weekbladen Veel klachten over lawaai Ervaring Bedbanktafeltje Schiedam 1 'i IJ' Reclamecampagne met Schiedammers in de hoofdrol ■Kennis mnnmaasstad.nl Van Haarenlaan tijdelijk afgesloten In verhuizen! Monument op 't Hoofd veranderd in een urinoir ALEXANDRIUM XQ Uitjournaal Première van Els Ine 1Jmt h Van Houts en de Ket 'Bezoek van een dame' Oxfruit waterpolotoernooi 'stad hard op zoek naar nieuwe ambtenaren' Lees wijk&streek H.van Dijke1 Verhuizingen s Zo is er maar één Alexandrium Rotterdam. A20 afslag 16. m stad SCHIEDAM De DCMR Milieudienst Rijnmond heeft in 2007 ruim 22.000 meldingen binnengekregen over milieuover- last. Dat is bijna 5 procent meer dan in 2006. De meldin gen zijn afkomstig van bewoners uit het Rijnmondgebied en gaan in veruit de meeste gevallen over geluidshinder. Opmerkelijk is dat stank nog nooit zo weinig werd ge noemd als in het afgelopen jaar. Ruim 16.000 klachten gin gen over geluidsoverlast en verreweg de meeste over la waai van vliegtuigen. Bijna duizend mensen meldden één keer of vaker lawaai van vliegtuigen. Ook kwamen veel meldingen binnen over geluidsoverlast door de horeca. Het is pas sinds vorig jaar mogelijk klachten over geluidsover last door horeca te melden, maar daar is dus meteen gretig gebruik van gemaakt. De DCMR pakt de meest no toire lawaaimakers aan door bijvoorbeeld boetes te geven of installaties te verzegelen. Overigens zorgt maar 4 pro cent van de horecaonderne mers voor geluidsoverlast, dus dat is niet alarmerend. De overlast die wordt erva ren door industrielawaai is al jaren constant. Verschijnt in Schiedam, Kerkbuurt, Kethel en Windas Al onze kranten op www.mijnmaasstad.nl Tien jaar samen op het podium Moraal blijkt koopbaar 'Anderen waren effectiever' SCHIEDAM - De nieuwjaarsreceptie van de gemeente Schiedam werd afgelopen zaterdag zeer druk bezocht. Van vroeg tot laat stonden de mensen in de rij om het college de hand te schudden en een praatje te maken. Foto: Jan van der Ploeg Woensdag 9 januari 2008 I 15e jaargang nr. 2 I Oplage 38.790 I Totale oplage 621.385 Westbiaak 180 I tel. 010-4004491 I Bezorging 0900-2020299 (10 eurocent p.min.) om voorbereidende werk zaamheden, zodat de recon structie op het plein straks goed uitgevoerd kan wor den. Het verkeer op deze druk ke verkeersader wórdt om geleid en kan dus niet via het Nieuwlandplein naar de Troelstralaan en Van der Brugghenlaan of via de Troelstralaan naar het plein rijden. De omleidin gen worden vanzelfsprekend met borden aangegeven. De kruising Troelstralaan-Van der Brugghenlaan blijft ove rigens wel gewoon bereik baar. SCHIEDAM - In navolging van een groot aantal andere drukke en belangrijke krui- sings in de stad, wordt in het nieuwe jaar ook die op het Nieuwlandplein aangepakt. De Burgemeester van Haar enlaan is, in verband met de aanleg van een rotonde op het Nieuwlandplein, tijdelijk afgesloten tussen de Troel stralaan en het Nieuwland plein. Het gaat momenteel slechts i WEGENS ENORM SUCCES VERLENGD tot 3 februari! www.megabike.nl Een stukje Schiedamse ge schiedenis is niet om aan te zien. Het Schreierhuisje op 't Hoofd is alom bekend, maar anno 2008 staat het huisje vaak blank van de urine. Foto: Bart Bos dag, tussen 12.00 en 17.00 uur. Of een snoepspeakerbed? Als deze bestaat dan slaagt u aanstaande zon- WOONMALL A.S. ZONDAG OPEN JÉ g g

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 1