ONDERZOEK jauw PRIMO r c COORDINATOR VERKOOP BINNENDIENST Schiedam MONTESSORI-LEERKRACHT Locatiemanager P.C.N, b.v. 1 Beheerder gemeentelijke accommodaties QAXth*. dad t. ERVAREN LEERLING Vacature Locatie Manager Kinderopvang PIJPFITTERS BAAS PIJPFITTERS VOORMAN-SCHETSER 1e PIJPFITTERS Wij zoeken een (standplaats: Rotterdam) Wij vragen: Wij bieden: pojfwoyis nefwilien be/ert Bijig ervict CUNA International b.v. I Driemanssteeweg 56 3084 CB Rotterdam I T 010-4151788 infoPcuna.nl wwwcuna.nl MDGEUJKHEDEN BINNEN HET N.D.O. SV, met vestigingen in Rotterdam, Amstelveen en Brussel, adviseert en realiseert complete kantoorinrichtingen, interieurprojecten en maatwerk meubelen. De organisatie telt circa 60 enthousiaste medewerkers. Al ruim 25 jaar neemt SV een prominente plaats in op het innovatieve en design georienteerde marktsegment. Voor ons hoofdkantoor in Rotterdam zoeken wij een: management assistent/directiesecretaresse (fuiitime) De functie Het takenpakket is veelzijdig waarbij je secretaries ondersteuning biedt aan de algemeen en operationeel directeur. Je verzorgt de communicatie vanuit de directie, notuleert bij besprekingen, houdt de stafagenda's bij en regelt zaken- en groepsreizen. Ook bijeenkomsten, trainingen en inwerkprogramma's worden door jou georganiseerd. Verder bestel je kantoor- benodigdheden, huisstijldrukwerk en werkkleding. Daarnaast coordineer je de pandbeveiliging en het gebouwqnderhoud. Als eerste aanspreekpunfrvoor de interne organisatie regel je de werkplanning van de huishouding en vervang je in voorkomende gevallen de gastvrouw/ telefoniste. SV vraagt - minimaal een MBO-opleiding in secretaries richting; - werkervaring in soortgelijke functies; - optimale computervaardigheid en kennis van MS-Office; - representativiteit, discretie en een vlotte stijl van communiceren; - een accurate, flexibele, pro-actieve en klantvriendelijke werkhouding; - uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Voor onze vestiging in Bergschenhoek zoeken wij een: medewerker order-inkoopbewaking en aftersales (fuiitime) De functie Aan de hand van inkooporders en geleverde goederen zorg je voor de controle, bewaking en administratieve verwerking van opdrachtbevestigingen en facturen van onze leveranciers/ fabrikanten. Bij afwijkingen treedt je corrigerend op. Je verzorgt de opvolging, de inkoop en administratie van service en aftersales. Hiervoor onderhoud je dagelijks contacten met buiten- landse en Nederlandse toeleveranciers, In voorkomende gevallen vervang je de medewerker inkoop en orderhandling. SV vraagt - een MBO+/HBO-opleiding richting inkoop- en logistieke processen; - een accurate, flexibele en pro-actieve werkhouding; - organisatorisch vermogen en stressbestendigheid; - goede contactuele eigenschappen; - uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal; - enkele jaren werkervaring in een soortgelijke functie is een pre. SV biedt - een zelfstandige functie met eigen verantwoordelijkheid; - een goed salaris en dito emolumenten; - een uitdagende job in een aantrekkelijke en eigentijdse werkomgeving; - de kans om te werken in een boeiende organisatie, waar doorgroeimogelijkheden zijn en een eigen inbreng wordt gewaardeerd. 'Interesse? Stuur dan een korte brief met c.v. naar: SV Interieurgroep bv, t.a.v. de heer L.A. Schouten, Postbus 34018,3005 GA Rotterdam of e-mail naar info@sv.nl Groei iij met ons mee als All-Round Koeltechnisch Monteur Kinderdagverblijf Het Paleisje biedt kinderopvang aan drie locaties: Bergschenhoek, Nesselande en Berkel en Rodenrijs. De medewerkers staan voor professionele dienst verlening die veilig en betrouwbaar is en waarin het kind centraal staat. De organisatie is volop in f T) TV ontwikkeling en wil zich kwalitatief onderscheiden. ItC\ a «hCIS)C Voor onze vestiging Bergschenhoek zijn wij op zoek naar een daadkrachtige en enthousiaste 36 uur per week verdeeld over 4 dagen Functie eisen: Je bent een professional met een warm hart voor kinderen. Je hebt ruime leidinggevende ervaring en een HBO management werk- en denkniveau. Je bent in staat om een enthousiast team van collega's aan te sturen en te coachen. Je weet dat communicatie met ouders en collega's belangrijk is. Je hebt inzicht in hetbplossen van moeilijke situaties, je bent zelfstandig en com- municatief vaardig. Je hebt iets extra's te bieden en vindt de dynamiek van kinderop vang erg leuk. In het bezit zijn van een auto is een prd. Wij bieden: Een boeiende baan voor 36 uur, verdeelt over 4 dagen. Een professionele werkomgeving waarin de kwaliteit gewaarborgd en waar nodig verbeterd wordt. Een salaris conform CAO-kinderopvang. Belangstelling? Als je meer wilt weten, kun je contact opnemen met Mw. L. Hoek, locatiemanager Bergschenhoek/Berkel en Rodenrijs via telefoonnummer: 010-5222185 of Mw. S. van der Maas, locatiemanager Nesselande via telefoonnummer: 010-2222793. Gelijk solliciteren? Enthousiast? Stuur je sollicitatiebrief met CV naar Kinderdagverblijf het Paleisje, Julianalaan 132, 2661 EN Bergschenhoek of via e-mail: info@hetpaleisje.nl of nesselande@hetpaleisje.nl Inbound Medewerkers m/v MyCall Jobcenters 020 - 531 89 51 Geef om de adem van een kind. Astma Fonds mk Weten waar u aan toe bent. Vooraf en niet achteraf. Dat vinden wij belangrijk voor onze klanten en werknemers. We doen daarom wat we zeggen en zeggen wat we doen: open, zorgvuldig en tijdig. Wilt u daar ook een steentje aan bijdragen? 40 uur (4 adv), schaal 6 (aanloopschaal 5) Hebt u ervaring met het reilen en zeilen van het houden van toezicht, de werkzaam heden om een wijkcentrum te verhuren en schoon te houden en te exploiteren? Het doen van klein onderhoud en reparaties is voor u gesneden koek. Heeft u daarnaast horecaervaring, bent u in het bezit van het diploma sociale hygiene en bent u flexibel in uw werktijden? Dan willen we u graag ontmoeten. Ziet u de uitdaging? Graag zien wij uw sollicitatie voor 15 oktober aanstaande tegemoet. Kijk voor meer informatie over de functie, onze organisatie en de sollicitatieprocedure op onze site onder vacatures'. Voor meer inhoudelijke informatie over de functie kunt u contact opnemen met Rob Velthoen, unithoofd Accommodaties, telefoon 010 2848676. Capelle www.capelleaandenijssel.nl CUNA connection in communication Cuna International BV is actief binnen het brede gebied van radiocomrnunicatiesystemen, integrate netwerken, complexe beveiligingsoplossingen en radio-apparatuur ais portofoons. Vanuit het kantoor te Rotterdam Izichtbaar langs de A15 t.h.v. ind. Charloise Poort) bedienen wij een sterk uiteenlopende clientele in heel Nederland en daarbuiten. Wij kennen momenteel een sterke groei en zijn daarom op zoek naar een proactieve teamspeler met enige jaren ervaring gevoel voor zowel techniek als verkoop afgeronde mbo opleiding ervaringen binnen radiocommunicatie sector is een pr£ goede sociale en organisatorische vaardigheden afwisselende functie met in- en externe contacten positie als 'spin in het web' tussen verkoop en techniek marktconforme arbeidsvoorwaarden en een aantrekkelijk pakket aan aanvullende voorwaarden als pensioen en een bedrijfswagen prettige en stimulerende werkomgeving binnen een dynamische markt en sterk groeiende organisatie Ben jij toe aan een nieuwe uitdaging met veel verantwoordelijkheid? Stuur dan je schriftelijke soLLicitatie met CV naar Monique van Praet (monique(5) cuna.nl). Telefonische informatie over de functie is uitsluitend verkrijgbaar bij Dhr. W.F.H. Kooyman (tel. 06-53133343). Voor meer informatie in het algemeen: www.cuna.nl Acquisitie n a v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Week 39 MAASPOST 1-2-3 - TX Wij vragen Afgeronde LTS of MTS opleiding werktuigbouwkunde, alg. operationele techniek of elektrotechniek Aanvullende vakgerichte opleidingen inspectie keuringen en of N.D.O. Kennis van technische installaties binnen de petrochemische industrie Goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden in de Nederlandse taal Wij vragen Afgeronde LTS of MTS opleiding werk tuigbouwkunde, algemene operationele techniek of elektrotechniek Interesse in inspectie- en keurings- werkzaamheden Enige kennis van technische installaties binnen de petrochemische industrie Goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden in de Nederlandse taal Wij vragen Afgeronde MTS opleiding met relevante N.D.O./inspectie ervaring en certificaten of HBO werktuigbouwkunde Affiniteit met inspectie en keurings- werkzaamheden Basiskennis van technische installaties binnen de petrochemische industrie Goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden in de Nederlandse taal Wij bieden Een gevarieerd en afwisselend werk- aanbod met voldoende uitdagingen Informele werksfeer met veel in- en externe contacten Een marktconform pakket aan primaire en secundaire voorwaarden Het volgen van diverse vakgerichte opleidingen NIET-DESTRUCTIEF NDERZDEK (N.D.O.) Wij bieden Een professioneel leertraject waarbij de medewerker wordt opgeleid tot een ervaren N.D.O. medewerker De gelegenheid om aanvullend benodigde N.D.O. diploma's te behalen Een gevarieerd en afwisselend werk- aanbod met voldoende uitdagingen Een marktconform pakket aan primaire en secundaire voorwaarden TER DNDERSTEUNING VAN DNS N.D.O.-TEAM Wij bieden Een professionele en vooruitstrevende werkomgeving alsmede proactief werken in teamverband Doorgroeimogelijkheden binnen het N.D.O. vakgebied Een gevarieerd en afwisselend werk- aanbod met voldoende uitdagingen Een marktconform pakket aan primaire en secundaire voorwaarden Voor taakstellingen en verantwoordelijkheden zenden wij op verzoek een complete toelichting in pdf-formaat. Voor het aanvragen van deze pdf of het sturen van je schriftelijke sollicitatie met CV kun je mailen naar Michel Kramer Freher (michel@kfadvies.nl). Voor meer informatie over deze functies en aard van de werkzaamheden, kun je contact opnemen met de heer J.C. Mulder (han@kfadvies.nl). Kramer Freher Adviesgroep B.V. I Driemanssteeweg 56, 3084 CB Rotterdam I Nederland Tel: 010-437 49 43 I Fax:010-231 02 65 I E-mail: info@kfadvies.nl I www.kfadvies.nl Kramer Freher Adviesgroep (KFA) B.V. houdt zich bezig met technische dienstverlening en advies gericht op tankopslagbedrijven, chemie en petrochemie. Ons werkgebied omvat naast N.D.O. (Niet Destructief Onderzoek), inspec- ties, kwaliteitsborging, certificatie, onderhoud- en inspectiemanagement Wij werken voor gerenommeerde bedrijven in de Benelux en zijn zeer actief binnen het 'ARA'-gebied (Amsterdam-Rotterdam-Antwerpen). Door onze innovatieve visie en pro actieve benadering realiseren wij een optimale dienstverlening en kennen wij een sterke toename in uiteen lopende opdrachten. De kwaliteit van onze dienstverlening staat daarbij centraal. De kwaliteit van KFA is verankerd in het niveau van onze medewerkers. KFA. Future tense in present thinking. Kramer Freher Adviesgroep Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Koelen, daar staan wij voor. 24 uur per dag, 7 dagen per week. Ten dienste van comfort en voor temperatuurkritische bedrijfs- processen. In kantoren, fabrieken, ziekenhuizen, apotheken, bakkers, restaurants en bij particulieren. Maar ook in de snackbar om de hoek of de vrachtwagenkoelboxen van het transportbedrijf. Service hebben wij hoog in het vaandel. Daarom stellen wij strenge eisen aan onze monteurs: ROC vakdiploma's, CFK- diploma, initiatiefrijk, klantgericht en natuurlijk rijbewijs BE. Lekker werken. Daar heb je een goed klimaat voor nodig. Dat bieden wij jou. Zelfstandig opsporen van storingen en die repareren. Cursussen volgen als dat nodig is. Collega's die voor je klaar staan. En niet te vergeten: airco in de bedrijfsauto. Reageren? Bel met 010 234 00 33. Of schrijf naar: Clima Cool B.V. Fultonstraat 126 3133 KH Vlaardingen member of the v eenhoi/en <3roep STlCHTING PRIMAIR OPENBAAR ONDERWIJS m Het openbaar primair onderwljs in Schiedam kent 11 scholen voor basisonderwijs en 1 school voor speciaal basisonderwijs. Van de kinderen in de basisschoolleeftijd bezoekt in Schiedam ruim 50 een openbare school. Dit betekent dat onze scholen dagelijks zo 'n 3300 leer- lingen verwelkomen. Elke school heeftzijn eigen steer en visievan modem klassikaal tot Datton. Elke school heeftzijn eigen wijk; van historisch tot nieuwbouw. Het bestuur van Stichting PRIMO Schiedam zoekt met ingang van 1 november 2007 (of zo spoedig mogelijk daarna) voor de openbare basisschoolAnnie M.G. Schmidteen: (wtf, 1) De school De Annie M.G. Schmidtschool is een openbare basisschool in Schiedam-West met twee gebouwen. De school heeft op dit moment 26 personeelsleden en 11 groepen. Het aantal leerlingen is ca. 220. De schoolpopulatie is heterogeen. Het team werkt professioneel. In het schooljaar 2007/2008 wordt er vanaf het begin gewerkt in een Reguliere stroom, waarin onderwijs wordt geboden met moderne methoden volgens het model van adaptieve instructie onder het motto: Leren (door) zelt te doen! In januari 2008 start de school daarnaast met het aanbieden van modern Montessori-onderwijs in een onder- houwgroep. Later zal de Montessori-stroom worden uitgebreid tot een volledig lespunt op een aparte locatie. Wij zoeken: Een pionier die, samen met collega's, onder leiding van de directeur en met begeleiding van het CED vorm en inhoud geeft aan de nieuw te starten Montessori-stroom; Een leerkracht die kwalitatief goed Montessori- onderwijs in alle groepen kan bieden en die het let heeft vernieuwingen te laten slagen door tradities te verlaten; Een collega die deel is van ons team, dat bestaat uit mensen zonder Montessori-achtergrond; Een vertegenwoordiger die enthousiast het gedachtengoed van Maria Montessori kan overbrengen op ouders en collega's. Functie-eisen: U beschikt (aantoonbaar) naast de reguliere onder- wijsbevoegdheid over het Montessori-diploma; U bent breed inzetbaar in de Montessori-stroom; U bent in staat om zelfstandig de start van de Mon- tessori-onderbouwgroep voorte bereiden; U bent bereid en in staat om op termijn de start van de Montessori middenbouw- en bovenbouwgroep voor te bereiden, samen met collega's; U bent bereid te werken in de open professionele cultuur die in ons team heerst en u te conformeren aan de structuur van en de afspraken binnen onze schoolorganisatie. Informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met Herman Lamferkamp, directeur van de Annie M.G. Schmidtschool, telefoon: 010 273 00 20 e-mail: direcbe@amgsschiedam.nl. Ook kunt u onze website bezoeken: www.amgsschiedam.nl, waarop overigens nog geen informatie over de te starten Montessori-stroom staat. U kunt uw sollicitatiebrief met Curriculum Vitae richten aan: Het bestuur van de Sbchting PRIMO Schiedam, t.a.v. de heer H. Lamferkamp, Anthonie Muysstraat 2,3117 LD te Schiedam. U kunt uw brief en CV ook digitaal versturen aan directie@amgsschiedam.nl. Uw sollicitatie moet uiterlijk vrijdag 5 oktober 2007 ontvangen zijn. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Pijpleidingen Constructies Nederland B.V. 4e Industriestraat 25 3133 EK Vlaardingen Telefoon 010 - 426 62 99 Fax 010 - 426 53 39 Wij zijn gespecialiseerd in het vervaardigen en monteren van pijpleidingen en complete installatie voor de scheepvaart en industrie. Ter versterking van ons team zoeken wij: U geeft leiding aan een team pijpfitters en lassers. Functie-eisen MTS-niveau. Kennis van de Engelse taal Circa 5 jaar ervaring in een soortgelijke functie. Sollicitatie voor deze functie uitsluitend schriftelijk. Functie-eisen Leidinggevende capaciteiten. Kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. Zelfstandig vanaf schema's complete leiding- systemen kunnen inmeten en schetsen. Circa 5 jaar ervaring in een soortgelijke functie. Sollicitatie voor deze functie uitsluitend schriftelijk. voor de werkplaats en montage Functie-eisen Ruime ervaring. Zelfstandig vanaf tekening en volgens aanwijzingen kunnen werken. De juiste kandidaten bieden wij afwisselend en zelfstandig werk, een prettig werkklimaat en goede arbeidsvoorwaarden. Bent u geTnteresseerd of wilt u meer weten, dan kunt u tussen 9.00 en 16.00 uur bellen en vragen naar de heer H.C. Nouwen. Gerenommeerd Kabelbedrijf zoekt per direct [Gratis advertentie] Jaarlijks worden bijna 8.000 astmapatienten opgenomen in ziekenhuizen. De helft hiervan betreft kinderen jonger dan 14 jaar. Het Astma Fonds wil samen met u de strijd aangaan. Omdat het leven begint bij de adem van een kind... Geef tijdens de collecteweek of via giro 55055. gemeente aandenUssel Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 24