Water rondom en de stad aan uw voeten Crescendo Wonen met karakter aan boord van Mercurius Rotterdam LiViN' www.woneninrotterdam.nl Soms kun je met een idee veel extra woonkwaliteit bereiken. In appartementengebouw Crescendo bijvoorbeeld, op de Mullerpier, heeft de architect de ramen etagehoog gemaakt. Daardoor heeft u ook vanuit uw luie stoel of liggend op bank of bed een geweldig uitzicht. Zeker als u een van de nog beschikbare topappartementen op de veertiende of vijftiende etage koopt. Maar ook in de appartementen op de derde en vierde etage is het uitzicht de moeite waard. Niet alleen de etagehoge ramen maken van de Crescendo een bijzonder gebouw. Ook de vide- ofoon, waarmee u op een beeld- scherm kunt zien wie er aanbelt, de omvang van de appartemen ten (tot 126 vierkante meter), de stallinggarage, die voorzien is van een autolift, en de robuuste uitstraling van het complex zor- gen daarvoor. Daar komt bij dat u nog altijd zelf uw keuken, sani- tair en tegels kunt uitkiezen, ook al wordt de oplevering van de toren eind dit jaar al verwacht. "We wachten met de totale af- werking van de nog beschikbare appartementen tot ze verkocht zijn", zegt Hans van Dinteren van ontwikkelaar Blauwhoed-Euro- woningen. "Klanten kunnen dus k>ok nog op het laatste moment hun keuken, sanitair en tegels uitkiezen." Aan de zonzijde De beschikbare appartementen bevinden zich allemaal aan de zuidwestelijke kant. "De zonzijde dus", benadrukt Van Dinteren. "Elk appartement, ook die op de derde en vierde etage, kijkt De uitstraling wordt robuust en karaktervol, de uitgebouwde etages verwijzen naar luchthappers op zeeschepen en ook het motto komt uit de maritieme wereld: 'Kom aan boord'. Gebouw Mercurius, net als de Crescendo op de Mullerpier, krijgt 53 appartementen, vier stadswoningen en twee praktijkruimten. De verkoop van dit nieuwe project loopt uitstekend. De stadswoningen zijn al verkocht en ook meer dan de helft van de appartementen is al weg. De prijzen van de nog beschikbare appartementen, die in omvang sterk varieren en een terras, balkon of loggia krijgen, beginnen bij 249.500 euro (v.o.n.), exclusief ondergrondse parkeerplaats. Gebouw Mercurius, waarvan de bouw een dezer dagen start, komt aan de Parkhaven. Wilt u meer weten? Kom dan zaterdag 29 September tussen 12.00 en 16.00 uur tijdens LiViN' op Locatie naar het verkoop- centrum aan de St. Jobsweg 23 (0900-3876966) of kijk op www. mullerpier.nl. uit op het water. En in de nog beschikbare topappartementen op de veertiende en de vijf tiende etage ligt de stad aan je voeten." Dat is geen woord te veel gezegd. De etagehoge ra men van de topappartementen kunnen via een harmonicasy- steem volledig open. Achter een glazen borstwering zit u als het ware buiten en kijkt u uit over de Mullerpier, de Nieuwe Maas, de St. Jobshaven, de Lloydpier, Delfshaven en nog verder. Rustig, alles bij de hand Een extra pluspunt van de Cres cendo is de ligging, op de Muller pier in het Lloydkwartier, tegen- over de Euromast. "Je hebt hier geen doorgaand verkeer, waar- door het altijd relatief rustig is", zegt Van Dinteren. "Tegelijkertijd ligt het centrum van de stad op fietsafstand en is er in de directe omgeving ook van alles te doen. Letterlijk om de hoek kun je naar het theater, er zijn diverse restau rants in de directe omgeving en je hebt het Lloyd Multiplein waar evenementen plaatsvinden en waar je op kunstgras sportvel- den kunt sporten. Verder komt er binnenkort een Albert Heijn, in het nabije Schiecentralecom- plex. Bovendien liggen naast de Crescendo een basisschool en een kinderdagverblijf." Vanaf 240.192 euro De prijzen van de nog beschik bare appartementen beginnen bij 240.192 euro (v.o.n.), inclu- sief parkeerplaats, keuken met inbouwapparatuur, badkamer met ligbad en aparte douche en vloerverwarming. Meer weten? Kom dan zaterdag 29 September tussen 12.00 en 16.00 uur tijdens LiViN' op Lo catie naar het verkoopcentrum aan de St. Jobsweg 23 (0900- 3876966) en laat u rondleiden. U kunt ook kijken op www.euro- woning.nl. Uitzicht vanuit een van de appartementen op de veertiende etage. De Mercurius (impressie). De Crescendo (impressie). Voorbeeld van een interieur in de Crescendo (impressie).

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 40