tTM rm rm m maasstad vacatures ®pD@Sdlomg@oii DeliJJJ DeliJJj Rh HuPPE kunt cursussen aanbieden? s SECRETARESSE GEZOND BEKEKEN Ariool Afvoer- en rioolreiniging TEAMLEIDER MAGAZIJN CAUBERG-HUYGEN Plaats dan uw advertentie in weekbladen met een bereik van 621.385 brievenbussen 'V passie <>prestaiie Medewerker Personeel en Organisatie m/v www.chri.nl Monteurs ontstoppingswerk Hulpmonteurs Ariool BV Gantelstraat 27 3044 AJ Rotterdam of info@ariool.nl Met Het Grootste Genoegen Hiippe is een toonaangevende producent van hoogwaardige (design) douchecomponenten en doucheconcepten. Bij Hiippe B.V. werkt een team van 14 medewerkers vanuit ons kantoor in Alblasserdam. Deze behartigen de belangen in Nederland voor het Duitse moederbedrijf. Voor onze Organisatie zoeken wij een nieuwe medewerker. Commercieel administratief Binnendienst Medewerker m/v (fulltime) Functie-informatie Wij zoeken een man of vrouw die onze handelspartners (sanitaire groot- handel) en haar afnemers (sanitair detaillisten) helpt om producttechni- sche vragen op te lossen. Commercieel administratieve opdrachten niet schuwt en plezier beleeft aan het werken in een commercieel dienstbaar ingestelde omgeving. Functie-eisen U beschikt over MBO werk- en denkniveau. U hebt aantoonbare ervaring in een soortgelijke functie. Uw organisatorische, communicatieve en contactuele vaardigheden zijn uitstekend. Verder bent u leergierig, precies en beschikt over een dosis doorzettingsvermogen en technisch inzicht. U beheerst op een praktische manier de Duitse taal en u bent bekend met geautomatiseerde systemen. Wii bieden Een afwisselende taakstelling in een collegiaal team bij een innoverend en gezond bedrijf. Eigen verantwoordelijkheid met goede ondersteuning, scholing en arbeidsvoorwaarden die u bij deze functie mag verwachten. Gei'nteresseerd? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen 14 dagen naar Hiippe B.V., t.a.v. Harry Poppen, Kelvinring 12952 BG Alblasserdam, E-mailen kan ook harry.poppen@hueppe.de. Meer informatie over Hiippe vindt u op www.hueppe.com Op eigen benen als je blind bent? Netwe Week 50 MAASPOST 1-2-3-TX05 Deli XL richt zich op de horeca- en grootverbruikmarkt. Deli XL biedt haar klanten een uiterst breed en compleet assortiment food, vers- producten en non-food. Een assor timent dat Deli XL levert op basis van een uitgekiend logistiek pro- ces en via een fijnmazig distribu- tienetwerk. Bovendien biedt Deli XL haar klanten alle ondersteu- ning met tal van diensten, bijvoor- beeld op het gebied van opleidin- gen, IT-toepassingen, product-, sfeer en belevingsconcepten. Kortom Deli XL helpt haar klanten om hun gasten zo efficilnt moge- lijk iets lekkers voor te zetten Deli XL Schiedam is op zoek naar een: De teamleider magazijn is belast met de operationele werkuitvoering van alle processen in het magazijn (goederenontvangst, in- en opslag van goederen, orderverzameling, ordercontrole, samenvoegen van orders en administratieve afhandeling), en geeft leiding aan een team van ca. 20 magazijnmedewerkers, inclusief oproep- en uitzendkrachten. Er wordt gewerkt in een 2 ploegendienst, incidenteel ook op zaterdag en zondag. Bij gebleken geschiktheid is op termijn de doorgroeimogelijkheid naar de functie van Hoofd Magazijn aanwezig. De belangrijkste taken zijn o.a: leiding geven aan de werkzaamheden van het eigen team; zorgdragen voor optimalisatie van de magazijnwerkzaamheden- en processen; toezicht houden op de naleving van de regels (veiligheidsregels, HACCP, arbo-regels, werkinstructies etc.); doen van voorstellen over verbeteringen in procedures en werkmethodes; zorgdragen voor opleiding, instructie en begeleiding van medewerkers in het team; voeren van beoordelings- en verzuimgesprekken en het voorzitten van werkoverleg; uitvoeren van diverse administratieve taken. verantwoordelijk voor het behalen van de productie doelstellingen Wij vragen: HBO werk- en denkniveau, logistieke richting aarttoonbare operationele ervaring in een logistieke omgeving organisatorische en communicatieve vaardigheden coachende leiderschapsstijl flexibele, daadkrachtige en initifrende instelling Wij bieden: Een zeer afwisselende, zelfstandige functie in een zich ontwikkelende organisatie. Het s'alaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Informatie kunt u inwinnen bij de heer J. Graus, manager operations, tel: 010- 2085208. Uw kunt u sollicitatie richten aan: Deli XL T.a.v. mevrouw S.H. Harrison 's Gravelandseweg 391 3125 BJ Schiedam of per e-mail: sonja.harrison@delixl.nl Deli XL Schiedam is op korte termijn op zoek naar een: Passie. Liefde voor het vak. De gedre- venheid om alles uit uzelf te halen met steeds hetzelfde doel: genietende gasten. Dag in dag uit de uitdaging aangaan van lekker verrassen en heerlijk verwennen. Met culinaire hoogstandjes of eerlijke kost. Altijd smaakvol en boven verwachting. Want de kunst van het koken is de kracht van elke keuken. Prestatie. Uw zaken op orde hebben en zorgen dat u onderaan de streep steeds weer uitkomt. Plannen te over. Kiezen, beslissen en verder, want morgen staat weer voor de deur. Een dag van prestaties op zakelijk en smakelijk niveau. Deli XL biedt alles wat u daarin ondersteunt. Met kennis van zaken, die we graag met u delen. Net als de passie voor presteren! Deli XL richt zich op de horeca- en grootverbruikmarkt en biedt haar klanten een uiterst breed en compleet assortiment food, versproducten en non food. Een assortiment dat Deli XL levert op basis van een uitgekiend logistiek proces en via een fijnmazig distributienetwerk. Bovendien biedt Deli XL haar klanten alle ondersteuning met tal van diensten, bijvoorbeeld op het gebied van opleidingen, IT-toepassingen, product-, sfeer- en belevingsconcepten. Kortom Deli XL helpt klanten om hun gasten zo efficilnt mogelijk iets lekkers voor te zetten. Tot de werkzaamheden behoren: Opstellen van arbeidsovereenkomsten; Voeren van correspondentie; Beantwoorden van vragen van medewerkers en leidinggevenden over de CAO en het personeelsbeleid van Deli XL; Beheer personeelsadministratie en dossiers; Uiteenlopende ondersteunende en administratieve P&O werkzaamheden. Functie-eisen: Gerichte MBO opleiding; Ervaring in een soortgelijke functie; Goede communicatieve vaardigheden zowel mondeling als schriftelijk; Goede contactuele eigenschappen; Klant- en servicegerichtheid; Accuratesse; Pro-actieve werkinstelling. Wij bieden een veelzijdige en interessante baan in een prettige werkom- geving. Inschaling vindt plaats conform CAO en is afhankelijk van kennis en ervaring Informatie over de functie kunt u inwinnen bij mevrouw Sonja Harrison, tel. 06- 511 733 53. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Deli XL t.a.v. Sonja Harrison is Gravelandseweg 391 3125 BJ Schiedam of sonja.harrison@delixl.nl Cauberg-Huygen Raadgeveride irigenieurs B.V. is voor het se0etari- aat van haar vestiging te Rotterdam op 2oek naar een enthousiaste en ervaren De werkzaamheden omvatten een volledig pakket aan secretariaats- en receptietaken, zoab het verzorgen van uitgaande correspondentie, notifies, rapporten, brieven en offertes, beheren van afspraken, archiefwerkzaamheden, hetbedienen van de telefooncentrale en het ontvangen van bezoek. Hebt u een MBO secretaresseopieiding, relevante werkervaring, een uitstekende beheersing van de Nederlandse en Engelse taal en ervaring met MS -Office, met name Word en Excel, dan wordt u vriendelijk verzocht te reageren en uw sollicitatie met CV voor 22 december 2007 te richten aan: Cauberg-Huygen B.V., La.v. mw. C.M. Krijnse Locker, Postbus 9222, 3007 AE Rotterdam of via e-mail c.krijnselocker@chri.nl, tel. 010-425 7444. RAADGEVENDE INGENIEURS BV Wegens uitbreiding zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's in diverse functies. Afvoer- en rioolreiniging, ontstoppen en reparatie van afvoeren en rioleringen. Die opgeleid willen worden voor het vak van monteur-ontstopper (schoolverlaters welkom). Functie-eisen: Klantgericht flexibele instelling Rijbewijs B Wij bieden: Een afwisselende baan en een uitstekend salaris, met een grote mate van zelfstandigheid waarbij eigen initiatief en inbreng op prijs wordt gesteld. Schrijf of mail naar: Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. bartimeus sonneheerdt www.steunbartimeus.nl vereniging Bartimeus Sonneheerdt Postbus 60 3940 AB Doom C-. Teiefoon (0343) 52 68 52 -?L be*°rgel%0f^asUsZ?Ca^ nel^neytVe^en,a^b/ ^ntje^elijken De ziekte van Crohn is een chroni- sche darmontsteking die kan varie- ren in ernst. Klachten als buikpijn, chronische vermoeidheid en ernsti- ge diarree hebben een grote impact op de kwaliteit van leven van patienten. Door de symptomen met medicijnen te behandelen wordt getracht om bestaande ontstekin- gen in de darm te verminderen en nieuwe ontstekingen te voorkomen. Wanneer de medicamenteuze behan deling onvoldoende is, blijft alleen de optie over om een stuk van de darm operatief te verwijderen. Een operatie geneest de ziekte niet. Doorgaans keren de klachten vrij snel weer terug. Om een operatie zo lang mogelijk uit te stellen is het belangrijk om de ziek te zo lang mogelijk met medicijnen onder controle te houden. Recentelijk is er een nieuw medicijn toegevoegd aan de bestaande alternatieven. Verschillende medicijnen Het verloop van de ziekte is grillig. Perioden waarin de ziekte relatief wei- nig klachten geeft, worden afgewisseld met perioden met acute ontstekingen en veel klachten. Verschillende medi cijnen worden op verschillende momenten ingezet. Sommige medicij nen, zoals corticosteroiden zijn zeer geschikt om acute ontstekingen direct te verminderen, maar zijn vanwege de bijwerkingen minder geschikt om lang- durig te gebruiken. Immunosuppres- siva (medicijnen die de werking van het afweersysteem onderdrukken) zijn geschikt om nieuwe ontstekingen te voorkomen. Het nadeel van deze medicijnen is dat het lang kan duren voordat de medicijnen werken, terwijl de bijwerkingen al direct kunnen optreden. Enkele jaren geleden is er een nieuwe klasse van medicijnen ont- wikkeld, de TNF-blokkers. Deze medi cijnen zorgen ervoor dat de acute ont- steking onderdrukt wordt en dat nieu we ontstekingen minder snel ontstaan. TNF-blokkers TNF-blokkers pakken de ziektever- schijnselen zoals die voorkomen bij de ziekte van Crohn dichter bij de kern aan. Ze remmen de werking van de ontstekingsstimulerende stof TNF- alpha. Dit TNF-alpha is van nature in het lichaam aanwezig en speelt een belangrijke rol in het menselijke afweersysteem. TNF-alpha laat ontste kingen ontstaan en houdt ze in stand zodat schadelijke indringers (zoals bacterien) uit het lichaam gedreven worden. Bij mensen met de ziekte van Crohn is er een teveel aan TNF-alpha, waardoor er onnodige ontstekingen ontstaan in de darmen. Door de wer king van TNF-alpha te remmen wor den bestaande ontstekingen vermin- derd en kunnen nieuwe ontstekingen voorkomen worden. Er zijn op dit moment twee TNF-blok kers geregistreerd voor de behande- ling van de ziekte van Crohn, namelijk Infliximab (merknaam Remicade) en adalimumab (merknaam Humira). Infliximab wordt eenmaal per zes tot acht weken in het ziekenhuis onder toezicht van een arts per infuus recht- streeks in de bloedbaan toegediend. Adalimumab wordt thuis geleverd in een kant en klare injectiepen. Het medicijn wordt eenmaal per twee weken door patienten zelf onderhuids toegediend. Patienten die goed op de behandeling met een TNF-blokker reageren zien hun gezondheid over het algemeen snel verbeteren. Ontstekingen nemen at, de conditie verbetert en klachten zoals buikpijn en diarree verminderen. Vaak houdt deze verbetering voor lan- gere periode stand. Door het gebruik van een TN F-blokker werkt de ontste- kingsreactie niet meer op voile kracht. Hierdoor kunnen infecties eerder optreden en een ernstiger verloop hebben. TNF-blokkers kunnen alleen door een specialist worden voorge- schreven en patienten dienen aan de door de overheid gestelde criteria te voldoen voordat zij voor behandeling in aanmerking komen.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 17