Subsidieaanvraag Evenementen 2008 Wijkoverleg Schiedam-Zuid Register Kinderopvang Gemeente Schiedam Burgemeester Van Haarenlaan tussen PJ. Troelstralaan en Nieuwlandplein afgesloten VERPLEEGKUNDIGEN GEZOCHT! Gemeenteberichten www.schiedam.nl www.wielewaal.nl MAASSTAD WEEKBLADEN woensdag 2 januari 2008 - XQ10 3 januari 2008 nummer 1 Verkeersbesfuiten Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het be paalde in artikel 26 BABW, dat zij op 27 november 2007 op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: 8a. het beperkt eenrichtingsverkeer in de Mariastraat (3117), tussen Nieuwe Haven en de Kortlandstraat, gedurende de periode van januari 2008 tot en met juni 2008 in te trekken door het verwijderen van de borden model C2 en C3 bijlage I RVV met onderborden; 8b. het beperkt eenrichtingsverkeer in de Gordonstraat (3117), tussen Nieuwe Haven en de Kortlandstraat, gedurende de periode van januari 2008 tot en met juni 2008 in te trekken door het verwijderen van de borden model C2 en C3 bijlage I RVV met onderborden; 8c. de Nieuwe Haven (3117), tussen Vlaardingerdijk en Westfrankelandse- straatin beide richtingen af te sluiten voor alle bestuurders, door plaat sing van de borden model Cl RVV, gedurende de periode van januari 2008 tot en met juni 2008; Wij wijzen u erop dat u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht (art. 7:1) tegen deze besluiten binnen zes weken na de dag van deze bekend making een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders (adres: postbus 1501,3100 EA Schiedam) kunt indienen. Een bezwaarschrift moet worden ondertekend en bevat in ieder geval: 1. naam en adres van indiener 2. dagtekening 3. omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt 4. de gronden van het bezwaar Indiening van een bezwaarschrift schorst niet de werking van het bestre den besluit. Als u dat wilt bereiken, bestaat de mogelijkheid in geval van onverwijlde spoed en gelet op de betrokken belangen een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen bij de president van de Arrondissementsrechtbank, d.t.v. de sector Bestuursrecht, postbus 3981, 3003 BB Rotterdam. Informatie kan worden ingewonnen bij de heer Braam, tel.nr. 2191862. Het besluit kan worden ingezien op het Gemeentelijk Informatiepunt in de Stads- winkel van het Stadskantoor gedurende een termijn van 6 weken na de dag van deze bekendmaking. Schiedam, 2 januari 2008 namens burgemeester en wethouders van Schiedam, het hoofd van de afdeling Beheer Openbare Ruimte (a.i.) R.T.A. van der Zwan Vanaf 1 januari 2008 kunt u via de website van de gemeente Schiedam een formulier downloaden voor het aanvragen van een subsidie in het ka der van de Evenementennota 2006- 2009/2. Het formulier is gebaseerd op de criteria, die worden genoemd in de Evenementennota 2006-2009/2 en ondersteunt uw subsidieaanvraag. Voor evenementen die plaatsvinden tussen 1 mei en 30 september dient de aanvraag uiterlijk 1 februari 2008 te zijn ingediend. Om zo goed mo- •gelijk uw aanvraag in te dienen, adviseren wij u kennis te nemen van de Evenementennota. De tekst hiervan staat eveneens op de website van gemeente Schiedam. Kijk voor meer informatie op www.schiedam. nl onder 'Cultuur Toerisme' in het menu 'Gemeente Schiedam'. Bewoners van de wijk Zuid zijn van harte welkom op het eerste Wijk overleg Zuid van het nieuwe jaar. Dit overleg wordt gehouden op de volgende datum en het volgende tijd stip: Datum: maandag 7 januari 2008 Locatie: Bewonersvereniging Zuid, Leliestraat 10 Aanvangstijd: 20.00 uur De belangrijkste agendapunten zijn: Wijkjaarprogramma 2008 Verslag en wijkbudget Aanvragen sociale en fysieke activiteiten Indien u voornemens bent deze vergadering bij te wonen of voor informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Wijkontwikkeling, telefoonnummer 010 - 219 10 23. Op 2 januari 2008 verschijnt een herhaalde oproep op de Gemeente pagina. Met ingang van 29 oktober 2007 is de volgende locatie opgenomen in het Register Kinderopvang Gemeen te Schiedam: VaartKids, onderdeel van KomKids Kinderopvang BV, aan de Prinses Beatrixlaan 20, 3121 JN te Schiedam. Het Register Kinderopvang ligt ter inzage bij het Gemeentelijk Informa tiepunt in de Stadswinkel. Op 7 januari 2008 wordt de Burge meester Van Haarenlaan tussen de Troelstralaan en het Nieuwlandplein in beide richtingen afgesloten. Deze afsluiting is noodzakelijk omdat op dit deel van de Burgemeester Van Haarenlaan werkzaamheden moeten plaatsvinden voor de aanleg van een rotonde op het Nieuwlandplein. Om de reconstructie op het plein goed uit te kunnen voeren, moeten er voor bereidende werkzaamheden worden verricht. Afsluiting In verband met de voorbereidende werkzaamheden kan het verkeer niet via het Nieuwlandplein naar de Troelstralaan en Van der Brugghen- laan of via de Troelstralaan naar het Nieuwlandplein rijden. Het verkeer wordt in beide richtingen omgeleid. De omleidingen worden met borden aangegeven. De kruising Troelstra laan-Van der Brugghenlaan blijft be reikbaar. De werkzaamheden worden in op dracht van de gemeente Schiedam door ONS INFRA uitgevoerd. Rappel: Verlening parkeervergunningen 20081 Let op dat u uw verlengfomulier op tijd inlevert! Net als vorig jaar hoeft u niet persoonlijk naar de Stadswinkel van de gemeente te komen voor uw parkeervergunning. Ie dereen die in 2007 beschikt over een parkeervergunning heeft een brief over de verlenging ervan voor 2008 ontvangen. Bij deze brief ontvangen vergunninghouders een formulier waarop men kan aangeven of men in 2008 over een parkeervergunning wil kunnen beschikken. Ook kan gecontroleerd worden of de gegevens in onze administratie nog correct zijn. Het volledig ingevulde en ondertekende formulier kan men opsturen in de bijgevoegde antwoordenvelop. De vergunningen worden opgestuurd. Om uw parkeervergunning 2008 tijdig in huis te hebben, dient u het formulier voor 11 januari 2008 terug te sturen. Wanneer uw formulier niet op tijd door ons wordt ontvangen kan de vergunning niet voor 1 maart 2008 worden verleend. In de bijlage bij bovengenoemde brief vindt u o.a. de "Nadere criteria voor de verlening van parkeer vergunningen aan bewoners (c.q. bedrijven)...". De via het formulier aangevraagde parkeervergunningen zullen aan deze criteria worden getoetst. Na goedkeuring van de aanvragen worden de parkeervergunningen half februari 2008 verzonden. Betaling kan per acceptgiro, deze wordt in het voor jaar van 2008 toegestuurd. Heeft u nog geen brief met bijlagen ontvangen? Neemt u dan contact op met de Frontoffice, Stadserf 1, 010-2465304. De openingstijden zijn: Maandag van 12.00 - 16.00 urn- Dinsdag, woensdag en vrijdag van 08.00 - 16.00 uur Donderdag van 08.00 - 20.00 uur Tel.: (OIO) 246 55 SS Fax: (OIO) 473 70 21 E-mail: ififo@schietiam.nl Informatienummer stadswinkel: (010) 246 54 57 Gemeentelijk Informatiepunt Stadswinkel, Stadserf 11 Tel.: (OIO) 246 53 04 Postadres Postbus 1501 j 3100 EA Schiedam Eindredactie Gemeente Schiedam Stichting Wielewaal organiseert groepsvakanties en kinderthemaweken voor kinderen en jongeren met een beperking. De begeleiding is in handen van jonge, enthousiaste vrijwilligers. Voor de medische zorg tijdens de vakanties zijn we op zoek naar BIG-geregistreerde verpleegkundigen of artsen die zich vrijwillig willen inzetten. Ais verpleegkundige ben je verantwoordelijk voor medicatiebeheer en verpleegtechnische handelingen. Ook help je bij de verzorging en begeleid je onervaren vrijwilligers hierbij.Wil jij deze zomer een andere kant van je beroep ontdekken? Kijk dan op: Stichting Wielewaal wordt gesteund door: fevalidatiefonds ZORG lil DAT IK

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 7