Het passende antwoord op uw woonwensen Vernieuwing Bospolder- Tussendijken blijft doorgaan De Loper Nog drie andere projecten open Rotterdam LiViN' www.woneninrotterdam.nl 600 woningen in de wijk Bos- polder-Hissendijken. Dat was de nieuwbouwopdracht voor wo- ningcorporatie Comwonen die enkele jaren geleden uit een overeenkomst met de deelge- meente Delfshaven voortvloei- de. De vernieuwing van de wijk was nodig, omdat het woning- aanbod te eenzijdig geworden was en vaak ook niet meer van goede kwaliteit. Dat had aller- lei leefbaarheidsproblemen tot gevolg. Inmiddels is de bouw van projecten als Puntstraat, Ganzenkop en Van Dorp volop in gang of, deels, gerealiseerd. Dit soort nieuwbouwprojecten, en grote renovatieprojecten als Dfe Loper, hebben ertoe bijge- dragen dat Bospolder-Tussen- dijken de weg omhoog heeft gevonden. "Ook nieuwbouwprojecten als Le Medi en de Hudsonstraat zorgen voor een impuls", zegt gebiedsmanager Anja Verdiesen van Com wonen. "En dan krij- gen we ook nog het Dakpark, dat net als beide projecten aan de Hudsonstraat komt. Dit park komt bovenop allerlei bedrijfs- ruimtes. Daarmee krijgt de wijk er werkgelegenheid en recrea- tiemogelijkheden bij. Dat zijn dus twee vliegen in een klap." Maar Comwonen kijkt ver- der. De corporatie is inmid dels met een ontwikkelaar en de (deel)gemeente in gesprek over de mogelijkheden van het maken van een wijkvisie voor de komende jaren. "Want de vernieuwing van Bospolder-Tus- sendijken moet doorgaan", zegt Verdiesen. "Daarbij gaat het niet alleen om nieuwbouw en re- novatie, wat er onder andere toe leidt dat je mensen die wat meer verdienen aan de wijk kan binden. Het gaat ook om het realiseren van voorzieningen, zoals scholen. En om de ver- fraaiing van de buitenruimte. Verder willen we in de wijkvisie ideeen opschrijven om de wijk meer bij Historisch Delfshaven te betrekken, via bijvoorbeeld de bouwstijl van nieuwbouw projecten en de uitstraling van de openbare ruimte. Uiteinde- lijk is het ons doel 'wijkkracht' te realiseren; bijdragen aan de totstandkoming van een prach- tige wijk, waarin bewoners pret- tig met elkaar samenleven en volwassenen en kinderen zich kunnen ontwikkelen." Tijdens LiViN' op Locatie kunt u niet alleen in renovatieproject De Loper terecht. Comwonen stelt ook drie andere projecten open voor het publiek. In de eerste plaats gaat het om project Puntstraat, net als De Loper in Bospolder-Tussendijken. De prijzen van de eengezinswo- ningen van dit project beginnen bij 185.000 euro (v.o.n.), die van de appartementen bij 137.000 euro (v.o.n.). In een andere wijk, het Oude Noorden, stelt Comwonen project De Zwaan open. Dit project, aan de Zaagmolenkade, telt 36 apparte menten, diverse bedrijfsruimtes en 85 parkeerplaatsen. De prijzen beginnen bij 207.000 euro (v.o.n.). Verder kunt u tijdens LiViN' op Lo catie ook naar project Lupine, eveneens van Comwonen. Dit project verrijst in de wijk Schiebroek. In de eerste fase zijn daar nog enkele beneden- en bovenwoningen te koop. De prijzen daarvan beginnen bij 179-500 euro (v.o.n.). Meer weten? Kom zaterdag 29 September van 12.00 tot 16.00 uur tij dens LiViN' op Locatie naar de modelwoningen aan de Haspelstraat 16 (project Puntstraat), de Zaagmolenkade (project De Zwaan), de Aronskelkstraat 99 (project Lupine). Vkunt ook bellen met Com wonen (0900-26696636) of kijken op www.comwonen.nl. In de advertentie elders in deze bijlage vindt u ook meer informatie. Wilt u een grote ruimte waarin u woont, slaapt en eventueel zelfs werkt? Of heeft u liever een huis met aparte kamers? De flexwoningen in renovatieproject De Loper stellen u in staat uw woning helemaal in te delen volgens uw eigen woonwensen. U vindt de woningen van De Loper aan en in de buurt van de Mathenesserdijk, in de levendige Rotterdamse wijk Bospolder-Tussendijken, vlakbij de Delfshavense Schie. "We hebben de woningen cas- co opgeleverd", zegt Ron van Noort van woningcorporatie Com wonen. "Nou ja, casco. De leidingen en het isolatiewerk zijn allemaal door ons uitgevoerd en voldoen aan de modernste eisen. Kopers hoeven de ruimtes dus alleen nog maar in te delen, al ligt wel vast waar bijvoorbeeld de badkamer moet komen." Zelf of door aannemer De woningen in De Loper, die aan de buitenkant vooral op- vallen dankzij de erkers en de bruinrode bakstenen, zijn ideaal voor mensen die eigen ideeen hebben over indeling en ruimte- gebruik. "Daarvoor hoef je niet per se een klusser te zijn", zegt Van Noort. "Je kunt ook een aannemer inschakelen. In beide gevallen zal een architect voor begeleiding zorgen. Alles moet immers voldoen aan de eisen van het Bouwbesluit." Kant-en-klaar Spreekt de fraaie uitstraling van De Loper u aan, maar heeft u geen behoefte aan flexibiliteit? Dan kunt u ook een ingedeelde woning kopen; Comwonen heeft negen van de 61 woningen afge- bouwd. Vanaf 141.500 euro Afgebouwd of casco, de wonin gen in De Loper zijn zeer gevari- eerd. De kleinste is toch nog zo'n 86 vierkante meter, de grootste maar liefst 193 vierkante me ter. De grootste woningen ogen, omdat er nog geen tussenmuren staan, echt kolossaal. Ze tellen drie lagen en een dakterras, waar het opvallend stil is; daar kunt u zich heerlijk terugtrekken uit de stadse drukte. Inmiddels is ongeveer de helft van de wo ningen verkocht. De prijzen van de nog beschik- bare cascowoningen beginnen bij 141.500 euro (k.k.). Voor de grootste flexwoning betaalt u 215.000 euro (k.k). Voor de af- gebouwde woningen, die drie tot zeven kamers tellen, betaalt u tussen de 149-500 en 233.500 euro (k.k.). Historisch Delfshaven De Loper ligt in de buurt van Historisch Delfshaven en op fietsafstand van het stadscen- trum. In de directe omgeving bevinden zich allerlei winkeltjes en cafes. Meer weten? Kom zaterdag 29 September van 12.00 tot 16.00 uur tijdens LiViN' op Locatie naar de modelwoning aan de Grote Visserijstraat 20b en 20c, bel Atta Makelaars (010-4335710) of kijk op www.woneninbospolder- tussendijken.nl. rr Project Puntstraat. Dakterrassen van De Loper. De Loper, vooraanzicht.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 36