Schiedam, november 2007 Slaapgilde wint Elsevier Retail prijs bij Van Meurs Binnenhuisadviseurs H e t G a z e n pand FLUOR in ROTTERDAM Grote merken... Kleine prijzen NU 15 TOT 70 KORTING tijdens onze najaarsopruiming... Profiteer nu Binnenhuisadviseurs 12 december 2007 starten wij onze opruiming om plaats te maken voor de nieuwe collectie. Het Glazen Pand, van idee tot realisatie administratief medewerker m/v TECHNICI GEZOCHT voor ROTTE RDAMSE CARRIERES! www. FluorinRotterdam. nl Elsevier Retail hield September jl. een landelijk onderzoek naar de service van beddenspeciaalzaken door Check Your Service in Breda. Voor dit onderzoek zijn zes ketens van bedspeciaalzaken door mystery guests bezocht: Beddenreus, Beter Bed, Droomland, La Luna, Slaapgilde en Topslapen. Slaapgilde kwam hierbij als beste uit de bus! De mystery guests oordeelden zeer positief over het bezoek aan beddenspeciaal- zaak Slaapgilde. "Vooral combinatie van de klantvriendelijkheid en de deskun- digheid maakten het bezoek erg prettig, ik voelde me op m'n gemak en had echt het idee iets geleerd te hebben van het bezoek", aldus een mystery guest. Elke keten van bedspeciaalzaken werden vier maal bezocht op verschillende momenten, om incidenten zoveel mogelijk uit te sluiten. De bezoeken werden uitgevoerd door heel Nederland. De mystery shoppers bezochten de beddenwin- kels met een specifieke opdracht. Zij moeten op zoek gaan naar een geschikt bed voor hun bedlegerige oma of moeder van 88 jaar. Er werd met name gelet op het serviceaspect van de klantbenadering, de deskundigheid van het personeel en de productkennis. Daarnaast werd er gelet op het commerciele aspect, zoals het doorvragen, oplossendvermogen, bijverkoop en vragen om een offerte of docu- mentatie. Uit het onderzoek van Elsevier Retail bleek dat het zeer wisselend is gesteld met de service van beddenspeciaalzaken. Bram De Vos Burchart van de Slaapgilde vestiging in Schiedam: "Ik vind het heel belangrijk dat dit soort onderzoeken er zijn. Dit bei'nvloedt de kwaliteit van de branche positief. Het gaat goed met de verkoop van bedden en matrassen en dat komt mede door de verschuiving van de verkoop van bedden in meubelzaken naar slaapspeciaalzaken, een trend die eind jaren tachtig is ingezet. Slaapgilde komt goed uit de bus en daar zijn we trost op. Dat komt niet alleen door de marketinginspanningen, maar ook door de kwaliteit van de aangesloten ondernemers. De 19 Slaapgilde-specialisten in Nederland bieden slaapcomfort op maat. Service en vakmanschap staan hoog in het vaandel. Het Slaapgilde heeft een brede collec- tie: van bedden, matrassen en hoofdkussens tot dekbedden, bedtextiel en slaapka- mers. Het Slaapgilde werkt uitsluitend met kwalitatieve A-merken. Kortom, alles voor een goede en gezonde nachtrust is bij het Slaapgilde aanwezig. Of het nu om de aankoop van een matras of bedtextiel gaat, bij Slaapgilde krijgt men het juiste advies. Zie ook www.slaapgilde.nl Een Van Meurs interieur staat voor schoonheid, smaak, durf en gaat perfect samen met kwaliteit en deskundigheid. Vanaf donderdag 12 december is het sale bij Van Meurs Binnenhuisadviseurs! Onze showroommodellen worden opgeruimd om ruimte te creeren voor de nieuwe collectie. Laat u verrassen door de kleine prijzen bij Van Meurs Binnenhuisadviseurs tijdens de opruiming. Hieronder ziet u alvast een greep uit onze opruimingsmodellen. We staan u graag te woord in onze showroom. Tot ziens Leolux hoekset Stof costa groen van 6840,00 Voor 4750,00 De Sede van 2670,00 Voor 1995,00 Pastoe LJ 08 van 2680,00 Voor 1795,00 Leolux 2.5 en 3 zitsbank Leder senso blauw van 9115,00 Voor 6295,00 Gispen 412 van 2680,00 Voor 1895,00 Wonen, of liever gezegd "leven", is meer dan alleen het inrichten van uw woon- of werkomgeving. Leven is het Vandaag de dag is wonen meer dan alleen het doorbrengen van uw kostbare vrije op de showroommodellen Het inrichten van uw huis is voor de binnenhuisadvi seurs van Het Glazen Pand een uitdaging. Het op de juiste manier integreren van uw interesses, uw levensstijl met alle eigenschappen van uw woning blijkt zich telkens weer te uiten in een woonomgeving waarin u uw manier van leven bepaalt. Noordmolenstraat 17 3111 PD Schiedam Tel. 010 - 437 12 95 www.hetglazenpand.nl Sg. Schravenlant Hugo de Grootstraat 4-6 3119 HA Schiedam Bouw aan uw loopbaan en aan ons kantoor en kijk op Week 50 MAASPOST 1-2-3 - XQ06 OPRUIMING OPRUIMING Nu 15%W70% korting Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag van 09.00 tot 17.30 uur Donderdag koopavond van 19.00 tot 21.00 uur Zaterdag van 09.30 tot 16.30 uur Elke eerste zondag van de maand van 12.00 tot 16.30 uur Openingstijden: maandag gesloten. Dinsdag t/m vrijdag van 09.00 uur tot 17.30 uur. Donderdagavond van 19.00 uur tot 21.00 uur en zaterdag van 09.30 uur tot 16.30 uur. Elke eerste zondag van de maand: koopzondag. Openbare scholengemeenschap voor havo, vwo en VWO+ is op zoek naar een voor de absentenadministratie en ondersteunende administratieve werkzaamheden. Gevraagd wordt: administratieve opleiding en/of ervaring ervaring met Magister is een pre goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift accuraat kunnen werken collegiale instelling Geboden wordt: een baanomvang van 30 uur in de week (maandag t/m vrijdag 10.00-16.30 uur) een prettige werkomgeving inschaling in schaal 5 (maximum - afhankelijk van leeftijd en opleiding) arbeidsvoorwaarden conform de cao-vo Uw schriftelijke reactie graag t.a.v. mw. B. Dahlhaus (b.dahlhaus@schravenlant.nl) >4" k* Dankzij een structured toename van projecten op het gebied van plant engineering maakt het kantoor van Fluor in Rotterdam vanaf de start begin dit jaar een sterke groei door. Inmiddels werken voor opdrachtgevers in de Botlek 150 medewerkers in multidisciplinaire teams vanuit het Fluor-kantoor en op locatie bij de klant. Met de plant engineering services neemt Fluor in Nederland een unieke marktpositie in. Door langdurige relaties met klanten aan te gaan ontstaat een optimale samenwerking en met het kantoor in Rotterdam kan Fluor haar klantenkring in de Botlek nog beter bedienen. De kwaliteit van de services en de breedte van het service- pakket onderscheiden Fluor van andere marktpartijen. Daar hoort vanzelfsprekend ook een investering in de ontwikkeling van de medewerkers bij. Uw technische achtergrond in civil/ structural, piping, mechanical, process, instrumental, electrical of control systems komt daardoor beter tot zijn recht bij Fluor in Rotterdam. 4

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2007 | | pagina 8