waterweg Speciale kersteditie van het 'Drinkgelach' Gemeenteraad bezoekt Groenoord www.schiedam.nl Bibliotheek Waterweg rond de feestdagen Groenoord gala bibliotheek Sfe gemeente Schiedam Week 50 Woensdag 12 december 2007 Verplantvergunningen Verkeersbesluiten H Sloopzaken I I Kapvergunningen Wet bodembescherming Beschikking (Admiraal de Ruyterstraat 20 te Schiedam) *2 ■J Gemeenteber De bibliotheek hanteert rond de kerstdagen en de jaarwisseling de volgende openingstijden: Maandag 24 december 2007 Dinsdag 25 en woensdag 26 december 2007 Donderdag 27 - zaterdag 29 december 2007 Maandag 31 december 2007 Dinsdag 1 januari 2008 Woensdag 2 januari 2008 alle vestigingen geopend tot 16.00 alle vestigingen gesloten alle vestigingen gesloten alle vestigingen geopend tot 16.00 alle vestigingen gesloten alle vestigingen gesloten Op zaterdag 8 december werd voor de derde keer het Groenoord Gala gehouden. De gemeente Schiedam en Woonplus bedanken daarmee op feestelijke wijze de actieve bewoners van de wijk voor hun inspanningen. Foto: Jan van der ploeg Op grond van artikel 4.4.2. van de APV Schiedam is een verplantvergunning verleend voor het verplanten van: 2 Platanen, staande op de kruising van Broersvest en Overschiesestraat, 3111 GB, in verband met de herinrichting van de rijbaan in het kader van de ontwikkeling Tramplus. i Indien de boom binnen twee jaar na het verplanten daarvan afsterft of ernstige verzwak- kingsverschijnselen vertoont, dient hiervoor een herplant van een boom van een soort- gelijk type en omvang te worden herplant. Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit binnen 6 weken een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Die termijn begint op de dag volgend op de datum van toezending van de vergunning aan de aanvrager. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wet- houders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst kunnen belanghebbenden, indien zij van mening zijn dat de behandeling van hun bezwaren onverwijld spoed vereist, bij de voorzieningenrechter een verzoek om een voorlopige voorziening indienen (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een dergelijk verzoek dient te worden gericht aan de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Dit verzoek kan overigens pas worden gedaan als een be zwaarschrift is ingediend. Voor meer informatie kunt u op maandag, dinsdag en donderdag contact opnemen met mevrouw K. Vermeer, tel: (010) 2191790. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij op 7 december 2007 op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: het Land van Belofte (3111) aan te wijzen als (zonaal) voetpad, uitgezonderd voor fietsers op zaterdag t/m donderdag, aan te geven door plaatsing van de borden model E10(G7) met onderbord en El 1 (G7) bijlage I RVV; Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht (art. 7:1) tegen dit besluit binnen zes weken na de dag van deze bekendmaking een gemotiveerd bezwaar schrift bij burgemeester en wethouders (adres: postbus 1501, 3100 EA Schiedam) kunt indienen. Een bezwaarschrift moet worden ondertekend en bevat in ieder geval: 1naam en adres van indiener 2. dagtekening 3. omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt 4. de gronden van het bezwaar Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestreden besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij de heer Braam, tel.nr. 2191862. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel van het Stads- kantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 12 december 2007 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, het hoofd van de afdeling Beheer Openbare Ruimte (a.i.) R.T.A. van der Zwan IW* Het Drinkgelach op zondag 16 december staat in het teken van de naderende Kerst. Worden er andere keren vooral drinkliederen, evergreens en zeemansliederen in het Jenevermuseum gezongen, dit keer heeft de Vereniging van Vrienden ook kerstliederen op het programma staan. Ook het Proeflokaal waar de happening plaatsvindt is helemaal in kerstsfeer. Het Drinkgelach is een pretentieloze combinatie van ongedwongen samen zingen en een glaasje jenever of iets anders. Voor de komende aflevering van dit typisch Schiedamse evenement staan er zowel Nederlands- als Engelstalige kerstliederen op de rol. Iedereen is vanaf half drie welkom in het Jenevermuseum aan de Lange Haven. De toegang tot het Proeflokaal is gratis. Afgelopen zaterdag bracht de gemeenteraad op uitnodiging van het college een bezoek aan Groenoord. Tijdens het bezoek bekeken ze de resultaten van de eerste herstructurering in de wijk en werden de plannen voor de geplande tweede herstructurering toegelicht. Ze bezochten een aantal projecten in Groenoord zoals het Zimmertje (een huiskamerproject voor ouderen) en spraken met diverse bewoners uit de Z-flats over de herinrichting van het park achter de flats. Ook Woonplus en de klankbordgroep Groenoord waren tijdens de ochtend aanwezig. De ochtend werd afgesloten met een lunch bij basisschool El Furkan. Foto: Jan van der ploeg Geinteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij de balie Bouwen, Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1, maandag van 12.00 tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon (010) 2465565. Ingekomen sloopaanvragen van 4 december 2007 t/m 6 december 2007: Adm. Trompstraat 2, Huisman Vastgoed B.V. magazijngebouw 3115 HH Schiedam Burg, van Haarenlaan 432-510 3119 ONS N.V. Hoogstraat 613111 HC Fortis Vastgoed BV Verleende sloopvergunning: Verzonden 3 december 2007 Aann.bedrijf V.d. Tempel slopen 12 flats slopen winkel gedeeltelijk slopen Noordvest 28, 3111 PH asbest verwijderen N.B. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen een besluit (verleende/ geweigerde bouw- en sloopvergunning of -melding) binnen zes weken na de verzenddatum van het besluit (schriftelijk) een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst, kan de belanghebbende, indien hij/zij van mening is dat de behandeling van zijn/haar bezwaren onverwijlde spoed vereist, verzoeken om een voorlopige voorziening (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een verzoek om voorlopige voorziening dient te worden gericht aan de Rechtbank Rotterdam (sector Bestuursrecht), t.a.v. Voorzieningenrechter, Postbus 50951, 3007 BM Rotterdam. Een dergelijk verzoek kan pas worden gedaan nadat een bezwaarschrift is ingediend. Op grond van artikel 4.4.2. van de APV - Schiedam is een kapvergunning verleend voor het rooien van: 1 Plataan, staande Broersvest ter hoogte van Huis te Riviere, 3112 DZ, in verband met een zeer slechte conditie 6 Platanen, 6 Iepen en 1 Populier, staande aan de Strickledeweg, 3125 AT, in verband met herinrichting,herstructurering van wegen en riolen en ernstige wortelopdruk 1 Haagbeuk, staande in de achtertuin van het pand Hargplein 9, 3121 VB, in verband met overlast 3 Hopbeuken, staande op het Heenvlietseplein, 3125 AT, in verband met herinrichting en cultuurhistorische renovatie 1 Els, 1 Schijnacacia en 1 Witte Abeel staande op het Bachplein, 3122 KA, in verband met een zeer slechte conditie Deze boom zal worden herplant door middel van de te verplanten boom op de kruising Broersvest en Overschiesestraat hiervoor geldt een herplantplicht van tenminste 13 bomen op of in de nabijheid van de kaplocatie hiervoor geldt een herplantplicht van tenminste 3 bomen op of in de nabijheid van de kaplocatie Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit binnen 6 weken een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Die termijn begint op de dag volgend op de datum van toezending van de vergunning aan de aanvrager. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wet houders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst kunnen belanghebbenden, indien zij van mening zijn dat de behandeling van hun bezwaren onverwijld spoed vereist, bij de voorzieningenrechter een verzoek om een voorlopige voorziening indienen (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een dergelijk verzoek dient te worden gericht aan de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 509513007 BM Rotterdam. Dit verzoek kan overigens pas worden gedaan als een bezwaarschrift is ingediend. Voor meer informatie kunt u op maandag, dinsdag en donderdag contact opnemen met mevrouw K. Vermeer, tel: (010) 2191790. Onderwerp Op grond van de artikel 28, 29, 37 en 40 van de Wet bodembescherming hebben bur gemeester en wethouders van de gemeente Schiedam van Northwood Bouw BV voor de locatie Admiraal de Ruyterstraat 20 te Schiedam (postcode 3115 HB), kadastraal bekend gemeente Schiedam, sectie N, nummer(s) 645 en 632 (ged.) een melding ontvangen met betrekking tot het verzoek een uitspraak inzake de ernst van een geval van bodemveront- reiniging en de spoedeisendheid Van de uit te voeren sanering alsmede het verzoek in te stemmen met het deelsaneringsplan. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aanleiding van de melding voornemens zijn te besluiten dat: op de locatie sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29, lid 1 van de Wet bodembescherming; geen sprake is van zodanige risico's als bedoeld in artikel 37, lid 1 van de Wet bodem bescherming dat spoedige sanering noodzakelijk is; instemming te verlenen met het saneringsplan als bedoeld in artikel 39, lid 2 van de Wet bodembescherming; het uitvoeren van een deelsanering als bedoeld in artikel 40, lid van de Wet bodem bescherming is toegestaan; Voor de besluitvorming is de verkorte procedure gevolgd als bedoeld in artikel 2.3 en arti kel 5.3 van de Verordening Bodemsanering Schiedam. Dit betekent dat belanghebbenden geen gelegenheid is geboden om hun zienswijzen aan ons kenbaar te maken. Het bezwaar schrift vormt derhalve de eerste mogelijkheid om een reactie formeel onder de aandacht te brengen. Inzage U kunt de beschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf 11 december gedurende 6 weken op de volgende plaatsen inzien: - bij de balie Bouwen Wonen en Milieu, Stadswinkel, Stadserf 1 maandag 12.00 uur tot 16.00 uur, dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 tot 16.00 uur en donderdag van 08.00 tot 20.00 uur, telefoon 010 - 2465565. De beschikking is ook digitaal te bekijken op de website van de gemeente Schiedam. Zie hiervoor www.schiedam.nl. Vervolgens klikt u onder het kopje 'snel naar' op vergunningen en bekendmakingen Bezwaarschrift Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden ingevolge artikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht bij ons een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Dit bezwaarschrift moet binnen zes weken na de dag van bekendmaking van het besluit (verzenddatum) worden verzonden, onder vermelding van "Awb-bezwaar" in de linkerbovenhoek van de enveloppe en het bezwaarschrift. Dit bezwaar moet worden gericht aan het College van burgemees ter en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. U wordt verzocht om tegelijkertijd met het indienen van het bezwaarschrift een afschrift van het bestreden besluit mee te zenden. Voorlopige voorziening Krachtens artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht schorst het bezwaar de werking van dit besluit niet. Gelet hierop kan als tegen dit besluit bezwaar wordt aangetekend - ingevolge artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht, in verbinding met hoofdstuk 20 van de Wet milieubeheer, en in verbinding met artikel 36 van de Wet op de Raad van State, bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening worden ingediend. Wij verzoeken u een kopie van dit verzoek om voorlopige voorziening toe te zenden aan Burgemeester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Richard de Kok van de afdeling Ruimtelijk Gebruik, telefonisch bereikbaar op: 010-2191 Wbb-code: SC060600440 Colofo Stadskantoor Tel.: (010) 246 55 55 Fax: (010) 473 70 21 E-mail: info@schiedam.nl Openingstijden Stadswinkel maandag 12.00 tot 16.00 uur dinsdag t/m vrijdag 08.00 tot 16.00 uur donderdag 08.00 tot 20.00 uur Gemeentelijk Informatiepunt Stadswinkel, Stadserf 11 Tel.: (010) 246 53 04 Postadres Postbus 150113100 EA Schiedam Buiten kantooruren voor spoedeisende veiligheidszaken Tel.: (010) 246 54 00 V f

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 2