Ondanks kou alleen blije gezichten Vink Evag Nieuw jasje voor oud en vertrouwd magazine Feel the difference Samen genieten. BERGERAC Mishandeling van portier Beroofd van GSM 7.99 10.99 11.49 10.99 13.49 maasstad Schiedam/wijk&streek weekbladen woensdag 6 februari 2008 - XQ84 SCHIEDAM De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag twee Rotterdam mers (31 en 46) gearresteerd voor mishandeling van een portier van een café aan het Broersvest. Het tweetal wordt verdacht van het mishandelen van een portier nadat hij de Rotterdammers uit de zaak wilde zetten omdat zij zich vervelend gedroegen en klanten lastig vielen. Tijdens het naar buiten gaan werd de portier geslagen en getrapt. Hij liep lichte verwondingen op. Het slachtoffer en omstan ders hielden de twee ver dachten vast tot de komst van de politie. SCHIEDAM - Een 12-jarige jon gen uit Schiedam is zater dagavond op het Stations plein slachtoffer geworden van een beroving. Het slachtoffer werd rond 19.00 uur door drie perso nen benaderd waarvan één .vroeg hoe laat het was. Nadat de Schiedammer op zijn mobiele telefoon keek, werd deze van hem afge pakt. Toen de 12-jarige zijn gsm terug vroeg, kreeg hij een klap op zijn borst en werd hij bedreigd. Midwinterfeest in de Gorzen Grote hilariteit bij het sumoworstelen. Foto: Bart Bos SCHIEDAM - Het Midwinter feest in de Gorzen, georga niseerd door de Stichting Welzijn Schiedam (SWS) afgelopen zaterdag, was een groot succes. Zo'n 750 mensen bezochten het eve nement dat buiten op het Dwarsplein werd gehouden. Misschien was het de kou die de glimlach bevroor op de gezichten van de bezoe kers maar volgens de orga nisatie was iedereen de hele dag in een happy mood. Dat de voorspelde winterse bui en uitbleven en de zon door brak droeg natuurlijk ook een steentje bij. Dat nam niet weg dat de winterse kost erin ging als koek. De erwtensoep, hamburgers en broodjes zuurkool met worst waren niet aan te slepen. Hoewel het feest pas om 14.00 uur begon, stonden de eerste kinderen rond 13.00 uur al te trappelen. In een mum van tijd waren dan ook de strippenkaarten, waarmee ze gratis konden deelnemen aan activiteiten, vergeven. Vooral het sumo worstelen was een ware be levenis en leverde hilarische taferelen op. Met een groot pak gevuld met lucht is het moeilijk overeind komen. Maar met een paar sterke vrijwilligers ben je zo weer op de been geholpen. Ondertussen waagden men sen zich op het plein aan een dansje onder het genot van gezellige meezingers. „Dan blijven we tenminste warm", lacht een bezoeker. Het plein bleef volstromen. Shanty- koor Stuurloos staat name lijk op het programma, dat direct goed van start gaat met een zwierige wals. Nog even swingen op de mee zingers van Peter Jansen, en daarna is het tijd voor de jongeren. Volgens Wijkwerker Rony Haque waren alle bezoekers het erover eens: volgend jaar weer een Midwinterfeest. Eerste stap vernieuwing Vlietland twee deuren gratis veeizijaig grip ruimte milieu luxe comfort veiligheid keuze 5 deuren voor de prijs van 3. Plus nog veel meer extra's. FordFieSta Futura XL v a. 139,- p.mnd. met FordOptions Twee deuren extra, dat kan vaak erg handig zijn. Of het nou passagiers, sportspullen of boodschappen zijn die achterin gaan, de Ford Fiesta Futura XL biedt u alle gemak van de wereld. En dan te bedenken dat u die twee deuren helemaal gratis krijgt. ABS 4 a Automatische airco Parkeersensoren achter 15" lichtmetalen velgen Regensensor Nu 1.600,- voordeel. AUX/MP3-aansluiting Easy Sound System 6000 radio/CD-speler Elektrisch bedienbare ramen en spiegels Elektrisch inklapbare buitenspiegels Nu tijdelijk 13.995,- Feel the difference Effectieve rente op jaarbasis Looptijd mnd -doorlopend krediet. Gefraseerd op 20.000 km per jaar. Voor dit flnanaeringsproduct is f Official Ford-dealer voor Schiedam, Vlaardingen, Maassluis en Maasland. www.ford-vinkevag.nl Jan Evertsenweg 6, Industrieterrein Vijfsluizen, 3115 JA Schiedam, op de grens van Vlaardingen en Schiedam bij de Beneluxtunnel. Donderdag koopavond. Tel. (010) 426 46 90 Arend Jagermeister de Kuyper Jonge Jenever Kruidenlikeur Vieux 1.0Llter 0.7 Liter 1.0 Liter VALENTIJNS TIPS!!! Safari Exotic Liqueur 0.7 Liter The Famous Grouse Scotch Whisky 4 m qq 0.7 Liter I 1.51 if de Kuyper Parfait Amour Wijn van de maand! Dona. Florencia Merlot, Chardonnay I.75 Lite SLUTERU WIJNHANDEL Frans Rietveldpad 2 SCHIEDAM tel. (010)470 44 61 www.biertapverhuur.nl Janneke van Vliet, Raad van Bestuur, overhandigt het eerste exemplaar aan de burgemeester. Foto: Bart Bos SCHIEDAM - De nieuwe strate gische koers die het Vliet land ziekenhuis in 2008 inzet is de zorg afstemmen op de wensen en behoeften van de patiënt. Stap één, die dit jaar is gezet, is de metamorfose van het oude, vertrouwde Vlietland Ma gazine. In de loop van dit jaar zal er nog een reeks van veranderingen plaats vinden waaronder de ver huizing naar het nieuwe ziekenhuis. Burgemeester Verver kreeg de afgelopen week het eer ste exemplaar overhan digd. De feestelijke pre sentatie van het magazine vond plaats in de centrale hal van het Vlietland Zie kenhuis in Schiedam. Het vernieuwde blaadje krijgt een verdubbelde oplage (van vijf- naar tienduizend) en is een geheel fullcolour drukwerk geworden. Het bevat, behalve nieuws over het Vlietland ziekenhuis, vaste rubrieken als Gezond Bewegen, Gezond Eten en Gezond Leven. Doel van het magazine is beter aan te sluiten op de belevingswereld van de pa tiënt en een breder bereik onder bezoekers en patiën ten van het Vlietland. Het vernieuwde magazine zal net als haar voorganger, ieder kwartaal verschijnen. Het magazine is gratis te verkrijgen in het Vlietland Ziekenhuis, maar ook bij gemeentehuizen, bibliothe ken en zorgverleners in de regio zijn te vinden.

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 11