KARAAT Leren meubels kleuren Haute Couture voor in huis ITAL: MEER DAN COMPLEET IN TEGELS DERAG Nieuwe Starck ton De kamerplant is terug Hartverwarmende kunst Meeste huizenkopers blij met energielabel ii shopping ■V' Waal speciaaibouw i weekbladen WEI'IVT! extra hoge Uw onderhoudsvrije dakkapel in een dag geplaatst! trends tips ideeen design doe-het-zelf accessoires verlichting hypotheken huizen MARCO Outletstore www.sani-well.nl Woonmode winter 2007/2008 Derag Perzische tapijten 40 jaar 40 jaar dezelfde eigenaar! VAPIJTE7J Comfortabel Woonplezier Van Gelderen 010-4270909 19^ Woensdag 17 oktober 2007 wonen@redactie.maasstad.nl IJSSELDIJK, flert van Nesstraat t - CAPELLE WEST www.karaatkeukens.nl SANITAIR&WELLNESS SPECTACULAIRE SHOWROOM-OPRUIMING CfPETTERPRIJS WA a°^nn* De woonmode is een prog nose van de trends op interi- eurgebied. Aan de hand van vier 'woonsferen' wordt het seizoensbeeld getoond met het laatste nieuws over meubelen, textiel, vloer- en raambekle- ding, verlichting en groen. Maasstad Weekbladen besteedt dit najaar aandacht aan deze woonsferen. Deze week: 'Cry stal Palace'. Sfeer Kleur Materiaal Vorm Dessins Styling telefoon 010-4004491 i 'l Ooit begonnen aan de Boezemweg in Kralingen, zijn wij trots om deze mijlpaal te hebben bereikt. Mede door de goede service, garantie en kwaliteit. Wij willen dit graag met u vieren! Op al onze Perzische, Ziegler, Nepal en Oosterse tapijten jubileumkortlngen van 30% tot 60% Behalve deze fikse kortingen hebben wij voor iedere klant ook nog een verrassend cadeaul PERZISCHE TAPIJTEN mWRlriifl 40% KORTING •Plavuizen Tapijt *Laminaat •Vloerverwarming *Gordijnen Duidelijk voor elkaar Slechts drie van de tien huizenkopers inforraeert bij de aankoop naar het energieverbruik van de nieuwe wo- ning. De meeste huizenkopers vin- den het energielabel, dat per 1 janu- ari 2008 wordt ingevoerd en inzicht geeft in de energieprestatie van de woning, een goed initiatief. Dit blijkt uit representatief onderzoek van Ver- eniging Eigen Huis onder 1.021 wo- ningbezitters. De meeste woningbe- zitters vinden zichzelf energiebewust. Slechts vijf procent zegt zich niet bezig te houden met energiebespa- ring en tweederde vindt dat hij zelf energiezuiniger leeft dan de gemid- delde Nederlander. Toch moet ener- giebesparing voor de meeste mensen niet te veel moeite kosten. Daardoor blijft het vaak bij kleine dingen als het inschroeven van spaarlampen. De overheid wil mensen stimuleren om bewust met energie om te gaan en om energiebesparende maatregelen in de eigen woning nemen. Ruim eenderde echter vindt verplichte maatregelen een slecht tot zeer slecht plan, dertig procent van de huiseigenaren is het wel eens met dwingende energiebe- sparing. Als uw leren stoel of bankstel nog lekker zit maar er niet lekker meer uitziet kunt u een keuze maken: Nieuw kopen of laten spuiten. U kunt een dag gaan winkelen of u belt Marco Leer en vraagt wat het kost om uw comfortabele bankstel een facelift te geven. Bel 0186-603268 voor een prijsopgave ECONOLOGISCH DE BESTE Marco Leer B.V., Nijverheidsweg 31, 3274 KJ Heinenoord,Telefoon: 0186-603268 www.marcoleer.nl Geheel complete douchecabine 90x90 Hoogwaardige kwaliteit, gehard veiligheidsglas, incl. douchebak en sifon, thermostatische kraan en schitterende douchezuil, zwaar chromen uitvoering. Elders €965,- 100x100 cm YJ leverbaar tegen meerprijs zolang de voorraad strekt. Div. andere spetterende aanbiedingen in onze showroomH Pittsburghstraat 31 - Rotterdam Spaanse Polder Dakkapel dakverhoging, aanbouw, serre, veranda, etc. 010-248 28 28 www.waal.nl 9 huis"- Haute Couture voor in huis, dat is Crystal Palace. Alles draait om het vinden van de meest bijzondere combinaties. Het liefst op maat ge- maakt of in een 'limited edition'. Geen kant-en-klaar interieur van een meubelmerk, geen overdaad van goud en glitter. Alles is zorg- vuldig bij elkaar gezocht met een subtiel gevoel voor mode, kwaliteit en kunst. De basis voor dit interieur is deze winter zwart en wit met paars en zilver als accentkleur. Opvallend is de gedurfde mix van klassieke dessins, uitvergroot of overlappend waardoor het meteen hip is. Het hoogglans zilveren patroon van het behang is uitvergoot en uitgesneden in kwalitatief tapijt. Het 'ouder- wetse' kamerbrede tapijt voor in de woonkamer krijgt hierdoor een nieuwe dimensie. Elk meubelstuk, elke lamp en elk accessoire vertelt zijn eigen ver- haal. Het leuke is dat je hierdoor snel gehecht bent aan de spullen waar je mee omringd bent. Voor meer foto: Perscentrum Wonen intimiteit en comfort zien we de bank met hoge rugleuning aan po- pulariteit winnen. De gebroeders Bourroullec ontwierpen de bank 'Alcove' met een hoge rugleuning die doorgestikt is en enigszins meebuigt voor extra comfort. De nieuwe lounge variant op de klas sieke gecapitonneerde fauteuil is dit seizoen door Piet Boon op originele wijze uitgevoerd. De hagelwit leren stoel 'Onne' met bijbehorend zwart poefje zijn door het handige for- maat in elke interieur toepasbaar. Belangrijk is de grote salontafel die in allerlei vormen, kleuren en materialen verkrijgbaar is. De Spaanse Patricia Urquiola ont- wierp een grote strakke lage tafel die balans in dit interieur brengt. Het hoogglans paars trekt meteen de aandacht en geeft letterlijk kleur aan de sfeer. Marcel Wanders is trendsetter met zijn glazen kasten- collectie die decoratief als modern en 'jong' oogt door de kartonnen dozen met hippe prints waar je lingerie, sieraden en je dagboek in kunt bewaren. Op een met behang gedecoreerde muur is het juist de bedoeling dat er nog iets op wordt gehangen. Voor de minimalisten onder ons kan een grote horizontale spiegel al voidoende zijn maar beter nog een zwart/wit beeld uit te vergoten van je favoriete modeontwerper. Mart Visser maakt een hippe sprang vooruit met zijn nieuwe collectie, vastgelegd door de jonge, aanstor- mende modefotograaf Paul Bakker. De gestileerde groendecoratie in dit interieur is net zo kunstzinnig als de rest van het interieur. Uit de hals van de menshoge zwarte vaas hangt een 'Columnea Aruba' plant dat een vers groen accent geeft. Andere must-haves zijn de 'Candle holder' en sierpot 'Jur' van studio Job. Ge- maakt van tin doen ze denken aan decoratief object uit een Alice in wonderland film, sprookjesachtig en krachtig tegelijk. Vooral niet combineren met andere accessoires, dat doet afbreuk aan de schoonheid van het object. Haute Couture, vrouwelijk, inter- nationaal, kunstzinnig, nieuw-klas- siek, glamour, luxe, designmix, zacht, decoratief, uitgesproken, ge- durfd, nieuwe rijkdom. Wit, zwart, paars, zilver, huids- kleuren. Glas, zijde, wol, aluminium, tin, hoogglans materialen, spiegel, kris- tal. Klassieke vormen in combinatie met hele strakke en/of kunstzinnige vormen. Klassieke dessins, zilver-, metallic- en lakdruk, bloempatronen. Combineer meerdere klassieke des sins met elkaar of over elkaar heen. Speel met formaten van heel groot (xxl) tot heel klein (size zero). Pro- beer een eigen ontwerp in je interi eur te brengen waardoor je minder een showroom krijgt. Het was nog niet voor iedereen weggelegd; de luxe van een zon- nebank onder de douche. Vanaf nu verandert dat, want Sentavi heeft de Sunshower Comfort ontwikkeld. In tegenstelling tot de Sunshower Deluxe, die in de muur wordt ingebouwd, kan de nieuwe variant in de hoek van iedere douche geplaatst wor- den. Dat zorgt ervoor dat vanaf dit najaar iedereen kan profite- ren van alle voordelen van de Sunshower. De Sunshower is inmiddels bin- nen en buiten Nederland een groot succes. Vele mensen genieten van de luxe van een ingebouwde zon- nebank in de douche. Met de komst van de Comfort, die met een beugel in de hoek van de douche kan wor- den gemonteerd, kunnen mensen ook zonder bouwkundige ingrepen adverteren? Meer dan 800 soorten i gehhjusie Wand- en vloertegels van alle merken j wwr-en-door Natuursteen Vloerverwarming Alle werkzaamheden in eigen beheer VLOERTEGELS 30x60 of 50x50 Specialist in exclusieve design vloeren THURLEDEWEG 14, ROTTERDAM (Afslag McDonald Spaanse Polder) Tel.: 010-476 20 54 www.ital-ceramica.nl 1967 In Rotterdam De Sunshower Comfort is ver krijgbaar in zowel witte als zwarte glasuitvoering. De glasplaat func- tioneert als een touch screen pa- neel, waarmee de tijd kan worden ingesteld. De Sunshower Comfort is uitgerust met 4 Philips HPA 250 watt lampen. Het enige dat nodig is, is 1000 Watt stroomtoevoer. Van- zelfsprekend voldoet het apparaat aan alle Europese normen en regel- geving en is het KEMA gekeurd. De prijs bedraagt 3.495 euro. De Sunshower Comfort wordt verkocht bij de betere badkamerwinkels, kijk voor de adressen op www.sentavi. nl. Sentavi is in 2001 opgericht door Merijn Wegdam en Oscar Meijer in Delft. Het bedrijf is bekend om de Sunshower, een zonnebank voor onder de douche, en de Aquavision, een waterdichte televisie. De pro- ducten van Sentavi zijn te verkrij- gen bij 250 sanitairspeciaalzaken in tien Europese landen. Freericksplaats 9 Rotterdam-Hillegersber (wlnkelcentrum bij de Bergse Dorpsstraat) Tel. 010 - 418 77 00 Geopend: dinsdag t/m zaterdag van 9.30 -17.00 uur. Ruime GRATIS parkeergelegenheid naast de zaak bij AH." Tfamlijn 4 stopt bijna voor de deur. GRATIS VLOERBEDEKKING KAN NIET! WEL GEVEN WIJ TOT IrUilli'-'-jjl Op a||e bekende merken! RlinFIn Huisbezoek mogelijk Streksingel 165-189 R'dam-H'berg Vrijdag tot 21:00 uur geopend - www.schebo.nl Tel. 010-4229120 4224430 - Fax 010-4227867 - s Maandags gesloten Ook leggen wij tegels op houten vloeren. Meer dan 2000 m2 showroom Nieuw Mathenesserstraat 25, 3113 AO Schiedam, www.van-geldefen.net De Sunshower, douchen en zonnen tegelijk. op een gezonde manier zonnen tijdens de dagelijkse douchebeurt. Wetenschappers zijn het erover eens dat het voor de aanmaak van vita- mine D ideaal zou zijn om iedere dag 5 tot 10 minuten zonlicht te ontvangen. Met behulp van de Sun shower Comfort kun je dit op een verantwoorde, gemakkelijke ma nier realiseren. Regelmatig gebruik van de Sunshower Comfort geeft bovendien een gezonde teint. Nederland staat gedurende de maand oktober in het teken van wonen. Het is niet voor niets de woon- maand. De dagen worden namelijk weer korter en kouder. Ook tuincentra staan in oktober in het teken van wonen. Met name de kamerplant wordt extra belicht, want de kamerplant is helemaal terug! Niet meer zoals vroeger, toen de vensterbank nog vol stond met ver- schiilende planten, maar op een manier die past bij ieders persoon- lijke woonstijl. Groen is helemaal hot! Niet alleen buitenshuis, maar ook binnen. De kamerplant maakt een comeback. Tuincentra beschikken over een enorme keuze aan planten die ge- combineerd worden met prachtige potten. Voor ieder interieur is wel een bij- passende plant of pot te vinden. Philippe Starck gebruikte oervor- men zoals de wasschaal, emmer, pomp en spijker in 1994 als inspi- ratiebron voor zijn badkamerserie Starck 1. Wat deed denken aan een ton, werd de voor Starck 1 zo kenmerkende wastafel onderbouw- kast. Door de jaren heen is de ton het meest verkochte badmeubel van Duravit geworden en nog altijd ge- niet het meubel grote populariteit. Daarom breidt Duravit nu de op- pervlakte keuze voor dit meubel uit: naast het warme perenhout en don- kere Macassar is de beroemde ton nu ook leverbaar in een echthoutfi- neer van Amerikaans notenhout. Ook op zichzelf doet de Starck ton het goed in de badkamer. hij sluit mooi aan bij de badmeubelen en badbekleding van het overige Duravit assortiment. De 'ton' heeft een doorsnede van 58 cm, het gla zen blad met chroomregeling biedt royale opbergruimte. Van binnen is de Starck 1 ton met zwart, on- derhoudsvriendelijk melamine be- kleed. Kwartronde gebogen deuren vergemakkelijken de toegang door de royale openingshoek. Grepen zijn vervaardigd van glanzend chroom. www.duravit.nl. De hele lange herfst en winter binnenzitten? Kom nou! De 'Iron Maiden' van Hollands interieurontwerper Wout Wessemius geeft niet alleen een heerlij- ke warmte maar is een kunststuk in de tuin bovendien. De haard, met zijn roestig uiterlijk en gemaakt van onver- woestbaar staal, is ge plaatst op een ronde stalen onderplaat en meet meer dan twee en een halve meter. Het midden van de haardopening bevindt zich op een meter hoogte. Met speels gemak stookt de 'Iron Mai den' roodgloeiend. Het roodgioeiende staal levert in de sche- mering en in het duis- ter een fascinerend schouwspel. Vanzelfsprekend geeft het hete metaal dan een aangename stra- lingswarmte af, ook nadat het vuur ge- doofd is. De haard stookt zon der hinderlijke rook en 'brandschoon'. Het meegeleverde uit- neembare roestvrijsta- len rooster zorgt voor eenvoudig onderhoud maar, indien uitslui- tend brandhout wordt gestookt, is onderhoud eigenlijk niet nodig. Meer info: www.wessemius.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 13