Frankeland Coordinator Brasserie csu Dure vakantie gehad? auping 50% kortin LinkerLisse GIRO 44 Psychische problemen? Vraag informatie aan Clip KLINGER [P0©©[?[? hier wordt gewerkt aan het klimaatprobleem centrum voor verzorgd wonen, verpleging en welzijn Schoonmaker Schoonmaakster www.linkerlisse.nl Spijker Over psychische probleemen bestaan nog veel onduidelijkheden. Heb ik een dipje of is dit het begin van een depressie? Ben ik nou zo'n zeurpiet of moet ik langs bij mijn huisarts? Hoe werkt een Riagg eigenlijk? Wat doe ik met een klacht over mijn hulpverlener? Welke bijwerkingen hebben kalmerings- middelen? Met al dit soort vragen kun je terecht bij het Clienteninfopunt Rijnmond (kortweg Clip). Clip is een onafhankelijke instantie die informatie, advies en ondersteuning geeft over psychische problemen, verslavingsproblemen en dak/thuisloosheid. Dit doet Clip kostenloos. Bij Clip zijn verschillende voorlichters werkzaam. De meesten zijn erva- ringsdeskundig. Dat betekent dat zij weten wat het is om psychische proble men te hebben. De werkwijze is betrokken en informeel. Aan Clip is ook een Steunpunt Schuldpreventie verbonden. Mensen die geld- problemen hebben en niet weten hoe ze verder moeten, kunnen er terecht. Clip zit aan de Zomerhofstraat 80-86 (tweede verdieping) in Rotterdam- Noord (vlakbij het Hofplein). De openingstijden zijn van maandag tot en met donderdag van 9.30 tot 16.30 uur. Op ainsdag en donderdag kun je zonder afspraak binnenlopen. Bellen of mailen kan natuurlijk ook: 010-4669006 of info@cliprijnmond.nl. Eerst meer informatie? Kijk op www.cliprijnmond.nl Medewerker binnendienst Connect with Quality De Provinciale Milieufederaties Frankeland, winnaar van de Food is Care Award 2006, zoekt een voor 36 uren per week In onze Brasserie Lidwien kunnen gasten rekenen op persoonlijke aandacht. Dagelijks worden er een uitgebreide lunch en een diner gepresenteerd aan bewoners en hun eventuele gasten, wijkbewoners en medewerkers. In nauwe samenwerking met de ontkoppelde keuken bereidt het team voor gemiddeld 250 gasten een maaltijd die kan bestaan uit een eenvoudige broodmaaltijd tot een uitgebreid diner. Het team bestaat uit drie koks met ondersteuning van een aantal koksassistenten. Uw profiel: een afgeronde (horeca)koksopleiding; I enige jaren praktische werkervaring in de betere horeca en/of instelling; kennis van dieten; bereidheid om op feestdagen en in de weekeinden in roosterdienst te werken; bereidheid om in de avonduren tot vooralsnog 20.00 uur te werken. Uw werkterrein: bereiden van maaltijden; bereiden van diverse gerechten, zoals snacks, bittergarnituren, warme en koude buffetten; leidinggeven aan de keukenmedewerkers in de brasserie; hewaken van de kwaliteit en juiste uitvoering van regelgeving en beleid. Wij bieden: een uitdagende functie in een kwaliteitsbewuste organisatie die altijd in beweging is en alle ruimte biedt voor ontplooiing; een prettige, collegiale en open werksfeer; salarieringvolgens de CAO V&V in functiegroep 35 (minimaal 1.506,61 en maximaal€ 2.187,01); vele secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een gratis lidmaatschap van de Sport- en Recreatieclub van Frankeland, fietsenplan en goede opleidings- faciliteiten. Frankelandgroep Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankelandgroep.nl "Mijn ouders konden a niet goed uoor mij mSSm zorgen. Nu moon ik op EiEiSfc pleegzorgboerderij de Essenburg met mijn broertje. Ik uind het hier fijn." Voor alle kinderen een veilig thuis. Ga naar www.kinderpostzegels.nl cleaning services CSU Cleaning Services B.V. is met ruim 9000 medewerkers een van de grootste dienstverleners op het gebied van schoonmaak en beveiliging. Voor een object in Maasland zijn wij met spoed op zoek naar enthousiast personeel in de functie van Werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 17.00 tot 19.00 uur. Wat bieden wij u: Salaris conform CAO Schoonmaak- en Glazenwassersbedrijf. Secundaire arbeidsvoorwaarden zoals korting op uw autoverzekering, reisverzekering, persoonlijke lening en hypotheek. Prettige werksfeer. Gei'nteresseerd? Neem telefonisch contact op met ons kantoor tussen 13.00 en 15.00 uur, bereikbaar op telefoonnummer 010 - 4322000. Op eigen benen als je blind bent? Soms pakken dingen duurder uit dan verwacht. Maar gelukkig werkt het ook wel eens andersom. Want als u nu twee Auping spiraalbodems en twee Auping matrassen aanschaft, krijgt u de tweede matras voor de halve prijs*. Hoeft u van die dure vakantie ook niet meer wakker te liggen... Auping nights, Better days Ifc'IRt Sana auping vormgevers van slaapkwaliteit Week 37 MAASPOST 1-2-3-WX02 (Ingezonden mededeling Openingstijden: ma 13.00 u -17.30 u di t/m do 09.30 u -17.30 u vr 09.30 u-21.00 u za 09.30 u-17.00 u PERZ1SCHE TAPIJTEN Chr.Huygensstraat 29 3291 CN Slrijen T. 078-674 75 t6 E. info@Spijkertapijten.nl I. wwvv.spijkertapijten.nl Perzisch, Berber, Chinees, Nepal, Hoogpolige tapijten en tafelkleden Bedrijfsprofiel Klinger behoort tot de meest vooraanstaande fabrikanten van afdichtings- materialen en appendages. De Klinger producten onderscheiden zich door betrouwbaarheid en duurzaamheid en worden overal ter wereld toegepast in processen bij belangrijke industriele ondernemingen. Als Nederiandse vertegenwoordiging levert Klinger Picoffnaast de eigen producten ook een uitgebreid assortiment hoogwaardige industriele producten vanuit de gehele wereld en heeft exclusieve vertegenwoordigingen voor Nederland van diverse gerenommeerde fabrikanten op het gebied van afdichtingen, appendages, industriele deursystemen, aandrijvingen, slangen en compensatoren. Klinger Picoff heeft ca. 90 medewerkers, is gevestigd in een modem kantoor- pand in Rotterdam Alexanderpolder en Is per auto en openbaar vervoer goed bereikbaar. Het opbouwen en onderhouden van een professioneie en langdurige relatie met haar klanten en personeel stelt het bedrijf centraal. Bedrijfscultuur Binnen Klinger Picoff heerst een open en informele sfeer, waarin de iijnen kortzijn. Dus voor vragen of ideeen binnenlopen bij de directeur is de normaaiste zaak van de wereld. De werkwijze laat zich het best omschrijven als "no-nonsense", iedereen levert een prestatie en we zorgen er met zijn alien voor dat het bedrijf gezond btijft. Wij zijn op zoek naar een: voor de productgroep Afdichtingen Functieomschrijving De binnendienstmedewerker moet de volgende werkzaamheden kunnen uitvoeren: Telefonische verkoop Verwerken van opdrachten Maken van offertes Contact met productieafdeling Contact met onze leveranciers Levertijd bewaking Wij vragen: Een opleiding op MBO niveau Affiniteit met technische producten Klantgerichte instelling Goede beheersing van de Nederiandse taal, Engels is een pre. Kennis van Word en Excel. Een enthousiaste en flexibele werkhouding Bovendien bezit je de volgende eigenschappen: Zorgvuldig en accuraat Klantgericht Zelfstandig Teamplayer Aanbod Wij bieden een afwisselende baan met vast dienstverband en een prettige werksfeer. Bovendien biedt Klinger opleidingen en trainingen aan. Gei'nteresseerd? Stuurje brief met c.v. naar: Klinger Picoff BV T.a.v. De heer Ton Bouwens Nikkelstraat 2-4 3067 GR Rotterdam Postbus 8504 3009 AM Rotterdam Tel 010-4557555 Fax 010-4563890 E-mail tbouwens@klinger.nl Zie verder: www.klinger.nl Ook interesse om klimaatneutraa) te worden? De Provinciale Milieufederaties helpen met persoonlijk advies en onderzoek, Voor meer informatie: www.hierisklimadtneutraal.nl. Sollicitatie en informatie: Wilt u nadere informatie? Belt u dan met de heer Eric van Reenen, hoofd keuken, telefoon 010-426 49 25. Bent u gei'nterresseerd? Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u tot 28 September 2007 sturen naar de afdeling Personeel Organisatie van Frankeland, Sint Liduinastraat 10,3117 CS Schiedam of per e-mail naar: k.vanbalen@frankelandgroep.nl Frankeland is een centrum voor verzorgd wonen, verpleging en welzijn met een grote klantenkring binnen en buiten zijn muren. Naast verpleeghuis- zorg biedt Frankeland zorgcentrumzorg (aan huis) en vele welzijnsactiviteiten aan klanten die ver- spreid in Schiedam wonen. Vanuit Frankeland wordt tevens de directie gevoerd over de zorgcentra Jacobs Gasthuis, Harg-Spaland, Schiewaegh en Vaartland. Frankeland levert in deze zorgcentra aanvullende verpleeghuiszorg. Samen vormen zij de Frankelandgroep, die eveneens een samenwerkingsrelatie heeft met de Zorgcombinatie Nieuwe Maas. Frankeland heeft regionaal en landelijk een goede naam. De afgelopen jaren hebben wij diverse lande- lijke onderscheidingen gekregen, waaronder het gouden keurmerk in de zorg en de Food is Care Award 2006. Wij hechten grote waarde aan het welbevinden van onze klanten en medewerkers. Hiertoe beschikken wij over een Sport- en Recreatieclub (met o.a een zwembad, fitnessruimte, midgetgoif- en jeu de bou- lesbanen), een internetcafb, een brasserie en twee vakantievilla's aan zee, zowel in Rockenje als in Benissa (Spanje). De tevredenheid van onze klanten is vooral te dan- ken aan de geweldige inzet en het grote enthousias- me van onze medewerkers en vrijwilligers. Die vor men een team waarin en waarmee het prettig wer ken is. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. bartimeus onneheerdt VERENIGING www.steunbartimeus.nl 0 Vereniging Bartimeus Sonneheerdt Postbus 50 3940 AB Doom Tel. (0343) 52 68 52 -r=„ Met een beetje hulp lukt dat prima. Daarom steunt de Vereniging Bartimeus Sonneheerdt biinden en slechtzienden, jong en oud. Van onderwijs, zorg en dienstverlening tot wonen en werken. Helpt u mee? Giro 400 40 40. NIEUWE LESSEN!!! Op maandag en woensdag zijn er nieuwe lessen te volgen. Om 19.30 uur kan je komen wegen, meet je lichaamsvet en BMI en meet ik je omvang. 20.00 uur beginnen we aan de pilates-power yogales. Om 20.30 uur kan je stoppen of je sluit je aan bij de volgende les tot 21.30 uur met ontspannigsoefeningen als afsluiting... Woensdag: Boerhaavelaan 79, Schiedam, tel 010-4343519 of 06-5577666, e-mail: m.katwijk3@chello.nl Ook kan je een afspraak maken voor een reikibehandeling. TH FCA Uitgeslapen I Lisse Kanaalstraat 94-98. gratis parkeren. Tel. (0252) 41 45 41 Rotterdam Centrum Goudsesingel 213-221, gratis parkeren. Tel. (010) 414 69 00 Rotterdam Woonmall Alexandrium III (le etage), Watermanweg II7B. Tel. (010) 220 14 44

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 15