maasstad vacatures mm zoekt vanwege sterke groei (leerling) L Voor het plaatsen van keukens en het verlenen van service De Keukenman Geld plui cadcaui orrLmngen? /1LPHM"R#N Reistijd wordt doorbetaald en overuren worden uitbetaald tegen 133%! Voor vervoer tijdens de opleiding wordt gezorgd. Heb je de opleiding met succes afgerond, dan staan een bestelauto, fax en telefoon van de zaak tot je beschikking. Y£z.cf<3ey www.keukenman.nl magazijnmedewerker De grootste opleider voor financiele professionals Locatiemanager Wij zijn 00k op zoek naar ervaren keukenmonteurs' Vanwege onze verdere groei zoeken wij collega's die: De makers van keukens uit Kaatsheuvel Geinteresseerd? vacatures@keukenman.nl of www.keukenman.nl. Markus Verbeek Praehep maman Het Paleisje Q in hun eigen regio keukens monteren en service verlenen twee rechterhanden hebben bij voorkeur ervaring hebben met het werken met hout bereid zijn om onze opleiding tot keuken- of servicemonteur te volgen vloeiend Nederlands spreken representatief zijn en een goede instelling hebben in het bezit zijn van rijbewijs B bij voorkeur tussen de 20 en 40 jaar oud zijn Alphatron Electronic Parts Wij zijn op zoek naar een Netwerl future SHOP MANAGER 32 as u VERKOOPSTER1620U Vacature Locatie Manager Kinderopvang 36 uur per week verdeeld over 4 dagen Week 34 MAASPOST 1-2-3-TX05 X05] Volledig salaris verdienen in vier dagen? De Keukenman Monteurs .ftgWIft iip- Alphatron Electronic Parts B.V. is een internationale handelsonderneming binnen het Alphatron concern, die gespecialiseerd is in microgolfcomponenten voor radar- en medische toepassingen, TFT-displays, marine antennes, energiesystemen en speciale gereedschappen voor de luchtvaartindustrie. Profiel: - Opleiding MBO-niveau - In het bezit van een heftruckcertificaat - Goede beheersing van de Nederlandse taal - Zelfstandige, betrouwbare en gestructureerde werker - Enthousiast, gedreven werkhouding Werkzaamheden: Je bent verantwoordelijk voor de planning en het in- en uitpakken van zendingen, het netjes houden van het magazijn, het in voorraad plaatsen van producten en projectstellingen. Contact: Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer M. Woen-a-Lien, tel. nr. 010-4534018. Heb je interesse, stuur dan een handgeschreven brief naar Alphatron Electronic Parts B.V. t.a.v. de heer R. Verloop, Postbus 21003, 3001 AA Rotterdam. Als bezorger van Maasstad weekbladen krijgje niet alleen twee keer per maand je bezorgvergoeding. Je spaart ook voor leuke cadeaus! Interesse? Bel 0900-877 93 75. Of ga naar www.netwerkvsp.nl. Het beste thuis in huis aan huis Markus Verbeek Praehep Markus Verbeek Praehep heeft 111 jaar ervaring in financieel-economische en administratieve opleidingen. Deze expertise stelt ons in staatom u met de financiele principes van A tot Zkenniste laten maken en tevens leren wij u hoe u deze principes in de praktijk kunt toepassen. Vanaf september/oktober starter) o.a. de volgende opleidingen: Fiscaal Belastingassistent, Belsstingconsuient, Bebstlngadviseur. Financieel administratief 8KB, PDB, M8A, VBA, SPD, Masterclass Finance Control, Masterclass Operational Auditing. Payroll BKL, Medewerker Personeelszaken, PDL, VPS,CPS, MPS. Accountancy M8A,V8A,SPD,HBO Accountancy, Masterclass AA, Masterclass Compliance Officer. Kijk voor ons complete aanbod en informatiebijeenkomsten op www.mvp.nl. Of mail voor informatie naar: info@mvp.nl Voor studieadvies kunt u altijd bellen met onze regiokantorerv. Leslocaties in o.a. Alkmaar, Almere, Amersfoort, Amsterdam, Haarlem en Utrecht Leslocaties in o.a Enschede.Groningen, Leeuwarden, Arnhem/Velp en Zwolle. Leslocaties in o.a. Breda, Den Haag/Rijswijk, Rotterdam, Spijkenisse en Zoetermeer. Leslocaties in o.a Den Bosch, Eindhoven, Nijmegen en Sittard. Opleidingsinstituut Accountancy Fin Administrate Fiscaal Payroll Onderwijsvorm: Contactonderwijs en/of e-Learning. Met ondersteuning door de BPP-Campus; dedigitale leeromgevingvan Markus Verbeek Praehep. Noord West: (020) 567 78 00 Noord Oost: (038) 455 03 60 Zuid West: (010) 41415 26 of (070) 30 74 274 Zuid Oost: (040) 214 60 60 Future Maman is een keten van zeven sfeervolle winkels te Rotterdam, Den Bosch, Almere, Breda, Haarlem, Leiden en Bussum op het gebied van moderne kleding voor aanstaande moeders. Onze collectie bestaat uit een seizoens gebonden collectie, zakelijke kleding, lingerie, feestkleding en badkleding van merken als Mama Licious, Noppies, Queen Mum, Vida Vita en Private Collection FM. Voor zwangere bruiden hebben wij in Rotterdam een collectie bruidskleding. Mode voor de aanstaande moeder Voor onze winkel in Rotterdam zoeken we een Wij vragen iemand die houdt van aanpakken en affiniteit met mode heeft. Je moet kunnen werken in teamverband en beschikt over organiserend talent. Je hebt goede contactuele eigenschappen en bent creatief. We zoeken iemand met verantwoordelijkheidsgevbel die initiatieven durft te nemen. DETEX is een pre. Wij bieden binnen deze zelfstandige baan een salaris boven CAO en werken met een bonussysteem Is je enthousiasme gewekt? Stuur dan voor 27 augustus een brief met C.V. naar Future Maman, t.a.v. Henriette Willebrand, Veemarktstraat 56, 4811 ZJ Breda. Of stuur een email naar henriette@future-maman.nr Voor meer info kijk je op www.future-maman.nl. Kinderdagverblijf Het Paleisje biedt kinderopvang aan drie locaties: Bergschenhoek, Nesselande en Berkel en Rodenrijs. De medewerkers staan voor professionele dienst- verlening die veilig en betrouwbaar is en waarin het kind centraal staat. De organisatie is volop in ontwikkeling en wil zich kwalitatief onderscheiden. Voor onze vestiging Bergschenhoek zijn wij op zoek naar een daadkrachtige en enthousiaste Functie eisen: Je bent een professional met een warm hart voor kinderen. Je hebt ruime leidinggevende ervaring en een HBO management werk- en denkniveau. Je bent in staat om een enthousiast team van collega's aan te sturen en te coachen. Je weet dat communicatie met ouders en collega's belangrijk is. Je hebt inzicht in het oplossen van moeilijke situaties, je bent zelfstandig en com- municatief vaardig. Je hebt iets extra's te bieden en vindt de dynamiek van kinderop vang erg leuk. In het bezit zijn van een auto is een pre. Wij bieden: Een boeiende baan voor 36 uur, verdeelt over 4 dagen. Een professionele werkomgeving waarin de kwaliteit gewaarborgd en waar nodig verbeterd wordt. Een salaris conform CAO-kinderopvang. Belangstelling? Als je meer wilt weten, kun je contact opnemen met Mw. L. Hoek, locatiemanager Bergschenhoek/Berkel en Rodenrijs via telefoonnummer: 010-5222185 of Mw. S. van der Maas, locatiemanager Nesselande via telefoonnummer: 010-2222793. Gelijk solliciteren? Enthousiast? Stuur je sollicitatiebrief met CV naar Kinderdagverblijf het Paleisje, Julianalaan 132, 2661 EN Bergschenhoek of via e-mail: info@hetpaleisje.nl of nesselande@hetpaleisje.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 16