Volop wooncomfort tussen polders, parken en plassen De rust van een park, de lust van de stad Heemtuin Rotterdam LiViN' www.woneninrotterdam.nl Fietsen door de polder, wandelen in het park of het Lage Bergse Bos of varen op de Bergse plassen. En toch dicht bij de geneugten van de stad. In de fraaie nieuwbouwappartementen van project De Uitkijk in Rotterdam-Hillegersberg eet u van twee walletjes. Of liever gezegd vier. Want u profiteert er ook nog eens van een optimaal wooncomfort en uitstekende voorzieningen in de omgeving. Voorbeelden van die voorzienin gen zijn de exclusieve winkels en de goede restaurants in het hart van de wijk. Daarnaast zijn er talrijke sportverenigingen in Hillegersberg. En heeft u kinde- ren of kleinkinderen, dan mag u familiespeeltuin Plaswijckpark niet overslaan. Aan de rand van Hillegersberg liggen bovendien allerlei sportfaciliteiten, waaron- der zelfs een skibaan. Drie elegante torens De Uitkijk, een project van BAM Vastgoed, ligt op de hoek van de Jasonweg en de Minosstraat en telt drie woontorens. Toren 1 vormt een aparte toren met vooral huurappartementen van Bouwvereniging Onze Woning. De torens 2 en 3, de middelste en meest zuidelijke torens, tellen elk 33 appartementen in ver- schillende typen. Op dit moment zijn alleen nog driekamerappar- tementen beschikbaar. Tijdloos karakter Deze appartementen worden nagenoeg compleet opgeleverd, met een fraai ingerichte badka- mer en natuurstenen vensterban- ken. De toegang tot de balkons en dakterrassen gaat via een schuifpui. De gevel is zo ontwor- pen dat u alle ramen vanuit uw appartement kunt wassen. Dank- zij het gebruik van gemeleerde baksteen hebben de torens een tijdloos karakter. Tegelijkertijd zijn de gevels speels: verdiepte kozijnen en naar buiten sprin- gende Franse balkons wisselen elkaar af. Modelwoning In toren 2 is een driekamerappar- tement afgewerkt en ingericht als modelwoning. Bijzonder daaraan is de vorm van de woonkamer. De schuin aflopende wand ach- ter de open keuken geeft de kamer een ruimtelijk en speels effect. Het Franse balkon nabij de keuken kijkt op het oosten; een mooie plek om te ontbijten. Verder beschikt dit appartement over een groot balkon op het noordoosten, twee slaapkamers, een luxe badkamer, een apart toilet en een berging. Vanaf 236.500 euro De prijzen van de nog beschik- bare woningen beginnen bij 236.500 euro (v.o.n.), exclusief parkeerplaats. Om te voorkomen dat auto's het straatbeeld be- palen, zijn alle parkeerplaatsen ondergronds aangelegd. Meer weten? Kom zaterdag 29 September van 12.00 tot 16.00 uur tijdens LiViN' op Locatie naar de modelwoning aan de Theseusstraat 131 of bel Kolpa Makelaars (010-4226144) voor een bezichtiging op afspraak. De modelwoning is overigens elke zaterdagmorgen tussen 10.00 en 12.00 uur open. Meer informatie staat op www.uitkijk.info en op www.niki.nl. Wonen in een park. Voor veel mensen is dat een droom, voor u kan het realiteit worden. In wooncomplex Heemtuin, in het gelijknamige park in de Rotterdamse deelgemeente IJsselmonde, heeft Proper-Stok nog zeven driekamerappartementen beschikbaar. Het gaat om vier appartementen op de begane grond, twee op de tweede en een op de derde verdieping. Het bijzondere van wooncom plex Heemtuin is de ligging: in een rustig park en toch op loop- afstand van de levendigheid van winkelcentrum Keizerswaard. Met de vernieuwing van het cen trum van IJsselmonde in voile gang, krijgt dat winkelcentrum er nog flink wat winkels bij. Ook komen er een theatervoorzie- ning, een nieuwe bibliotheek en horeca. Pal naast het winkelcen trum kunt u de tram of de bus nemen, bijvoorbeeld richting het stadscentrum. En wilt u met de trein of auto de stad uit? Trein- station Lombardijen is nooit ver weg en dankzij de goede ontslui- tingswegen in IJsselmonde bent u in een mum van tijd met de auto op de rijksweg. Modern en robuust De appartementen, die casco worden opgeleverd, hebben een moderne en robuuste uistraling. Grote openslaande deuren bren- gen de buitenwereld naar bin- nen. Verder is er een videofoon- installatie en krijgt u een eigen parkeerplaats onder het gebouw, waar zich ook een fietsenstalling bevindt. Net naast het park vindt u een speelplek voor kinderen. Ouderen en starters Hoewel de appartementen bin- nen geen drempels hebben en dus prima geschikt zijn voor ouderen, is het complex ook in trek bij starters op de woning- markt. Dat heeft onder meer te maken met het feit dat zij, als ze aan de voorwaarden voldoen, bij dit project in aanmerking komen voor een starterslening. Dat is een gunstig financieel duwtje in de rug om de hypotheek rond te krijgen. De prijzen van de appartemen ten beginnen bij 199-000 euro (v.o.n.), dit is inclusief parkeer plaats in de stalling onder het gebouw. Meer weten? Kom zaterdag 29 September van 12.00 tot 16.00 uur naar de modelwoning aan de Korendijk 89, bel Proper-Stok (010-4137050), makelaar De Maese Woningen (010-4117285) of Woonvisie Makelaars (010- 2923000) of kijk op www.proper- stok.nl. De modelwoning is ook op afspraak te bezichtigen. De Uitkijk. Impressie van een mogelijke inrichting. Project Heemtuin: nieuwbouw in een park. Modelwoning.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 37