zeevenhooven Air Kom werken bij ODS Instrumentatie in Barendrecht... MATERIAL MANAGER dm y&m <s® Hi Versterk onze Instrumentatie afdeling als Service Engineer ODS Instrumentatie en Analyse Zeevenhooven Air is een 30 jaar jonge handelsonderneming en levert, verhuurt en onderhoud een breed programma van persluchtgerelateerde materialen. Om de klanten nog meer van dienst te zijn, is Zeevenhooven Air, op zoek naar: (Magazijnmedewerker, 40 uur/week) Die: - Zorgt dat verkochte materialen correct verzonden worden. - Zorgt dat werkorders kunnen worden afgewerkt doordat materiaal (op tijd) beschikbaar is. - Zorgt dat klanten tevreden zijn omdat levertijden worden nagekomen. - Zorgt dat de iuiste informatie beschikbaar is omdat de admimstratie nauwkeurig en actueel is oijgehouden. - Zorgt dat voorraden klein blijven. Wii antal jaren ervaring in gelijksoortige functie. - Affiniteit met techniek. - Ervaring met het werken met de computer (Ervaring met EXACT is een pre). - Nauwkeurig kunnen werken. - Servicegerichte mentaliteit. - Rijbewijs B/E Wii bieden: - Prima salaris met zeer gevarieerd werk. - Werken met interessante producten. Heb je interesse in bovengenoemde functie, schrijf dan naar: Paul van Emmerik, Postbus 1148, 3180 AC Rozenburg of pve@zair.nl Rozenburg - Antwerpen - Beverwijk - Bergeijk NTERNATION AL De PepsiCo vestiging in Rotterdam produceert Quaker producten zoals Cruesli en Energy Mix. In verband met de groei van onze activiteiten zijn wij op zoek naar: Ervaren Packing/Process Operators Als operator ben je verantwoordelijk voor het zo effectief mogelijk laten draaien van verschillende machines, met als doel de continui'teit van het productieproces te waarborgen. Je werkt hierbij in 4 ploegendienst. Je speelt een belangrijke rol bij het oplossen van storingen en bij het produceren en verpakken van gereed product. Je meet en registreert kwaliteitsgegevens en grijpt in bij afwijkingen. Wij zoeken "teamplayers" met MBO werk- en denkniveau; ervaring in productieomgeving; een VCA veiligheidscertificaat of bereid dit te behalen; drive om kwaliteit en veiligheid te garanderen; goede communicatieve vaardigheden; een hands-on mentaliteit. Heb jij interesse om ons team van 100 enthousiaste collega's te versterken en mee te werken aan het succes van ons bedrijf? Reageer dan voor 24 oktober aanstaande via onze website, www.pepsico.nl of stuur een korte brief met cv naar: Quaker Oats BV, ter attentie van de afdeling Human Resources, Postbus 5219, 3008 AE Rotterdam. PepsiCo, het twee na grootste voedingsmiddelericoncern ter wereld, heeft wereldwijd meer dan 168,000 werknemers in dienst en is actief in meer dan 200 landen. Het succes van PepsiCo is te danken aan onze getalenteerde werknemers, die elke dag een waardevolle bijdrage leveren aan de organisatie. Dankzij hen zijn wij ieder jaar opnieuw in staat om te groeien. Onze medewerkers delen gemeenschappelijke waarden en doelstellingen, zodat zij samen onderdeel zijn van een sterke en succesvolle organisatie. Bij PepsiCo in de Benelux werken dynamische, en energieke verschillende manieren van achtergronden. enthousiaste mensen met eigenschappen, denken en Onze medewerkers nemen hun verantwoordelijkheid, zijn resultaatgericht en worden daartoe ook gestimuleerd door hun managers. Wij vinden het belangrijk dat elke medewerker met plezier aan een optimaal resultaat werkt en iedereen met respect behandelt, zowel binnen als buiten onze organisatie. Wij hebben een ruim en veelzijdig aanbod aan werk binnen onze service afdeling en bij onze klanten in Nederland en Belgie. Er heerst een prettige werksfeer binnen de afdeling. Als service engineer voer je reparaties uit en stel je installaties in bedrijf. Je bent creatief in het bedenken van oplossingen. Een korte opsomming van de apparatuur waar wij dagelijks mee te maken hebben: Monsternameapparatuur, analyse apparatuur, olie op waterdetectie, gas- en vloei- stof flowmeters en flowcomputers. Type werkzaamheden: Instructie, inspectie, kalibratie, reparatie, revisie en verhuur. Profiel je bent een praktisch ingestelde elektronicus op MBO werk en denkniveau of met aantoonbare ervaring. je bent flexibel en zelfstandig. Je beheerst de Nederlandse taal. je kunt Engelse en Duitse manuals lezen en je in deze talen verstaanbaar maken. je bent in het bezit van een B-rijbewijs Ons aanbod Werken bij ODS betekent een uitdagende baan in een technisch hoogwaardige markt waar je de ruimte krijgt initiatieven te nemen en jezelf te ontwikkelen. Ook doorgroei naar een intemationale functie behoort tot de mogelijkheden. Uiteraard hoort hier een marktconform salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. flexibele werktijden, studiekostenregeling, winstdelingsregeling en een pensioen- regeling) en een gedegen opleidings- en trainingsprogramma bij. Interesse? Voor nadere informatie over onze vacatures zie: www.ods-instrumentatie.nl www.ods-metering-systems.com Wii je ons team versterken als Service engineer Instrumentatie, stuur of mail dan je sollicitatiebrief met je motivatie en CV naar: ODS b.v. Afdeling Personeel Organisatie T.a.v. dhr. C.C.D. Heskes Postbus 69 2990 AB Barendrecht - Nederland Telefoonnummer: 0180-640329 Faxnummer: 0180-640210 E-mail: p&o@odsbv.nl klockner&co multi metal distribution

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 32