Gemeentebericht Schiedam "1 tegen discriminatie" Nieuwe wervingscampagne gemeente Schiedam Het Ondernemersloket Ji voor alle (startende) ondernemers in Schiedam lis gemeente Schiedam In de gemeentelijke Stads- winkel in het Stadskantoor is een banier geplaatst met daar op de tekst "1 tegen discrimi natie". De banier is één van de uitingen in een grote cam pagne van RADAR, het bureau voor gelijke behandeling en tegen discriminatie. Schiedam ondersteunt deze campagne van harte. Wethouder Christine Daskalakis nam de banier namens het college in ontvangst uit handen van Cyriel Triesscheijn en TikHo Ong van RADAR. Banieren in klein formaat werden door RADAR beschikbaar gesteld voor alle college- en raads leden. Wethouder Daskalakis zegde toe in 2008 de schooldirecteuren te benaderen om een vervolg te geven aan de campagne. Met de campagne 1 tegen discrimi natie, make a difference', die op 24 september 2007 van start is gegaan, wil RADAR de bereidheid bij men sen vergroten iets te ondernemen tegen discriminatie: niet door alleen discriminatie te melden, maar ook door zelf iets te ondernemen, op school, op het werk en in de sport vereniging. Het motto '1 tegen discriminatie, make a difference' heeft betrekking op: 1 art. 1 van de grondwet (Allen die zich in Nederland bevinden worden Foto: Jan van der Ploeg in gelijke gevallen gelijk behandeld. Discriminatie wegens godsdienst, levensovertuiging, politieke gezind heid, ras, geslacht of op welke grond dan ook, is niet toegestaan) 1 1 organisatie, het nieuwe RADAR 1 samen met zijn allen tegen discriminatie gemeente Schiedam UITNODIGING De gemeenteraad en het college van burgemeester en wethouders van Schiedam nodigen u uit voor de nieuwjaarsbijeenkomst in de foyer van het Fortis Theater a.d Schie, Stadserf 1 op zaterdag 5 januari 2008 van 16.00 tot 18.00 uur Rond 16.30 uur houdt de burgemeester, mevrouw W.M. Verver - Aartsen, een nieuwjaarstoespraak. Het gemeentebestuur hoopt u allen te ontmoeten. De burgemeester van Schiedam, U?C /m r-A, W.M. Verver - Aartsen Voor kinderopvang wordt gezorgd in de koffiekamer in de hal van het stadskantoor. Op donderdag 20 december heeft wethouder Christine Daskalakis het startsein gegeven voor de nieuwe wervingscampagne van de gemeente Schiedam. Er bestaan binnen de ge meente diverse vacatures, die met behulp van deze campagne op korte termijn moeten worden ingevuld. In de campagne is een hoofdrol weg gelegd voor Schiedammers. In elke advertentie keer de tekst "Als amb tenaar in Schiedam werk je voor..." terug, steeds gevolgd door een zin snede, die aansluit bij de getoonde foto. Alle vacatures zijn overzichte lijk weergegeven op de speciaal voor deze campagne opgezette website www.werkenbijschiedam.nl. Stadserf 1 3112 DZ Schiedam 010-246 53 04 info@schiedam.nl openingstijden: maandag 12.00 uur -16.00 uur dinsdag, woensdag, vrijdag 8.00- 16.00 uur donderdag 8.00 uur - 20.00 uur Belastingen Burgemeester en wethouders van Schiedam delen mede dat de gemeente raad op 20 december 2007 heeft vastgesteld de 9. 10. 11. Verordening afvalstoffenheffing 2008; Verordening havengeld pleziervaartuigen 2008; Verordening hondenbelasting 2008; Legesverordening 2008; Verordening marktgelden 2008; Verordening onroerende-zaakbelastingen 2008; Zesde verordening tot wijziging van de Verordening parkeerbelastingen 2004; Precarioverordening 2008; Verordening rioolrecht 2008; Verordening woonschepenrechten 2008; Verordening woonwagenrecht 2008. 1 3.1 J :fi 1.2 3' m i.'l y ii i Deze verordeningen treden in werking met ingang van de eerste dag na die van de bekendmaking. De datum van ingang van heffing is echter 1 januari 2008. De bekendmaking vindt plaats door opneming van de besluiten in de verza meling 'Belasting- en retributieverordeningen" op 28 december 2007, onder 'Belasting- en retributieverordeningen 2008", nummers 1 tot en met 11. De belasting- en retributieverordeningen liggen ter inzage bij het Gemeen telijk Informatiepunt in de Stadswinkel. Een ieder kan op verzoek tegen betaling van een bedrag aan leges een afschrift krijgen van de vermelde besluiten. Financieel Besluit Maatschappelijke onder steuning Nieuwe Waterweg Noord 2008 Het college van burgemeester en wethouders heeft in haar vergadering van 4 december 2007 besloten het Financieel Besluit Maatschappelijke ondersteuning Nieuwe Waterweg Noord2008 en de bijbehorende Toelichting Financieel Besluit Maatschappelijke ondersteuning Nieuwe Waterweg Noord 2008 vast te stellen. Ga voor meer informatie over dit onderwerp naar www.rogplus.nl Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stadswinkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Kapvergunningen Op grond van artikel 4.4.2. van de APV - Schiedam is een kapvergunning verleend voor het rooien van: 17 Platanen, staande Slimme Watering ter hoogte van bouwplan Krona, 3124 KH, in verband met reconstructie en ophoging van de Slimme Watering 22 Populieren, staande 's-Gravelandseweg ter hoogte van de voorma lige vuilstort, 3125, in verband met de aanleg van een ondergronds- hoogspanningstracé I 1 Berk, 1 Els, 2 Meelbessen, 1 Peer, 28 Meidoorns, 3 Veldesdooms, 1 Wilg, 1 Iep, staande 's-Gravelandseweg ter hoogte van Rijksweg A20 afrit 10 zuid, 3125, in verband met de aanleg van een ondergronds hoogspanningstracé hiervoor geldt een herplantplicht van tenminste 17 bomen op of in de nabijheid van de kaplocatie hiervoor geldt een herplantplicht van tenminste 11 bomen op of in de nabijheid van de kaplocatie hiervoor geldt een herplantplicht van tenminste 19 bomen binnen de gemeentegrenzen van de Gemeente Schiedam Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit binnen 6 weken een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Die termijn begint op de dag volgend op de datum van toezending van de vergunning aan de aanvrager. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burge meester en wethouders van Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Omdat het indienen van een bezwaarschrift de werking van het besluit niet schorst kunnen belanghebbenden, indien zij van mening zijn dat de behan deling van hun bezwaren onverwijld spoed vereist, bij de voorzieningen- rechter een verzoek om een voorlopige voorziening indienen (waardoor het besluit wel geschorst kan worden). Een dergelijk verzoek dient te worden gericht aan de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Rotterdam, sector Bestuursrecht, Postbus 50951,3007 BM Rotterdam. Dit verzoek kan overi gens pas worden gedaan als een bezwaarschrift is ingediend. Voor meer informatie Joint u op maandag, dinsdag en donderdag contact opnemen met mevrouw K. Vermeer, tel: (010) 2191790.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 4