ma Wonen met een adembenemend uitzicht Wonen in een groene en dorpse omgeving Oosterbaken Nessegaarde m Rotterdam LiViN' www.woneninrotterdam.nl Het is een van de belangrijkste projecten in de grootscheepse herstructurering van Hoogvliet en dat is te zien: appartementeneomplex Oosterbaken. Deze 99 meter hoge toren is een baken in het landschap en biedt u een adembenemend uitzicht over de stad, het Oedevlietse park, de polders, de Oude Maas en de haven. Er zijn nog diverse appartementen beschikbaar. De 129 appartementen varieren van negentig tot 183 vierkan- te meter en tellen drie of vier kamers. De woonkamers zijn bijzonder ruim, waarmee u op- timaal van het daglicht en het weergaloze uitzicht profiteert. Op de eerste woonlaag hebhen de appartementen een luxe ter ras aan een mooie waterpartij, op de verdiepingen kunt u kie- zen voor een zonnige loggia. Het Oosterbaken gevoel Hoe mooi de verkoopbrochure en de projectsite over het Ooster baken ook zijn, zij kunnen niet het gevoel overbrengen dat u bij deze woontoren krijgt. Daarom zijn vier verschillende apparte- mententypen ingericht als mo- delwoning. U kunt het Ooster baken dus zelf ervaren. Zaterdag 29 September, tijdens LiViN' op Locatie, kunt u er van 12.00 tot 16.00 uur terecht. Op andere za- terdagen is de toren van 10.00 tot 12.00 uur open. Voor een ander tijdstip kunt u een afspraak ma- ken met de makelaars. LiVilV'-acties Tijdens LiViN' op Locatie is het extra aantrekkelijk om een optie op een van de appartementen te nemen. Besluit u ter plekke een optie te nemen en een gesprek met de makelaar in te plannen, dan krijgt u een cheque ter waarde van 2.500 euro. Deze cheque wordt verrekend bij de definitieve aankoop. Tegelijker- tijd kunt u, als u dus een optie tijdens LiViN' op Locatie neemt, gebruikmaken van de verkoop- garantie van uw eigen koop- huis. Vraag de makelaars welke voorwaarden hiervoor gelden. De prijzen van de nog beschik- bare appartementen beginnen bij 208.500 euro (v.o.n.), inclusief eigen parkeerplaats. Oplevering eind 2007 Het Oosterbaken wordt eind dit jaar opgeleverd. Hoewel de bouw dus al vrijwel is afgerond, kunt u een aantal wensen nog altijd laten uitvoeren. Project- ontwikkelaar BAM Woningbouw wacht namelijk tot het allerlaats- te moment met de afbouw van keuken, sanitair en tegelwerk zo- dat u uw appartement een eigen signatuur kunt geven. Meer weten? Kom zaterdag 29 September van 12.00 tot 16.00 uur tijdens LiViNop Locatie naar het Oosterbaken (nabij de Spijke- nisserbrug), bel Ooms Makelaars Spijkenisse (0181-692333), Syn chro Makelaardij (010-2161110) of VON (010-2656840), of kijk op www.oosterbaken.nl. Romantische slingerweggetjes, prachtige lanen, autoluwe binnenhoven en overblijfselen zoals dijken en bochtige singels die herinneren aan het polderland van weleer. Als u in Rotterdam in zo'n 'dorpse' omgeving wilt wonen, is Nessegaarde in de wijk Nesselande iets voor u. Daar realiseert BAM Vastgoed, samen met Rabo Vastgoed en Moes Projectontwikkeling, een- gezinswoningen in verschillen de soorten en maten. De rust en de ruimte van Nesselande en de omliggende polders komen terug in de dorpse architectuur en de grootte van de woningen. Een deel van de eengezinswo- ningen is al gerealiseerd. Die woningen geven u een duidelijk beeld van hoe dit deel van Nes selande er uiteindelijk uit komt te zien. De prijzen beginnen bij 230.000 euro (v.o.n.). Sfeer proeven Op 29 September, tijdens LiViN' op Locatie, is er een unieke gelegenheid om in Nessegaarde rond te kijken. U kunt de sfeer proeven en twee woningen in aanbouw bezoeken, die qua plattegrond vergelijkbaar zijn met de woningen die nu in ver- koop zijn. Nog beter dan in de verkoopbrochures kunt u zien waar deze eengezinswoningen met een klassieke of juist mo- derne vormgeving precies bouwd zullen worden. ge- Partytent In een partytent nabij beide wo ningen in aanbouw kunt u als een van de eersten een glimp opvangen van de woningen die dit najaar in de verkoop komen. Het gaat om schitterende eenge zinswoningen, royale twee-on- der-een-kapwoningen en ruime geschakelde villa's in het groen- ste en meest waterrijke deel van Nessegaarde. De makelaars zijn in de partytent aanwezig om al uw vragen te beantwoorden. Meer weten? Kom zaterdag 29 September van 12.00 tot 16.00 uur tijdens LiViN' op Locatie naar de partytent aan het einde van de Laan van Avant-Garde in Rotterdam-Nesselande, bel Van Herk Makelaardij (in Ca- pelle a/d LJssel: 010-2846444), HMJMakelaardij (in Rotterdam: 010-2519033) of Van Leeuwen Makelaardij (in Nieuwerkerk a/ d LJssel: 0180-313370) of kijk op www. nessegaarde. nl. Het Oosterbaken.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 46