y maasstad Trekken aan een dode giraffe Wereldverhalen in Huis Sonneveld I u i maasstad f coed doel Win een lederen damestas van Enrico Benetti! r r r r 0909 - 50 10 699 V.o, U. R N. E. C K 0 'Reuzen' voor een dag gratis in de Euromast Unieke lezersaanbieding Nu met 7,50 korting naar de voorstelling: Aan het einde van de regenboog. KORTINGSBON CARAVANS 72,50 BOWLEN ETEN 2450 VAREN fPP V e k b I a d e n www.corolie.nl cor olie \i\faafQg Woensdag 13 juni 2007 tx 63 Soerendonk" www.de-boschhoeve.nl info@de-boschhoeve.nl tel. 0495-592356 Mechelen, Zuid-Limburg INTERESSE OM HIER TE ADVERTEREN? Voor informatie bel 010 - 4004.391 Van de Water Caravanservice voor uw caravan/camper JA, ik maak gebruik van 7,50 korting i Naam:m/v Adres: Postcode:Woonplaats: Voor nieuwe of gebruikte caravans CAMPEERSHOP MEER DAN 5000 ARTIKELEN Weg en Land 23 Bergschenhoek Tel. 010-5217118 i Een maf avondje f uit eten? Avondvullend. Onbeperkt eten. f drinken en entertainment. ZOMER BUFFET elke n Aug Zonae ag Zie onze website voor het gehele programma www.lommerrijk.nl Zo doet u mee! De opiossing uit nummer 16 is: paalsteek. Een naaimachine Diana 28 van Lewenstein is gewonnen door: E. Dijk, Brielle; D. Orie, Rotterdam. klblE f 'Be there or be square'. Het verjaardagsfeestje van Dying Giraffe belooft het dak van WORM eraf te knallen. ROTTERDAM - Is R&B wat te kief voor je en rap net wat te "gangsta"? Kom vrijdag 15 juni dan langs op het verjaardags feestje van platenlabel Dying Gi raffe. Het platenlabel bestaat drie jaar en viert dat met de compli- atie-cd 'Watch Your Neck', met daarop nummers van bands uit de eigen stal en die van de directe partners. De release wordt vrij dag gevierd met een mini-festival in WORM. En of dat rockt? Ja! Dying Giraffe Records is een zoge- heten 'D.I.Y. (Do It Yourself) label dat aanvankelijk begon als online promotieplatform om bands de gele- genheid te bieden zich kosteloos te presenteren, maar al snel ook eigen releases uitbracht, waaronder mu- ziek van Solaire, NiCad, Pourquoi me reveiller, Mummy's A tree en Mono. Artistieke vrijheid, behoud van eigendomsrechten en volledige betrokkenheid en zeggenschap over de commerciele en promotionele gang rond het muziekproduct zijn belangrijke waarden die het label bands biedt. Veelal wordt de muziek uitgebracht onder Creative Commons-licenties, zodat een product in het internet tijdperk zo optimaal mogelijk kan worden gepromoot en verspreid. De bands kiezen zelf de licentievorm en bepalen zodoende wat met hun eigen werk wel en niet gebeuren mag. Nicad's gitarist Satoshi zal de avond aftrappen met zijn prachtige com- positie Hystere, waarna zijn band het roer overneemt. Mucho Maes tro zal met zijn 'hoempa-pop' het WORM Cafe op zijn kop zetten. Daarna speelt Solaire het dak eraf, zodat Mummy's A Tree de sterren van de hemel kan spelen. Ook de entree zal muzikaal zijn in de ontvangsthal zult u getrakteerd worden op de wondershone klanken van Mark Lotterman en een solo- act van The Maybees. Mental Youth sluit de avond af met een weerga- loze dj-set van Roberto Corosso en Dick Jam. De entree bedraagt 8 euro, com- pilatie-cd met alle bands inbegre- pen. Line-up: Solaire, GH1U, Mucho Maestro, Mark Lotterman, Pour quoi me reveiller, Mummy's a tree, The May Bees solo, Hystere, Nicad, Roberto corrosso en Dick Jam. Kijk voor meer informatie over de locatie op www.wormweb.nl. Ze zijn getraind in het vertellen van verhalen door gerenommeerde verteldocenten als Anne van Delft en Paul Middellijn. Op 23 juni zijn het NAi en Huis Sonneveld gratis toegankelijk. Gra tis entreebewijzen voor Huis Son neveld zijn verkrijgbaar bij de kassa van het NAi. Tussen 10.30 uur en 16.30 uur wor den twee verhalen per uur verteld. Vanwege de beperkte ruimte in Huis Sonneveld kunnen maximaal 25 bezoekers tegelijk in het huis zijn. ROTTERDAM - Op de Dag van de Architectuur, zaterdag 23 juni, vertellen vertellers van Verhalen- derwijs korte verhalen in museum- woning Huis Sonneveld, de witte villa uit 1933 naast het Nederlands Architectuurinstituut (NAi). De Dag van de Architectuur heeft dit jaar als thema 'tijdelijk verblijf en daarom vertellen mensen van Ver- halenderwijs over de huizen waar ze zijn grootgebracht en die ze ooit hebben verlaten. Hun huizen stonden in Paramaribo (Suriname), Nickerie (Suriname), Istanbul (Turkije), Rotterdam (Ne- derland) en op Curasao en Kaap- verdie. In de intieme sfeer van Huis Sonne veld nemen de sprekers het publiek mee naar een huis in de vooroor- logse straat in het centrum van Rotterdam, naar een huis in de wijk Topkapi in Istanbul, naar het erf van een huis in het district Com- mewijne. Ze vertellen over grappige, serieuze en ontroerende momenten die zich hebben afgespeeld in het huis van hun jeugd: de wekelijkse baddag van Miep, de ontsnapte aap van Marie, het bezoek van koningin Juliana aan Curasao en het voor- oorlogse leven in de Haagse Schil- derswijk. Verhalenderwijs is het vertelpro- ject voor senioren van Pluspunt, het expertisecentrum voor senioren en participatie en COS Rijnmond Midden Holland, het centrum voor internationale samenwerking. Verhalenderwijs bestaat uit 18 se nioren met verschillende culturele achtergronden. Bok's Bungalowpark voor rust on notuur nssr GARDEREN Putterweg 76, tel. 0577-461362. Vraag prosp. aan voor 6-pers. bungalows. www.boksbungalowpark.nl In Drenthe nabij Hoogeveen Minicamping de Knotwilg Tevens caravan te huur. Vanaf 125,= per week. 0528 361 229 Ruitervakanties ponykampen Weekend- en dagarrangementen Vakantiehuisjes 2 pers. kamers Groepsaccommodatie en Minicamping Schitterende rijomgeving bos en heide Zwemmen met paarden! Hotel Restaurant De Oude Brouwerij Uniek gastvrij familiehotel, uitstekende keuken, 18* eeuwse hoeve, tuinen en terrassen. www.deoudebrouwerij.nl Brochure Tel. 043-4551636 Viltweg 4 1 Alle voorkomende onderhouds- werkzaamheden PACK of APK keuring Schadeherstel, vloerreparaties Schoonmaak- en poetsbeurten Bandenservice FOCWA gecertificeerd Gratis haal- en brengservice! 's-Gravendeel Bel 078-673 17 22 ROTTERDAM - Lange men- sen opgelet! Op donderdag 21 juni, de langste dag van het jaar, trakteert de Euromast iedereen van 1.85 meter en langer op een gratis toegangsbewijs. Buiten bij de entree zal een speciale meet- brigade onder andere met lange model len de bezoekers van het hoogste gebouw van Rotterdam de maat opnemen. Special guests zijn Rob Bruin- tjes (2.21 meter) en Martine Bal- ster (2.04 meter). Bruintjes, de bekendste lange Nederlander, is voorzitter van de stichting Lange Mensen Nederland. Mar- tine Balster mag zich de langste vrouw van Nederland noemen. Samen zullen zij om 10.30 uur het feest van de langste dag of- ficieel openen. Bruintjes en Balster zullen na een welkomstwoord de reusach- tige Euromast taart, 2.21 meter lang, aansnijden. Tot 22.00 uur staat de 'lange mensen meet- brigade' klaar om op ludieke wijze de maat te nemen van alle bezoekers. Ook op andere ma- nieren is er aandacht voor deze bijzondere dag, waarop het maar liefst achttien uur licht is. Het is geen toeval dat de Euromast juist dit jaar begint met de tradi- tie van het vieren van de langste dag van Nederland. Rotterdam staat in 2007 volledig in het teken van de architectuur en de hoogbouw in het bijzonder. Toegahg: volwassenen 8,30, kinderen 4 tot en met 11 jaar 5,40. Op donderdag 21 juni 2007 iedereen met den leng- te van 185 centimeter of meer gratis toegang. Openingstijden: april tot en met September van 09.30 uur tot 23.00 uur, oktober tot en met maart van 10.00 uur tot 23.00 uur. De platforms zijn open tot 22.00 uur en de laatste Euroscoop rit is om 21.45 uur. ROTTERDAM - Je hoeft er niks voor te doen en dat maakt het juist zo moeilijk. In het centrum van Rotterdam klimt binnenkort een klein legertje 'levende beelden' op de sok- kel. Op 30 juni wordt van 12.00 uur tot 16.00 uur de tweede editie van de tentoonstelling van 25 Levende Beelden op de Nieuwe Binnenweg gehouden op het deel tussen de's Gravendijkwal en het Eendrachts- plein. „Er zijn verschillende succesvolle beelden uit de vorige editie te zien, maar de rest is nieuw", belooft Jeanne Hoogenboom, projectleider van het ondernemersproject Cres cendo Uno. „Vorig jaar reageerden bezoekers heel enthousiast op de Levende Beelden tentoonstelling. Ze vonden dat dit evenement een gemoedelijke wandelsfeer met zich mee brengt. Het publiek was heel gemeleerd, net als de meningen over de levende beelden. Er zijn beelden die echt helemaal stil staan, anderen bewegen. De ene bezoeker is voorstander van iets dat beweegt, de ander vindt een stilstaand beeld mooier. De spelers zeiden wel dat ze nog nooit zo vaak gefotografeerd waren." Een heel succesvol beeld was de engel bij de Paradijskerk. Deze kerk had in een uur tijd meer bezoekers getrokken dan normaal op een hele dag. Dit jaar komt er geen beeld van een engel bij de kerk, maar Hoogen boom verklapt alleen dat het ook dit jaar iets fraais en passends wordt. Vorig jaar was het zo dat fietsers spontaan afstapten om alles te be- kijken, soms omdat hun kinderen het perse wilde zien. „Een zomer- carnaval dendert door de straat en de winkels gaan dan vaak dicht. Maar dit kun je rustig bekijken en tussendoor winkelen of een terrasje pakken", aldus Hoogenboom. Er wordt na afloop een openlucht- concert gegeven op het Eendrachts- plein van ongeveer 17.00 uur tot 18.00 uur door het studentenblaas- orkest van de Britse University of Warwick. Klassiek, populair en jazz zullen de revue passeren. En mocht het gaan regenen? Dan wor den de beelden 'in de etalage gezet' of in de winkels. Zie ook: www.nieuwebinnenweg- leeft.nl Joop van den Ende Theaterproducties presenteert 'Niets minder dan wereldklasse' t,eiegmaf I Op zaterdag 3 februari jl. beleefde de toneelproductie Aan het einde van de regenboog haar Nederlandse premiere in Rotterdam. Na een succesvolle tour langs de Nederlandse theaters komen Simone Kleinsma, Kees Boot en Paul de Leeuw terug naar het oude Luxor Theater om de laatste voorstellingen te spelen. In Aan het einde van de regenboog schildert schrijver Peter Quilter een intrigerend, ontluisterend en soms zeer geestig portret van een vrouw dat gei'nspireerd is op Judy Garland in de nadagen van haar leven. Simone Kleinsma speelt en zingt op geheel eigen wijze Judy, niet als imitatie maar als echo van een vervlogen mythe. Kees Boot speelt Mickey, haar verloofde en manager en Paul de Leeuw kruipt in de huid van Anthony, Judy's toegewijde pianist. Ondersteund door een live combo passeren bekende songs van Garland zoals Come Rain or Come Shine en uiteraard Somewhere over the Rainbow voor de laatste keer de revue in het oude Luxor Theater. Lezers van Maasstad weekbladen krijgen 7,50 korting op de entreeprijs. Op vertoon van onderstaande bon ontvangt u maar liefst 7,50 korting op een toegangskaartje. U betaalt slechts 25,- i.p.v. 32,50. De aanbieding is geldig op donderdag 28 t/m zaterdag 30 juni 2007. De kaarten kunt u bestellen aan de kassa van het oude Luxor Theater 010 - 484 33 33 o.v.v. lezersactie Maasstad weekbladen. Deze aanbieding is niet geldig in combinatie met andere passen of acties. Er is geen restitutie op reeds gekochte kaarten. Kinderen 4 t/m 12 jaar 14,50 p.p. LOMMERRIJK Straatweg 99 - Rotterdam Telefoon 010 - 422 00 11 misdrijf rijkeiijk groeiend afgelegen mythoio- giscne figuur Oudnoors izawerk pro; publiek staafje sterkedrank punt omroep gebracht afwezigheid van twist plaats in Vietnam T volstrekt geen plaats in Zwitseriand T in het jaar grand prix soldij plaats in Letland nadeel palmriet T lekkemij ziekenhuis- afdeling advies- orgaan orgaan een beetje voetbaldub uit Breda Europeaan persoonlijk vnw. plaats Frankri ankrijk -y— pieptoon Engelse duim "T" klooster- overste pratende vogel eenheid van energie duw ~T~ mestvocht getemd kilocycle Frans eethuis nauwgezet keurkorps grasvlakte in Zuid- Amerika Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. Om de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl xorgt voor het zieke kind tussen ziekenhuis en thuis Deze luxe, modieuze lederen fas van Enrico Benetti is de droom van iedere vrouw. De tas is voorzien van diverse opbergvakken en door de afmeting van 25x31 cm groot genoeg om geen spullen meer thuis te hoeven laten. Alles past! Zijn uitstraling is er een van Italiaanse klasse, waardoor het een must is om hem in bezit te hebben. Kijk voor meer informatie op www.enrico-benetti.com Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de opiossing. Die opiossing kunt u van woensdag 13 mei t/m dinsdag 19 juni 2007 doorgeven via (70 ct. p.m.). U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans., De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 10 699. 1 2 3 4 5 6 2007 - puzzel en win services Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 19