vacatures wester W kunt cursussen aanbieden? csu maasstad maasstad MARS 010 - 4004 391 maassiaa SENIOR ADVISEUR P C Onderhoudsadviseur (m/v) U zoek vakkundig personeel? s010 - 4004 483 ®010 - 4004 248 Het is de hoogste tijd om je carriere grondig te verbouwen Proces- en Inpakoperators Monteur Dagdienst Plaats dan uw advertentie in •Voorman Gevelreiniging (tuiitime) Gevelreinigers (tuiitime) met een bereik van 621.385 brievenbussen 36 uur per week MEDEWERKER GROENVOORZIENING Plaats dan uw advertentie in weekbladen met een bereik van 621.385 brievenbussen MEDEWERK(ST)ER IIUKOOP ADMINISTRATE MEDEWERK(ST)ER HUISHOUDELIJKE DIENST CSU Cleaning Services is met ruim 9000 medewerkers een van de grootste dienstverleners op het gebied van schoon- maak en beveiliging. weekbladen arbeidsmarkt opleidingen Deze full colour special verschijnt woensdag 21 november 2007 Zuidwester biedt aan mensen met een verstandelijke handicap een netwerk van voorzieningen. De individuele vraag van de client vormt hierbij het uitgangspunt. Dit vraagt om professionele medewerkers die voortdurend meedenken en rnee veranderen. Werken binnen Zuidwester betekent werken met een doel. Maar ook de mogelijkheid om jezelf, bijvoorbeeld door middel van interne opleidingen, verder te ontwikkelen. Daarnaast biedt Zuidwester een eigentijds pakket aanvullende arbeidsvoorwaarden. Je sollicitatie kun je binnen 10 dagen sturen naar: Zuidwester T.a.v. de afdeling P&O Postbus 16 3240 AA Middelharnis. Telefoon 0187 898888, toestel 8785/8786 P&o zuidwester.org Het salaris en overige arbeids voorwaarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg XOrganisatie voor zorg en dienstveriening Clienten van Zuidwester wonen momenteel verspreid in Zuid-Holland, Zeeland en West-Brabant. Onze woonvoorzieningen zijn te vinden van Breda tot Goes, van Middelharnis tot Oud-Beijerland en van Barendrecht tot Spijkenisse. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor de afdeling Planning Control (P C) van Zuidwester, standplaats Middelharnis, zijn wij op zoek naar een De afdeling P C bestaat uit twee medewerkers en wordt aangestuurd door de manager Stafdiensten. Voor de afde ling zoeken wij een senior adviseur P C die in staat is de verbinding tot stand te brengen tussen de afdeling P C en de regiomanagers. De senior adviseur P C draagt bij aan de realisatie van de financiele doelstellingen van Zuid wester en rapporteert aan de manager Stafdiensten. De senior adviseur P C groeit mee met de ingezette profes- sionalisering van de organisatie en weet de rol als adviseur richting de budgetverantwoordelijken steeds verder vorm en inhoud te geven. De senior adviseur P C heeft de ambitie om binnen Zuid wester een actieve rol te spelen in het veranderingstraject en mee te bouwen aan een efficiente bedrijfsvoering. U coordineert en ondersteunt het interne budgetterings- proces, verzorgt de managementinformatie en zet een integraal kostprijssysteem op. Prof i el: U beschikt over een afgeronde HBO-opleiding, bij voorkeur financieel-economisch. U heeft bij voorkeur kennis van en ervaring met werken binnen een zorg- organisatie. U bent in staat als adviseur te opereren, maar schuwt ook het 'handwerk' niet. Het spreekt u aan om de kwaliteit van de financiele dienstveriening verder te organi- seren en te optimaliseren. U bent klantgericht ingesteld en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Aanbod: Een brede en uitdagende functie voor financiele professio nals. Werken in een dynamische omgeving die in verande- ring en ontwikkeling is. De beloning is in overeenstemming met de zwaarte van de functie (FWG 55-60 CAO Gehandi captenzorg). Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de ma nager Stafdiensten, mevrouw N. Baroch tel. 0187-898709. Kraan Consulting is een allround en onafhankelijk adviesbureau op het gebied van (bedrijfs)huisvesting. Met circa 70 professionals bieden we vastgoed- en huisvestingsoplossingen die naadloos aansluiten op de behoeften, eisen en mogelijkheden van de o'pdrachtgever. Onze aanpak is een succes. Om de aanhoudende groei bij te benen, zoeken we versterking van een: Als dit je passie is... Als specialist in onderhoudsmanagement adviseer je organisaties over hun vastgoed in de breedste zin van het woord. Bij Kraan Consulting werk je voor vooraanstaande klanten, varierend van gemeenten tot beleggingsmaatschappijen. Je voelt je thuis in uiteen- lopende organisaties en weet raad met elk onderhouds- en vastgoedvraagstuk. Je geeft leiding aan projecten waarbij portefeuillebreed meerjarenonderhoudsplannen worden opgesteld en voert omvangrijke aankoopinspecties (due diligence trajecten) uit. ...en dit is je profiel... Je beschikt over MBO- of HBO-werk- en denkniveau met een bouwkundige achtergrond. Je hebt oprechte aandacht voor opdrachtgevers, goede contactuele eigenschappen en werkt nauwkeurig, pragmatisch en resultaatgericht. Je bent een enthousiaste en betrokken teamspeler, die uitstekend in staat is zelfstandig te werken. ...dan komen we hier wel uit Je mag rekenen op een uitstekend salaris. We bieden je een informele werkomgeving en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een 13e maand (afhankelijk van het bedrijfsresultaat), 8% vakantietoeslag, flexibele werktijden, een auto van de zaak en ruime studiemogelijkheden. Verder hebben wij een uitstekende pensioenregeling. Nadere inlichtingen over de functie kun je verkrijgen bij Sjack Kasius of Jeroen van Kessel via telefoonnummer 010 - 28 66 100. Je schriftelijke motivatie kun je, voorzien van een Curriculum Vitae, richten aan Kraan Consulting bv, t.a.v. Sandra Robben, Postbus 8523,3009 AM Rotterdam of mailen naar srobben@kraan-consulting.com Het Maatschappelijk Centrum Rotterdam is onderdeel van de Stichting Leger des Heils Welzijns- en Gezondheidszorg. Bij het MCR zijn ongeveer 330 betaalde medewerkers werkzaam. Wij werken vanuit de gedachte dat iedereen die in Rotterdam een beroep op ons doet recht heeft op goede zorg, wat zijn of haar afkomst of hulpvraag ook is. De basis van dit werk is gelegen in het Evangelie van Jezus Christus. Onze drijfveren zijn rechtvaardigheid, solidariteit en professionaliteit. Met maatwerk willen we gericht zorg bieden, waarbij wij uitgaan van de mogelijkheden en ontwikkelingskansen van elke individuele client. De hoofdgebieden van de werkzaamheden van het Maatschappelijk Centrum Leger des Heils zijn op te delen in (kortdurende) opvang, verzorging, begeleiding en doorverwijzing. Vanwege uitbreiding van de activiteiten van onze afdeling Begeleid Werken zien wij uit naar een voor 32 uur per week Binnen de afdeling Begeleid Werken wordt een nieuwe afdeling Groenvoorziening te Rotterdam opgezet. De betreffende medewerker brengt zijn kennis op het gebied van tuinonderhoud over aan onze clienten. Tevens wordt de medewerker ingezet op de andere activiteiten binnen de afdeling. De doelgroep wordt gevormd door clienten uit onze opvangen voor dak- en thuislozen. Wij verwachten Minimaal een afgeronde opleiding groenvoorziening op MBO-niveau. Ervaring in of affinrteit met werken met dak- en thuislozen. Bereid om op onregelmatige tijden en plaatsen te werken. Beschikken over goede relationele, mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden. Een christelijke geloofsovertuiging en het onderschrijven van de doelstelling van de Stichting Leger des Heils Welzijns- en Gezondheidszorg. Ons aanbod Aanstelling vindt plaats in de functie van Sociaal Pedagogisch Werker. Arbeidsvoorwaarden volgens CAO Welzijn en Maatschappelijke Dienstveriening. Aanstelling geschiedt in eerste instantie voor 1 jaar, daarna behoort, afhankelijk van het verloop van het project, een vaste aanstelling tot de mogelijkheden. Informatie en reageren Voor meer informatie kunt u terecht bij de heer R. de Cock of de heer G. Kraaijveld, manager Zorg Opvang en Wonen, telefoon (010) 222 98 88. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae dient uiterlijk 6 november 2007 binnen te zijn bij Stichting Leger des Heils Welzijns- en Gezondheidszorg Maatschappelijk Centrum Rotterdam, t.a.v. afdeling P&O, Kooikerweg 28, 3069 WP Rotterdam. Liever mailen? Mail uw cv met een motiverende brief dan naar: sollicitaties@legerdesheils-mcr.nl. Conform het wervings- en selectiebeleid van de Stichting Leger des Heils Welzijns- en Gezondheidszorg hebben interne kandidaten voorrang. Wet Dutch Bicycle Group B.V. (DBG) is een Internationale onderneming met vestigingen in Schiedam, Taiwan en China. Bij DBG Nederland werken momenteel circa 60 mensen. De cultuur is open, informeel en gericht op groei van de onderneming en haar medewerkers. In Schiedam vindt onder andere de ontwikkeling, productiebegeleiding en verkoop van (elektrische) kwaliteitsfietsen, fietsgerelateerde en mobiliteitsproducten plaats. Voor onze vestiging in Schiedam zijn wij op zoek naar een en een Ben je geinteresseerd? Neem dan contact op met Constantina Tanis, Directiesecretaresse, via constantina@dutchbicyclegroup.nl, of via telefoonummer 010 409 1180. Je sollicitatie inclusief cv voor de functie medewerk(st)er Inkoop Administratie kun je sturen naar Dutch Bicycle Group B.V., t.a.v. Constantina Tanis, Postbus 177, 3100 AD te Schiedam. Wij zijn de makers van de bekende merken MARS', M&M's", CELEBRATIONS", WHISKAS", PEDIGREE", UNCLE BEN'S" en vele andere merken. Mars is een familiebedrijf dat in Nederiand opereert vanuit twee vestigingen Veghel en Oud-Beijerland. Vanuit Veghel verkopen wij onze zoetwaren en huisdieren- voeding in heel Nederland. Ook staat hier de grootste chocoiadefabriek van Mars Incorporated. In onze vestiging in Oud-Beijerland maken wij maaltijdproducten zoals Oosterse en Mediterrane sauzen en soepen. Beide vestigingen hebben een belangrijke rol binnen Mars Europa. Niet alieen als productieiocatie, maar ook als centrum voor innovatie van nieuwe producten, marketing strategieen en technleken. In Nederland dragen dagelijks circa 1450 betrokken medewerkers bij aan het succes van dit wereldbedrljf. Op de Productie-afdeling van Oud-Beijerland werken ongeveer 100 medewerkers in een 3-ploegenrooster. Zij produceren onze maaltijdproducten op geautomatiseerde lijnen, waarbinnen de laatste stand van de technologie is toegepast. Het hele productie- team is erop gericht om contlnu verbeteringen te bedenken en in te voeren, om bij de wereldklasse van productiebedrijven te biijven behoren. Door uitbreiding van ons assortiment en productie activiteiten zijn wij op zoek naar nieuwe collega's I Ingredienten Oud-Beijerland, 27.000 - 33.500 (ind. ploegentoeslag) Opstarten, ombouwen, reinigen van productieapparatuur. Optimaliseren van het productieproces en realiseren van verbeteringen. Uitvoeren van kwaliteitscontroles en registreren van productiegegevens. Heb jij het in je Mars? MBO diploma op minimaal niveau 2 en bij voorkeur niveau 3 in een technische richting. OF De wil en het doorzettingsvermogen om een VaPro A of LVTII opleiding af te ronden. Passie voor het analyseren en oplossen van problemen. Kritische persoonlijkheid die het lef heeft om huidige processen verder te verbeteren. Bereidheid om in een ploegenrooster te werken. Wat bieden wij Een vaste aanstelling in een drie-ploegendienst. OF Een Leer-/Werk overeenkomst met uitzicht op een vaste aanstelling na afronding van de opleiding. Begeleiding tijdens je opleiding. Een goed salaris en een ruim pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Ingredienten Oud-Beijerland, 32.000 - 39.000 Opzetten, begeleiden en uitvoeren van geplande onderhoudswerkzaamheden. Assisteren van operators bij het analyseren en oplossen van langdurige en/of complexe storingen. Realiseren van technische verbeteringen aan het productieproces. Heb jij het in je Mars? MBO diploma in een technische richting. Technische aanleg met een gezonde dosis mechanische kennis en uitgebreide ervaring met E&l. Een passie voor het analyseren en oplossen van problemen. Focus op nieuwe ontwikkelingen en trends op het gebied van techniek en productieprocessen. Wat bieden wij Een vaste aanstelling in een dagdienstfunctie. Flexibele werktijden. Een uitstekend salaris en een goed pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Geinteresseerd? Meer informatie over ons bedrijf en de functies vind je op www.Mars.com. Voor vragen kun je bellen naar ons Recruitment Team bereikbaar op telefoonnummer 0413 - 38 37 30. Graag ontvangen wij jouw sollicitatie - inclusief C.V. en motivatie - zo spoedig mogelijk via onze website. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. cleaning services CSU Cleaning Services is met spoed op zoek naar enthousiast personeel in de functie van: in bezit van diploma's en werkervaring en rijbewijs. Wat bieden wij u: o Salaris conform CAO Schoonmaak- en Glazenwassersbedrijf o Secundaire arbeidsvoorwaarden zoals korting op uw autoverzekering, reisverzekering, persoonlijke lening en hypotheek o Prettige werksfeer Geinteresseerd? Neem telefonisch contact op met ons kantoor tussen op telefoonnummer 010 - 432 20 00 of mail uw reactie met cv naar claudette.van.der.elst@csu.nl. werk t De economie trekt verder aan en de vraag naar personeel groeit. Scholieren zoeken na hun afstuderen een baan of een werk- en leerbedrijf dat aansluit bij hun interesses. Gemotiveerde mensen die willen groeien binnen het bedrijf waar ze werken, zoeken een passende k opleiding om hiervoor in aanmerking te komen. x Bent u op zoek naar gemotiveerd en enthousiast personeel of biedt u interessante opleidingen? De special Maasstad Werk(t) biedt in het gehele Rijnmondgebied een bereik van 621.000 brievenbussen, de ideale full colour uitgave om uw bedrijf onder de aandacht te brengen. Profiteer van onze aantrekkelijke advertentiemogelijkheden! Wilt u ook op een effectieve manier met een grofe groep potentiele werknemers/studenten communiceren? Bel 010 - 4004 483/4004 248 of mail naar fa@maasstad.nl voor meer informatie over deze sprankelende full colour special. arbeidsmarkt opleidingen Acquisitie stellen wij niet op prijs. www.iegerdesheiis-mcr.nl MAASSTAD WEEKBLADEN WEKELiJKS WAT weekbladen JE WILT WETEN! act,

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 16