journaal World Tennis Tournament! Juridische kwesties? Leg ze voor! Wonen met natuur voor de deur r maas stad Win een uitwaai-arrangement aan zee! 35" ABN AMRO WORLD TENNIS TOURNAMENT 2008 Unieke lezersaanbieding Win kaarten voor het ABN AMRO CARAVANS CAMPER HUREN? cor olie maasl goed doel stad puzzel 0909 - 50 50 344 service weekbladen 18 t/m 24 februari 2008 Ahoy Rotterdam Van 18 tot en met 24 februari 2008 vindt in Ahoy Rotterdam voor de 35e keer één van de grootste indoor herentennis toernooien ter wereld plaats; het ABN AMRO World Tennis Tournament. Het belooft een speciale editie te worden, want I het toernooi viert haar 35-jarig bestaan! Een jubileumeditie I met feestelijke activiteiten en een aantrekkelijk internationaal tennisprogramma. Maar het ABN AMRO World Tennis Tournament is meer dan tennis alleen. Zo zijn er de traditionele themadagen Ladies Day, Kids Day en Family Day. Ook worden er gedurende het toernooi diverse activiteiten georganiseerd in Sports Plaza en kan de bezoeker in Tennis Plaza naar hartenlust winkelen of genieten van een hapje en drankje in één van de vele horecagelegenheden. Maasstad weekbladen geeft een aantal kaarten weg voor de dagen maandag 18, dinsdag 19 en woensdag 20 februari. Wilt u in aanmerking komen voor deze kaarten? Beantwoord dan de volgende vraag: Wie won het ABN AMRO WORLD TENNIS TOURNAMENT 2007? Stuur het antwoord op deze vraag, alsmede uw naam en volledig adres, per e-mail naar: prijsvraaa®maasstadnl met als onderwerp 'ABN AMRO WTT'. Tickets Tickets zijn verkrijgbaar via Ticket Service Nederland 0900 300 1250 0,45 p.m.), maandag t/m zaterdag 09.00 tot 21.00 uur of via www.ticketservice.nl. Bij de Kassa van Ahoy via 0900 235 24 69 0,45 p.m.), maandag t/m zaterdag 10.00 tot 16.00 uur en overige landelijk bekende voorverkoopadressen. *5? Voor meer informatie: www.abnamrowtt.nl. maasstad weekbladen woensdag 30 januari 2008 - TX96 De schrijvende rechter Vraag het aan Karin! Met dat motto in gedachten kunnen Maasstad-lezers in 2008 een antwoord krijgen op hun juridische vragen en problemen. Karin is na melijk kantonrechter. Vraag: Mijn relatie is vorig jaar op de klippen gelopen. Mijn hele inboedel ter waar de van bijna tienduizend euro staat bij mijn ex in huis en zij weigert dit aan mij te rug te geven. Zij beweert dat ze alles via Marktplaats van mij heeft gekocht. Wat kan ik doen? Karin: Ik zou beginnen met een aangetekende brief aan uw ex, waarin u een termijn stelt van twee weken waar binnen zij uw inboedel vrij willig kan retourneren. In die brief kunt u uw ex er op wijzen dat alle originele aankoopbonnen op uw naam staan en in uw bezit zijn en dat u aan de hand van bank afschriften ook kunt aanto nen dat u alles heeft betaald. U kunt aangeven dat u zono dig verdere rechtsmaatrege len zult nemen. Weigert uw ex de inboedel terug te geven, dan kunt u via een procedure bij de rechtbank uw eigendommen opeisen. Omdat het bedrag hoger is dan vijfduizend euro, hebt u daarvoor wel een advocaat nodig. Het is natuurlijk ook mogelijk dat uw ex alsnog ei eren voor haar geld kiest als zij een brief van uw advocaat (of rechtsbijstandsverzeke- raar) ontvangt waarin deze een procedure aankondigt. Vraag: Een jaar geleden heb ik een abonnement opge zegd. Een incassobureau eist dat ik het abonnementsgeld alsnog betaal. Mijn brief zou nooit zijn ontvangen. Wat kan ik doen? Karin: Dit komt in de prak tijk regelmatig voor. Als u de opzegbrief aangetekend hebt verzonden, dan kunt u dit met een kopie van de brief en het verzendbewijs aanto nen. Als u de brief per post hebt verzonden en nooit een reactie hebt ontvangen, dan kan het lastig zijn om te be wijzen dat u tijdig een opzeg brief hebt verzonden. Op een procedure zou ik het in zo'n geval niet snel laten aanko men. Voor toekomstige situ aties adviseer ik u om tijdig een opzegbrief te versturen en telefonisch contact op te nemen indien een bevesti ging uitblijft en zonodig als nog aangetekend op te zeg gen. Even uw voordeur uit en u staat in een uniek natuur gebied. In project De Grien den in Hoogvliet kan het. De vier appartementento rens van dit project staan aan de rand van het Ruige- plaatbos. Dit bos grenst aan de Oude Maas en is voor kinderen een speelparadijs. En kunt er wandelen en fietsen. Vanuit alle appartementen heeft u uitzicht op het bos. De hoger gelegen woningen kijken zelfs uit over de Oude Maas. In totaal krijgen de gebouwen 6i koopapparte menten en 69 huurapparte- menten. U beschikt verder over een terras en een eigen parkeerplaats en berging in de garage onder de gebou wen. Die garage is beveiligd met toegangscontrole. Tussen de torens in, dus op het dak van de garage, bevindt zich een tuin met sedum dakbedekking, bomen en bankjes. De prijzen van de 'nog beschikbare koopap partementen beginnen bij 213.000 euro, exclusief bouwrente. Deze woningen zijn per direct te betrekken. De huurwoningen zijn van Woonbron, die ze 'te woon' aanbiedt. De klant kan daarbij kiezen uit diverse huur- en koopvormen. De ze woningen worden vanaf week 12 opgeleverd. Meer weten over de koop woningen? Kijk op www. proper-stok.nl, bel 010- 4137050 (Proper Stok Groep) of bel 010-2161110 (Synchro Makelaardij). Voor informatie over de wo ningen van Woonbron kunt u 010-2311311 bellen. Meer nieuwbouw in Rotterdam staat op www.woneninrot- terdam.nl. Voor nieuwe of gebruikte caravans www.corolie.nl Weg en Land 23 Bergschenhoek Tel. 010-5217118 JAZZ OP ZONDAG V.a. zondag 20 januari elke twee weken! V^koponzewebsite Zo!alle LOMMERRIJK lllllfllli Vul hier de gevonden letters in en bel het gevonden woord door via 0909-50 50 344. Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden. Prijswinnaars ontvangen automatisch schriftelijk bericht. Even lekker een paar daagjes uitwaaien op het strand? Het kan bij Hotel Zuiderduin in Egmond aan Zee. Op 100 meter van het strand en aan.de voet van de duinen kunt u genieten van de faciliteiten die het hotel rijk is. Heerlijk ontspannen in het wellness center, een frisse duik in het zwembad of een totale workout in de fitnessruimte. Het arrangement bestaat uit 2 overnachtingen, vH 2 keer ontbijtbuffet en 1 keer dinerbuffet. g Kijk voor meer informatie op www.zuiderduin.nl of bel 072-7- 2-750 2000 Zo doet u mee! Los het Zweedse raadsel op. In de genummerde vakjes leest u de oplossing. Die oplossing kunt u van woensdag 30 januari t/m dinsdag 5 februari 2008 doorgeven via (70 ct. p.m.). Pallieterburght is een nieuw te bouwen tehuis met dag- en nachtopvang voor ongeneeslijk zieke kinderen die in ziekenhuizen uitbehandeld zijn. Om de ouders te ontlasten kunnen de kinderen hier tijdelijk logeren. Stichting Pallieter doet dit samen met het Sophia Kinderziekenhuis, IJsselland Ziekenhuis, Thuiszorg Rotterdam, De Zellingen en Stek Jeugdzorg. Dit unieke project wordt geheel gerealiseerd door vrijwilligers. Kijk voor meer informatie op: www.pallieterhelpt.nl U kunt zo vaak bellen als u wilt. En wie vaker belt, heeft meer kans... De meeropbrengst van deze actie gaat naar Pallieterburght! De oplossing uit nummer 49: hostess. Een 3-delige trolleyset van Enrico Benetti is gewonnen door: J. v.d. Bulk, Berkel en Rodenrijs; F. Ploegman, Puttershoek; W. Claessens, Rotterdam. 8-puzzel en win services

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 26