Rustig wonen in de tuin van Rotterdam 'Eerlijker kan voorlichting niet zijn' De Olympus Colofon Alles over wonen, bouwen en architectuur Rotterdam LiViN' www.woneninrotterdam.nl City Informatiecentrum (CIC) Als wethouder Wonen vind ik dat elke Rotterdammer de kans moet krijgen een woning te vinden die past bij zijn wensen en bij zijn portemonnee. Daarom sti- muleren we als gemeente de bouw van nieuwe wo- ningen en worden oude woningen opgeknapt. Bent u op zoek naar een nieuwbouw- of renova- tiewoning in Rotterdam? Grijp dan op zaterdag 29 September uw kans. Op die dag organiseert de Stichting Woonpromo- tie Rotterdam in de hele stad het evenement LiViN' op Locatie. Van 12.00 tot 16.00 uur kunt u ruim 45 medelwoningen, kijkwo- ningen, woningen in aan- bouw en informatiecentra over Rotterdamse nieuw bouw- en renovatieprojec- ten bezoeken. Gratis en vrijblijvend. Waarom u LiViN' op Loca tie niet mag missen? Om- dat het een unieke kans is om kennis te maken met het Rotterdamse nieuw- bouwaanbod. En omdat u bij elk project meteen een indruk krijgt van wat mis- schien wel uw toekomstige woonomgeving wordt. Ik heb het al eerder gezegd: eerlijker kan voorlichting niet zijn; u kunt alles met eigen ogen zien. Natuurlijk kunt u niet al- le projecten in die vier uur bezoeken. Om u toch de kans te geven zo veel mogelijk te zien, kunt u via de website van de stichting (www.wonenin- rotterdam.nl) de optimale route uitprinten tussen de projecten waar u zeker heen wilt. Via die site vindt u ook meer informa- tie over de opengestelde projecten. En bladert u verder door deze bijlage, dan komt u over een flink aantal projecten ook heel wat te weten. Ik hoop van harte dat u dankzij LiViN' op Locatie de woning en de woon omgeving vindt die bij uw wensen passen. Hamit Karakus, wethouder Wonen en Ruimtelijke Ordening, gemeente Rotterdam Wilt u meer weten over wonen, bou wen, stedenbouw en architectuur in Rotterdam? Kom dan naar het City Informatiecentrum aan de Coolsingel 197 in Rotterdam. Het CIC organiseert regelmatig exposities en evenementen die met wonen, bouwen, stedenbouw en architectuur te maken hebben. Centraal in het CIC staat de maquette van de binnenstad, die de nieuwste stedelijke ontwikkelingen duidelijk in beeld brengt. Wisselende exposities geven daarnaast een beeld van de stedenbouwkun- dige veranderingen in de stad. Zo is op dit moment een verzameling ansichten te zien met stadsgezichten die soms zelfs voor de oudere Rot- terdammers onbekend zijn. Deze tentoonstelling duurt tot 31 oktober. Andere exposities bieden eveneens verrassende inkijkjes. Zoals de ex- positie over de skyline van Rot terdam, die tot eind december te zien is. Regelmatig organiseert het CIC ook activiteiten en evenementen, zoals in oktober het Bouwputtenfestival en eerder dit jaar de Startersmarkt. Ver der is er altijd informatie te vinden over actuele nieuwbouwprojecten in de stad. Daarnaast kunt u er bestemmingsplan- nen inzien. Meer weten? Kom naar het CIC aan de Coolsingel 197. Het CIC is elke maandag van 13-00 tot 17.30, elke overige werkdag van 09.00 tot 17-30 en elke zaterdag van 11.00 tot 17.00 uur geopend. U kunt ook bellen (0800-1545) of kijken op www.cic. rotterdam.nl of www.wonen.rotterdam.nl. Rustig wonen, nabij een uitgestrekt park en naast een kinderboerderij, en toch in de stad. Dat kan in appartementencomplex De Olympus in IJsselmonde, de groene en waterrijke deelgemeente die ook wel de tuin van Rotterdam wordt genoemd. In dit fraaie gebouw, dat een bijzondere halfronde gevel heeft, zijn nog enkele appartementen beschikbaar. Koopt u een ap- partement in De Olympus, dan krijgt u er een keuken van 5.000 euro bij. Ook een eigen parkeer- plaats is bij de prijs inbegrepen. "De woningen zijn vooral be- doeld voor 50-plussers", zegt Ce- lester Barendrecht van Zomer- hof Muys Makelaars, dat namens woonbron IJsselmonde de ver- koop doet. "De appartementen hebben bijvoorbeeld een video- foon, zodat de bewoners kunnen zien wie er aanbelt." Veel ruimte, veel daglicht Een van de beschikbare appar tementen is de modelwoning, op de begane grond. De woonka- mer daarin is ruim en voorzien van een patioachtig terras. Het appartement baadt in het dag licht en heeft twee slaapkamers en een riante badkamer. Ook de keuken is royaal. En net als alle andere appartementen beschikt dit appartement over een ber- ging in de onderbouw van het complex. "Behalve de modelwoning zijn ook nog enkele andere wonin gen op de begane grond be schikbaar", zegt Barendrecht. "Daarnaast hebben we nog hoe- kappartementen. Tijdens livin' op locatie zal de modelwoning open zijn, maar belangstellenden kunnen natuurlijk ook de andere woningen zien." Vanaf 193.000 euro De koopsommen van de nog beschikbare appartementen be- ginnen bij 193 000 euro (v.o.n.). "Daar zit die keuken dus bij", aldus Barendrecht. "En een ei gen parkeerplaats. Wie liever zelf een keuken wil uitzoeken, krijgt 5.000 euro korting." U kunt ook een appartement huren, van 725 tot 840 euro per maand, inclusief parkeerplaats en servicekosten. De Olympus is gelegen in de rustige woonwijk Hordijkerveld. Park De Twee Heuvels bevindt zich in de directe omgeving. Op fietsafstand ligt winkelcentrum Keizerswaard. Meer weten? Kom zaterdag 29 September van 12.00 tot 16.00 uur tijdens LiViN' op Locatie naar de modelwoning aan de Baar- schootsekreek 2j, bel Zomerhof Muys Makelaars (010-5013322) of kijk op www.deolympus.nl. V kunt ook op een ander tijdstip op afspraak de modelwoning be zoeken. Rotterdam LiViN is een uitgave van Stichting Woonpromotie Rotterdam in samenwer- king met PCM Lokale Media en verschijnt huis-aan-huis in Groot-Rotterdam, Gouda, Zwijndrecht, H.I.Ambacht en Dordrecht in een oplage van 743.000 exemplaren. PCM Lokale Media is uitgever van: - Maasstad weekbladen - Drechtsteden weekbladen - Regionale Nieuwsbladen Groep Postadres: PCM Lokale Media Maastad weekbladen Postbus 1162, 3000 BD Rotterdam Redactie: Stichting Woonpromotie Rotterdam: Andries Molengraaf 0181-453030 email: communicatie@molengraaf.nl Maasstad weekbladen: Erik Meijer 010-4004401 email: e.meijer@maasstad.nl Advertenties: PCM Lokale Media: Tonia van Nieuwenhuijzen 010-4004283 email: t.vannieuwenhuijzen@pcmlokalemedia.nl Een van de trekkers in het CIC: de maquette van Rotterdam. Rustig wonen in De Olympus. De Olympus.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 34