op de 2e verdieping 698; Op bezoek in eigen burnt tijdens bet Oranje Fonds Ontmoetingsweekend! Tiende funetioneringssluiting Maeslantkering Opstaan zonder moeite 3 -zits relaxbank www.straluma.nl m m Relaxfauteuils handbediening Relaxfauteuils electrische bediening Sta op fauteuil Relaxbanken elaxbank GRATIS PARKEREN VOOR DE DEUR geheel leder in beige, zwart en rood bruin van 698,- geheel leder in beige, bruin en zwart nu slechts Duits fabrikaat Electrische bediening Geheel leder vanaf met 2 relax gedeelten, geheel leder in de kleur zwart OPENINGSTUDEN MAANDAC van 11.00 tot 17.30 uur DINSDAC T/M DONDERDAC van 9.00 tot 17.30 uur VRIJDAG van 9.00 tot 21.00 uur ZATERDAG van 9.00 tot 17.00 uur U vindt bij Straluma een zeer groot assortiment relaxfauteuils en banken met handbediening of electrisch verstelbaar, zelfs op uw maten aangepast. Bezoek onze showroom om kennis te maken met de diverse mogelijkheden op relaxgebied. Graag adviseren wij u om de juiste relaxfauteuil uit te kiezen, natuurlijk in de ontspannen sfeer bij Straluma op de tweede verdieping. Straluma heeft vele verschillende aIvanaf I Duits fabrikaat, geheel leder en verschillende kleuren leverbaar. Deze relaxbank is van uitstekende kwaliteit en alles is afzonderlijk verstelbaar vanaf Zeemanstraat 17 2991 XR Barendrecht Rotterdam-IJsselmonde (bedrijventerrein Reijerwaard) Tel. 010-292 10 26 Meubelen Tel. 010-292 10 22 Verlichting Ring Rotterdam-Zuid A15 afslag 20 Barendrecht Rotterdam-IJsselmonde D 0 0 SOCIALE ORGANISATIES HOUDEN OPEN HUIS OP 29 EN 30 SEPTEMBER Bent u wel eens in het dorpshuis geweest? Zin om uw buurtideeen te delen met de wijkorganisatie? Nieuwsgierig wat de vrouwenopvang in uw straat organiseert? Stap er dan eens binnen tijdens het Oranje Fonds Ontmoetingsweekend. Wat is het Ontmoetingsweekend? Op 29 en 30 September organiseren actieve, sociale en sportieve organisa- ties in het hele land Open Huis voor hun buurtbewoners. Zo kunt u de organisaties en hun activiteiten leren kennen. Maar u kunt er ook gewoon gezellig een kopje koffie drinken met uw buurman of buur- vrouw. Tijdens dit Oranje Fonds Ontmoetingsweekend kan iedereen die dat leuk vindt, een kijkje nemen bij een van de vele initiatieven die iede- re buurt rijk is. Waarom een Ontmoetingsweekend? Overal in Nederland zijn buurtorganisaties actief. U kent ze vast wel! Zij organiseren bijvoorbeeld activiteiten voor hangjongeren, zorgen dat er wipkippen op pleintjes komen, en organiseren bezoeken aan mensen die ziek thuis zitten. Deze organisaties maken tijdens het Ontmoetings weekend graag kennis met u. Waar kunt u naartoe? Zin in een multiculturele ontmoeting met lekkere hapjes? Of lijkt een middag met kinderspelletjes voor het hele gezin u leuker? Op www.ont- moetingsweekend.nl vindt u alle organisaties die in uw buurt meedoen. U ziet of ze op zaterdag of op zondag Open Huis houden, hun opening- stijden, en welke activiteiten zij organiseren. Zij kijken uit naar uw komst en hebben de koffie klaar! Oranje Fonds, actief in de buurt Zelf iets doen voor uw buurt? www.ontmoetingsweekend.nl Win een Senseo Ontmoetingspakket! l v.., rs>c- Uitnodiging voor zaterdag 29 September 2007 Rijkswaterstaat Straluma....toonaangevend in re/oxen en ontuxmnen 998r Coed samen leven begint volgens het Oranje Fonds in uw eigen buurt. Het Fonds steunt jaarlijks ruim 1.400 projecten die mensen bij elkaar brengen in de wijken en dorpen in Nederland, op de Nederlandse Antillen en op Aruba. Het geld van het Oranje Fonds maakt deze buurt- projecten sterker. De Prins van Oranje en Prinses Maxima zijn het beschermpaar van het Oranje Fonds. Het Oranje Fonds steunt bestaande buurtprojecten, maar geeft ook nieuwe groepen enthousiaste buurtbewoners graag een kans! Een bezoek aan het Ontmoetingsweekend brengt u vast op goede ideeen. Iedereen met een plan voor de buurt, een plan dat ontmoeting in de buurt mogelijk maakt, is welkom bij het Oranje Fonds! Zij bekijken ver- volgens of ze u met advies of een financiele bijdrage kunnen bijstaan. Meer informatie vind u op VUL DE BON IN EN WIN EEN SENSEO ONTMOETINGSPAKKET! Het Oranje Fonds verloot vijftig Ontmoetingspakketten onder de bezoekers van het Ontmoetingsweekend. Met daarin een Senseo koffiezetapparaat, beschikbaar gesteld door Douwe Egberts, en een aantal verrassingen! Om kans te maken, levert u de bon in bij een van de deelnemende organi- Naam bezochte organisatie: Waar is de organisatie gevestigd: Naam: Ad res: Postcode en woonplaats: Uw telefoonnummer: Ik wil graag een abonnement op de (gratis) digitale nieuwsbrief van het Oranje Fonds Uw e-mailadres: S| Uw gegevens worden niet vastgelegd. Het Oranje Fonds gebruikt deze alleen om de prijs te kunnen versturen. xJL. Op zaterdag 29 September 2007 sluit de Maeslantkering voor de tiende keer haar reusachtige deuren. Het verwachte sluitmoment* is tussen 16.15 uur en 17.00 uur. Vanaf de heuvel naast deze (stormvloed)kering, heeft u een prachtig uitzicht op de sluiting van de twee waterkerende wanden, en de krachtige armen die het Europoortgebied bij extreem slecht weer beschermen tegen overstromingen. Benieuwd naar de geheimen van dit wonder van de Nieuwe Waterweg? In het Keringhuis vindt u van 11.00 uur tot 19.00 uur alle antwoorden. En de toegang is gratis! Vanwege het 10-jarig jubileum staan er diverse activiteiten op het programma met speciale aandacht voor kinderen. Ook zijn er rondleidingen op het terrein van de Maeslantkering voor en na het sluitmoment. Bereikbaarheid is geen probleem. Kijk op www.keringhuis.nl Voor meer informatie het Keringhuis 0174-511222 www.keringhuis.nl Rijkswaterstaat 0800-8002 (gratis) Tijdstip en datum funetioneringssluiting zijn onder voorbehoud in verband met natuurlijke omstandigheden.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 26