maasstad P®Dt 'Ik wil Salo niet overbelasten' IN HEKSENKETHEL ROTTER] SPIE Controlec WWW.HEKSEl maasstad sportflitsen Modder kleurt triatlon www.Mafkethel.nl Lynne Maas in Pikeur Trophy op het CHIO RESTAURANT DE MAFKETHEL Zwemmers ZVVlaardingen in top tien Gophers heeft moeite met Wizards Muay Thai-winst voor Naturals Harteloh leidt Cees Boer klassement Eekman wint 'eigen' toernooi ~v, -'XT' Op alle reserveringen gedaan voor 1 September 2007 ontvangt u maar liefst 50% korting!! Geldig voor de periode t/m 30 dec. 2007. Dus ook voor sint, kerst en eindejaarsthema's. Meer info en reserveren via de site. SPIE Controlec Industry, is een van de bedrijfsonderdelen van SPIE Nederland, de internationale professionele dienstverlener op het gebied van industrie, utiliteit, energie en communicatie- netwerken. SPIE Nederland heeft 12 vestigingen. SPIE Controlec Industry is specialist in elektrotechniek, meet- en regeltechniek, procesautomati- sering en analysertechniek. Van de installatie tot en met de inbedrijfstellingVan het onderhoud tot en met het management. Vanwege aanhoudende groei, zijn we voor SPIE Controlec Industry in Schiedam op zoek naar enthousiaste medewerkers die het een uitdaging vinden om onze industriele projecten tot een succes te maken. De meest maffe manier van uit-eten-gaan in het centrum van Rotterdam! Alle informatie over dit meest maffe restaurant van Nederland is te vinden op: Wij zocken nog maf personecl! MEER INFO: E/l TECHNICIANS (JR./SR.) MAINTENANCE ENGINEERS E/l INSTALLATIEMONTEURS (JR./SR.) E/l WERKVOORBEREIDERS ENGINEERS/ESTIMATORS E/l UITVOERDERS PROJECT MANAGERS TRAINEES WAT BIEDEN WIJ? 1 wx 55 ZWEMMEN - Timo Dinkelberg, Victor Poot, Bart Dunweg en Boris Galjart van ZVVlaardingen hebben tijdens de Nederlandse junioren zwemkampioenschappen twaalf top tien noteringen behaald. Dinkelberg zwom maar liefst zeven keer bij de eerste tien met als beste klassering een vierde plaats op de 200 meter rugslag. Poot zwom drie keer in de top 10. De beste klassering van de Schiedammer was een vierde plaats op de 200 meter vrijeslag. Dunweg schaarde zich tweemaal bij de snelste tien. De Vlaardinger behaalde op de 200 meter schoolslag zijn beste klassering met een zesde plaats. Rotterdammer Galjart bleef net buiten de top tien naar een dertiende plaats op de 400 meter vrijeslag. Het viertal zwom tot slot gezamenlijk naar een nieuw clubrecord op de 4x100 meter wisselslag. HONKBAL - De honkballers van Gophers hebben in Bergen op Zoom het verschil op de ranglijst met middenmoter Wizards of Boz niet tot uit- drukking kunnen brengen in hun onderlinge ontmoeting. De Maassluise koploper moest zelfs enige zuchten van verlichting slaken toen na negen innings een 10-11 winst op het scorebord achterbleef. Aanvankelijk leek er geen vuiltje aan de lucht voor Gophers. Er werd tot de eerste helft van de achtste slagbeurt een ruime voorsprong verdedigd, 5-11. In de laatste twee slagbeurten van de Wizards gleed de wedstrijd plots alsnog uit handen van de Maassluizers en werd de winst maar nipt veiliggesteld. VECHTSPORTEN - Joao Da Graca Cardoso heeft onlangs in een Muay Thai-gevecht de winst op punten binnengehaald. De 26-jarige vechter van sportschool Naturals was vooral met de 'low kicks' zijn tegenstander van Friends Gym uit Zevenbergen de baas in het super middengewicht. Joao Da Graca Cardoso staat nu op een moyenne van twee winstpartijen uit drie WFCA-gevechten. W1ELRENNEN - In de wekelijkse wielerstrijd op woensdagavond om het Cees Boer klassement is Maxim Harteloh uit De Lier de voorlopige kop loper. Met een derde plaats in de wedstrijd van vorige week wist Harteloh zijn koppositie verder te verstevigen op naaste belager Peter Jordaan uit Maassluis. Nummer drie in het regelmatigheidklassement van wielerclub De Coureur is Jelle Schouten. De Vlaardinger kwam met zijn overwinning in de avondkoers van 13 juni wel iets naderbij maar het gat met Maxim Harteloh is nog altijd 59 punten. Jaco Tettelaar van de Coureur reed afgelo- pen zondag niet zonder succes mee in de Omloop van Drimmelen. In deze wedstrijd kwam de Maassluizer net te kort om Brabander Tjitte van der Buys te verslaan. Tettelaar moest zich op zeven seconden tevreden stellen met plaats twee. DARTS - Rob Eekman, organisator van de Schiedamse Darts Competitie (SDC), won vorige week zelf het open SDC-toernooi in cafe Klein Thalia. In de finale versloeg dartsfanaat Eekman zijn tegenstander Michel van Pelt met 4-3. John Bonte legde beslag op de derde plaats door in de troostfinale te winnen van Hennie Plomp. De herkansingsronde werd gewonnen door Rick Lugtigheid. De prijs voor de beste dame ging naar Olga de Bruin. Zij werd derde in de herkansingsronde. Voor Mitchel van Gent was de beker voor de hoogste uitgooi van het toernooi. Van Gent noteerde een 'finish' van 110. door Norbert Veringmeier SCHIEDAM - Lynne Maas en haar paard Salo (vader Ferro) naderen met rasse schreden een eerste optreden op het top- niveau van de dressuursport. De Schiedamse is in korte tijd opgeklommen vanuit de cate- gorie Z2 naar de Lichte Tour en daarmee staan beiden op de drempel van de Zware Tour. Dit is het hoogst haalbare ni veau in deze sporttak. Maas wil de laatste stappen richting de top van de dressuursport echter niet overhaast nemen. „Mijn paard Salo is erg geta- lenteerd maar met acht jaar ook nog jong. Je moet dan uit- kijken voor overbelasting." Lynne Maas legt uit dat hoe ver der je komt in de dressuursport hoe zwaarder de proeven ook fysiek voor de paarden worden. „Een paard steunt in de zwaardere proeven steeds meer op alleen zijn achterbenen. Ik wil daarom in voor- bereiding op de Zware Tour met Salo zeker een jaar wedstrijden in de Licht Tour rijden en spelender- wijs de oefeningen voor de Grand Prix zoals de piaffe en de passage aanleren." Na de Nederlandse titel in de klasse Z2 in het najaar van 2006, promo- veerde de Schiedamse sportvrouw naar de klasse ZZ Licht. Hier werd Maas in februari van dit jaar meteen derde op het NK in Roosendaal. In- middels startte Lynne Maas ook in dressuurwedstrijden op het niveau ZZ Zwaar en in deze klasse behaal de de Schiedamse onlangs een po- diumplaats op het NK. In Eindho ven werd zij met Salo tweede achter viervoudig Europees 'young rider' kampioen Lotje Schoots. Door deze prestaties is Lynne Maas inmiddels gerechtigd te starten in de Licht Tour. Lynne Maas vertelt dat het de bedoeling was om op dit niveau haar debuut te maken tijdens het CHIO in Rotterdam dat deze week m Lynne Maas met haar dressuurpaarden Salo (rechts) en Uranium. wordt gehouden. „Uiteindelijk heb ik er toch voor gekozen om afgelo- pen week alvast een wedstrijd in de Licht Tour te doen. Op die manier konden wij alvast wat wennen aan de nieuwe proef en raakte ik ook de spanning een beetje kwijt." Het debuut in een Prix St. Ge- orges-wedstrijd in het Brabantse Uden verliep uitstekend. Ondanks de enorme regenbui waarin Maas moest rijden. „Het was niet mijn beste wedstrijd ooit maar onder deze omstandigheden was ik zeer tevreden. En wat ik al dacht was waar. Wij konden ook dit nieuwe niveau goed aan." Zelfs zo goed dat Lynne Maas haar debuut in een Prix St. Georges-wedstrijd meteen winnend afsloot. Op de vraag hoe het mogelijk is dat zij ook op dit niveau weer meteen succesvol is, antwoordt de Schiedamse dressuur- ruiter dat zij pas overstapt naar een nieuwe categorie als zij ervan over- tuigd is dat Salo dat niveau ook echt goed beheerst. „Een nieuwe proef wordt eerst goed geoefend. Ook daarbij neem ik geen risico." Voorzichtigheid is misschien wel een kernwoord in de sportbeleving van Lynne Maas. De Schiedamse is namelijk ook al druk in de weer een tweede paard klaar te stomen voor het grote werk. Met de, net als Salo, zelf opgeleide Uranium (vader Metal 1) rijdt Maas op dit moment wedstrijden op Zl-niveau. „Ik wil niet in een gat vallen, mocht Salo de top toch niet aankunnen. Dan heb ik meteen een ander paard waarmee ik goed doorkan", legt Lynne Maas uit. Maar daar laat zij het niet bij. Inmiddels is Maas ook met het op- leiden van een derde paard gestart. Zamora (vader Krack C) is echter nog helemaal 'groen' die moet ik alles nog leren." Salo blijft echter de huidige spor- tieve oogappel van Lynne Maas. Op dit paard zet zij al haar kaarten voor de belangrijke wedstrijden. Foto: Roger van der Kraan Komende vrijdag wil de getalen- teerde dressuurruiter met Salo hoge ogen gooien tijdens haar tweede Prix St. Georges-wedstrijd. De wedstrijd tijdens het Rotterdmse CHIO is meteen een internationale ontmoeting met Belgische concur- renten in de Pikeur Trophy. De hip- pische sportbond probeert met deze wedstrijd dressuurruiters tot 29 jaar internationale ervaring te laten opdoen. „De beste combinaties in deze serie wedstrijden mogen in het najaar voor Nederland uitkomen in een grote wedstrijd in het Belgische Mechelen." Hoe haar optreden op het CHIO gaat aflopen is natuurlijk nog kof- fiedik kijken. „Het is altijd afwach- ten hoe Salo reageert op voile tri bunes langs de ring. Daar is hij nog niet echt aan gewend maar in principe moeten wij, als alles normaal verloopt, met de beteren meekunnen. Sowieso ga ik in elke wedstrijd altijd voor de winst." VLAARDINGEN - Het regenweer tekende afgelopen zondag de derde editie van de offroad triatlon in Vlaardingen. Na twee zonovergoten wedstrijden kregen de bijna 200 deelnemers dit jaar een heel natte triatlon voor de kiezen. Er waren echter maar wei- nig triatleten die zich daar druk over maakten want de duursporttocht met zwemmen in de Vlaardingse vaart en fietsen en lopen over de on- verharde paden van de Broekpolder werd door de natte omstandigheden een bijzonder zware maar uitda- gende beproeving. Het fietsen door de zompige modder zorgde voor grote onderlinge verschillen tussen de deelnemers. En ook tijdens het hardlopen hadden de triatleten veel moeite de snelheid vast te houden op de drassige ondergrond. Geen deelnemer uitgezonderd kwa- men alle triatleten geheel besmeurd door de modder over de finish bij sportcentrum Polderpoort. Het was soms voor de tijdwaarnemers een hele puzzel om te ontdekken wie degene was die de finishlijn passeerde. Na afloop maakten de douches oyeruren en ook bij de afspuitplaats voor de bemodderde fietsen vormde zich een lange rij gegadigden. Na afloop waren de meeste aanwe- zigen het erover eens dat de uitda- gende omstandigheden hadden ge- zorgd voor een meer dan geslaagde uitgave van de door Polderpoort en triatlonvereniging Rijnmond geor- ganiseerde triatlonwedstrijd. Mo gelijk dat alleen het publiek zich wat ongemakkelijk voelde in de stromende regen maar de geboden strijd vergoedde veel. Op de wedstrijdafstand, 1000 meter zwemmen, 30 kilometer moutainbi- ken en 10 kilometer lopen, ging de winst naar twee nationale toppers in deze discipline van de triatlonsport, Rorik Schouten en Ingrid Lubek. Schouten legde de basis voor de overwinning op de fiets. Tijdens het lopen kwam Belg Paul Embrechts nog wel gevaarlijk naderbij maar de opgebouwde voorsprong op de fiets, bleek uiteindelijk meer dan voldoende voor de winst van Rorik Schouten, eindtijd 2 uur en 5,07 minuten. Winnaar van vorig jaar Lars van der Eerden moest ditmaal op grote achterstand genoegen nemen met Besmeurd door de modder begonnen offroad-triatleten afgelopen zondag na een loodzwaar fietsonderdeel aan het lopen. Foto: Roger van der Kraan plaats drie. Lubek had tijdens de Vlaardingse beproeving geen ge- lijken. De Bussumse triatlete sloeg een gat van meer dan twintig minuten op de nummer twee, TVR-triatlete Cindy Brusse. Op de korte afstand, 500 meter zwemmen, 15 kilometer mountain- biken en 5 kilometer lopen, was er na afloop wat commotie bij de finish. De eerste twee aankomenden Leon van der Wilde uit Vlaardingen en Stef de Boer zouden op het fiets- parkoers een bordje hebben gemist en daardoor niet het hele parkoers hebben afgelegd. De jury besloot daarom nummer drie Dominiek Debrabandere uit Belgie als win naar aan te wijzen. Op deze afstand finishte de Vlaar dingse Liane Augustinus als eerste vrouw (1 uur en 20, 56). De wedstrijdorganisatie bood dit jaar voor het eerst ook de mogelijk- heid om de triatlon is estafettever- band te volbrengen. Deze poging om ook sporters uit de regio te laten kennismaken met de triatlonsport, leidde niet tot veel in- schrijvingen. Uiteindelijk versche- nen drie van dergelijke teams aan de start. Het winnende trio in deze wed strijd over de korte afstand werd 'Feel Good' met snelle zwemmer Michael Schilders, mountainbiker Glenn Schilders en loper Louis van der Hoeven. 50% KORTING Je test en onderhoudt zelfstandig nieuwe of aangepaste installa- ties en systemen. Als Technician heb je een afgeronde opleiding op MBO-niveau Etektrotechniek/Meet- en regeltechniek. Je stelt onderhoudsconcepten op en analyseert de effectiviteit en efficientie van bestaande onderhoudsmethodieken. Daarnaast draag je verbetertrajecten aan en draag je zorg voor de imple- mentatie daarvan. Je hebt een HBO opleiding Energietechniek of Werktuigbouw en enkele jaren relevante werkervaring. Als E/l Installatiemonteur ben je verantwoordelijk voor de uit- voering van instaltatiewerkzaamheden aan elektrotechnische, meet-, regel- en besturingsinstallaties en -systemen. Je hebt een LBO/VMBO-opleiding in de studierichting elektrotechniek of mechanische techniek. Je assisteert de Project Manager bij installatie- en onderhouds- projecten. Het voorbereiden van uitvoeringswerkzaamheden is jouw betangrijkste taak. Als werkvoorbereider heb je MB0 niveau en enkele jaren ervaring in de branche. Het uitwerken en begroten van elektrotechnische, meet-, reget- en besturingsinstallaties en -systemen behoren tot jouw taak. Je hebt een MB0/HB0 opleiding Elektrotechniek en enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie. Je bent eindverantwoordelijk voor de uitvoering, inspectie en testen van elektrotechnische, meet-, regel- en besturings- systemen. Je geeft leiding aan een team van installatierrionteurs.- Als uitvoerder heb je MB0 niveau en een aantaljaren ervaring in de branche. Als Project Manager geef je leiding aan een uitvoeringsteam. Je bent verantwoordelijk voor projecten, waarbij je overleg voert met opdrachtgevers. Je hebt een HBO opleiding en enkele jaren leidinggevende ervaring in de procesindustrie. Heb jij pas je technische studie afgerond (MB0/HB0/TU) of ga je binnenkort afstuderen? Wij bieden jou de kans om als trainee kennis te maken met diverse afdelingen binnen onze organisatie. Je krijgt alle ruimte om je verder te ontwikkelen als specialist of meer attro'und. Binnen SPIE Controlec Industry krijg je volop de mogelijkheden om verder te studeren en krijg je tevens persoonlijke begeleiding. Uiteraard hoort bij alle functies een marktconform salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder moge lijk een auto van de zaak. Ben jij degene die geTnteresseerd is in een van deze uitdagende functies en pas je in het profiel, stuur dan je CV per e-mail naar .verke.'.LJls ilo.ccr.c/c.ic..-.. of per post naar SPIE Controlec Industry B.V. t.a.v. Suzanne van der Schaaf, Postbus 99, 3100 AB SCHIEDAM. Voor meer informatie en onpe overige vacatures, kijk op onze website ,.s ::s.cc.... c.ac..'.. of bel 010 409 04 00.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 9