Wij bouwen aan een stad om trots op te ziin www.denieuweunie.nl Verrassend betaalbaar! LAANKWAKTIER II IKEA cheque t.v H°Tt£Z'{2B De Nieuwe Unie doet meer! De Nieuwe Unie is een woningcorporatie die kiest voor de stad Rotterdam. Naast het verhuren van woningen werken wij actief aan het realiseren van aantrekkelijke en vitale wijken. Dit doen wij niet alleen door het bouwen van gevarieerde en betaalbare koopwoningen, maar ook door ons in te zetten voor een woonomgeving waar het prettig wonen is, met alle voorzieningen die daarbij horen. Wij zijn en biijven betrokken bij de stad en haar bewoners. Dat is prettig kopen bij de Nieuwe Unie. Voor meer informatie Bezoek bovenstaande projecten tijdens LiViN' op Locatie op zaterdag 29 September van 12.00 tot 16.00 uur Atta Makelaars nvm ^ij^koopvan woning MODEL W0NING MODELWONING Den Hertigstraat 28a De verkoop van de langverwachte tweede ronde van het Laankwartier is gestart. 82 Woningen op een prachtige locatie langs de Zuidkade van De Kaap. Praktische appartementen, royale vierlaagse kadewoningen, bijzondere hoekwoningen en torenappartementen die een gehele verdieping beslaan. Koopsommen vanaf circa 125.000,- v.o.n. exclusief parkeerplaats. Wonen aan het water, met de metropool op een presenteerblaadje. Van dit bijzondere project, waarin 74 ruime nieuwbouw woningen achter authentieke gevels worden gerealiseerd, is bijna 80% verkocht. Het aanbod van de nog beschikbare woningen is echter nog heel gevarieerd. Tijdens uw bezoek aan de locatie kunt u de unieke bouwwijze bekijken en de rust en ruimte ervaren van deze inspirerende plek aan de rivier. Onder andere nog beschikbaar: 2-kamerappartement met uitzicht op de Maas, 3-kamer bovenwoning met zolder, 4-kamer benedenwoning (hoekwoning), 5-kamer bovenhuis met dakterras. Prijzen: Vanaf 195.000 tot 312.500 v.o.n. Woonoppervlakte: Varierend van 93 m2 tot 160 m2. Toegang bouwterrein via Feijenoordkade 1

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 44