journaal Diëten is zo 2007! Recordaantal bezoekers voor CIC 1200m2 STIGTER 4000 m2 c Win een weekend of midweek Drenthe! □□□□□EI maas stad Unieke lezersaanbieding Met 25% korting naar de voorstelling Mvan Laura Vlasblom in Fortis Theater a.d Schie! THEATER ADSCHIE TUIN- SERREMEUBELEN maas stad puzzel L l l l 0909 - 50 50 344 service Rok staat voor vrouwen, rock and roll en het soms bizarre verhaal achter hun succes. In dit muzikale theaterprogramma brengt Laura Vlasblom het repertoire van een aantal bekende rockladies zoals Janis Joplin, Chi Coltrane en Alanis Morrissette over het voetlicht. Verpakt in een verhaal .met elementen uit haar eigen leven als zangeres deelt Laura haar passie voor muziek met het publiek. Laura, ooit bekend geworden als leadzangeres van de meidengroep Frizzle Sizzle, is zonder twijfel uitgegroeid tot één van Neerlands meest veelzijdige popzangeressen. Door haar bijzondere stemkwaliteiten is ze als geen ander in staat om een zeer breed muzikaal genre met passie en overtuiging neer te zetten. De centrale vraag is: 'wat is rock and roll, en kunnen vrouwen wel rock and roll zijn?' Lezers van Maasstad weekbladen kunnen extra voordelig naar de voorstelling Rok van Laura Vlasblom op woensdag 30 januari 2008 om 20.15 uur in Fortis Theater a.d Schie. Tegen inlevering van deze bon bij de kassa van het theater is de toegang geen 18,50 maar slechts 14,- per persoon. De aanbieding is uitsluitend geldig aan de kassa op vertoon van deze bon. Bestellen via internet is niet mogelijk. Niet geldig voor reeds gekochte kaarten. Er is geen restitutie mogelijk. Niet in combinatie met andere acties. Laura Vlasblom: 30 januari 2008,20.15 uur Fortis Theater a.d Schie Stadserf 1Schiedam (010)2 467 467 www.theateradschie.nl FORTIS maasstad weekbladen woensdag 9 januari 2008 - TX96 Gezond en wel Diëten is uit in 2008. Een gezond voedingspatroon is de belangrijkste manier om kilo's kwijt te raken en niet een specifiek dieet. Dat blijkt uit een peiling onder afslankers. Uit onderzoek van afslank- community Valtaf.nl onder 320 afslankers blijkt dat een dieet niet de manier is om het goede voornemen, af slanken in te vullen. Maar liefst 39 procent geeft aan dat dit dé manier is om het streefgewicht te behalen in 2008. Naast een gezond voedings patroon worden ook nog Sonja Bakker (i7procent), Weight Watchers (11 pro cent), minder eten (8 pro cent) en calorieën tellen (6 procent) als belangrijkste manieren om af te vallen ge noemd. Uit het onderzoek blijkt ook dat de ondervraagden goed weten wat een gezonde voe ding inhoudt. 98 procent weet dat zij het beste twee stuks fruit en 200 gram groente per dag kunnen eten. Dat verzadigd vet on gezond is weet 85 procent%. Dat rosbief de magere keu ze is als broodbeleg wist 92 procent. De vragen over voedingsvezels worden iets minder overtuigend beant woordt. 57 procent kan de voordelen hiervan aanwij zen. Naast de dieetvoorkeur werd ook een aantal vragen gesteld over gezonde voe ding in het algemeen. In de categorieën groente en fruit, vetten, vocht, voedselvei ligheid, voedingsvezels en voedingswaarde moesten de ondervraagden een aan tal vragen beantwoorden. Er werd ook doorgevraagd over een daadwerkelijke keuze tussen twee producten. Bij voorbeeld: Vruchtensap be vat evenveel vezels als vers fruit. Valtaf.nl Valtaf.nl is een zeer goed be zochte virtuele gemeenschap gericht op mensen die pro beren af te vallen en zichzelf een gezonde levensstijl wil len aanleren. Op deze websi te kunnen mensen dagelijks hun gewicht invoeren en hun eetpatroon bijhouden. De website biedt met behulp van eet- en beweegdagboe- ken, clubs, chatboxen, dis cussiefora en dagboeken de deelnemers vele mogelijkhe den om elkaar te steunen in de strijd tegen de kilo's. r-WÖ Meer info: www.valtaf.nl Het City Informatiecen trum (CIC) aan de Cool- singel 197 in Rotterdam heeft in 2007 een record aantal bezoekers getrok ken. De teller kwam uit op circa 66.000. Dat is ruim twintig procent meer dan in 2006 en andere jaren. De belangrijkste verklaring voor de toename van het aantal bezoekers is onge twijfeld het Architectuur jaar; in de maanden april tot en met oktober 2007 vonden in het kader van dat themajaar talrijke evene menten, lezingen en excur sies plaats over architectuur en het CIC fungeerde daar in als een spil. Ook de ex positie over de Rotterdam se Brandgrens, de grens tot waar de stadsbranden woedden na het bombar dement van mei 1940, trok veel publiek naar het City Informatiecentrum. Ongeveer de helft van de be zoekers van het CIC kwam uit Rotterdam zelf. Twintig procent uit de rest van Ne derland en dertig procent van de bezoekers kwam uit het buitenland. 2007 was sowieso al een succesvol jaar voor het CIC, met interessante eve nementen als de Starters- Bezoekers van het CIC bewonderen de maguette van Rotterdam. markt (in april) en de ver kiezing van de bouwvakker van Zuid (met meer dan 25.000 stemmers). Het City Informatiecentrum, dé plek voor informatie over bou wen, wonen, stedenbouw en architectuur in Rotterdam, gaat dit jaar met deze suc cesvolle activiteiten door.; Meer weten over het CIC? Kijk op www.cic.rotter- dam.nl. NU WINTERSALE TOT 60% KORTING s4Cle& uit wHwiaad Cewtfbuvt! tuin- <ienne*neu&eie*i HOOFDWEG 9 - CAPELLE A/D IJSSEL TEL. 010 - 418 50 79 www.stigter-tuinmeubelen.nl Slaapsystemen én slaapadviezen Blaaksedijk (Ind.terrein Heinenoord) Boonsweg 7 tel. 0186 -601355 ovww.slaapboulevard-kwakernaat.nl (Verstand van slapen weekbladen GOED DOEL teveel verlangen op dezelfde griezelig kortom grafsteen pese taal vrouwelijk dier plaats in België vrucht Frankrijk hemelgeest grond om een boerderij beddengoed "3ef maatschappij Engelse bevestiging zangvogel later giststof stand van de edelen punt- en streeptekens bijl 9°oorkïgde rivier in Utrecht gekheid T langs Europese hoofdstad kanaalpeil onder nemingsraad Chinese afstandsmaat boomvrucht borrel het geheel kind Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 50 344. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. In de mooie bos- en heiderijke omgeving van Drenthe ligt Rekreatiepark 't Kuierpadtien. De ideale locatie voor een korte vakantie voor het hele gezin. U kunt heerlijk relaxen, wandelen of gebruik maken van de diverse sport en speffaciliteiten die het park te bieden heeft. De winnaar verblijft een weekend of midweek met max. 6 personen in een comfortabele Kuierstee. Bedlinnen, een handdoek- en keukenset, belastingen en de eindschoonmaak zijn inbegrepen. Kijk voor meer informatie op: www.kuierpad.nl t Muf»dtSm= Zo doet u mee! Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 9t/m dinsdag 15 januari 2008 doorgeven via (70 ct. p.m.). Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. Om de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossing uit nummer 46 is: evenement. De winnaars van de Eventbon t.w.v. 100,- hebben inmiddels schriftelijk bericht ontvangen. Een gezond voedingspatroon is dé manier om af te vallen in 2008. Voldoende groenten en fruit is het devies.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 18