatie over de functie chauffeur kunt u inwinnen bij Marcel van den Hoek, tel. 010-208 5350, informatie over de functie magazijnmedewerker bij John van Beckhoven, tel. 010-208 5201. Informatie over de functie Medewerker Commeciele Binnendienst kunt u inwinnen bij Angelika de Kruif, tel. 010-208 5215 Stuur of mail uw sollicitatiebrief met CV naar Deli XL Schiedam, 's Gravelandseweg 391, 3125 BJ Schiedam. E-mail: john-van.beckhoven@delixl.nl of Marcel-van-den.Hoek@delixl.nl of Angelika-de.Kruif@delixl.nl 'V

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 14