weekbladen Nieuwbouw voor Bas Ervaring H X Schiedam Schieveste kan gaan bouwen ie Kennis 33 Kijk ook op www.mijnmaasstad.nl IT: SMRIA-EXCEISIOR in verhuizen ORCOM Fan gaat los in Misery Licht in orde, banden oké? Milieu Effect Rapportage geeft groen licht voor nieuw te ontwikkelen centrum Lees wijk&streek l Verhuizingen Koolmeeskastjes sieren Woudhoek op stad SCHIEDAM - De renovatie van Bas van der Heijden aan het Broersveld is weer een stap dichterbij. Afgelopen maandag ondertekenden wethouder Siljee en Jan van den Broek een overeenkomst, waardoor enkele panden op de hoek Broers veld en Herenpad aan het winkelbedrijf zijn toegevoegd. De bedoeling is om deze pan den te slopen en de ruimte te betrekken bij de renovatie van de supermarkt, die in augustus van start gaat. Aan de Buitenhavenweg, de loca tie die het concern eerst op het oog had voor een com pleet nieuwe Bas-vestiging, komt een noodwinkel. De bestaande supermarkt wordt grondig verbouwd, van een nieuwe voorgevel voorzien en uitgebreid met nieuwbouw. De nu leeg staande bovenetage van het pand wordt bij de super markt getrokken en zal be reikbaar worden met een hellingbaan. In het front aan de zijde van het Broersveld worden kleine winkels ge vestigd. Boven de bevoorra ding- en magazijnruimte ko men acht appartementen. De gemeente is blij met de uitbreiding van Bas, zeker nu ook de werkzaamheden voor de nieuwbouw bij de oude Passage zijn gestart. Verschijnt in Schiedam, Kerkbuurt, Kethel en Windas Al onze kranten op www.mijnmaasstad.ni Victor Löw speelt rol van schrijver Extra geld voor veiligheid Kampioenschap tafeltennis Veel Schiedamse successen Wie beweert dat carnaval niet leeft in Schiedam, moet eens een kijkje gaan nemen bij voetbalvereniging Excelsior zo. Het afgelopen weekend werd daar gehost als nooit tevoren. Ook bij de jeugd was het oergezellig en ouderwets druk. woensdag 6 februari 2008 15e jaargang nr.6 I Oplage 38.790 I Totale oplage 621.385 Westblaak 180 I tel. 010-4004491 I Bezorging 0900-2020299 (10 eurocent p.min.) Zie onze aanbieding van februari elders in deze krant. Zondag 10 februari a.s. om 14.30 uur Zie onze Sparta-pagina elders in de krant. HjjHP 14 februari is het weer Valentijnsdag! w Wil jij je 'geheime' liefde verrassen met een Valentijnsbericht? Stuur dan jouw Valentijns bericht naar Wb irrf0@maasstad.nl o.v.v.Valentijn. Maak een lieve, leuke en originele tekst (maximaal 75 tekens) en je bericht wordt gratis in week 7 in Maasstad VHP weekbladen geplaatst. SCHIEDAM - Milieudefensie Schiedam heeft afgelopen zaterdag samen met de be woners van Feministen- en Botenbuurt ongeveer veertig koolmezenkastjes in elkaar gezet op het speelplaatsje van de Annie Salomonshof. I De actie was een bedankje voor de bewoners omdat de vereniging samen met de KNNV en de St. Franciscus Lodewijkgroep papier op haalt in deze buurt. In het verleden werden als dank als eens ecobollen en bomen ge plant en huismuskasten ge bouwd. Kijk op Yorcom.nl of bezoek onze showroom Prijzen zijn inclusief 19 BTW en zolang de voorraad strekt Yorcom Computers pre-installeert legitieme Windows® Software Yorcom Computers Hoogstad 265-267 3131KX Vlaardingen Tel: 010 44 55 400 eOMfVf'WS COMPOMIZHr Toshiba Satellite L40-17U - 15,4" WXGA beeldscherm - Intel Dual Core T2330 (1,6GHz) - 1GB DDR2 geheugen - 160GB harde schijf - DVD-brander double Layer - Wireless Lan 56K modem - Intel GMA X3100 videokaart - Windows Vista Home Premium - 2 jaar garantie onsite Microsoft

Maaspost / Maasstad / Maasstad Pers | 2008 | | pagina 1