maasstad tYI©< Rotterdampassen als warme itmai wt«t» broodjes over de toonbank Voordelig uit eten in Restaurant week 4000 m2 1200m2 maasstad goed doel Win de dvd Music and Lyrics! r r 0909-50 10 699 Ljk snellre SUPERKOI Last minute stunt <to* Olifanten voor olifanten Slaapsystemen en slaapadviezen Slaapboulevard TUIN- SERREMEUBELEN STOPPEN MET ROKEN T~ Woensdag 15 augustus 2007 tx 63 weekbladen Info tel. 0475 591 880 INTERESSE OM HIER TE ADVERTEREN? Voor informatie bel 010 - 4004.391 Bungalowpark de Lindenberg te Holten www.delindenberg.nl 0548 365 365 Geniet van een voordelige kampeervakantie aan de Hollandse Riviera gratis toegang voor Walibi World! Riviera Pare Gratis kampeernachten en gratis naar Walibi World! Profiteer van dit unieke aanbod want op op! Reserveren en informatie Riviera Pare Verstand van slapen DE GROOTSTE C0LLECTIE VAN NEDERLAND /4CCe& cut (Mwvuzoct teoembzan! Lasercentra N.O. vestiging Rotterdam ffourc Zo doet u mee! J k£E i~j r eserve rin g jmaakt September) ROTTERDAM - Voor een klein prijsje uit eten in een sjiek restaurant. Dat kan op 27 plekken in de regio Rotterdam tijdens de Restaurantweek van 27 augustus tot en met 2 Sep tember. De Restaurantweek wordt georga- niseerd door DiningCity, een on line restaurantgids. Het idee werd opgedaan in New York, waar een dergelijke week erg populair is. Met een pilot afgelopen maart in Amsterdam testte DiningCity de le- vensvatbaarheid van het evenement. Na de enthousiaste readies van het publiek wordt de Restaurantweek nu ook in Utrecht, Haarlem, Den Haag en Rotterdam gehouden. Onder de deelnemende restaurants bevinden zich Amarone, In den Rustwat, O'Pazzo, Mooii en De Harmonie. Per persoon betaal je Camping Leudal***, Limburg Stacaravans te huur. Lekker rusten op onze camping v.a. September 175,- voor een hele week www.campingleudal.nl Bok's Bungalowpark voor rust en natuur naar GARDEREN. Putterweg 76, tel. 0577-461362. Vraag prosp. aan voor 6-pers. bungalows. www.boksbungalowpark.nl Hulshorst Veluwe Vrijstaande bungalows te huur. Naseizoen 50+ korting!!! "De Hoefstal" 0341 451 328 Hotel Kuik in Ruinen (Drenthe) Een heerlijk hotel gelegen aan het natuurpark Dwingelderveld. Uitstekende fiets- en wandellocatie. Ook via ons solexverhuur! WWW.HOTELKUIK.nl S 0522 471237 Viersterren familiecamping de Moienhoek gelegen in hartje Zee\and. Vertier\en plezier voor het hele gezin. Info/boeken; www.demolenhoek.com ofjP1 13-371202 Rust, sfeer en ruimte voor u en de "klein"kinderen LET OP NASEIZOENSPRIJZEN <0 Nog meer mogelijkheden vanaf 14 September Sylvana Sanches kocht de honderdduizendste Rotterdampas. .Het is vooral leuk voor de kinderen. Ze willen heel graag naar Duinrel", zegt ze. foto Roger van der Kraan. door Dik Vuik ROTTERDAM - Het gaat steeds sneller met de Rotter dampas. In de veertien ge- meenten die de pas verkopen is de teller dit jaar inmiddels opgelopen tot honderdduizend. De honderdduizendste klant werd verrast met een bloemetje en een gratis abonnement op Plaswijckpark. Het is even wachten bij de Rot terdampas balie van de Centrale Bibliotheek aan de Binnenrotte. De honderdduizendste klant kan elk moment langskomen, maar niemand weet wanneer precies. Dan klinkt het verlossende woord. „U wilt een Rotterdampas?" Voor de balie staat een vrouw met twee kinderen, die nog niet weet wat haar boven het hoofd hangt. De vrouw heeft haar interesse in een Rotterdampas am- per kenbaar gemaakt, als directeur Erik Reitsma haar een bloemetje overhandigd. Het bloemetje wordt gevolgd door een symbolische hon derdduizendste Rotterdampas en een vierpersoons abonnement voor familiepark Plaswijckpark. „Het is mijn eerste Rotterdampas", bekent Sylvana Sanches even la ter. Door omstandigheden heeft ze momenteel geen werk, maar ze wil toch graag met zoon Neville en dochter Fallon op stap. „Ik kende de Rotterdampas wel. Ik heb er veel over gelezen en via mond-op-mond reclame over gehoord. Ik heb altijd gewerkt, maar nu ik minder inko- men heb is dit een uitkomst. Het is vooral leuk voor de kinderen. Ze willen heel graag naar Duinrel. Ik denk dat dat het eerste uitje wordt. Voor mezelf weet ik het nog niet. Dat moet ik nog even goed uitspit- ten." De Rotterdampas bestaat nu negen- tien jaar en werd destijds ingevoerd om mensen uit een sociaal isolement te halen. Met name sociale minima en 65-plussers zijn belangrijke doel- groepen. Voor deze groepen is de Rotterdampas met korting te ver- krijgen. En de pas geeft bovendien weer korting op tal van attracties in zowel de regio als daarbuiten. Wist u dat er zelfs stedentrips naar het buitenland mogelijk zijn met de Rotterdampas? Het succes van de formule is inmid dels bewezen. Veertien gemeenten in de regio doen mee en het aantal passen overstijgt al jaren de hon derdduizend. Vorig jaar werd de honderdduizendste Rotterdampas in oktober verkocht. Nu ruim drie maanden eerder. Vanwaar die snel- lere verkoop? „Er is over de hele linie groei", vertelt Reitsma. „Maar met name in Spijkenisse is de groei hard gegaan. Dat komt doordat 65- plussers daar weer in aanmerking komen voor een korting op de Rot terdampas. Alleen daar zijn al 2500 passen extra verkocht. Ik schat dat we aan het einde van dit jaar zo'n 108.000 passen hebben verkocht." Zie voor meer informatie www.rot- terdampas.nl. v. Camping Jachthavcn Ovcrdckt /wcnibad Caravan vcrhuur Amusement Eigcn zandstrand Bootverhuur Familierestaurant Snet Kidz Village Spacehowling Skeelerbaan (kite) Surfschool Chaletpark Riviera Pare is een van de grootste campings van Nederland, gelegen midden in de natuur en direct aan het Veluwemeer. Riviera Pare beschikt over vele faciliteiten, zoals een jachthaven, eigen zandstrand, speelparadijs, zwembad en diverse restaurants. Er is zelfs een sneeuwhal waar je ook in de zomer kunt skien! In de nabije omgeving vindt u vele leuke plaatsen en attracties. Wat dacht u van een dagje Walibi World of Dolfinarium? Of breng een bezoekje aan het leuke oude vissersstadje Elburg. U ziet het: op Riviera Pare hoeven u en uw kinderen zich geen moment te vervelen. Speciaal voor onze lezers hebben wij een unieke aanbieding: Boek zeven nachten en betaal er slechts vijf of boek veertien nachten en betaal er slechts tien! Twee gratis entrees voor Walibi World per boeking. Gratis toegang tot Snow Village en Kizvillage speelparadijs. Walibi World vakantietip: t/m 26 augustus geopend tot 21.00 uur. De woensdagen en zaterdagen in augustus geopend tot 24.00 uur (New Year's Eve)! Tel. 0321 33 13 44 o.v.v. hkmaa07 of boek direct op www.riviera.nl. Bij online boeken geen €15,- reserveringskosten. De aanbieding is geldig t/m 31 augustus 2007 voor kampeerplaatsen, op basis van beschikbaarheid. Deze actie is niet geldig i.c.m. andere acties en niet bij reeds gemaakte boekingen. Spijkweg 15 - 8256 RJ Biddinghuizen - www.riviera.nl 25 euro. Reserveren gaat heel een- voudig via de speciale site. De top- locaties zijn inmiddels volgeboekt, vertelt Lex Ouburg van Dining- City.com Rotterdam en Den Haag. „Tweederde is al bezet. Maar er is op iedere middag en avond nog wel plek te vinden." De Restaurantweek is dus nog voor het begonnen is al een groot succes. „Alle restaurants zijn nu al blij met het aantal reser- vingen. De bedoeling is ook dat we het evenement in de toekomst weer gaan organiseren. bij voorkeur twee keer in het jaar, een wintereditie in maart en een zomereditie eind augustus", beaamt Ouburg. Restaurants doen graag mee met de week. Het is een leuke manier om je te presenteren. Vooral voor een chef is het een leuk om te laten zien wat hij voor 25 euro op tafel kan zetten", legt Ouburg uit. Reserveren kan via de website www.restaurantweek.nl. ROTTERDAM - Van 1 September tot 17 november vindt de eerste Elephant Parade plaats in Rotter dam. Verspreid over de binnenstad worden zo'n 50 door kunstenaars beschilderde manshoge olifantbeel- den tentoongesteld. Doel is geld bijeen te brengen voor de bedreigde Aziatische olifant. Initiatiefnemers van het project zijn vader en zoon Marc en Mike Spits. Na Rotterdam zal de Elephant Parade ook andere wereldsteden aandoen. Mike Spits: „Het idee komt van mijn vader, die kennismaakte met Soraida Salwala. een bijzondere vrouw die in Thailand het eerste olifantenziekenhuis ter wereld heeft opgezet. Ik voel me ook enorm aangesproken door dit goede doel. Rond 1960 waren er nog 40.000 Aziatische olifanten in Thailand. Vandaag zijn het er nog maar 5.000, waarvan er 2.000 in het wild leven. Er moet nu dus echt wat gebeuren." Marc Spits wil geld inzamelen door olifanten te laten maken die als vrolijk en opvallend kunstobject voor een groot publiek te zien zijn. Bedrijven en organisaties kunnen een kunstolifant adopteren of laten beschilderen naar keuze. Blijdorp heeft de eerste olifant geadopteerd. Verschillende andere bedrijven on- dersteunen het project, waaronder Transitions Optical, Rabobank, Beursplein Rotterdam en het Hilton hotel. De olifanten zullen allemaal geveild worden. De netto opbrengst gaat naar Soraida's stichting Friends of the Asian Elephant en een olifan- tenproject in India van Diergaarde Blijdorp. In april bracht de eerste olifant, geveild door Premier Bal- kenende, al 30.000 euro op. 17 november zullen de overige oli fanten geveild worden tijdens een feestelijk evenement in Diergaarde Blijdorp. Vanaf September zijn de olifantjes ook in miniatuurfor- maat in een gelimiteerde oplage te koop in de Bijenkorf. Ook van deze opbrengsten wordt een deel afgedragen aan Friends of the Asian Elephant. Verschillende Thaise en Nederland- se kunstenaars, zoals het kunste naars duo Meidam Kleinjan, Jurri- aan van Hall en zijn levenspartner Juul van den Heuvel, verlenen hun medewerking aan de Elephant Pa rade. Blaaksedijk (Ind.terrein Heinenoord) Boonsweg 7 tel. 0186 -601355 www.slaapboulevard-kwakernaat.nl in de hoogste mate goed tuivt- e*t H00FDWEG 9 - CAPELLE A/D IJSSEL TEL. 010-41850 79 www.stigter-tuinmeubelen.nl Professionele ondersteuning nodig bij het Lasertherapie, wetenschappelijk ontwikkeld!!! Kosten 135,- waarvan 75% vergoed door o.a Zilveren Kruis Bel: 0900- 4378 678 0900- gestopt gehouden Europese voetbalbond diefstal verhindering boerderij met opzet lidwoord stand bittere vloeistof scheikundig element heldendicht van Homerus gewezen werelddeel water in Friesland inrichting brandstof- niveau Europese hoofdstad cafetaria Duits gebergte fijn meel Oudger- maans schriftteken familielid rtvier in Italie bedrog onheilsgodin rivier m Spanje dopheide voegwoord T doorsmeren karakter Mexicaanse munt voor (Latijn) t~ geitenkaas Russische titel een en ander glad van oppervlak honingbij als onder groente grote plaats wedstrijd sehuifbak toebrengen Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. Om de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl zorgt voor het zieke kind tussen ziekenhuis en thuis Wanneer een razend populaire tienerpopster een vergeten jaren '80 idool vraagt een song voor haar te schrijven, grijpt hij zijn kans op een comeback met beide handen aan. Er is echter een probleem: een songtekst schrijven... Uit onverwachte hoek komt hulp. Zijn ietwat neurotische plantenverzorgster blijkt een verborgen talent voor tekstschrijven te hebben. Al gauw komen ze erachter dat een verliefdheid helpt om de perfecte lovesong te schrijven. Voor 10 winnaars ligt een dvd pakket klaar van deze romantische komedie met Hugh Grant en Drew Barrymore in de hoofdrol. Kijk voor meer informatie op www.warnerbros.nl. Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 15 t/m dinsdag 21 augustus 2007 doorgeven via (70 ct. p.m.). f.Mnv VM<**Rp Till'! Kiot* M* Hew" U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans. De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! I/ul hier de gevonden letters in en beI het gevonden woord door via 0909-50 10 699. 1 2 3 4 5 6 7 8 2007 - puzzel en win services Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. De oplossing uit nummer 25 is: huismijt. Een PerfomAir Anti Allergy stofzuiger is gewonnen door: R Pijper, Krirnpen aan den IJssel; G. Perrel, Heinenoord: A. v.d. Berg, Hellevoetsluis; J. v.d. Brand, Oud- Beijerland; A. Kelderman, Vlaardingen.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 11