vacatures (leerling) Dakdekker Voorman Dakdekker DeliJJl s 010 - 4004 483 s 010 - 4004 248 CONSOLIDATED ODFJELL U zoekt vakkundig personeel? ZELFSTANDIGE TECHNICI ALLROUND METAALDRAAIER ROTARY EQUIPMENT SERVICE BIEDT Consolidated Nederland BetonRestore is expert in het repareren, waterdicht afwerken en conserveren van betonnen constructies, zoals parkeergarages, parkeerdaken en loopdekken. De organisatie Consolidated Nederland is een vooraanstaand dakbedekkingsbedrijf in Nederland. Een bedrijf dat zich kenmerkt door vakmanschap, persoonlijke betrokkenheid en een informele sfeer. Het zijn vooral onze medewerkers die hier verantwoordelijk voor zijn. Zij voelen zich nauw verbonden met onze organisatie, hebben plezier in hun werk en streven naar resultaat. Daar krijgen ze overigens ook wat voor terug. Van goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, tot werkgeretateerde opleidingen en carrieremogelijkheden. Voor de regio Vlaardingen zijn wij op zoek naar een De functie Als (leerling) dakdekker breng je bitumineuze en kunststoffolie dak- bedekking aan, met alle daarbij voorkomende werkzaamheden. Het profiel Je hebt een technische opleiding op vmbo-niveau. Naast deze technische achtergrond beschik je over de juiste mentaliteit. Ervaring is niet vereist, we zijn juist (ook) op zoek naar jonge mensen die het dakdekkersvak in de praktijk willen leren. Voor de regio Vlaardingen zijn wij ook op zoek naar een De functie Je brengt bitumineuze en kunststoffolie dakbedekking aan, met alle daarbij voorkomende werkzaamheden. Je communiceert rechtstreeks met de uitvoerder. Verder geef je als voorman dakdekker leiding aan een dakdekker. Je organiseert en begeleidt zelfstandig het werk in uitvoering. Je bewaakt de kwaliteit op de werken en houdt je eigen projectadministratie bij. Het profiel Je hebt een technische opleiding en beschikt over ruime werkervaring. Naast deze technische achtergrond versta je je vak en beschik je over de juiste mentaliteit. Ervaring als voorman dakdekker is een pre. Het bezit van rijbewijs B is een vereiste. Ben je geTnteresseerd? Neem dan zo spoedig mogelijk contact op met Roy Zytregtop, vestigingsleider van vestiging Bleiswijk, tel.: 010 521 75 55, Maar mailen kan natuurlijk ook: r.zytregtop@consolidated.nl. NEDERLAND Stephensonweg 2, 4207 HB Gorinchem, Postbus 850, 4200 AW Gorinchem, telefoon (0183) 64 36 00 www.consolidated.nl die op locatie en in de werkplaats kwalitatief werk leveren collega met enthousiasme voor het vak SECRETARY ODFJELL TERMINALS SE HEAD OFFICE (fulltime) Odfjell Terminals SE is the head office for Odfjell's international terminal network and is located in Botlek, Rotterdam. This position will support the President of Odfjell Terminals SE and the team members. The position reports to President Odfjell Terminals SE. Tasks: Take part in planning conferences, courses, events and meetings Support the President with presentations, letters, templates etc. Support the President and his team within their activities Deal with incoming and outgoing mail Arrange and keep records and files Organize business trips Requirements: Completed higher vocational education, direction Secretary or Management Assistant Experience from international working surroundings General experience and understanding of communication and PR High awareness of confidentiality and integrity Pro-active and professional attitude Excellence in writing and speaking English and Dutch Excellent knowledge of MS Office Terms of Employment: Competitive salary and terms of employment. Expected start date: 1st January 2008. For further information, please contact Personnel Officer Suzette van der Meijden, telephone 010-2953702. Please send your application including Curriculum Vitae to our Human Resources Department, attn Suzette van der Meijden, within 12th of November 2007, per e-mail: personeelszaken@odQell.com. ODFJELL TERMINALS SE Postbus 5010, 3197 XC Botlek Rt. Homepage: www.odijell.com Medewerker Personeel en Organisatie m/v J Plaats dan uw advertentie in weekbladen met een bereik van 621.385 brievenbussen Week 43 MAASPOST 1-2-3 - WX02 is de specialist op dak- bedekkingsgebied die de complete renovatie en nieuw- bouw verzorgt van bitumineuze en kunststof daken. Dakwacht is een landelijk opererende serviceorganisatie gespecialiseerd in dakbeheer en dakonderhoud. Dakmarkt is een handels- organisatie, gespecialiseerd in kwalitatief hoogwaardige dakbedekkingsproducten en -materialen. Bovenstaande bedrijven maken alle deel uit van de Consolidated Groep. KENNIS VAN DAKEN Onze opdrachtgever, Rotary Equipment Service B.V. te Brielle, is sedert 1976 actief op het terrein van rotating equipment. Zij is gespecialiseerd in het reviseren van pompen, turbines, compressoren, ventilatoren en mixers. De activiteiten richten zich voornamelijk op de petrochemische en chemische industrie. Rotary Equipment Service is ISO 9001 en VCA** gecertificeerd. Binnen de organisatie bestaan de onderstaande vacatures De functie: het verrichten van reparatie- en revisiewerk aan draaiend equipment of onderdelen daarvan; onderhouden van contacten met de technici van de klant en het verzorgen van de meetprotocols; u werkt in teamverband maar u werkt ook zelfstandig; de werkzaamheden worden verricht in de werkplaats te Brielle of op locatie (voornamelijk in de regio Rijnmond); na een inwerkperiode neemt u deel aan de oproep/servicedienst. Gevraagd wordt: ervaring met reparatie- en/of revisiewerk aan draaiend equipment; minimaal een voltooide opleiding LBO-metaal op C-niveau; ervaring met het vervangen en afstellen van mechanical seals is een voordeel; kunnen werken met stringente veiligheidsnormen is vereist; servicegerichtheid, verantwoordelijkheidsbesef, kwaliteitsbewust; bereidheid op locatie te werken onder wisselende omstandigheden; het kunnen samenwerken in teamverband, collegialiteit; goede spreekvaardigheid in de Nederlandse taal. De functie: het aan de hand van werktekeningen vervaardigen van onderdelen en het verrichten van werkzaamheden voor reparatiedoeleinden; het zelfstandig instellen van de machine, het opspannen van de werkstukken en keuze gereedschappen; het verrichten van kwaliteitscontroles en controleren van maatvoering; het betreft draaiwerk aan gevarieerde producten en diverse staalsoorten, o.a. RVS, met een conventionele bank; draaiwerk aan werkstukken van klein tot groot, met name enkelstuks. Gevraagd wordt: minimaal een voltooide technische opleiding aangevuld met Bemetel/SOM; het kunnen lezen van werktekeningen; ervaring met conventioneel draaiwerk; zelfstandigheid, verantwoordelijkheidsbesef, goede werkmentaliteit; nauwgezet kunnen werken, kwaliteitsbewustzijn; flexibiliteit ten aanzien van werkinzet; bij voorkeur ervaring met draaiwerk aan de hand van voorbeelden; goede spreekvaardigheid in de Nederlandse taal. een onderneming met een constante stroom aan orders; een stijl van leidinggeven waar rekening wordt gehouden met de factor mens; een goede collegiale werksfeer en vakbekwame collega's; een gezond bedrijf waar inzet wordt opgemerkt; een onderneming waar wordt gewerkt met uitstekend gereedschap en waar aandacht is voor training en scholing; een zelfstandige functie waar u vakmanschap kunt laten zien; de functies worden uitgevoerd in dagdienst; een bedrijf met een goede naamsbekendheid; een goed salaris en een volledig pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie en/of telefonische sollicitatie kunt u bellen: tel. 0162-514862. Uw schriftelijke reactie kunt u zenden aan: ReAd Bureau voor Personeelsbeleid B.V., Postbus 92, 4940 AB Raamsdonksveer of per E-mail: read.ra@planet.nl. Gelieve aan te geven naar welke functie u solliciteert. Zie ook www.rotaryequipmentservice.nl en/of www.re-ad.nl De selectiegesprekken vinden plaats in Brielle en u treedt direct in dienst bij Rotary Equipment Service B.V. Odfjell, an international company head-quartered in in Bergen (Norway), is a leading company in the global market of transportation and storage of bulk liquid chemicals, vegetable oils, animal fats, CPP and other speciality products. The company owns and operates parcel tankers and several tank terminals. The fleet totals about 100 ships of which most are traded globally and some in regional markets. Gross turnover is over USD 1 billion and the consolidated total assets about USD 2 billion. Odfjell Terminals SE owns tank terminals in Houston and Rotterdam as well as partly owned terminals in Singapore, China and Korea. This business sector is growing and we have presently projects in Asia, the Middle East and South Africa. Odfjell Terminals SE generates revenue of approx. USD 152 million and has close to 600 employees. Passie. Liefde voor het vak. De gedre- venheid om alles uit uzelf te halen met steeds hetzelfde doel: genietende gasten. Dag in dag uit de uitdaging aangaan van lekker verrassen en heerlijk verwennen. Met culinaire hoogstandjes of eerlijke kost. Altijd smaakvol en boven verwachting. Want de kunst van het koken is de kracht van elke keuken. Prestatie. Uw zaken op orde hebben en zorgen dat u onderaan de streep steeds weer uitkomt. Plannen te over. Kiezen, beslissen en verder, want morgen staat weer voor de deur. Een dag van prestaties op zakelijk en smakelijk niveau. Deli XL biedt alles wat u daarin ondersteunt. Met kennis van zaken, die we graag met u delen. Net als de passie voor presteren! Deli XL Schiedam is op korte termijn op zoek naar een: Deli XL richt zich op de horeca- en grootverbruikmarkt en biedt haar klanten een uiterst breed en compleet assortiment food, versproducten en non food. Een assortiment dat Deli XL levert op basis van een uitgekiend logistiek proces en via een fijnmazig distributienetwerk. Bovendien biedt Deli XL haar klanten alle ondersteuning met tal van diensten, bijvoorbeeld op het gebied van opleidingen, IT-toepassingen, product-, sfeer- en belevingsconcepten. Kortom Deli XL helpt klanten om hun gasten zo efficilnt mogelijk iets lekkers voor te zetten. Tot de werkzaamheden behoren: Opstellen van arbeidsovereenkomsten; Voeren van correspondentie; Beantwoorden van vragen van medewerkers en leidinggevenden over de CAO en het personeelsbeleid van Deli XL; Beheer personeelsadministratie en dossiers; Uiteenlopende ondersteunende en administratieve P&O werkzaamheden. Functie-eisen: Gerichte MBO opleiding; Ervaring in een soortgelijke functie; Goede communicatieve vaardigheden zowel mondeling als schriftelijk; Goede contactuele eigenschappen; Klant- en servicegerichtheid; Accuratesse; Pro-actieve werkinstelling. Wij bieden een veelzijdige en interessante baan in een prettige werkom- geving. Inschaling vindt plaats conform CAO en is afhankelijk van kennis en ervaring. Informatie over de functie kunt u inwinnen bij mevrouw Sonja Harrison, tel. 06 - 511 733 53. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Deli XL t.a.v. Sonja Harrison is Gravelandseweg 391 3125 BJ Schiedam of sonja.harrison@delixl.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 14