in beeld Karige felicitatie bij 60-jarig huwelijk Lezers in love Reactie A4 Opvoeden doe je samen! Doe mee en win een tv lezers REGIO - Voor de Maasstad Valentijnspagina zijn we op zoek naar mensen met vlin ders in hun buik. Of je nu verliefd bent op dat ene leu ke vriendje/ vriendinnetje in je klas, of datje na 40 jaar huwelijk nog steeds niet op elkaar bent uitgekeken Elke inzending is welkom, want liefde is tenslotte niet aan Verliefd, verloofd, getrouwd, gelukkig of vlinders? Laat het ons weten! leeftijd gebonden. Heb je een geheime liefde dan zou je dat hem of haar via een berichtje (al dan niet anoniem) kunnen laten we ten. We zijn ook op zoek naar bijzondere liefdesverhalen. Heb je elkaar op een bijzon dere wijze ontmoet? Heb ben jullie veel meegemaakt samen? Leven jullie op een bijzondere manier samen? Of ben je je partner dank baar voor die mooie dagen, maanden, jaren? Schroom nietje bijzondere liefdesver haal te delen. De liefde is natuurlijk on losmakelijk verbonden met poëzie. We zouden dan ook graag willen wegzwijmelen bij een mooi liefdesgedicht. Kan je leuk dichten, stuur je gedicht op en je maakt kans op een mooi plaatsje op de pagina. Wie weet word je wel ontdekt? En voor onze fotorubriek zijn we op zoek naar een romantische foto. Een zoe nend stelletje op een bankje of een koppeltje wandelend hand-in-hand op het strand bij zonsondergang. Ach, ik hoef het ook allemaal niet uit te kauwen. Ik zou zeggen: verras ons met je valentijns- inzendingen. Inzendingen mailen naar: waterweg@ maasstad.nl maasstad Waterweg weekbladen woensdag 6 februari 2008 - WX92 De Rode Kaart In de rubriek de Rode Kaart doet een lezer zijn beklaq over een instantie of organisatie. Deze week een wel heel kariqe felicitatie van een 60-jarig huwelijk. REGIO - Op hun paasbest gekleed, wachtte het echt paar Herrewijn samen met hun familie op de afvaardi ging van de deelgemeente Alexander. Het heuglijke feit: hun 6o-jarig huwelijk op 14 januari. Groot was dan ook de ver bazing toen dat bezoekje wel heel karig bleek. De beloofde bloemen en foto graaf waren in geen velden of wegen te bekennen. „De mevrouw die bij ons kwam was ook nog eens een half uur te laat", aldus een per plexe heer Herrewijn. „Ze heeft een minuut of 20 in een stoel gezeten en wat over politiek gesproken. We waren blij dat ze weg was." Herrewijn haalde de vol gende dag verhaal bij de deelgemeente. Ook daar was verbazing over het ge brek aan bloemen. Die wer- Het echtpaar Herrewijn was teleurgesteld over de felicitatie zonder jeu. den daarop alsnog verzon den. De Herrewijns had den voor het onfortuinlijke bezoek een brief gehad met de vraag of ze prijs stelden op een felicitatiebezoek mét bloemen en fotograaf. Daar hadden ze positief op gere ageerd. „We waren gewoon echt verbijsterd. Je kunt toch wel gewoon iets leuks maken van zo'n bezoek." Volgens Herrewijn waren ze niet het enige jubilerende echtpaar waarbij het bezoek van de deelgemeente zo in het water viel. „Ook een an der stel in onze serviceflat aan de Varnasingel, moest bellen om het bloemetje." De deelgemeente Alexan der vindt het vervelend dat het bezoek niet verliep zoals verwacht. „We hebben zelf een fout gemaakt met de bestelling van de bloemen. Die kwamen nu een dag later", zegt een woordvoer der. Een fotograaf is geen vanzelfsprekendheid. „We geven het bericht door aan de media. Die bepalen zelf of ze wel of niet komen." Hierbij reageer ik op de mening van een panellid van vorige week die vond dat de A4 er snel moet komen. Ten eerste zal de aanleg van het laatste stukje A4 niets oplossen op fïlege- bied. Hierover zullen voor- en tegenstanders echter nog heel lang kunnen discussiëren, maar het echte bewijs kan helaas pas geleverd worden als het asfalt er ligt en dan is het te laat. Maar lekker doorscheuren zal er echt niet in zitten helaas. Ten tweede vraag ik me af of het betreffende panellid wel eens in het poldergebied van Midden-Delfland is geweest. En dan bedoel ik niet in zijn turbo diesel, maar gewoon op een fiets. Midden-Delfland is een prachtig hoofdzakelijk agra risch gebied, ingeklemd tussen een aantal steden. De natuur is in feite boerennatuur, al worden er de laatste jaren ten be hoeve van natuurontwikkeling en recreatie steeds meer ge bieden anders ingericht. In Midden-Delfland is geen oer-na- tuur, maar is de Vèluwe ook niet ooit aangeplant? Moet die Veluwe dan ook maar gewoon volgebouwd worden en onder asfalt gestopt worden? Midden-Delfland is voor het grootste deel een authentiek weidelandschap met alles wat daarbij hoort: boerderijen, koeien, schapen, paarden, weidevogels, roofvogels, vossen, kleine polderweggetjes, knotwilgen, cul tuurhistorie en ook veel rust en stilte. Midden-Delfland is gewoon zeer de moeite waard om behouden te blijven. PAUL MEULDIJK, VLAARDINGEN Oproep 'Groene Valentijn' Nederland heeft prach tige groenplekjes. Wij van GroenLinks zijn er verliefd op. Zit je op de lagere of middelbare school en houd je ook zo van Groen? En.... heb je een favoriet stukje natuur. Laat het ons weten. Stuur ons tot en met eind februari een liefdesgedicht, liefdesverhaal of liefdesteke ning over wat jij het mooiste groene plekje van Nederland vindt. Wij zetten de mooi ste inzendingen vanaf Va lentijnsdag op onze website. Degene die de leukste lief desverklaring instuurt, wint voor zijn/haar hele klas een groene taart. Je kunt je lief desverklaring sturen naar: Provinciehuis Zuid-Holland, Fractie GroenLinks, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. E-mail: valentijn@groen- linkszuidholland.nl maasstad lezerspanel P- CAR0LINE ANTONIO (VLAARDINGEN) - Kinderen zijn het grootste deel van de dag op school. Spelen met vriendjes, gaan naar een sport, kijken televi sie en worden evt. opgevan gen door opa en oma. Door al die contacten en indruk ken die zij krijgen, worden zij gevormd. De ouders zijn het belangrijkst, die moeten hun kinderen voorleven. HANS B0UMAN (VLAARDINGEN) - Opvoeden is in de eerste plaats de verantwoordelijk heid van de ouders. Alles wat anderen, zoals scholen, verenigingen, opa's en oma's aan vaardigheden bij kunnen brengen is mooi meegenomen. DIT VAN DER KNAAP (SCHIEDAM) - Iedereen heeft zijn eigen taak en verantwoordelijk heid in de opvoeding van zijn kinderen. Ik word er altijd een beetje moe van als anderen zich achter allerlei instanties gaan verschuilen als er iets mis gaat. Opvoeden doe je samen, maar dan vooral in je eigen gezin. FRANK WILLEMSE (SCHIEDAM) - Kijk maar eens naar die ras-leugenaar Joran van der Sloot. Als die niet zo verwend was opgevoed door zijn rijke en gestudeerde ouders, maar wel naar een gewone goede school was gegaan, normale vrienden had gehad of bij voorbeeld een sportclub. Dan zou de wereld er een heel stuk beter uitzien. Maasstad weekbladen verloot in januari, februari én maart een 32 inch LCD TV onder de mensen die op welke ma nier dan ook een bijdrage leveren aan de pagina Lezers in beeld. Doe dus ook mee en win die tv. Op de Hargalaan in Schiedam viel door de storm afgelopen donderdag een boom op de weg pal voor een politieauto. De politieauto daarachter had ook geluk: de boom viel pre cies achter hun wagen om. De weg werd afgezet en de boom opgeruimd. (Sven van Beek)

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 19