Onderhoudsmonteur Werktuigbouwkunde m/v k k Lemm 1 1 iilillililliU! mw. voorman/zeifst. schilder Ertsoverslagbedrijf Europoort C.V. Schults Schilders Rcuirn^ IntTransport BV Aankomende containerplanner en een ervaren containerplanner Lemm IntTransport BV MAASSTAD WEEKBLADEN woensdag 30 januari 2008 - TX02 -| Ertsoverslagbedrijf Europoort C.V. (EECV) is een op- en overslagbedrijf voor ijzererts en kolen in de Rotterdamse haven met ca. 280 medewerkers. Voor onze Werktuigbouwkundige Afdeling zoeken wij een actieve, collegiale voor onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan onze bedrijfsinstallaties. Het betreft een dagdienstfunctie (maandag t/m vrijdag van 07.30 tot 15.30 uur). Voor verdere informatie verwijzen wij naar onze website: www.eecv.nl. Van kandidaten wordt verwacht: MTS-diploma of gelijkwaardig kennisniveau; Opleiding ervaring in constructiewerk (lassen branden), aandrijftechniek (plaatsen en uitlijnen tandwielkasten elektromotoren e.d.); Kennis van hydrauliek is een pré; In bezit van VCA-i; Bereid tot verdere studie. Wij bieden u een interessante baan met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoor waarden, waaronder deelname aan het bedrijfsvervoer e.d. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met Nico Gerritsen (06 - 10886541). Bent u die enthousiaste en ambitieuze collega, die wij zoeken? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie binnen twee weken naar: Ertsoverslagbedrijf Europoort C.V., afd. Personeel 81 Organisatie, Markweg 131, 3198 NB Europoort - Rt. üëÉV Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. tHolcim Ltd is een wereldwijd concern met vestigingen in meer dan 70 landen, verspreid over 5 continenten. Het is één van de belangrijkste producenten van cement, U I - - granulaten en betonproducten. IV. 11 11 Holcim Betonproducten B.V. is één van de grootste producenten van betonwaren met productieplaatsen in Aalst, Alphen aan den Rijn, Groot-Ammers, Nieuw-Lekkerland en Oudenbosch. De betonwaren worden afgezet in marktsegmenten wegenbouw, water bouw, woningbouw, tuinmarkt en de agrarische sector. De cultuur van de organisatie kenmerkt zich o.a. door een f. praktische en nuchtere instelling en een goed gezond werkklimaat met korte lijnen en een informele sfeer. Voor onze locatie in Nieuw-Lekkerland zoeken wij een: Enthousiaste Technische Dienst Medewerker (Elektrisch) Uw Functie: Samen met uw collega's draagt u zorg voor het (preventieve) onderhoud van onze moderne productiemachines. U verhelpt snel en efficiënt storingen, voert reparaties uit en past waar nodig de machines aan. Bij een productiewissel helpt u bij het ombouwen van de machines. Op de locatie wordt in een drieploegendienst gewerkt, niet in de weekenden. Uw profiel: U heeft een technische achtergrond en bij voorkeur enige werkervaring in een soortgelijke functie. U beschikt over een positieve instelling, bent praktisch, flexibel en stressbestendig. U vindt het prettig om nauw samen te werken met de collega's in uw team en heeft de ambitie om uzelf verder te ontwikkelen. Ervaring met PLC besturingen is een pré. Holcim biedt: Een afwisselende, zelfstandige functie bij een dynamisch en gezond bedrijf. Goede primaire en secundaire arbeidsvoor waarden en de mogelijkheid om u verder te ontwikkelen. Spreekt deze baan u aan? Stuur dan uw sollicitatiebrief en cv naar: suzanne.kors@holcim.com, of neem telefonisch contact op met Suzanne Kors op telefoonnummer 0184 - 430 430 o.v.v. MWRTTDM02. Schults Schilders is op zoek naar een goede U bent het aanspreekpunt om werken uit te voeren en leiding te geven aan max. 5 schilders in de regio Zeeland en Zuid Holland. Schults Schilders is een modern en compleet afwerkingsbedrijf, werkzaam in de regio Zuidwest Nederland. Onze werkzaam heden bestaan uit het uitvoeren van schilderwerk in nieuwbouw, onderhoud en utiliteitsbouw, wand- en plafondafwerking, glaswerk, behandeling klein- metaal, stucwerk en spack- spuitwerk. Schults Schilders heeft een veelbelovende orderportefeuille en werkt met vele vaste relaties. Ruim 6o jaar ervaring, gedegen vakkennis en een flexibele instelling zorgen voor veel tevreden klanten. Wij bieden u een fulltime-functie met zeer goede arbeidsvoorwaarden conform de CAO 'schilders'. Wij vragen opleiding minimaal (asp. gezel) schilder 2, voorman en VCA kennis van projectgerichte voorschriften, bestek, tekeningen en verftechnische adviezen sociale, creatieve en communicatieve vaardigheden leidinggevende capaciteiten U kunt solliciteren middels het opvragen en invullen van een sollicitatieformulier welke is te downloaden via www.schultsschilders.nl of belt u met 0111 - 414065. Deltastraat 4 4301 RC Zierikzee Tel.: 0111-414065 www.schuttsschilders.nl Wie zijn wij: Recypack BV is een onderdeel van de Reeypack Group. Wij zijn een internationaal opererende groothandel in industriële verpakkingsmaterialen dat zich richt op de B-to-B markt. Onze kracht is het bieden van totale verpakkingsoplossingen. Innovatief, het zetten van trends en het leveren van maatwerkoplossingen behoren tot de kernactiviteiten van ons bedrijf. Door de klant centraal te stellen en en haar te dienen met kwaliteitsproducten is Recypack een van de weinige bedrijven binnen de verpak kingsbranche die enorm groeit. Voor het team in Haarlem zijn wij op zoek naar een com mercieel medewerker buitendienst die de nadruk weet te leggen op het maken van nieuwe klanten in de omgeving van Rotterdam. De functie: Na een uitgebreide product- en verkooptraining word je verantwoordelijk voor het rayon Rotterdam e.o. en voor het behalen van nieuwe klanten in dat gebied. Een dag per week ben je op kantoor in Haarlem voor het maken van af spraken. De overige dagen bezoekje prospects en klanten. Het doel is om tijdens het eerste gesprek succesvol te zijn. Wie zoeken wij: Je beschikt over HBO werk- denkniveau door ervaring en/ of opleiding. Jouw overtuigingskracht en enthousiasme zijn essentieel. Pionieren en het behalen van verkoopsuccessen zijn voor jou belangrijke motivators. Je bent resultaatgericht, flexibel en gewend om met targets te werken. Met je uitstekende contactuele en presentatie vaardigheden overtuig je klanten van de mogelijkheden die Recypack biedt bij het vervullen van hun behoefte. Wij bieden: Een uitdagende baan als buitendienstmedewerker binnen onze dynamische en snelgroeiende internationale organi satie. Naast aantrekkelijke primaire en secundaire arbeids voorwaarden bieden wij ook een zeer riante bonusregeling. Belangstelling: Stuur je schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae binnen 10 dagen naar: Aachen<§} AntwerpenCg) BremenCg) Haarlem Recypack BV Postbus 745 2003 RS Haarlem T.a.v. Dhr. S. Struijk www.recypack.com Lemm Int. Transport BV is een internationaal transportbedrijf dat hoofdzakelijk containertransporten verricht binnen Nederland en bestaat uit 38 trekkende eenheden. Wegens uitbreiding van onze transportopdrachten zijn wij op zoek naar een: Werkzaamheden: De dagelijkse planning van containertransporten Contacten onderhouden met onze opdrachtgevers, relaties en chauffeurs Functie-eisen Is een teamspeler met een service- en klantgerichte instelling Heeft geen 9-tot-5-mentaliteit Is een ondernemende en enthousiaste persoonlijkheid Wij bieden Een uitdagende functie in onze dynamische onderneming met uitstekende arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Moezelweg 118 3198 LS Europoort-Rotterdam Tel.: 0181-261 664 Fax: 0181 - 261 632 E-mail: lemm@solcon.nl

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 28