MERGER CO. B.V. maasstad vacatures ®p[ ©icfe lfpn POMPHUYS I M 6cld plus cadcau5 ont_mngCn? Vopak GROEPSLEIDSTERS Kom werken bij ODS Instrumentatie in Barendrecht... Schransofoon G O E TZ E E Het Faleicje m your source for 'Electr *t Jongedame voor in de spoelkeuken Zelfstandig werkend kok Tevens ziln wil voor beide Restaurants so spoedig mogelilk op zoek naar mensen voor in de keuken en in de bediening! 40-jarige 'Derag Perzische tapijten' deelt uit antidepressiva Technisch Commercieel Medewerker Binnendienst (m/v) Inbound Medewerkers m/v Voor zowel De Guile Schranserii als Cafe Brasserie Restaurant't Pomphuys vanaf 18 jaar fulltime per direct fulltime goede verdiensten per direct Voor info: P. Hobbel, tel. 06-53266422 Reserveringen: (0111) 32 2303 de gutfe scfiranserij Moriaanseweg West 46 3222 AD Hellevoetsluis m£m Opemngstijden .1 Keuken Open uitvaartverzorging rT11-!-, ROTS-VAST GROEP woonruimte tijdelijk (ver)huren? T: 010 - 476 23 23 I: www.rotsvast.nl Netwerlt Customer Services Representative Maintenance Coordinator (Project) Engineer Maintenance Engineer Operationeel leidinggevende Voor ons Kinderdagverblijf in Berkel en Rodenrijs en Bergschenhoek zijn wij per direct op zoek naar: SPONTANE EN C RE ATI EVE VOOR 36 UUR PER WEEK Minimaal SPW 3 diploma en ervaring is een vereiste verdere eisen: Stressbestendig - flexibel - collegiaal - kan goed in teamverband werken - pedagogisch verantwoord Versterk onze Instrumentatie afdeling als Service Engineer Wij hebben een ruim en veelzijdig aanbod aan werk binnen onze service afdeling en bij onze klanten in Nederland en Belgie. Er heerst een prettige werksfeer binnen de afdeling. Als service engineer voer je repa- raties uit en stel je installaties in bedrijf. Je bent creatief in het bedenken van oplos- singen. Een korte opsomming van de apparatuur waar wij dagelijks mee te maken hebben: Monsternameapparatuur, analyse appara tuur, olie op waterdetectie, gas- en vloeistof flowmeters en flowcomputers. Type werkzaamheden: Instructie, inspectie, kalibratie, reparatie, revisie en verhuur. Profiel Je bent een praktisch ingestelde elektronicus op MBO werk en denkniveau of met aantoonbare ervaring. Je bent flexibel en zelfstandig. Je beheerst de Nederlandse taal. Je kunt Engelse en Duitse manuals lezen en je in deze talen verstaanbaar maken. Je bent in het bezit van een B-rijbewijs Ons aanbod Werken bij ODS betekent een uitdagende baan in een technisch hoogwaardige markt waar je de ruimte krijgt initiatieven te nemen en jezelf te ontwikkelen. Ook doorgroei naar een internationale functie behoort tot de mogelijkheden. Uiteraard hoort hier een marktconform salaris, goede secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. flexibele werktijden, studiekostenregeling, winstdelingsregeling en een pensioenregeling) en een gedegen opleidings- en trainingsprogramma bij. Interesse? Voor nadere informatie over onze vacatures zie www.ods-instrumentatie.nl www.ods-metering-systems.com Wil je ons team versterken als Service engineer Instrumentatie, stuur of mail dan je sollicitatiebrief met je motivatie en CV naar: ODS b.v. Afdeling Personeel Organisatie T.a.v. dhr. C.G.D. Heskes Postbus 69 2990 AB Barendrecht - Nederland Telefoonnummer: 0180-640329 Faxnummer: 0180-640210 E-mail: p&o@odsbv.nl instrumentatie en analyse ODS Voor- en nadelen van pubiietemiddag MARINE ELECTRICAL WHOLESALE DEALERS Kergcr Co. B.V. is een Elektrotechnische Groothandel voor de Scheepvaart en Offshore. In verband met uitbreiding/versterking van ons verkoopteam zijn wij op zoek naar een enthousiaste: Wij zoeken een collega die past in ons ervaren team en bereid is zich na een gedegen inwerkperiode optimaal in te zetten voor onze klanten. Functie-eisen: U bent enthousiast, contactueel en commercieel vaardig. U kunt zelfstandig werken. Kennis van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal in woord en geschrift. Affiniteit met techniek. Geinteressecrd? Stuur uw e-mail of brief met cv naar: Kerger Co. B.V. Postbus 11131 3004 EC ROTTERDAM Telefoon: 010-4374500 Internet: www.kcrger.com E-mail: rslinger@kerger.nl Gerenommeerd Kabelbedrijf zoekt per direct MyCall Jobcenters 020 - 531 89 51 4 CAFE BRASSERIE RESTAURANT Cafe, brasserie Industriehaven 52 restaurant 3221 AD Hellevoetsluls Teiefoon (0181)39 19 19 Fas (0181)39 19 00 Dinsdag, woensdag, donderdag en zondag: 15.00 tot 1.00 uur Vnjdag en zaterdag 15.00 tot 2.00 uur 17.00 tot 22.00 uur Boezemsingel 35 3034 EC Rotterdam Tel (010)280 52 80 Fax (010)411 58 56 H1LLEGERSBERG - Winkels in Perzische tapijten komen en gaan. Dat was vroeger zo en dat is nog steeds zo. Een bedrijf in deze branche dat 40 jaar bestaat is een unicum in Nederland. Helemaal bijzonder is het wanneer zo'n bedrijf ook 40 jaar lang dezelfde eigenaar heeft! Zo'n bedrijf bestaat en is gevestigd in Hillegersberg: Derag Perzische tapijten! Veertig jaar geleden bescheiden begonnen aan de Boezem- weg, al snel vergaarde hij roem en vele klanten. Zodanig dat de winkel te klein werd en eigenaar de heer S.A. Derakhshan verhuisde naar een fraai winkelpand in Hillegersberg waar hij de zaak, samen met zijn echtgenote, bracht tot een toon- aangevend en bloeiend bedrijf, zelfs een van de mooiste in Nederland. Zijn klanten komen dan ook uit alle delen van land. Derakhshan haalt zelf de tapijten uit voormalig Perzie, het huidige Iran, naar Nederland en dat blijkt een van zijn grote krachten. Met passie voor het vak en passie voor de makers van de tapijten weet hij de mooiste kleden te bemachtigen, op adressen te komen die verborgen blijven voor branche- genoten. „Zijn voorouders waren bekende tapijtknopers en dat heeft hem veel kennis opgeleverd omtrent kwaliteit, design en kleuren. „Een goed tapijt? Hoe dunner hoe beter, want met een dunne draad moet je veel knopen maken en hoe meer knopen hoe beter de kwaliteit. Een beetje goed Perzisch tapijt heeft al gauw 850.000 knopen." Alle kleden bij Derag zijn gegarandeerd handgeknoopt. „Dat kun je ondermeer zien aan de uiteinden, de aan- en afhechtingen. De verschillende namen staan voor de namen van de steden: Tabriz, Nain en Ghorn zijn heel bekend. Maar er zijn ook minder bekende plaatsen die prachtige tapijten maken, zoals Isfahan." Sinds enige tijd heeft Derakhshan ook andere tapijten, uit de Orient, opgenomen in zijn collectie: de wereldberoemde Ziegler tapijten. „Ziegler tapijten zijn hoogwaardige, even- eens met de hand geknoopte, tapijten van wol uit de Kau- kasus. lets moderner, met minder kleuren en eenvoudiger patroon. De kleden zijn groot en daarom uitermate geschikt in royaal bemeten ruimtes. De Ziegler tapijten worden voornamelijk geknoopt door Afghaanse vluchtelingen in Pakistan. Ook de Nepal tapijten zijn trendy, met ofwel een eenvoudig-, dan wel zonder patroon." Wie een origineel Perzisch tapijt wil aanschaffen, heeft goed advies nodig. Derakhshan is dan de naam. Die overigens ook staat voor de juiste reiniging van tapijten, heel belangrijk. „Dat moet vakkundig en zorgvuldig gedaan worden. Kijk, alleen maar reinigen in de fabriek, daar haal je het stof niet mee weg. Wij kloppen het tapijt vakbekwaam en maken het stof- en vlekvrij, pas dan gaat het naar de fabriek voor de reiniging." Niet zo verwonderlijk dus dat Derakhshan veel tapijten te reinigen krijgt van verzekeringsmaatschappijen, om op te knappen wat anderen verpest hebben." Veertig jaar Derag Perzische tapijten, een feest waardig: tot en met 31 december 2007 krijgen de klanten op alle tapijten een korting van minstens 30% en oplopend tot 60%. En dat is nog niet alles: iedere kopende klant krijgt een cadeau, van wijnflessen tot een dinerbon voor twee personen en een klein tapijt. Derag Perzische tapijten BV Freericksplaats 9, Rotterdam Hillegersberg telefoon: 418 77 00 Als bezorger van Maasstad weekbladen krijg je niet alleen twee keer per maand je bezorgvergoeding. Je spaart ook voor leuke cadeaus! Interesse? Bel 0900-877 93 75. Of ga naar www.netwerkvsp.nl. Het beste thuis in huis aan huis Koninklijke Vopak N.V, is's werelds grootste onafhankelijke tank- terminal operator, gespecialiseerd in de opslag en overslag van vloeibare en gasvormige chemie- en olieproducten. Wij leveren logistieke diensten voor klanten van de terminal. Vopak heeft 75 terminals met een opslagcapaciteit van ruim 21 miljoen cbm in 30 landen. Er wordt gei'nvesteerd in diverse projecten op de verschillende terminals van Vopak Chemie Logistics Nederland. Wegens de groei waar Vopak op dit moment in zit zijn er een aantal vacatures ontstaan binnen VCLN, locatie Rotterdam-Botlek. Hbo niveau of Mbo niveau met enkele jaren werkervaring. HTS/MTS richting Werktuig Bouwkunde. Minimaal Wo/Hbo niveau. Minimaal Wo/Hbo niveau HTS Als je gei'nteresseerd bent in een carriere bij Vopak nodigen we je graag uit je persoonlijke gegevens en curriculum vitae achter te laten via hrchemie@vopak.com. Je kunt je CV richten aan Lisette Kraaijeveld, HR Officer VCLN. Een CV begeleidend schrijven emailen naar: info@hetpaleisje.nl 010-5222185 of 010-5121388 vragen naar Laura Hoek klockner&co multi metal distribution T/r I 9 november 2007 O.OO -17.00 uur ifVl I- ll. l 'lllll l ll etohotneemneater Hotteraons Hoogitroat tio Voor- en nadelen van antidepressiva Per jaar slikken meer dan een miljoen Neder- landers antidepressiva. Het zijn medicijnen die veel vragen oproepen: bijvoorbeeld over het nut, de bijwerkingen (die zeker in het begin heftig kunnen zijn) en het maken van een keus tussen antidepressiva of andere manieren om eendepressietebestrijden. Heeft u ook dit soort vragen? Dan bent u van harte welkom op de publieks- middag 'Voor- en nadelen van antidepressiva', georganiseerd door het Clienteninfopunt Rijnmond (Clip). Vier deskundige sprekers laten hun licht schijnen over deze medicijnen. Daarnaast is er veel ruimte voor vragen en dlscussle. De sprekers zijn: Michael van den Boogaard, psychiater bij Bavo Europoort; My van Geleuken, psycholoog en hoofd van het Depressie Centrum van het Fonds Psychische Gezondheid; Marian Henderson, ervaringsdeskundige en auteur van het boek'De aap op mijn rug'; Anton Loonen, arts/farmacoloog bij Delta Psychiatrisch Centrum en hoogleraar farmacotherapie. Tijd en plaats Vrijdag 9 november van 13.00 tot ongeveer 17.00 uur. De zaal gaat open om 12.30 uur. Locatie: Bibliotheektheater Rotterdam, Hoogstraat 110, Rotterdam. alak Inschrijven en kosten Iedere gei'nteresseerde is van harte welkom, na opgave bij Clip via 010 - 4669006 of info@diprijnmond.nl. o^° Vermeld s.v.p. naam, adres en telefoonnummer, dan sturen wij een bevestiging en desgewenst een routebeschrijving. De toegang is gratis, maar een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld. Giro 3788410 van Basisberaad Rijnmond, o.v.v. pubiieksmiddag.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 18