schitterende be^en Veel serieuze bezoekers tijdens LiViN' op Locatie je de vrije loop BADENMARKT: BETERE BADKAMERS BADENMARKT ITAL: MEER DAN COMPLEET IN TEGELS KARAAT 40 50%K°BTIM® is®1 oSS™® an Vijftiende editie van Woonbeurs Amsterdam m Nederlanders graag samen onder de douche shopping Uw Huis opwaarderen' t^apijtek: 010-4164864 Koiijnen Montage Service trends Woonmode winter 2007/2008 ixr ll/XMC uurs service Wij doen, wat andere beloven tx 63 De herfst is echt de tijd om ge- zellige sfeerplekjes te creeren in een hoekje op het balkon of terras. Vul eens een paar pot- ten met besdragende struikjes, die ook 's winters nog voor veel kleur zorgen. Goede potgrond Inspiratie Driehoeksborden, posters, ad- vertenties in allerlei media, grote doeken op projectborden, veel aandacht op de website en een speciale krant met een op- lage van 743.000. De aandacht voor LiViN' op Locatie was de afgelopen weken groot en dat was niet voor niets. Het open huis evenement van de Stich- ting Woonpromotie Rotterdam was zaterdag (29 September) een succes, ondanks het herf- stige weer. Positieve indrukken De woonmode is een prog nose van de trends op interi- eurgebied. Aan de hand van vier 'woonsferen' wordt het seizoensbeeld getoond met het laatste nieuws over meubelen, textiel, vloer- en raambekle- ding, verlichting en groen. Maasstad Weekbladen besteedt de komende maanden aandacht aan deze woonsferen. Deze week: 'Circus'. Sfeer Kleur Materiaal Vorm Dessins Stylingtips www.badenmarkt.nl Emmeloord Vlissingen Rotterdam Venlo Almelo Fantaseren over Katja en de buurvrouw telefoon 010-4004491 IJSSELDIJK Aert van Nesstraat 1 - CAPELIE WEST www.karaatkeukens.nl www.alhra.nl Geniet van de schitterende bessenpracht. Kies vlak voor Kerst struikjes die tegen de vorst kunnen, zoals Gaultheria. De bergthee, Gaulthe- ria Procumbens bloeit 's zomers, maar is vooral populair vanwege de mooie, dieprode bessen in de herfst en winter en het wintergroene blad, dat vanaf de herfst naar purper- bruin verkleurt. Bij het wrijven van het blad komt er een aangename geur vrij. De aromatische olie werd wel gebruikt als massageolie. Een andere verrassende Gaultheria is de parelbes: Gaultheria mucro- nata. De parelbes heeft puntiger blaadjes, maar eveneens mooie bessen in rood, roze of wit. Wie denkt dat de parelbes eigenlijk Pernettya heet, heeft gelijk. Niet zo lang geleden heeft het struikje een andere naam gekregen. Nadat wetenschappers het struikje nog eens goed hadden bekeken, ble- ken de overeenkomsten met Gaul theria zo groot, dat ze de naam van het geslacht maar veranderd hebben in Gaultheria. Gaultheria hoort bij de heidefami- lie en houdt van zure grond. Plant de struikjes daarom in goede pot grond. Kijk uit met vorst. Planten in potten zijn altijd kwetsbaarder, ook al zijn Gaultheria's op zich goed winterhard. Isoleer de pot van bin- nen met noppenfolie. Zorg daarbij wel dat de drainaqegaten onder in de pot open blijven. Vergeet niet de planten 's winters bij droog, niet- vriezend weer water te geven. De RAI in Amsterdam stond de afgelopen week tijdens de vijf tiende editie van de Woonbeurs Amsterdam in het teken van inte- rieurideeen en de laatste trends. Vier hallen met het nieuwste aan- bod voor binnen en buiten wonen, in alle stijlen en smaken: design, classic, home en living. Maar er was meer: exposities, work shops, presentaties, demonstraties en speciale activiteiten brachten de Woonbeurs Amsterdam tot leven. Met 300 woonexperts was op de Woonbeurs Amsterdam alles voor je interieur onder een dak te vinden: meubels, keukens, vloeren, bedden, badkamers, stoffen, accessoires, ap- paratuur, verlichting en verf. Pre sentaties van de deelnemers en veel speciale activiteiten maakten van de Woonbeurs Amsterdam een ont- dekkingstocht vol inspiratie voor je eigen huis. Bijzondere woonadresjes, grote na- men, bekende ontwerpers, fabri- kanten uit binnen- en buitenland, beginnende eenmanszaken; de di- versiteit van deelnemers maakte de beurs uniek. De vijftiende editie werd opgeluis- terd door maar liefst 111 nieuw- komers, waaronder Droog design, Crack meubels van Machalke, Spectral audio/video meubilair, Duravit design sanitair en Sissy Boy Homeland meubels en interi- euraccessoires. Op veel plekken werd interieurad- vies gegeven, varierend van inde- ling tot styling en het ideale kleu- renschema. Nieuw dit jaar was de centrale plek voor advies en workshops, het Workshop- en adviesplein. Hoofd- sponsor Hypotheek Visie verzorgt De laatste trends op woongebied bijeen op de woonbeurs in de RAI. in de eigen stand tuin- en interieur- advies, maar ook financiele raad. Verder waren er veel activiteiten met een verrassend andere kijk op wonen. De design draaimolen van Artifort bijvoorbeeld. Of het Interieur College waar be zoekers een sessie interieuradvies konden volgen, gegeven door ge- renommeerde namen uit het inte- rieurvak. Dit jaar was de grootste hal geheel aan vormgeving en design gewijd. In deze hal was dan ook veel bijzon- ders te ontdekken: van gearriveerde grote namen tot beginnende vorm- gevers die barsten van het talent. Creativiteit van Hollandse bodem was er op de exposities Via Milano - New Dutch Design, Vereenigde Ontwerpers Compagnie en bij de presentatie van de genomineerden voor de Audi Design Publieksprijs. Die conclusie trekt Yolinde Pieters van Atta Makelaars, die van acht- tien van de ruim 45 opengestelde projecten de verkopende makelaar is. „Ik heb op dit moment de cijfers van zestien projecten binnen en daaruit durf ik te concluderen dat LiViN' op Locatie een succes was", zegt Pieters. „Bij die projecten kwamen onge- veer 700 mensen. En daar zaten veel serieuze belangstellenden tus- sen." Vooral voorde nieuwbouwprojecten op Katendrecht was veel interesse, zegt Pieters. Maar ook projecten als Le Medi, Dahliakwartier, De Compagnie, Panorama Dillenburg en De Loper trokken heel wat men- sen. „Terwijl het weer niet zo goed was en er nauwelijks verkoopstarts waren." Ook andere deelnemers zijn tevre- den. Zoals Jacqueline Timman van Blauwhoed Eurowoningen, dat pro ject Crescendo op de Miillerpier openstelde. „Wij hadden iets van In de partytent in de Hoogvlietse wijk Meeuwenplaat waar Vestia de bouw- en verkoopstart van drie bijzondere projecten organiseerde, kwamen zeker 150 tot 175 mensen kijken. vijftig mensen over de vloer", zegt ze. „En die waren behoorlijk en- thousiast." Danielle Rungs van Ves tia blikt ook tevreden terug op Li ViN' op Locatie. In de partytent in de Hoogvlietse wijk Meeuwenplaat, waar Vestia Rotterdam Hoogvliet de bouw- en verkoopstart van drie bijzondere projecten organiseerde, kwamen zeker 150 tot 175 mensen. „Het was een succesvolle aftrap", zegt ze. „Hoeveel dat uiteindelijk oplevert, moet natuurlijk nog blijken. Maar het begin was geslaagd." Rungs' collega Linda Gruteke van Vestia Rotterdam-Zuid was ook positief. „Wij hadden ons kantoor in Zuid- wijk als informatiecentrum voor diverse projecten ingericht en daar kwamen toch zeker zo'n zeventig mensen", zegt ze. „Daar zaten men- sen tussen met serieuze belangstel- ling." Ooms Makelaars verwelkomde bij de projecten Dirk Dane, Dirk van Mathenesse en Willem Beu- kelszoon circa veertig bezoekers. In appartementencomplex Rubens kwamen ongeveer twintig mensen kijken. Een totaaloverzicht van het aantal bezoekers is nog niet te geven, omdat nog lang niet alle cijfers bin nen zijn. De eerste indrukken zijn in elk ge- val positief. „En ook al zijn niet alle bezoekers potentiele kopers, als zij je product mooi vinden, vertellen ze dat door", aldus Gerbert Schreurs van Blauwhoed-Eurowoningen. „Zij fungeren dan naar hun vrien- den en familie als ambassadeurs. Een betere reclame is nauwelijks denkbaar." Meer weten over het nieuwbouw- aanbod in Rotterdam? Kijk op www.woneninrotterdam.nl. Durf jezelf te verwennen met een nieuwe slaapkamer waarin alle energiebanen vrijuit stromen. Rood en wit zijn de belangrijkste basis- kleuren voor dit vrolijke Circus interieur. Zwart brengt balans. Gra- fische patronen, speelse ballen, gol- vende strepen en digitale fantasieen wisselen elkaar af. De mascotte van dit winterseizoen is de poedel en hier als motief op het zachte bedtextiel een speels accent. Citroengeel, kobaltblauw, grasgroen zijn accentkleuren waar je alle kanten mee uit kan. Opval- Iend is dat je de dessins met elkaar kunt combineren. Net als in het echte circus staat de fantasie centraal, je mag wegdro- men in een leefruimte waarin de krukjes 'The Stones' van Zero-Z- Design doen denken aan de cirke- lende bordjes op stokken waar de acrobaat achteloos mee door de arena loopt. De getrainde circushonden lijken zo van de gestapelde kast te springen en het lijnenspel op het karpet doet denken aan de trapeze. Toch staat de kamer vol met noviteiten die serieus ontworpen zijn. De kwaliteit is ongekend en bij de keuze van het bed is optimaal slaapcomfort het uitgangspunt met een high tech boxspring en een 100 procent don- zen dekbed. Maar dat hoeft niet ten kosten, te gaan van de fun die het bed uitstraalt! De kast 'long legs' van Frederik Roije bestaat uit acht gestapelde ta- fels. De lengte van de poten van de tafel bepaalt de functie. De behoefte om emoties te tonen en zo leuk mo- gelijk te wonen en te leven komt tot uitdrukking in deze woonsfeer. Het is tevens de snelst veranderende stijl waarin continue nieuwe kunsten worden uitgeprobeerd om nog flexi- foto: Perscentrum Wonen beler en verrassender te wonen. Er is een voorliefde voor nieuwe materialen, met veel gebruik van kunststof dn gekleurd glas als be langrijkste nieuwkomer! Bij de styling worden verzamelingen aangelegd en zien we dat jonge vol- wassenen vrolijk doorgaan met het uitstailen van hun 'limited edition' speelgoed (tokidoki is hot!) en het spelen van hun games. In het circus interieur zijn de bewo- ners speels van aard en volgen de laatste mode. Ook met de decoratie van planten en bloemen wordt cre- atief gedacht. Door voor een grote hoogglar.s rode pot te kiezen komen de knalrode bloemen van de Anthurium 'Red Love' extra goed tot hun recht. De planten worden los in de ruimte gezet of juist als afbakening voor een zitgedeelte. De voorkeur gaat uit naar sterke frisgroen gekleurde planten die een bijna olijke uitstra- ling hebben. Fantasierijk, vrolijk, fris, hip, opti- mistisch, retro, actief, speels. Rood, wit en zwart als basiskleu- ren, verchroomd metaal, accenten in geel, kobalt en groen. Gekleurd glas, kunststof, veel aan dacht voor stoffering (behang, stof fen en meubelstoffering) in uitge- sproken dessins en kleur. Een bonte mix van vormen, alles kan. 'Poedel', circus, digitale illustraties, strepen/ruiten (liefst door elkaar heen), grafische patronen, letters, quotes op de muur. Decoreer met speelgoed (verzamel tokidoki poppen) en echte circus attributen (trapeze, fietsjes, jong- leerballen etc), durf te gaan voor een hip behang en doe er 1 wand mee of kies voor behangpanelen die je als een drie of vierluik ophangt. De stapelkast van gekleurde glazen kubussen is de must-have voor in het Circus interieur. Stoom-/douchecabine Porto Afm. 90x90x215 cm 10acupunctuur stralen Computergestuurd FM radio met boxen Design handdouche Stoelmassage, stortdouche Zelfreinigend Ook leverbaar als 800x800x2150 mm 1000x1000x2150 mm N0RMAAL 3.310,- infrarood-Sauna Regina 120x117x190 cm luxe 2 persoons uitvoering radio met cd-rom boxen binnen en buitenverlichting tijd en temperatuurinstelling binnen en buitenbediening Hemlock 670.010 Wastafel Milano met 2 waskommeri Afm. 140x50x85 cm Massief graniet dikte 70 mm Excl. kranen, syphon, pop-up 228.038 2-persoons whirlpool C Diverse massagejets o.a. nek- en -schoudermassage Waterval Onderwaterverlichting Handdouche 2 hoofdsteunen Voorzien van zwart marmeren decoratie Droogloop beveiliging Linker en rechter uitvoering 228.120 Luxe inbouw whirlpool Oregon Afm. 190x90x61 cm Voorzien van 10 luchtbodemjets 11 Lucht/ hydrojets Handdouche Chromotherapie Thermostaatkraan Tiptoetsbediening 2 Losse hoofdsteunen Auto-cleaningsysteem 2 kw heater Ozongenerator Optioneel met ombouw leverbaar N0RMAAL 3.450- Badenmarkt Rotterdam, Schuttevaerweg 11 Telefoon (010) 750 27 00. Openingstijden: di. t/m do. 9.00-18.00 uur, vr. 9.00-20.00 uur, za. 9.00-16.00 uur. Voor adressen, openingstijden en overige modellen. Stoom/douchecabine Almeria Afm. 90x90x215 cm Radio met boxen Plafond- en stoomverlichting Ventilator Afstandsbediening Zone douche Voetmassage Zitje v.v. massagestralen Ozon sterilisatiesysteem Ook in 100x100 cm uitvoering Optioneel met thermostaat kraan N0RMAAL 3.785- 240.005 Whirlpool Acapulco H Afm. bxdxh 185x140x78 cm Digitaal bedieningspanaal FM radio met boxen Afstandsbediening Onderwaterverlichting 12 watermassage jets Handdouche 2 zitplaatsen met hoofdkussen 6 hydro rug massagejets en 4 lucht/ hydrojets 2 losse hoofdsteunen 8 bodemjets N0RMAAL 5.595,- Aanbiedingsprijzen gelden afmagazijn Emmeloord Tegen meerprijs thuisbezorging en/of plaatsing mogelijk Wijzigingen en drukfouten voorbehouden Ruim veertig procent van de Ne derlanders doucht wel eens met z'n partner samen onder een douche. In het weekend voor het slapen gaan, is het meest geliefde moment om samen te douchen. Daarna volgen bij het opstaan (een op de vijf), en voor en na het hebben van sex (bei- den tien procent). Negen van de tien gezamenlijke douchebeurten vindt gewoon thuis plaats. Dit blijkt uit het tweede gro te landelijke douche-onderzoek van Grohe. Verder valt op dat vooral mannen ook wel graag met iemand anders dan de eigen partner zou- den willen douchen, terwijl voor vrouwen geldt: met eigen partner of anders alleen. Een op de drie mensen die wel eens samen doucht, geeft aan dit elke week wel een keer te doen. Opval- lend is verder dat acht procent van de mannen aangeeft dagelijks sa men te douchen, terwijl dit bij vrou wen nog geen twee procent is. De meeste respondenten zeggen zo'n tien tot vijftien minuten samen on der de douche te staan. Gezelligheid is de voornaamste reden om samen te douchen (67 procent). Erotiek staat met 53 procent op een goede tweede plaats. De derde reden is vooral praktisch; ruim dertig pro- cent van de respondenten geeft aan dat het handig is dat iemand anders je kan insoppen of scrubben. De mensen die altijd alleen dou chen, vinden het niet handig om samen te douchen (43 procent) of hebben niemand om mee te dou chen (29 procent). Het feit dat er steeds iemand naast de straal moet staan tijdens het samen douchen is de belangrijkste reden om het niet te doen (71 procent). Ruim twaalf procent van de samen-dou- chers geeft aan speciaal een grotere douchekop (regendouche) te hebben aangeschaft om beter samen te kun nen douchen. Mannen hebben een rijkere fan tasie dan vrouwen wanneer je ze vraagt met wie ze wel eens zou- den willen douchen: het merendeel van de vrouwen wil alleen met de eigen partner en met niemand anders onder de douche. Als ze dan toch iemand moeten noemen, is Chris Zegers favoriet. Bij de Nederlandse mannen staat Katja Schuurman onbetwist op nummer een, gevolgd door Linda de Mol en Chantal Janzen op een gedeelde tweede plaats. Opvallend is verder dat mannen significant vaker dan vrouwen aangeven ook wel te wil len douchen met een collega, de buurvrouw of de vriendin van z'n partner. Een geheime liefde scoort zowel bij mannen als vrouwen goed (respectievelijk 24 procent en acht- tien procent). Op de vraag met wie men absoluut niet onder de douche zou willen, scoren ex-en hoog en zijn mannelijke politici - vooral Balkenende en Wilders - ook niet erg in trek. adverteren? Meer dan 800 soorten Wand- en vloertegels van alle mericen Natuursteen Vloerverwarming Alle werkzaamheden in eigen beheer GEPOUJSTH UOOH-EN-DOOR VLOERTEGELS 30160 of 50*50 VANAF m Specialist I exclusie ve design Hi vloeren THURLEDEWEG 14, ROTTERDAM (Afslag McDonald Spaanse Polder) Tel.: 010-476 20 54 www.ital-ceramica.nl GRATIS VLOERBEDEKKING KAN NIET! WEL GEVEN WIJ TOT Huisbezoek mogelijk Streksingel 165-189 R'dam-H'berg Vrijdag tot 21:00 uur geopend - www.schebo.nl Tel. 010-4229120 4224430 - Fax 010-4227867 - s Maandags gesloten t« b«r*lk«n onder nummer kiwa gecertificecrd Jensen Glas B.V. Nieuwe Lengeweg 35 3194 DC Hoogvliet Tel.: 010 - 416 48 64 www.Jensengtas.nl Email: lnfo#jansenglas.nl AllWfl !lw huis opwaarderen 13 een veel gehoorde uitspraak, echter hoe realiseert u dit? ALHRA biedt u oplossingan en alternatieven geheel near uw specifieke wensen en houden daarbij uw budget nauwlettend in de gaten. De door ons toegepaste materialen zijn zeer duurzame en KomuKeur gecertificeerde profielen zodat wij u met een gerust hart hierop 15 jaar garantie geven I Kunststof - Houten en Aluminium: Ramen en deuren Kozijnen en schuifpuien Balkon-, tuin en voordeuren Serre daken Optionele urtuoeringen: Binnenafwerking Vensterbanken Horren Zonwering en rolluiken Gevelbekleding Standaard HR++ Glas en Politiekeurmerk ALHRA Kozijnen biedt oplossingen woor al uw bijzondere wensen! wonen ALHRA B.V. is een VCA gecertificeerde onderneming Showroom: Thurledeweg 121 3044 ER Rotterdam - Spaanse Polder (Vanuit Gouda direct naast de afrit Industrieterrein Spaanse Polder) Geopend: ma, t/m vr. van 9.00 - 17.00 uur en za. 10.00 - 15.00 uur of op afspraak buiten aangegeven tijden onder tel.nr.: 010 - 477759B

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 13